Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mała czarownica

Kara śmierci- popieracie?

Polecane posty

nie !- prawo do życia ma każdy - nawet najwiekrzy zwyrodnialec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej i właśnie dlatego, że każdy ma prawo do życia a zagrożenia trzeba eliminować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie popieram, bo nie uważam to za kare. Lepiej wysłać go dożywotnie do kamieniołomu bez możliwości odwołania. Nie mamy prawa decydować o życiu człowieka, choćby seryjnego mordercy. Jeżeli zabijemy takiego, stajemy się tacy jak on. Czy mielibyście odwagę przycisnąć guzik od krzesła elektrycznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy....sprawiedliwośc
musi byc !!! Jak np. zamorduje taki ojca dzieciom to niech zapieprza taki na te dzieci aby im zapewnic utrzymanie ,szkołę studia aż do pełnoletności!!!! a potem dożywocie -o zaostrzonym rygorze... śmierć to zbyt szybka i łatwa kara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za okrutne modrestwo jestem za kara smierci Nalezy eliminowac zwyrodnialcow ze spoleczenststwa i jednoczesnie odstraszac przyszlych bo kazdy z nich boi sie o wlasne zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem przeciw i tylko
przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciw. dlaczego? - zdarzają się pomyłki - czasem okazuje się, że w sądzie doszło do pomyłki a niewinnie skazany już nie żyje - nikt nie powinien zabijać drugiego człowieka - lepsze jest więzienie w ciężkich warunkach, obóz pracy, czy cokolwiek co na dobre odizoluje delikwenta od otoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie popieram tego Dać takiemu kilof do ręki i niech pracuje do końca życia w kopalni Raz dwa by mu się odechciało zabijać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie do tego zmierzałam. Śmierć to zbyt łatwa kara. Lepiej niech się pomęczy w więzieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej popieram. Problem w tym czy sam byłbym w stanie taką karę na kimś wykonać??? Naprawdę nie raz się słyszy o takich makabrycznych zbrodniach że aż samemu chcę się ... ale taka myśl jest w mojej głowie. Jeżeli fizycznie miałbym to zrobić miałbym pewne wątpliwości. Dlatego jestem za dożywotnim izolowaniem, niż zabijaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie popieram kary śmierci , nikt nie ma władzy , żeby odbierac zycie drugiemu. Szczególnym bandytom zastosowałabym szcególne rodzaje kar, gwałcicielom poza ciężką pracą zaordynowałabym kastrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no kastrację aleś
wymyślił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś oglądałam dokument o pedofilach i każdy z nich powiedział że więzienie i terapie im nie pomagają. On to ma w głowie i nie potrafi się opanować. Co w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy slysze o jakiejs szczegolnie okrutnej zbrodni, w pierwszej chwili mysle, oko za oko. Ale przeciez to byloby zbyt latwe....Mysle, ze takich popaprancow powinno sie na cale zycie odizolowac od swiata. Nie w przedszkolach, jakimi sa nasze wiezienia, ale w miejscu, w ktorym kazdy dzien przypominalby im ich zbrodnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z pedofilem to nie wiela da
rade zrobić; kara odsiadki i zakaz zbliżania się w okolice z dziećmi - zaczipować i monitorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce terapia w więzieniach to malo komu pomogła. Taka prawda , zaryzykowałabym ,ze tam nie ma żadnej terapii( brak chęci , przestarzałe programy, przepełnione cele). Tylko zamyka sie tych bandytów i zero resocjalizacji. A nie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurde ludzie przecież
kara jest po to żeby ją odbyć i zacząć od nowa (nie od razu może zabijać i gwałcić, lub odwrotnie) ale całe to napiętnowanie na całe życie to jest przesada. Zbrodnia-kara-free2go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×