Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Bo najbliższy szpital, w którym odbiera się takie porody jest 60 km od mojego miasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w rodzinie lekki szok, bo jestesmy troszke mlodzi, ale po pierwszym zdumeiniu wszyscy sie cieszyli i gartulowali, sczzegolnie przyszle ciotki, juz jest bojka o wozenie wozkiem, ktora pierwsza :) u mnie na razie okropne mdlosci rano ale licze na to ze niedlugo sie skoncza. pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja na swoje mdłości dostałam radę od swojej pani doktor taką: kilka małych łyczkó coca coli. W większości razów gdy mnie mdli pomaga, chyba że już tak mocno męczy, że biegnę do łazienki. A mówią, że to stan błogosławiony... wcale się tak nie czuję. Jestem wściekła na każdym kroku, kłócę się o wszystko, wrzeszczę jak opętana i płaczę na kiwnięcie palcem... Do tego wieczne zmęczenie i brak sił. Co dodatkowo denerwuje, to nie mogę spać w nocy, chociaż w dzień nie posypiam. Może to tylko nerwy, bo na razie nie wiem czy z moim maleństwem jest wszystko ok. Aby do 27.09.... wtedy dokładnie zobaczę swoje maleństwo i wszystko się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelkę... Ola31.......Ola......31.....10.....07.04.......... +1kg Kaśka31....Kasia...31.....10.......9.04............-2kg chanel 5..Marlena...21.....9.....13.04............+0kg Motka......Ania.....28.....10.....14.04...........+1kg Renia905...Renata...26....10....14.04............+1kg rosar.......Ania.....26..... 9......16.04...........+0kg gregia.....Justyna...25.....5.....18.04...........+0kg Anna_śl.....Ania.....29.....7......19.04...........+2kg< br /> aniawd.....Ania.....29.....8......25.04..........+ 2 kg Bogdanka..Ania.....26.....7......25.04...........+1kg a2_el.....Magda.......20......6...25.04.............+0kg viki444.....Wiolka....29....7.....28.04............+0kg Suzanke....Iwona...29.....5.....30.04............+0kg Co prawda na wadze 2 kg mniej, ale brzuszek już się zaokrąglił, a gdy coś zjem to wyglądam jak w 6 miesiącu ciąży z moją córcią. Piersi dopiero od tygodnia bolą, swędzą i się powiększają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciagle wymioty to napewno daja w kosc,mozna od zmyslow odejsc ale ja tak szczerze dzis sie cieszylam jak zwymiotowalam z rana,poczulam solidnie ze jestem w ciazy (ja to tylko dwa razy zwymiotowalam wiec niema porownania)raz to mozna przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o objawy to u mnie nadal brak:) ale szczerze mówiąc to chciałabym jakieś mieć bo czasami prawie zapominam że jestem 2w1 i muszę spojrzeć na zdjęcie z usg bo zaczynam wątpić🌻 prawdę mówiąc to przez ten brak objawów człowiek się tylko nakręca i wymyśla niestworzone historie.... Ja też miałam kota,a właściwie kotkę ale po mojej wyprowadzce została u rodziców:) nie było nawet mowy o tym żebym ją zabrała ze sobą bo moi rodzice nigdy by na to nie pozwolili:) (a jak ją przyniosłam 9 lat temu do domu to nie było mowy że zostanie hihi..) tak więc zostałam pozbawiona kotka ale odwiedzam ją bardzo często:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za niedlugo 20 wiosna mi skoczy. a czemu nie jestem w tabelce? nie wiem. nie umiem sie dodac.