Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ejejejejejej

JESTEM ZSZOKOWANA JAK CZYTAM TU ZE BIUST 75 D TO BIUST DUŻY!!CHORE KOBIETY!!

Polecane posty

Gość ta niedobra pupa
Ja też mam w biuście ok. 97 cm, a pod 75 - tyle że jeśli pod ciasno mierzone jest 75 to podobno 70. A miseczka - też nosiłam zwykle B... Chyba to zależy od stanika - jak przymierzam push - upy - to nie mieszczę się w D, a te mniej sztywne - to starcza B lub C...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i byłoby 75 ale E kobito
jak czytam takie rzeczy to sie załamuje Tika_Waylan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiwiałam błyskawicznie
Twoje wymiary: 75/97 UK 30G (65G) PL 65J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden wredniak
jak laska nosi o wiele zamały stanik i cycki jej uciekają bokami to na taki widok dosłownie chce się rzygać :P nie macie luster w domu czy jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko, ty sobie obliczyć rozmiaru nie umiesz. 77/97 to 70G a nie 75D. ja mam 70E i to jest duży biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadza sie bra fitter
tak czy siak warto sie mierzyć u różnych osób ten sam biust będzie inaczej wyglądał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gametka
Nic mi nie bułkuje i naprawdę dziękuję, ale NIE potrzebuję porad dotyczących staników, bo wszystko jest w najlepszym porządku, dobrze się trzyma, dobrze wygląda i dobrze się czuje. I jeszcze raz - moje cycki uważam za duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie wredniak
no to gametka nie pisz tu i nie zawracaj dupy może ci sie zdażyło źle pomierzyć więc grzecznie wypierdalaj stąd ;) ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna88888
Ja mam 90 D i niestety jest bardzo duży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie wredniak
to ile masz pod biustem 100?? to ty nieźle tęga jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie wredniak
maheda i best bra odpuściły jak widać na tego typu wątkach :P w sumie sie nie dziwie :P po co za darmo doradzać w imie czego a i tak sie paniusie wielce obrażają tylko potem wychodzicie latem i straszycie albo obwisłymi cycami bez stanika albo nie wiadomo czym w staniku o zbyt małych miseczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gametka
To może ty wypierdalaj. Bo w przeciwieństwie do mnie , wypowiadasz się nie na temat. Temat - dla przypomnienia = to czy cycki 75 d są duże, a nie kto nie umie dobrać sobie stanika i dlaczego nie słucha dobrych rad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 D to biust średni
na pewno nie duży, ale jak ktoś ma B to dla niego i D jest olbrzymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieufarbowana
wlasnie sie dowiedzialam ze mam 65C.ja to dopiero plaszczyzna jestem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka cycatka albo i bez
nie przejmuj sie masz mały obwód pod biustem :( ja mam pod biustem na ścisk(aż oczy wyłażą) 87 jakieś dobrze ,że sie pomierzyłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka cycatka albo i bez
miseczka miseczce nie równa inne jest 60b inne 70b inne 80b inne 90b jak obwód rośnie to miska też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deni1975
Moim marzeniem byłaby miseczka D , co powiecie na te wymiary pod biustem mam 67 a w biuście 106 dodam że jestem dość niska. Totalna załamka nawet w dobrze dobranym staniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdfdfdfd
ja noszę 90 J i mam duży bust Jak miałam staniki z ta " normalną numeracją, to najmniejszy w jaki udało mi się wcisnac było dd . mam w biuście zdecydowanie ponad 110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogfather
mierzcie sie baby jak pisze bezst bra albo maheda(jest już sporo wątków w tym temacie) no i zostają angielskie biustonosze albo niemieckie z tym ,że niemki są bardziej tęgie od nas więc ich marki mają obwody od 70pod biustem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gametka
