Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ejejejejejej

JESTEM ZSZOKOWANA JAK CZYTAM TU ZE BIUST 75 D TO BIUST DUŻY!!CHORE KOBIETY!!

Polecane posty

Gość gametka
Niektóre tu jesteście tak głupie, że strach ogarnia. "Do gametka" - dziękuję, ale N I E potrzebuję rad dotyczących biustonoszy, bo mam dobrany doskonale. Czyli : cycki są na swoim miejscu, fiszbiny są na swoim miejscu, pas od cyckonosza nigdzie nie lata, a szelki nigdzie się nie wbijają. Chyba o to chodzi, prawda? A nie zeby komus na siłę wcisnąć, ze ma sobie kupić jakieś 50Z. Niektóre osoby nie umieją pojąć, że rozmiar rozmiarowi nierówny. Jakbym się uparła na swój model, który mam 75D - ale w moim "prawdziwym" rozmiarze 75F, to by mi cyce fruwały w tym cyckonoszu az miło. W innych modelach mam np. 80D, bo 75E by moze było i dobre, ale uwierało mnie w obwodzie,m a chyba nie o to chodzi, żebym miała wiecznie pręgi od za ciasnego obwodu. Wy się może zajmijcie swoimi cyckami, tymi oczywiscie nieobwisłymi i rosnącymi od dobrze dobranego stanika (?), a ja się zajmę swoimi, obwisłymi, bo wy kurwa oczywiscie wiecie lepiej niż ja, jak wygladają moje cycki. I na koniec - jako ze funkcjonuje stara i nowa rozmiarówka - określenie 75D nie mówi NIC. Bo jedna osoba z takim stanikiem będzie miała pod cyckami 75, a w cyckach - 95 czy 100 - a inna, według tej nowej mody, bedzie miała pod - 85, a w = 95. Więc trzeba by ustalić, o czym w ogóle mówimy i w przypadku dwóch rozmiarówek nie operować rozmiarami, tylko realnymi wymiarami Więc żeby uściślić moje zdanie - cycki 85/95 nie są duże, 75/100 - są duże. Ktoś się nmoże z tym nie zgadzać, ale to jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gametka- gargamelowa pisze
acha jeszcze coś widać że nawet nie mierzyłaś innych rozmiarówek bo między D a F przy 75 jest kilka cm może do 10cm różnicy w obwodzie biustu proszę nie krytykuj i nie wyśmiewaj bo widać ,że się nawet nie zmierzyłaś dobrze i pewnie kupujesz tandetne staniki na bazarkach albo w tanich bieliźniakach nie masz o niczym pojęcia :P twoja sprawa dziewczynko(podejrzewam 15toletnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniak jeden paskudny
dobra kalkurator jest sprawdziwmy Więc żeby uściślić moje zdanie - cycki 85/95 nie są duże, 75/100 - są duże. Ktoś się nmoże z tym nie zgadzać, ale to jest moje zdanie. 75/100 UK 30GG (65GG) PL 65K to napewno nie zmieści się w 75D a to prędzej Twoje wymiary: 85/95 UK 34D (75D) PL 75D widać różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniak jeden paskudny
dla pszykładu Twoje wymiary: 88/101 UK 36D (80D) PL 80D ;) pozdrawiam a może gametka sie źle zmierzyłaś jeśli mówisz ,że 80D też na ciebie pasuje ;) tak czy siak i tak jestes prosta i strasznie chamska i pewnie masz 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dzięki best bra ;) dobrze dobrany 75D nie jest duży a średni jeśli to faktycznie 80pare na 90 pare ;) ja mam całkiem inny rozmiar ale to szczegół dzięki takim osobom jak best bra i maheda pomierzyłam się jak należy i wyglądam lepiej ;) chyba wszystko napisaliśmy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskant
