Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość busolinii

+gdzie mój penis???

Polecane posty

Gość boska grzesznica
żaden z was nie powinien być samodzielnym dzielem częste stosunki plciowe,wzwody powinny go usatysfakcjonować dla obupólnego zadowolenia myślisz ,że jest egoistą , podejrzewam,że ubolewa nad sytuacją.. może poprzez ucieczki chce ci coś zasugerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość busolinii
jak myslisz co on chce mi zasugerować?? ja nie moge go do tej pory rozgryźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska grzesznica
jakoś trzeba by było go rozkmić zaproponować kreatywny pomysł rozłożyć na czynniki pierwsze ale czy się zgodzi? nie wiadomo co mu w główce świta moim zdaniem buntuje się wobec czegoś,a czym to jest spowodowane wiesz to może być głebszy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska grzesznica
rozkminić tak miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość busolinii
a jak się od niego tego dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska grzesznica
proponuje sprawiania mu największych uciech przez pewien czas jeśli pozostanie tam gdzie powinien problem z glowy ,a jeśli znowu wybierze się na wycieczke warto zasięgnąć porady specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość busolinii
na prawdę tak myślisz? może to jest bardzo proste a tylko ja robie takie dziwne problemy. może on po prostu potrzebuje czuć się kochanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska grzesznica
wlaśnie tak myśle daj mu poczucie bezpieczeństwa i troche radości ,a gwarantuje,że podchody pojdą w niepamięć.. ofiarowując Ci swoje oddanie ..najprostsze rozwiązania są najlepsze :D a jak dzisiaj przedstawia się sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość busolinii
dzisiaj trochę marudzi. coś mu nie pasuje. ja w pracy teraz siedzę i nie mam za bardzo dla niego czasu. powiedziałem mu że jak wrócę to wtedy możemy szczerze pogadać i będzie ok ale nie wiem czy on to rozumie, że ja mam wiele spraw poza nim na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska grzesznica
ale on także powinien godzić się na kompromisy i pewne zagadnienia przyswoić troche zakrawa się na samolubnego typa,ale jego wrazliwość jest rozbrajająca powinieneś przywołać go do porządku ale jak znów dąsa puści ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość busolinii
ja nie wiem zupełnie jak z nim postępować. boję się jego zachowania bo nigdy nie potrafię przewidzieć co mi znowu wywinie. może on pragnie jakiejś zmiany, bo może moja żona juz mu nie wystarcza. ja jestem żonie wierny od zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska grzesznica
myślisz ,że to ma związek z nudą i jednostajnością sytuacji teraz problem okazuje się być bardziej złożony doszła jeszcze żona ciekawe czy podejdzie do niego humanitarnie i wbrew logice poświęci się jeśli tu jest pies pogrzebany to nie zazdroszcze dylematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość busolinii
no nie wiem, a jeżeli bedzie chciał mi odmówić posłuszeństwa? to co ja mam zrobić. może spróbować i pójść umówić się z jakąś pania i dać mu się wyżyć. wytłumaczę sobie to w taki sposób, ze to on zdradził moją żonę a nie ja przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska grzesznica
nie chce występować w roli podrzegacza i nakłaniać Cię do czynów lubieżnych wytłumaczenie jest świetne tylko pomyśl może mu się spodobać z ową panią do tego stopnia iż już nie będzie chciał zawitać u bram Twojej żony emblemat władzy z Tego co opisujesz to bardzo silny typ wowczas sytuacja może się okazać patowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość busolinii
o Jezu. nie wiem co zrobić. a może jak mu powiem że co jakiś czas będzie miał miłe urozmaicenia, ale w zamian musi chetnie kochac się z moją żoną? może to go nakloni do wzwodu murzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska grzesznica
w tym momencie ryzykujesz i bierzesz na barki ogromne obciążenie jeśli nie okaże się gołosłowny i nie będzie szafował próżnymi obietnicami to wygraleś a wzasadzie to nie wiemy czy właśnie to go nurtuje, może zapytaj a co on teraz robi ..śpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość busolinii
no teraz to on trochę sobie przysypia. przed chwilą była moja asystentka to trochę się przebudził, ale za jakiś czas zasnął. i tak teraz z nim nie porozmawiam. a jak ktoś nas zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
busolinii na Twoje pytanie mogę Ci podpowiedzieć Szukaj z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska grzesznica
czyli wykazuje bodzce na płeć przeciwną i zainteresowanie no wiesz ,jak jesteście sami (rozumiesz) także lubi takie kontakty i czy kiedykolwiek skarżył się , że mu zle z Twoją żoną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość busolinii
ale on już wrócił, przecież pisałem. teraz mam większy problem i orzech do zgryzienia. to ważna sprawa, bo zalezy od niej moje małżeństwo i moja moralność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość busolinii
kiedyś się skarżył i niestety moja żona to usłyszała. suszyła mi głowę prawie tydzień czasu. powiedziałem jej wtedy że jestem zmęczony po pracy i mnie boli głowa. ale jeżeli coraz częściej takie coś się będzie zdarzało to chyba z domu ucieknę. nie chcę wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska grzesznica
prawdziwy z niego przywódca jakby szło go troche nagiąć do wlasnych rządań ,ale z tego co piszesz ma charakterek żona na pewno poczuła się rozgoryczona i myśli ukierunkowała w jedną strone zawsze był z niego taki niepokorny typ np. w stosunku do innych kobiet z ktorymi byłeś w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość busolinii
jestem jak na razie w związku tylko z moją żoną. wcześniej nie miałem żadnej dziewczyny. jest moją pierwszą. na początku mój georg był zachwycony jej kasia ale teraz daje mi do zrozumienia że chciałby czegos więcej i że to tylko i wyłacznie wina leży po mojej stronie. a mi się wydaje że przez niego przemawia tylko i wyłącznie rozpusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska grzesznica
jestem pewna ,że chcialby nowych uciech no cóż widocznie kręci go coś nowego ,a odkrywanie jest bardzo przyjemne tylko z drugiej strony nie możesz być uleglym w każdej sytuacj wiesz wówczas to on będzie stawiał warunki no i czym jest spowodowana jego chęć poznawania nowych wrażeń czy oglądacie często filmy erotyczne ? widząc rozpustne pannice moze sam chce zasmakować przygody z ladacznicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość busolinii
właśnie ja nie mam czasu żeby oglądać takie filmy. czasem mi się zdarzy ale razem z żona gdy ona tego chce. ja nie czuję takiej potrzeby. czasem się zastanawiam, czy aby n a pewno jest to mój penis, czy podmieniony, bo ma całkiem inny charakter niż ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro ucieka do skarpety tzn może marzy o pieszczeniu stopami :D pomyśl o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska grzesznica
w tym momencie równażycie się on wyrywa do przodu pociągając Cię za sobą tylko efekty mogą być drastyczne zakrawa się na dużą aktywność seksualną co może być destrukcyjne dla waszego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska grzesznica
równoważycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość busolinii
a co myślisz o wypowiedzi poprzednika. może on rzeczywiście pragnie pieszczot stopami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska grzesznica
w stopach jest ukryta erotyka dlatego pieszczenie stopami jest bardzo zmysłowe myśle ,że może ktoś Cię dobrze ukierunkował tylko nie wiadomo kto ma wykonać ten masaż spróbuj w domu z żoną jeśli go okiełznasz trafisz w samo sedno a ja na razie się zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×