Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Ja nie pracowałam przy pierwszej ciąży od 4 października, urodziłam 25 a do pracy wróciłam 14 lutego! teraz będziemy miały dłuższe urlopy macierzyńskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku strasznie szybko :( ja miałam urlop macierzyński, wypoczynkowy i trochę wychowawczego :) a tak wogóle to ile jest teraz macierzyńskiego bo nawet nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety na zwolnieniu jestem cały czas odkąd wiem że jestem w ciąży.Niestety plamienia nie pozwalały mi na powrót do pracy:( ale już jest lepiej nie plamie i nie \"brudzę\" od ponad tygodnia wiec mam nadzieje że na czwartkowej wizycie wybłagam pozwolenie na powrót do pracy:) Jeśi chodzi o wyrostek to ból nie był aż tak mocny bo było to tylko \"ostrzeżenie\" jak powiedział mi chirurg ,ale ból potrafił mnie w nocy budzić jak przekręcałam się na brzuch uhh....jak nie urok to sr....a mam tylko nadzieje że więcej mi nie dokuczy bo wtedy to już będzie problem. Zreszta kłopoty z wyrostkiem sa u mnie chyba rodzinne (no i niestety odzywa sie on w bardzo niesprzyjajacych okolicznościach) moja mama miała operowany wyrostek w 6 miesiącu ciąży:( (było to co prawda ponad 30 lat temu) dlatego wystaszyłam sie nie na żarty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finia
Witajcie Ja tez mam termin na kwiecien (27.04) 2008 ! juz sie nie moge doczekać :) fajnie, ze bedziemy miec bobaski na wiosnę :) tez mam bóle podbrzusza, teraz moze mniejsze, ale za to wymioty co rano a potem cały dzień mnie mdli - straszne , no ale coż :) jeszcze pracuje pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ali-cja.....ala........36.....9.......4.04.............+ 1kg Ola31.......Ola......31.....11.....07.04.......... +1kg Kaśka31....Kasia...31.....10.......9.04............-2kg< br /> chanel 5..Marlena...21.....10.....13.04............+0kg Motka......Ania.....28.....10.....14.04...........+1kg Renia905...Renata...26....10....14.04............+1kg rosar.......Ania.....26..... 10......16.04...........+0kg gregia.....Justyna...25.....7.....18.04...........+0kg Anna_śl.....Ania.....29.....7......19.04...........+2kg< br aniawd.....Ania.....29.....8......25.04..........+ 2 kg Bogdanka..Ania.....26.....7......25.04...........+1kg a2_el.....Magda.......20......6...25.04.............+0kg viki444.....Wiolka....29....7.....28.04............+0kg< br /> Suzanke....Iwona...29.....5.....30.04............+0kg Mysiczka30..Ola.....30....11.....12.04............-4 kg agoosiaa..Agnieszka..22...10...9.04..............+0kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to po raz pierwszy uaktualniłam tabelkę:)) i obliczyłam dokładnie termin co oznacza ze to końca I trymestru tylko 2 tygodnie...ufff tak na wszelki wypadek chcę go już mieć za sobą. Jutro idę do lekarza...mam nadzieje ze wszystko będzie ok i znów zobaczę \"śliweczkę\" na monitorze...pozdrawiam all:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cie Finia cieplutko :) Agosia-to jestesmy z tego samego wieku,no ja za miesiac 22 Ja tez juz wole zeby ten pierwszy trymestr minal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba każda by tak chciała! Ja sie rano pochwaliłam, znowu wymiotuje dalej niż widzę. Ale trudno, jeszcze trochę i będzie lepiej. Moja koleżanka z pracy jest w 19 tc, czuła sie rewelacyjnie, nie wiedziała co to dolegliwość ciążowa, aż dostała zapalenia nerek w czasie niby najlepszym! Zawsze coś musi być... Ja tez uważam, że super, że będziemy miały dzieci na wiosnę, to najlepsza pora na narodziny Maleństwa. Sama się urodziłam w kwietniu! Choć mój synek urodził się w październiku i tez było ok, do wiosny był odchowany i przede wszystkim zahartowany przez zimowe spacery wyjątkowo długą zimą. Śpijcie słodko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pogodny ale chłody dzień:) ali-cja.....ala........36.....9.......4.04.............+ 1kg Ola31.......Ola......31.....11.....07.04.......... +1kg Kaśka31....Kasia...31.....10.......9.04............-2kg chanel 5..Marlena...21.....10.....13.04............+0kg Motka......Ania.....28.....11.....14.04...........+1kg Renia905...Renata...26....10....14.04............+1kg rosar.......Ania.....26..... 10......16.04...........+0kg gregia.....Justyna...25.....7.....18.04...........+0kg Anna_śl.....Ania.....29.....7......19.04...........+2kg aniawd.....Ania.....29.....8......25.04..........+ 2 kg Bogdanka..Ania.....26.....7......25.04...........+1kg a2_el.....Magda.......20......6...25.04.............+0kg viki444.....Wiolka....29....7.....28.04............+0kg Suzanke....Iwona...29.....5.....30.04............+0kg Mysiczka30..Ola.....30....11.....12.04............-4 kg agoosiaa..Agnieszka..22...10...9.04..............+0kg uaktualniam tabelkę🌻 Dziewczynki piszcie!!!!! bo topic nam umiera!!! Jutro idę do lekarza zobaczymy co tam słychać, czuję się dobrze chciałabym juz wrócic do pracy:) Mam nadzieję że poogladam sobie jutro mojego groszka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam tabelkę :) nic nie piszę bo mam ciężki dzień w pracy :o ali-cja.....ala........36.....9.......4.04.............