Uważający, że 80D czy coś podobnego to duży biust powinni zajrzeć tutaj: http://lobby.blox.pl/2010/02/NAGIE-biusty-lobbystek.html angielskie miseczki G/GG to polskie K-L (czyli to 6-7 misek = 12-15 cm w obwodzie biustu więcej niż D przy tym samym obwodzie) Inteligentny człowiek zobaczy, zrozumie i wyciągnie wnioski, ale zaślepionych i tak pewnie nie przekonam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki sobie wredniak, masz rację, odpuściłam ten wątek, bo wolę moją wiedzę i czas spożytkować z zyskiem dla dziewczyn, którym zależy na zdrowiu, wygodzie i wyglądzie, a nie tracić energię na pisanie setny tego samego tym samym zakamieniałym w swoich sterotypach i wyobrażonkach osobom ;) == Ecinka, jak masz 115 cm w biuście to 85D dobrze dobrane być nie może ;) - to jest stanik na maks 105 cm w biuście, a Ty masz 10 cm więcej ;) Nie napisałaś, ile masz pod biustem, ale przykładowo jeśli pod biustem masz ciasno zmierzone ok. 90 cm to powinnaś mierzyć bryt. 80(36)GG (polskie 80L). Jeśli masz pod biustem ok. 80 cm to bryt. 75(34)HH zaprasza. A te zdjęcia niech Cię zachęcą do wymierzenia i zmiany rozmiaru: http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Kwestia-rozmiaru.html http://stanikomania.blox.pl/2008/02/Biust-osiemnasty-czyli-pozegnanie-z-DD.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie wredniak
cycki źle ubrane nie są sexy są fuuujj best bra racja szkoda czasu ale te ze zwisami do kolan nie stanowią żadnej konkurencji dla ładnie ubranych biustów temat się wyczerpał ale jak czytam wypowiedzi gametki to dochodzę do wniosku......nie ma sensu uświadamianie osób które ubierają swoje wyobrażenia o ciele niż swoje ciało w tym wypadku biust ;) ja wiem o co chodzi na jednym wątku pisałaś coś o manii ja tez ją mam powoli widząc jakąś kobietę dziewczynę etc od razu oblookam biust ze wszystkich możliwych stron i najbardziej mnie śmieszą zapięcia na karku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowa231094
"Więc żeby uściślić moje zdanie - cycki 85/95 nie są duże, 75/100 - są duże. Ktoś się nmoże z tym nie zgadzać, ale to jest moje zdanie." 85/95 to 80B/75D 75/100 to 70I polskie, ang. 32FF i to nie jest jakiś specjalnie duży biust (noszę 32FF-32G czyli mam prawie takie właśnie wymiary przy 165 cm wzrostu, to wiem, a jak ktoś nie wie i nie umie sobie wyobrazić to może obejrzeć na blogach). A czegoś takiego jak stara i nowa rozmiarówka nie ma, tabele są te same. Jest tylko umiejętność (korzystanie z najnowszej wiedzy, branie pod uwagę elastyczności materiałów i noszenie 75D/80B przy 85/95) albo nieumiejętność (noszenie 75D przy 75/100, choć to nawet z żadnej rozmiarówki nie wynika) dobrania rozmiaru biustonosza. Dwie różne rozmiarówki to angielska i kontynentalna, ale akurat do miski D różnicy w nich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miś polarny w tropikach
ja tam się cieszę ,że powstały tego typu tematy;) mi bardzo wiele pomogły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiński czosnek z promocji
:) spoko D wcale nie jest duży ale jak sie ktoś nie potrafi zmierzyć to jego problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycatka agatka
jakie polecacie marki najbardziej z tych nie za drogich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam w biuscie
119cm pod biustem 80 , według kalkulatora jakiegos w necie mam rozmiar L hahahah a noszę D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiehiehiiieee
śmieszna jesteś, tak sie składa, ze doda ma akurat biust w rozmiarze d!! i wątpie zeby to było 80 d, bo nie jest aż taka gruba, d75 pasuje najbardziej, no chyba ze kłamie i nie ma rozmiaru d, a rozmiar np. e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycatka agatka