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denim musisz skopiować tabelkę ,wkleić ją do swojego postu i się dopisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, ja zauważyłam już w sierpniu, że mi pepsi dobrze robi, jak mam mdłości, ale mój mąż kategorycznie mi zabrania, więc piję jak nie widzi;) wczoraj wydoiłam całą puszkę pepsi... po prostu nie mogę się oprzeć... to jak na razie jedyna moja zachcianka... Od dwóch tygodni jednaj nie męczą mnie mdłości, czuję się świetnie, choć ciągle zmęczona... I zaczynają boleć mnie plecy, ale nie w krzyżu a między łopatkami... to chyba skutek pracy siedzącej... Ja sama w domu, moje Kochanie cierpi w szpitalu, ale dziś już stawiał pierwsze \"kroki\" z małą pomocą balkonika:) Jeszcze tylko jutro i w sobotę już znów Go zobaczę:) Już się nie mogę doczekać. Ok dziewczynki, ja już dziś chyba się nie pojawie, zaraz mały do kąpieli, potem razem obejrzymy Miłość i lulu:) Tak więc spokojnej nocki i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po krótkiej przerwie. Wiecie z ta colą jest troche prawdy.. bo mnie od 4 tyg takie mdłosci męczą ze do wymiotów prowadza i to bardzo długo..ehh..a po łyczku coli troszke się uspokaja..kto by pomyślał...hehe.. ;) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Mój mąż nie może uwierzyć, że pepsi poradziła mi moja ginekolog. Smieje się, że jemu lekarz kazał piwo pić. DOktor stwierdziła, że jeśli będzie skutkowała to w umiarkowanych ilościach oczywiście, jest mniej sszkodliwa niż leki przeciwwymiotne. Najważniejsze, że chociaż trochę pomaga. Tylko, nigdy nie mogłam pić gazowanego ze względu na wzdęcia - i teraz muszę czekać aż bąbelki troszkę odlecą a i tak mam póżniej brzuch jak w zaawansowanej ciąży - wczoraj dentystka przyjęła mnie poza kolejnością bo jestem w ciąży, hi hi hi - taki mi brzuszek wyskoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ciężarówki;) Słonko dziś wyszło, aż cieplej mi na sercu... Wczoraj wieczorem, jak mały już usnął rozkleiłam się jak dziecko... Tak mi brakowało mojego męża, myślałam że mi serce pęknie... Na szczęście już jutro Go zobaczę, na samą myśl humor mi wraca:) Boję się tylko, że to moje samopoczucie będzie miało nienajlepszy wpływ na maleństwo... W ogóle bardzo się o nie boję. Wracam do pracki, jak się czymś zajmę to może szybciej będzie jutro... Piszcie coś, pusto tu trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia00
czesc mamusie :) A mówiłam Wam już dawno że cola pomaga mnie mdłości już przeszły albo na jakiśczas odpuściły bo teraz czuje sie jakbym nie była w ciąży moze spanko tylko pozostało ale ja zawsze lubiłam spać :) nie odzywałam sie bo cały czas czekam na te badania ale to już w poniedziałek pierwsze usg i zobacze tego szkraba trzymajcie kciuczki żeby było wszystko ok bo zaczynam sie denerwować :( Buźka i miłego dnia w krakowie pieknie słoneczko świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola 🌻 moja koleżanka mieszka w K-Kożlu a rodziła w Strzelcach, bo pare jej koleżanek rodziło w Kedzierzynie -K i są niezadowolone, a Opole to rzeżnia, mówię to z czystym sumienie, rodziło tam naprawdę bardzo dużo moich koleżanek i mówią że TRAGEDIA jest tam baaardzo zła opieka, jedna moja koleżanka z bólu straciła tam przytomność i gdyby nie jej mąż to chyba nikt by się nie zainteresował...nie no strasznie...NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ali-cja zgubiłaś sie nam :) ali-cja.....ala........36.....9.......4.04.............+ 1kg Ola31.......Ola......31.....10.....07.04.......... +1kg Kaśka31....Kasia...31.....10.......9.04............-2kg chanel 5..Marlena...21.....9.....13.04............+0kg Motka......Ania.....28.....10.....14.04...........+1kg Renia905...Renata...26....10....14.04............+1kg rosar.......Ania.....26..... 9......16.04...........+0kg gregia.....Justyna...25.....5.....18.04...........+0kg Anna_śl.....Ania.....29.....7......19.04...........