Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ejejejejejej

JESTEM ZSZOKOWANA JAK CZYTAM TU ZE BIUST 75 D TO BIUST DUŻY!!CHORE KOBIETY!!

Polecane posty

Gość władysława
że też ktoś czai na wpisy do 2 nad ranem ;)lepiej sie wyspać albo czas na imprezie spędzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ja napisałam, że wszystkie osoby z nadwaga muszą schudnąć i nie mają prawa mieć staników na swoje gabaryty oraz że nie są wartosciowymi ludźmi, bo mają nadwagę? Proszę mi nie przypisywac słów, ktorych nie napisałam. Napisałam jedynie, że wiele z tych osob, które ma duze biusty, ma je miedzy innymi z powodu nadwagi i jakby schudły (co by tez wyszlo na zdrowie), to by im biusty też zmalały. Zwykła implikacja, logiczne nastepstwo. Żadna sugestia, żaden nakaz, żadne obrazanie. Zwykłe stwierdzenie faktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wątek traci sens a szkoda
dobra nie ma co ;) topik zaczął zbaczać z właściwej drogi ;) moja koleżanka kosmetyczka ma 160cm wzrostu jest szczuplusieńka ale w biuście ma 115cm ;) czyli wyjątek od reguły. wladyslava i po co tu wciąż pisze też nie masz co robić ?? wpisy po 02:00 teraz znowu?? czym ty się w ogóle zajmujesz?? nie szkoda ci życia na kafe?? ja llece brak czasu looknełam na chwile, lece obowiązki wzywają nie ma wyproś papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche zabrakło kultury
;)co nie władziu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatkało kakało co
alesty autorko durna pewnie zwisy do pasa i cycnik w szmateksie po starej spoconej brudnej babie np jakiejś niemce kupujesz 75D właściwie dobrany nie jest duży :P goń sie debilko i nie zakładaj durnych wątków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kofam sfoje tzytzki
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co kto uwarza.
ja mam 75D i uwazam ze jest duzy, za duzy. w przyszlosci zmniejsze sobie na 75B. jak komus np nos za duzy przeszkadza to, odpier dolcie sie od ludzi, co kto uwarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co kto uwarza.
ffg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 75 c i są małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierdząca skarpeta
dobrze dobrane 75D(czyli na jakieś 85cm pod bistem wcale nie jest duże) jak nie umiesz dobrać biustonosza i odpowiednio go nałożyć to masz problem potem sobie zmniejszysz i będziesz dalej maltretować cycki xle dobranym biustonoszem i ci obwisną tak czy siak albo paskudnie zdeformują ;) tu masz kalkurator http://bra-fitter.prv.pl/ co wylicza prawidłowo rozmiary ja sie lasce kazałem zmierzyć i nosić odpowiednie biustonosze ;) dobrze dobrane bo szkoda ładnego biustu Triny i Susana o tym mówiły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babishon wredny
a ja uwielbiam swoje cycki 70G/H są większe ale nie sa potęzne kobity lustra w domu nie macie albo nie wiecie jak z niego korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jacy są faceci prawda
no i co daliście na wstrzymanie :) mój kumpel zone powiedział ,że po ciązy ma za duże cycki (przedtem była dołownie płaska jak facet teraz ok 70D 75C)i twierzdi ,że ma za duże a jak widzi kobitkę z większym biustem to muaż ślina leci i już nie pamięta o normalnym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blumenfee
no to widać żona mu się ogolnie przestała podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jacy są faceci prawda
bardzo możliwe ,że mu się żonka znudziła :( jest świeżo upieczonym tatusiem i ma 2ke dzieci. Czyli co panowie żony po urodzeniu w odstawkę i nie atrakcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasny gwint i tyle
drogie kobitki , to jak jest z tym biustem ja dzisiaj przymierzałam biustonosz, zasze miałam 75c, noi ale schudłam i wzięlam 70 c moj biuścik jest malenki, jak założę bluzkę, to prawie jak deska więc nie bardzo rozumiem jak 75 d moze być duzy, myślę, że to taki w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miś polarny w tropikach