http://forum.gazeta.pl/forum/w,69,107997120,108077787,sklep_z_dobrymi_biustonoszami_.html tu macie pomysł na biznes :( podkreślam na naszym zadupiu w polsce D czyli Rzeszowie nie ma ani jednego porządnego sklepu z dobrą bielizną w przystępnych cenach i brafitterią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie jeden ktoś
cytuję(rozwalił mnie ten tekst): Wy się może zajmijcie swoimi cyckami, tymi oczywiscie nieobwisłymi i rosnącymi od dobrze dobranego stanika (?), a ja się zajmę swoimi, obwisłymi, bo wy k**wa oczywiscie wiecie lepiej niż ja, jak wygladają moje cycki. I na koniec - jako ze funkcjonuje stara i nowa rozmiarówka - określenie 75D nie mówi NIC. Bo jedna osoba z takim stanikiem będzie miała pod cyckami 75, a w cyckach - 95 czy 100 - a inna, według tej nowej mody, bedzie miała pod - 85, a w = 95. Więc trzeba by ustalić, o czym w ogóle mówimy i w przypadku dwóch rozmiarówek nie operować rozmiarami, tylko realnymi wymiarami wg niej 75D czyli 75/95 albo 75/100 Twoje wymiary: 75/95 UK30FF (65FF) PL65I gratulacje obwód na szyi i upchać w miseczce (różnica ok 8-10cm) 75/100 brawo brawo jeszcze raz brawo dobierania rozmiaru do biustu UK30GG (65GG) PL65K nie umiem sobie wyobrazić jak to miałoby wyglądać w 75D ja mam 86 na 98 i z ciekawości nakładałam 75D i co obwód byłby jeszcze ale miska to maskra ponieważ w moim przypadku czasem potrzeba 75F ;) albo 70G ew H gratulacje w dobieraniu stanika gametko twoja sprawa jak latem straszysz ....wielocyckami czy cyckoudającą ochydną masą spod opiętej bluzki to nie jest sexy to jest śmieszno-tragiczne ,że kobiety mając lustra w domu nie wiedzą do czego służą...acha i dodam METR KRAWIECKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gametka
Tak, wiem, juz mówiłam - wy wiecie, jak moje cycki wyglądają. Wiecie, ze mam 15 lat, wiecie, że mam cycki do kolan, wiecie, że obwód stanika mi lata dookola glowy, wiecie, ze kupuję je na bazarze, wiecie wszystko. A ja jestem chamska, bo nie padne przed wami na kolana i nie kupię sobie cyckonosza 40W. Mówię - choć nie ma do kogo - że wam nie neguje tych waszych rozmiarów. Pewnie i moje cycki by się wpasowały w jakies tam wasze samanty czy sabriny, ale ja noszę model nie powiem jakiej firmy, bo nie mam ochoty na dalsze dyskusje, w kazdym razie na pewno nie po 15 zł, tylko duzo, dużo więcej. I gówno mnie obchodzi, czy on sie nazywa 80D, 47R, 985 czy Joasia. Obchodzi mnie tylko to, zeby dobrze leżał, dobrze trzymał, a cycki - żeby dobrze wygladały. Rozumiemy się? Więc nie rozumiem, co sie tak rzucacie. Wam chyba chodzi o to samo. No chyba ze chodzi wam o to, że rozmiar ma byc 65 K i koniec kropka. Gdaczecie jak kury na grzędzie, nie daj Boze zacząć z wami dyskusję i nie przyznac wam racji. Chyba w domu nie ma nikogo, kto by was słuchał i szanował, więc musicie sie wygdakac na forum, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nabieram się na reklamy
oj i po co tak się oburzasz kobito widocznie masz z czymś problem ;) widać bo jednak śledzisz ten wątek ;) Ale teraz piszę do wszystkich co tu zaglądają(pomijam gametkę joj i po co tak się oburzasz kobito widocznie masz z czymś problem ;) widać bo jednak śledzisz ten wątek ;) Ale teraz piszę do wszystkich co tu zaglądają(pomijam gametkę jej cycki jej sprawa nie mam zamiaru sobie tego wyobrażać ;)jestem ścisłowiec bez wybujałej wyobraźni niestety i jestem hetero ) Ja sobie dobrałam ciut lepiej biustonosze z pomocą mahedy ;) lobby biuściastych i nie żałuje;) wydawało