ty sie kobito mierzyć nie potrafisz i nie masz pojęcia o rozmiarówce ;) twoja sprawa jak ci cycki uciekają spod obwodu albo masz połowę pod pachami jeszcze raz powtarzam inne jest : 70D a 75D a 80D a 85D(zmienia się obwód i miseczka robi się coraz głębsza) itd 75D jest na 85pod biustem a w biuście 95-97 brytyjska rozmiarówka: http://stanikomania.pl/pliki/tabela_rozmiarow.html najlepszy bra fitter http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html tu masz inne informacje http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3767685 http://stanikomania.blox.pl/2008/10/W-gaszczu-rozmiarow.html 75D to biust średni przy odpowiednio dopasowanym staniku i dla osób z bardzo szeroką klatką piersiową czyt. obwodem: podaje średnie wymiary dla 75D: 85/95 UK 34D (75D) PL 75D czyli co to jest za różnica 10cm?To wg was dużo? uważam ,że temat się wyczerpał jeśli nadal sie upieracie przy swoim i straszycie latem w obcisłych bluzeczkach z wylewającym się czymś z miseczek góra dół na boki albo środek wasza sprawa jak większość z was ma przykryte głównie sutki stanikiem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
75 D to jest duzy biust wg mnie ale nie jakis ogromny czy brzydki jest poprostu spory :d a ja mam jeszcze wiekszy tzn.kiedys mialam wlasnie 75 D teraz po latach jak mi sie przytylo to najwiecej mi poszlo w brzuch i biust teraz mam 85E -to juz jest wielki cyc niestety! :( NIE LUBIE GO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
w biuscie mam 115 cm :( chwala ze moj maz lubi duzy biust i mu sie moj podoba :D jedyne pocieszenie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogfather czyli inny mikołaj
temat się wyczerpał też uważam wasza sprawa jak sie mierzycie ;) z wyliczeń wychodzi 75D jest biustem średnim u osoby z dość szeroką klatką piersiową ;) widzicie jakie jesteście ktoś wam doradza a wy sie jeszcze bulwersujecie (no bo jak sie prosta matka polka przyzna ,że coś robi źle) baby jak sie widzi zwisy do pasa i obleśnie wystające cyce ze wszystkich stron z biustonosza to nie jest seksowne nie nie(podejrzewam ,że takim gametkom to się tak właśnie wydaje)to jest obleśne i obrzydliwe i u nie jednego faceta wzbudza to śmiech(wiem tych niskiej kultury inny się zniesmaczy i odwróci głowę) jak sie widzi takie coś to już lepiej nie noście biustonoszy jak macie nosić za małe miseczki duży biust luzem o wiele lepiej wygląda a jak wam przeszkadza to lepiej je trzymajcie rękami niż w za małych miseczkach sory za moje zbulwersowanie ale dla facetów to nie jest sexy(jak duże biusty ubrane sa w oidpowiedni stanik to co innego jest to super)to jest koszmarny widok drogie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do e-cinka
zmierz się albo niech ci chłop w mierzeniu pomorze ;) duży biust ładnie ubrany jest super tu ci podaję linka jest kobitka co ma 75R jak rozmiar ;) http://stanikomania.blox.pl/2008/09/P-jak-Prawdziwy-R-jak-Rozmiar.html ja sie zmierzyłam bo mi chłop powiedział "dziwnie wyglądasz masz nie tak coś ze stanikiem albo ci się biust zmienił" myślałam ,że żartuje z początku to olałam potem sie wieczorem pomierzyłam jak należy i to mi wyszło Twoje wymiary: 86/102 UK 34F (75F) PL 75G święcie przekonana ,że mam 80D albo 75DD i powiem wam miska wyglądała strasznie głupio faktycznie mi cycki bokami uciekały i zapięcie między łopatkami jak sie obwód rozciągnął nie ma co sie przejmować tylko kupić 2-3 porządne biustonosze i czuć się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
dzieki za linka zawsze warto poczytac :D ,wydaje mi sie ze mam dobrze dobrany stanik ,nie wychodzi mi nic bokami ,preferuje biustonosze triumpha dobrze podnosza i utrzymuja biust,nie moglabym chodzic w przymalym biustonoszu,zle to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokomoJulia
ja ostatnio jak kupowałam stanik to rozmiar 80D był na mnie dobry i 65E, więc to jest różnie, a biust mam duży i większy niż ta modelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×