no bo widzisz to zalezy jak sie pomierzysz :) mnie best bra też zreformowała i jest ok 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atam robicie problemy
jak mają źle dobrane biustonosze i z paskudnie wyglądającymi cyckami to się nie martwcie :P ważne ,że wy będziecie dobrze wyglądać i świetnie się czuć :) nic na siłę babki konkurencji wam nie zrobią fatalnym wyglądem :) zadbany wyglad i w tym dobrany biustonosz to powinien byc wasz interes- wasz biust a reszta jak źle wygląda niech ma problem ;)nie mają lustra ich problem nie wasz ,wzbudzają śmiech ich problem nie wasz ładny biust ok. ale wasz a nie czyjś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znacie sie widocznie
wasze cyce wasza sprawa :P jak nie umiecie ich ubrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała prawda cycniki
heh warto sobie dobrze dobrać stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry rozm stanika podstawa
WIEM ŻE PODBIJAM ALE WBIJCIE SOBIE DO GŁOWY KOBITY!!! nie dobiera się tak jak w tabelce bo staniki z płotna nie są 75obwód zmieści się na 85-90 spokojnie w obwodzie ,czy wiecie ,że 95% Polek ma źle dobrane rozmiary biustonoszy?ja dzięki mahedzie należę do 5% dziwię się ,że kobiety tak się torturują zamiast zadać sobie odrobinę trudu mnie już bierze obrzydzenie jak patrze na rodaczki u których stanik jest zaraz nad pępkiem albo spod koszulki przebija na karku zapięcie buły i czterocycki oraz zanawieski pod pachowe a fuuuj albo rozsmarowany biust na klacie uciekający pod pachy nawet 0 obwiśnie jeśli bedziecie tak torturować wasze biusty NIE RÓBCIE OBORY NA ULICACH jak nosicie złe rozmiary każdy biust zniszczycie co lepiej ok 100na biustonosz czy 10-15tysia za operacje korygujące i pomniejszające biust może nawet przyczyną guzków i raka sa właśnie kujące w pierś fiszbiny pomyślcie jak maltretujecie cycki jak ciasto na makaron to żadne cudowne kremy i pigułki nie pomogą nigdy ze źle ubranym i wyglądającym biustem nie będziecie wyglądać atrakcyjnie faceci już wiedzą mój chłop sie pyta mnie na oko o ile jakaś pani pomyliła sobie rozmiar biustonosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam mierzenie
hahahaha dobra jest ta co sie upierała przy 75D :P ciekawe jak jej obwisłe cyce będą wyglądały za 10 lat hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh tu temat roku
hahahahaha ale z niektórych to bałwanice hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja facet prawdę powiem
latem to mam wrażenie że chyba 99,99% polek ma źle dobrane biustonosze co wam po drogich markowych stanikach jak się nawet baby zmierzyc nie umiecie wasza sprawa wiem ale zróbcie przysługę dla facetów nie pokazujcie się w dzień latem w koszulkach , bo jak patrzymy na wasze obwiśniete cyce z wrzynającym się tu i tam ,widocznym spod koszulki to bardziej nam się Tomek Jacyków podoba i chcemy zostac homo ,jest to obrzydliwe i wcale nie jest seksi źle ubrany obwisły cyc w opiętej bluzce albo obwisły cyc bez stanika w opiętej koszulce blehh fujjj lepiej sie schowajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balonowa kobieta
no jasne ze to nie duzy biust nfaceci tez jak słyszą miska d to mowia ze balony..skad to przekonanie ..ludzie..!!!!!!!!!!! balony to moze są jak sie ma F Czyli ja mam balony,bo nosze 75F:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja noszę 75 I kupno stanika w mojej wsi to dramat jedynie w CH na pasażu traktują mnie normalnie a parę lat wstecz, w sumie wcale nie tak dawno :P baby w wiejskim sklepie wmawiały mi na siłę, że mam duże D :D a innych rozmiarówek - nie produkują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×