mi się że mój rozmiar był właściwy do tej pory ciut inny.No ja jak zaczęłam nosić lepiej dobrany stanik to mi nie urósł biust (jak co po niektórym wydaje w poprzednich postach) ;) tylko się zrobił podniesiony i bardziej jędrny sam ;) Dobry biustonosz i ćwiczenia od czasu do czasu ;) mam swoje lata i do nie dawna wydawało mi się ,że podniesienie biustu u chirurga albo jakaś korekta jest nieodzowna :D A jednak nie ;) (dupa jasiu i kij w oko chirurgom i przereklamowanym kosmetykom) Biustonosz majątku nie musi kosztować ;) mi podeszło nawet shame (triumpf samanta to akurat tandeta)co z tego stać mnie na zabieg czy operacje ale piernicze.Ponieważ kilka miesięcy noszenia odpowiedniego stanika zrobiło swoje ;) Sama nie jestem mam rodzinę(mój m zaraz zauważył jeszcze lepiej wygladający biust) ;)zamiast wydawać kasę na operację wolę dobry cyckonosz raczej kilka par a za zaoszczędzona kasę pojechać na wycieczkę (teraz się zastanawiam co zrobić za zaoszczędzone 8-10 tysia ) głowa do góry kobitki na zwisy dobry stanik a na kszywe nogi rehabilitacja sklapelowi przynajmniej dobre won sie należy;)(na marginesie dobry stanik działa na babki w przedziale 50-60lat dziwne nie?? ;) pozdrawiamej cycki jej sprawa nie mam zamiaru sobie tego wyobrażać ;)jestem ścisłowiec bez wybujałej wyobraźni niestety i jestem hetero ) Ja sobie dobrałam ciut lepiej biustonosze z pomocą mahedy ;) lobby biuściastych i nie żałuje;) wydawało mi się że mój rozmiar był właściwy do tej pory ciut inny.No ja jak zaczęłam nosić lepiej dobrany stanik to mi nie urósł biust (jak co po niektórym wydaje w poprzednich postach) ;) tylko się zrobił podniesiony i bardziej jędrny sam ;) Dobry biustonosz i ćwiczenia od czasu do czasu ;) mam swoje lata i do nie dawna wydawało mi się ,że podniesienie biustu u chirurga albo jakaś korekta jest nieodzowna :D A jednak nie ;) (dupa jasiu i kij w oko chirurgom i przereklamowanym kosmetykom) Biustonosz majątku nie musi kosztować ;) mi podeszło nawet shame (triumpf samanta to akurat tandeta)co z tego stać mnie na zabieg czy operacje ale piernicze.Ponieważ kilka miesięcy noszenia odpowiedniego stanika zrobiło swoje ;) Sama nie jestem mam rodzinę(mój m zaraz zauważył jeszcze lepiej wygladający biust) ;)zamiast wydawać kasę na operację wolę dobry cyckonosz raczej kilka par a za zaoszczędzona kasę pojechać na wycieczkę (teraz się zastanawiam co zrobić za zaoszczędzone 8-10 tysia ) głowa do góry kobitki na zwisy dobry stanik a na kszywe nogi rehabilitacja sklapelowi przynajmniej dobre won sie należy;)(na marginesie dobry stanik działa na babki w przedziale 50-60lat dziwne nie?? ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nabieram się na reklamy
sorki cosik sie powaliło przy odpowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nabieram się na reklamy
oj i po co tak się oburzasz kobito widocznie masz z czymś problem widać bo jednak śledzisz ten wątek Ale teraz piszę do wszystkich co tu zaglądają(pomijam gametkę jej cycki jej sprawa nie mam zamiaru sobie tego wyobrażać jestem ścisłowiec bez wybujałej wyobraźni niestety i jestem hetero ) Ja sobie dobrałam ciut lepiej biustonosze z pomocą mahedy lobby biuściastych i nie żałuje wydawało mi się że mój rozmiar był właściwy do tej pory ciut inny.No ja jak zaczęłam nosić lepiej dobrany stanik to mi nie urósł biust (jak co po niektórym wydaje w poprzednich postach) tylko się zrobił podniesiony i bardziej jędrny sam Dobry biustonosz