Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

będzie zosia

NgLka poszukiwana pilnie

Polecane posty

Gość amel
cenie lekarzy, ktorzy chca pomoc swoim pacjentom i ktorzy potrafia i chca pomoc, kiedy ktos zwraca sie o pomoc.ktorzy sa cierpliwi i nie trakroja ludzi masowo :) npr jest indywidualnym sposobem poznania dzialania organizmu czlowieka, poniewaz po prostu kkazdy organizm jest inny. tylko nie kazdemu lekarzowi chce sie po prostu zbytnio zainteresowac....tak wiec npr jest dla mnie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amel - takJeśli chodzi o ginekologa - spróbuj z nim porozmawiać na ten temat - czy wynik prog nie jest za niski.Zachęcam też do rozpoczęcia obserwacji własnego ciała (temperatura, śluz), wtedy będzie można powiedzieć, czy temperatura wzrasta prawidłowo oraz czy faza wyższych temperatur (od owulacji - do miesiączki) trwa wystarczająco długo.www.npr.prolife.pl/metoda_podwojnego_wskaznika.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz, że NPR jest dla Ciebie ok - czy to znaczy, że już się obserwowałaś? Wrzuć link do wykresu albo przepisz temperatury z jednego, zakończonego już cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssaczek
amel - ja stosuję npr - przez rok odkładałam ale teraz staramy się o dziecko...moje wykresy pokazywały krótką fazę lutealną , często też 1-2 dni plamienia przed okresem - ale były zawsze regularne bez niepodzianek. Gina zaniepokoiła ta krótka faza lutealna 8-10 dni a pownno być 12-14 i kazał zbadać ten progesteron oraz estradiol aby stwierdzić czy dochodzi do owulacji. wyszło że do owu dochodzi jak najbardziej ale potem ciałko żółte nie wytwarza tyle progesteronu co trzeba :( Jestem teraz w trakcie brania luteiny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
witam kochane :) tak, obserwowalam sie mierzylam tempke, spr, sluz itp. wykresy szczegolowe robilam na kartce, ale odrobine mniej szczegolowe robilam tez na www.28dni.pl i na stronach npr. jutro podam linki, bo dzisiaj niestety nie mam do nich dojscia.:( Bardzo dziekuje za Wasze wskazowki i rady :) Ja sama zaczynama sie juz gubic...faza lutealna chyba jest u mnie w okol. 12-14 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
nie mam zadnych plamen w cyklu (przed @, ani w w srodku cyklu) , obserwowalam skok tempki, czyli wg. tempki owu byla... kiedys pokazalam wykresy ginowi (oczywiscie innemu, to byla chyba moj 3 gin :P) - stwierdzial ze wykresy oki i jak w ciagu 3-4 m-cy nie zajde to zrobimy badania... Ja oczywiscie badania zrobilam juz w kilka dni po tej wizycie :) Ja oczywiscie nadal nie zachodze....:P Maz zrobil badania nasienia-nie sa dobre (leczy sie) ale ja oprocz tego chce cos zrobic z tym prog. bo jak juz pisalam niepokoi mnie. Sorki, za ten monolog ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssaczek
jakiego masz nicka na 28 ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
kurcze, no wlasnie nie pamietam, a strona jest nieaktywna juz :(wkresy robilam kilka m-cy temu, ale bede starala sie dogrzebac do jakiegos starego hasla na 28dni:) pamietam, ze jeszcze kombinowalam cos na stronach fertilityfriend.com :) Pamietam o Was, tylko jeszcze troche mi zejdzie z tym szukaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amel - jeśli masz zamiar jeszcze prowadzić obserwacje, to napisz do mnie na maila: ngLka@WYTNIJTOtlen.pltylko wytnij najpierw WYTNIJTO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
wlasnie chcialam prosic o jakiegos maila :) dziewczyny dogrzebalam sie narazie wykresy na fertilityfriend.com - ale mam tam tylko 2 cykle - wieczorkiem przesle na maila ngLka :) Sprobuje jeszcze dostac sie na kilka, na pewno jakis mam tez na npr :) bo tam robilam pierwszy wykres w swoim zyciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
ngLka - wysłane na Twojego maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismina
Proszę, niech mi ktoś to wyjaśni, robilam badania hormonów, i w 17 dniu cyklu mam : estradiol - 71,50 ; progesteron - 6,26 ; a prolaktynę - 40,90 ; Proszę niech mi ktos to wyjasni, martwię się tymi wynikami.... prosze o odpowiedzi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez norm i jednostek nikt Ci nic nie powie. przepisz z wyniku normy dla każdego z hormonu.Czemu tak wcześnie robiłaś progesteron?W jakim celu były robione badania?Jak długie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×