Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

ja mam taką: http://www.bebeconfort.pl/product.php?id=1205&type=joins&joid=1046 do tego jest jeszcze budka i parasol. Opłaca się ja kupić, jeśli często chodzisz po lasach. Świetnie się wtedy sprawdza. Zastanawialiśmy się także nad spacerówką baby dreams: http://www.babydesign.pl/ na tej stronie sa różne mi się podobała sprint i tiny, ale inne też sa super. Wiem, ze się sprawdzają te spacerówki, bo kuzynka taką miala. Znajdę jeszcze. A do jakiej kwoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość break
Czesć dziewczyny!:) ja takze mam 22 lata,jeszcze nie mam dzieciatka ale bardzo bym juz chciała!:) Uwazam ze 22 lata to super wiek na maciezyństwo!!:) Bede Was tu sobie podczytywac jesli pozwolicie :) ps.teraz biore tabletki ale mam zamiar wziac ostatnie opak.w grudniu i zobaczymy,moze w przyszłym roku stanie sie cud :) pozdrawiam Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze nie wiem zbytnio do jakiej, chciałabym jakas porzadną ale może mi bedzie szkoda pieniedzy wydawać, no sama nie wiem.Jeszcze przemyślę ten teamt, na razie przejrzę wszytstko po pokażesz i dopiero przemyślę Odwiedka dzięki :) Ja też bym poszła coś pozytecznego porobić ale taki upał że mi się nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też sie nic nie chce. jak spacerujesz często na prostych drogach to baby design jest super i niedroga ja wybierałam takie z wiekszyki kółkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze viki, no super ta spacerówka ale widzę że zaszalałaś i sporo wydaliście.Ile ona kosztowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość break
ja już od dłuższego czasu mam takie przeczucia ze to by mogło być juz :) oglądam sobie blogi,czytam topiki na ciązach,oglądam wózki i ciuszki...:) nawet powiedziałam mojemu ze już bym chciała...:) narazie postanowiłam ze niech jest jak jest,w przyszłym roku rzucam tabsy i wtedy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
break bardzo dobrze, to tak jak i ja :) rzuciłam tabsy i czekalismy co będzie :) Bozia dała nam cudowne dzieciątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratko pierdatko
po cholere wszystko zdrabniacie? zygac sie chce od tych wszystkich kobietek, dzieciatek, problemikow itp. debilki ciezkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratko pierdatko
poza tym kogo obchodzi ile wasz bachor mierzy czy wazy? po co pisac to w stoopkach? nie ma sie czym chwalic przeciez. matki polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość break
widac ze niektóre kobiety nie nadaja się na matki...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka też myślałam o zooperze waltz, słyszałam pozytywne opinie tylko podobno budki odpadają, gdzies na forum czytałam.Nie wiem czy to prawda ale podobaja mi się te spaceróki.Tyle tego na rynku że trudno się zdecydować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość break
Paulka,masz sliczną córeczkę!!:) bedzie z Niej laska w przyszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesfgsjec
viki-miki na tym zdjęciu z otwartymi ustami i w tych kolczykach wyglada jak tania laska z dyskoteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynocha zakompleksione jędzie!!! Jak taka cwana jesteś to pokaż jak ty wygladasz! Bardzo ładnie wyszła, co zazdrość zrzera jak młoda ładna i do tego jeszcze dziecko urodziła.Głupie krówska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to takiego
mloda, ładna i do tego ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratko pierdatko
to ze niektore kobiety nie sa idiotkami to nie oznacza ze nie nadaja sie na matki? czy mussze pierniczyc 3 po 3 na kafe z wami zeby byc matka? nie sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratko pierdatko
nie jestem zakompleksiona, wrecz przeciwnie. po prostu czytac sie was nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratko pierdatko
aniu108 nie chce cie martwic ale ladna to ty nie ejstes. na tym zdjeciu w kucki przy wozku wygladasz idiotycznie. jakbys stawiala klocka w skupieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratko pierdatko
a tak by the way- moj brat jest rocznik 1983 i studia wlasnie konczy a wy juz w pieluchach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne są te Wasze maleństwa :) nie mogę się doczekać kiedy zobaczę wreszcie swoją kruszynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara malinowska
To jest dział Ciąża Macerzyństwo Poród, Wychowywanie dzieci. Zgadnij, o czym się tu rozmawia? Jak chcwsz czytać o czymś innym przejdź na inny dział. Jakoś na ślubach nikt nie krzyczy że w kółko tylko o ślubach, weselach i sukniach. Swoją drogą musisz mieć dużo czasu skoro czytasz tematy, które Cię nie interesują. Po co? Żeby komuś naubliżać? Nie masz co robić bo wakacje i gimnazja zamknięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara malinowska
to było do tego sratko pierdatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość break
nie no nie moge...skoro nie da sie tego czytac to po jakiego tu wchodzisz i czytasz??? jak nie pasi to idz sobie na erotyczny poczytac o seksie analnym...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratko pierdatko
rozczaruje cie ale mam inne zainteresowania niz sex analny. poza tym nie koncylam gimnazjum za ich czasow ich nie bylo. a co do tych topicow sluby itp i macierzynmstwo i piekne kruszynki kobietek to chcialam was moje drogie uswiadomic ze robicie z siebie idiotki. czasu mam troche to fakt jstem na urlopie. i pociesze was jutro wyjezdzam z mezem i naszymi blizniakami na wakacje. roznica miedzy wami a mna polega na tym ze ja nie siedze na kafe i nie opowiadam pierdol tylko estem zona i kochanka mego meza, do tego pracuje i wychowuje dzieci. pa kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×