i ćwiczenia od czasu do czasu mam swoje lata i do nie dawna wydawało mi się ,że podniesienie biustu u chirurga albo jakaś korekta jest nieodzowna A jednak nie (dupa jasiu i kij w oko chirurgom i przereklamowanym kosmetykom) Biustonosz majątku nie musi kosztować mi podeszło nawet shame (triumpf samanta to akurat tandeta)co z tego stać mnie na zabieg czy operacje ale piernicze.Ponieważ kilka miesięcy noszenia odpowiedniego stanika zrobiło swoje Sama nie jestem mam rodzinę(mój m zaraz zauważył jeszcze lepiej wygladający biust) zamiast wydawać kasę na operację wolę dobry cyckonosz raczej kilka par a za zaoszczędzona kasę pojechać na wycieczkę (teraz się zastanawiam co zrobić za zaoszczędzone 8-10 tysia ) głowa do góry kobitki na zwisy dobry stanik a na kszywe nogi rehabilitacja sklapelowi przynajmniej dobre won sie należy (na marginesie dobry stanik działa na babki w przedziale 50-60lat dziwne nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nabieram się na reklamy
kuźwa co z tą kafetrią sie dzieje ???albo z moim netem ale cyry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna sobie ona taka a nie inn
widać ,że ktoś bierze wszystkie rady i uwagi tylko do siebie albo uważa ,że głownie do niej ;) gratuluję gametko egocentryzmu ;)brawo brawo czemu tobie się wydaje ,ze się wszyscy interesują toba wspólczuję problemów samej ze sobą jesteś żałosną osóbką nie uwierzę jeśli masz więcej niż 15 lat i nie jesteś zakompleksiona nastolatką i kolejny chłopak ze szkoły cię rzucił a rodzice za dorosłą nie uznaja i mają z Toba same problemy tutaj kobietki piszą kulturalnie i doradzaja a ty prostaczko urwami rzucasz ZERO KULTURY zdradzasz swój poziom albo jego brak nikt nie napisał ,ze masz zwisy tylko ty sama o tym w swoich postach ,ze "tak myslimy"(napewno jeszcze jesteś młoda) dziewczyny się trochę zdziwiły twoimi wypowiedziami i reakcją oraz noszonym rozmiarem :( nikt nie każe ci padać na kolana(nie popadaj ze skrajnosci w skrajność to niczemu nie służy) widocznie masz z czymś broblem ,ze tak reagujesz(kompleksy ze zbyt dużego biustu i problemów z rozmiarami) wiem zaraz się zaczniesz wypierac i twoje odpowiedzi będą wygladać jak muzyka z zarysowanej winylowej płyty gramofonowej cóż przez taką Ciebie best bra opuściła to forum a szkoda bo ja mam do niej wiele pytań TERAZ JEJ MUSZĘ SZUKAĆ PRZEZ CIEBIE WSZĘDZIE JEJ POSTÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogórek konserwowy na słodko
jakie śliczne te staniki ;) i biusty ładnie ubrane ;) kurde normalnie sie rozchorowałam zacznę przez internet cycniki zamawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogórek konserwowy na słodko
mnie na przykład poraża jak wśród(nawet osób bardzo wykształconych i świetnie sytuowanych) kupowanie biustonoszy na szmatach inne rzeczy zrozumiem ale nie bieliznę osobistą:( acha ja też nie jestem sama ;)na marginesie mam faceta i najlepszych przyjaciół na świecie ;)a dobrze wyglądający biust to sprawa indywidualna ;)ja dziękuję takim osobom jak best bra ;) bo sie czuję teraz świetnie i wyglądam o wiele lepiej ;) (nawet miałam pomoc przy mierzeniu i jest gitmajonez...jak baśka powtarza) pozdrawiam uświadomione babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gametka
pała mnie swędzi miriam wyruchaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gametka
nie znam się to prawda jestem facetem i przebieram się za kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×