+2kg< br /> aniawd.....Ania.....29.....8......25.04..........+ 2 kg Bogdanka..Ania.....26.....7......25.04...........+1kg a2_el.....Magda.......20......6...25.04.............+0kg viki444.....Wiolka....29....7.....28.04............+0kg Suzanke....Iwona...29.....5.....30.04............+0kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra rodzila w Nysie,tez Opolskie,i tez narzekala,ze byli bardzo niemili Spokojnego weekendu wam zycze :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poradźcie dziewczyny! od godziny boli mnie brzuch, jak na okres.i jeszcze mam wrażenie, jakby był bardzo napięty. bardzo się tym denerwuję, czy to normalne?! poradźcie! do dziś nie miałam takich bóli . czasem tak troszkę. a teraz trudno mi się nawet poruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja-moze zadzwon na ostry dyzur i sie zapytaj co otym sadza,ja ostatnio mialam bole to dzwonilam sie na ostry dyzur pytac co mam robic,tyle ze umnie troche inna sytuacja bo ja mam cyste i to od tego byl bol,Albo macica ci sie rozrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dzwoniłam... jak napisałam do was , to musiałam zaraz wracać do pracy. teraz dopiero mam chwilkę. ból trochę ustąpił. trochę spanikowałam:( ale już naprawdę lepiej. :) zaraz idę do domku, położę się i zrelaksuję wreszcie po całym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad81
Cześć Dziewczynki, ja mam termin na 2 kwietnia 2008:) Jestem obecnie w 12tc. I mam do Was pytanie czy od 13 tc zaczyna się 4 miesiąc czy tylko II trymestr??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszszsz
a co to jest wg ciebie trymestr? Napis na dropsach??? Trymestr to trzy miesiące nie? Wiec jak 4 miesiac to i 2 trymestr.boszzz jakie nieuki cholerne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad81
dzieki za "miłą" odpowiedź, nie wiedziałam, że są tu tacy mili ludzie. przykre. do dziś myślałam, że 4 miesiąc zaczyna się w 13tc, ale koleżanka powiedziała mi, że dopiero od 16tc, bo pierwsze 4 tc się nie liczą i stąd u mnie wątpliwości. głąbem nie jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki. U mnie za oknem taka piękna pogoda się zapowiada, słoneczko świeci... Mam taką ochotę żeby wyjść, coś robić i ogóle... Tylko te nudności i samoloty...brrr... Wczoraj w sklepie widziałam śliczne kompleciki niemowlęce - takie tyci tyci, aż trudno się przeć by ich nie kupić, tym bardziej, że cena jest bardzo przyzwoita. na razie do póki nie wiem, czy wszystko jest ok nie kupuję niczego, nie przyjmuję też od znajomych - na to będzie dzużo czasu póżniej. Gdy moja córcia się urodziła to mąż kupił łóżeczko dopiero gdy wróciłam ze szpitala z dzieckiem :-) Wiem, że dla niektórych to przesada ale... Zyczę miłego dnia wszystkim \"mamusiom\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poto jest forum zeby sie pytac i dyskutowac,wiec przestan pomaranczko atakowac witam cie nowa kolezanko,nigdy nieprzejmoj sie glupimi postami od pomaranczek,poprostu ignoruj je,jak sie znowu bedzie puszyc to omijal szerokim lukiem :) Alicja-cieszy mnie to ze juz sie lepiej czujesz:) Chcialam wam tylko napisac ze dzis o 10.45 na dwojce jest druga czesc W LONIE MATKI,ostatnio zauwazylam dopiero program jak juz sie prawie konczyl i bylam wsciekla,wiec pomyslalam sobie ze was poinformuje przed :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ali-cja na początku pierwszej ciąży często miałam bóle jak na miesiączkę, lekarz powiedział że to normalne, z tego co wiem koleżanki też tak miały ... ale jak masz się denerwować to zadzwoń do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×