Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ejejejejejej

JESTEM ZSZOKOWANA JAK CZYTAM TU ZE BIUST 75 D TO BIUST DUŻY!!CHORE KOBIETY!!

Polecane posty

Gość ejejejejejej

mam taki sama i kurde nie jest duży ..duży to ma doda.!!co za debilizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurattaaa
a jakie masz wymiary ?moze mas zmniejszy a nie d ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula01
tez mam 75 d i wcale nie jest taki duzy. Ale to chyba zalezy co sie nosi - bo czasami jak go wyeksponuje to widać big cyca:) A czasami normalnie deska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejejejejejej
zmierzylam teraz metrem krawieckim dokladnie i wyszło jak byk: pod biustem mam :77 cm a w biuscie mam dokladnie 97 cm więc miska: d 75 i jest to przeciętny biust a raczej średnia krajowa w Polsce !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne ze to nie duzy biust
mam tak samo 75 d i jak chodze w podkoszulku to deska tak samo jak ktos napisal wcześniej a jak ubiore obcisła bluzke to większe dużo:):) ale biust duży to taki ,który nawet bez stanika i w bluzce luznej jest wielki a nie w staniku obcisłym itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne ze to nie duzy biust
nfaceci tez jak słyszą miska d to mowia ze balony..skad to przekonanie ..ludzie..!!!!!!!!!!! balony to moze są jak sie ma F:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten błędny pogląd bierze się stad, że ogromna większosc nosi za małe staniki i nawet nie zdaje sobie z tego sprawy!!! I jak np powinny nosic D a noszą B, to jak usłyszą o kobiecie, która nosi właśnie prawidłowo dobrane D to wyobrażaja sobie juz Pamele Anderson. Sama kiedyś przekonałąm sie ze nosze za male staniki, teraz mam E i jak ktos o tym usluszy to robi wielkie oczy, ze mam taka wielka miseczke a wcale tego nie widac. Warto wybrac sie do lepszego sklepu z bielizna gdzie wykwalifikowany personel pomoze w dobiorze odpowiedniego biustonosza. Potem to każda juz nauczy sie sama co powinna sprawdzic, zeby miec pewnosc czy stanik jest odpowiedni dla jej biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne ze to nie duzy biust
mniam mnniam a ile masz pod biustem a ile w biuscie?ptam z ciekawosci:)bo moze tez nosze zla miske?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z mniam_mniam, ja mam 75 D i dwa staniki nawet 75 E, strasznie ciężko o taki rozmiar, ale biust nie sprawia wrażenia ścićniętego pod samą brodę:) Nie uważam że mój biust jest DUŻY ,jest akurat. Ważne,że mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handlarz diamentów z Kinszasy
lubię lizać cyce damskie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne ze to nie duzy biust
no a ty ciekawskie jajko ile masz w biuscie i pod nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biust 75 d to biust maly
zaraz wam wkleje fote jak taki wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem akurat w pracy i nie mam możliwości zmierzenia się a wymiarów nie pamiętam niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biust 75 d to biust maly
ciekawskie jajko ty masz kurcze nie d tylko f miske nawet chyba albo e:)POWAGA..WG TABELI MASZ TAK WŁĄSNIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biust 75 d to biust maly
CHYBA ZE MIERZYLAS NA UBRANIU ALBO W STANIKU?TO INNA SPRAWA:) BIUST SIE MIERZY NA GOLE PIERSI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że tak się mierzy:) ja mam właśnie taki śmieszny biust, bo on ogólnie duży nie jest ale taki do przodu bardzo, że czasem wygląda jak silikon ;) Kiedyś musiałam uperdliwej koleżance pokazać czy nie mam nigdzie blizn bo ona nie wierzy że to mój naturalny, pokazałam i głupio się lasce zrobiło ;) p.s. teraz mam \"ciężkie dni\" i mój biust może być troszkę nabrzmiały mogę więc mieć normalnie centymetr mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biust 75 d to biust maly
ale z wymiarow wynika ze maz duzy biust??? ciekawskiejajko masz biust podobny do niej ???: z tego co wiem ona ma 75 D ta modelka:) http://erotyka.wp.pl/gid,9013972,img,9013982,kat,4091,galerie_modelek_3.html?T%5Bpage%5D=11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biust 75 d to biust maly
http://erotyka.wp.pl/gid ,9013972,img,9013982,kat,4091,galerie_modelek_3.html?T%5 Bpage%5D=11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SORKI LINK NIE DZIALA
NIE WCHODZCIE BO NIE DZIALA TEN LINK ..ZARAZ WKLEJE JESZCZE RAZ DOBRY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O TERAZ MOZECIE WEJSC
TAMODELKA MA PIERSI ROZMIAR 75 d z tego co pisala o sobie . i zastanawiam sie czy wy macie podobne ?jesli tak to nie jest duzy biust ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, mój biust jest innego kształtu , jest taki okrąglejszy u góry,może dlatego wydaje się większy. Ta dziewczyna na zdjęciu Ma oko ma miseczkę C, ale mogę się mylić. Faktycznie nie wygląda jakby był jakiś wyjątkowo duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkksssss
te cyce na focie to rozmiar b jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgf
to dziwne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to by swiadczylo
to zalezy od figury kobiety, jak jest gruba, to nawet jak ma E to bedzie wygladal na maly cycek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhduehe
Gdyby ta Pani ze zdjęcia była w biustonoszu i bluzce to wtedy wyglądałby ten biust pełniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunaaa
dokładnie. glupie idiotki ma racje . C i wzwyz to juz duzy biust. taka prawda i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololololol
Ja mam duzy biust ;/ I jest mi z tym źle (60E) ;/ A niech tylko ktoś napisze, ze to mało ;O jak mi wszyscy gadają, że mam wielkie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×