+ 1kg Ola31.......Ola......31.....11.....07.04.......... +1kg agoosiaa..Agnieszka..22...10....9.04..............+0kg Kaśka31....Kasia...31.....10.......9.04............-2kg Mysiczka30..Ola.....30....11.....12.04............-4 kg chanel 5..Marlena...21.....10.....13.04............+0kg Motka......Ania.....28.....11.....14.04...........+1kg Renia905...Renata...26....10....14.04............+1kg rosar.......Ania.....26..... 10......16.04...........+0kg gregia.....Justyna...25.....7.....18.04...........+0kg Anna_śl.....Ania.....29.....7......19.04...........+2kg aniawd.....Ania.....29.....9......25.04..........+ 2 kg Bogdanka..Ania.....26.....7......25.04...........+1kg a2_el.....Magda.......20...6......25.04.............+0kg viki444.....Wiolka....29....7.....28.04............+0kg Suzanke....Iwona...29.....5.....30.04............+0kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj:) Prawda, Chanel my tu jedne z młodszych:) ale to fajnie, może dużo sił będziemy mieć:)) ja mam już za sobą ćwiczenia na dwóch bratanicach...ale co swoje to swoje..za 2 h idę do lekarza..niby nic ale zawsze lekki niepokój jest...do usłyszenia po..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka i agoosia odezwijcie sie koniecznie po powrocie od lekarza i napiszcie jak tam Wasze maluszki. Choć na pewno zdrowo rosnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ali-cja.....ala........36.....9.......4.04.............+ 1kg Ola31.......Ola......31.....11.....07.04.......... +1kg agoosiaa..Agnieszka..22...10....9.04..............+0kg Kaśka31....Kasia...31.....10.......9.04............-2kg< br /> Mysiczka30..Ola.....30....11.....12.04............-4 kg chanel 5..Marlena...21.....10.....13.04............+0kg Motka......Ania.....28.....11.....14.04...........+1kg Renia905...Renata...26....11....14.04............+1kg rosar.......Ania.....26..... 10......16.04...........+0kg gregia.....Justyna...25.....7.....18.04...........+0kg Anna_śl.....Ania.....29.....7......19.04...........+2kg aniawd.....Ania.....29.....9......25.04..........+ 2 kg Bogdanka..Ania.....26.....7......25.04...........+1kg a2_el.....Magda.......20...6......25.04.............+0kg viki444.....Wiolka....29....7.....28.04............+0kg Suzanke....Iwona...29.....5.....30.04............+0kg To ja też uaktualniam. To już 11 tc :-) Drugi trymestr zbliża się wielkimi krokami. Nareszczie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) Agoosia-to mamy podobnie,ja troche potrenowalam na siostrzencu i siostrzenicy,siostrzence kaczence ,tak na nich mowie,jak z kaczora Donalda.Za dwa tyg.jade na usg prenetalne (mam nadzieje ze dobrze napisalam) dokladnie to 1 pazdziernika,a osmego pazdziernika do mojego gina.Niemoge sie doczekac 1 bo jest w tamtym miescie ogromniasty market tylko dla dzidziusiow,musze chociaz oko nacieszyc,unas w miescie niema zabardzo na czym oka zarzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, nie skojarzyłam że Ty już poza Polską mieszkasz. Ja właśnie w czwartek za tydzień jadę do Łodzi na takie badanie i strasznie się denerwuję. Jeszcze mój mąż jakoś tak podchodzi do tego mało ciekawie - delikatnie mówiąc - nie chce jechać ze mną, bo musiałby wziąć dzień wolny w pracy. Mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku i będę miała okazję zobaczyć maleństwo. Tobie również życzę dobrych wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska-nieprzejmuj sie,napewno wszystko jest ok,wiem ze w takich momentach kobieta potrzebuje wiecej troski od strony meza,a ja ci powiem jak mi maz powiedzial-ja mowie do mojego meza-dlaczego niechce ci sie ciuszkow dla dzidziusiow ogladac??I dlaczego niemasz ochoty milion razy przegladac katalogow z mebelkami i akcesoriami dla dziecka tak jak ja???A on mi wyjasnil,ze on teraz mysli tylko o biznesie i o pracy bo dostal wielkiej motywacji do dzialania bo wie ze teraz benda potrzebne pieniazki na dzidziusia,kobiety instynktownie rozgladaja sie za potrzebnymi rzeczami na przyjscie dzidzi,a facet instynktownie stara sie zapewnic matce i dziecku wszystko czego trzeba,dlatego moze twoj maz bardziej by wolal nieopuszczac dnia w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! No jestem już po i noszę w sobie normalnie małego człowieczka, który wcina swoje łapki i podskakuje...nawet wiadać przegrodę nosową i 2 półkule mózgowe...no czad zupełnie..i mam to na płytce..aż mi się wierzyć nie chce że ktoś taki we mnie zamieszkał:)) no i najważniejsze że wszystko ok... mam pytanie dotyczące badań genetycznych-robicie je z jakichś konkretnych względów czy po prostu na wszelki wypadek? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosiaa! Ja 4 października idę na test przezierności, ale to dlatego, że mój lekarz robi to rutynowo, wszystkim pacjentkom.W pierwszej ciąży też miałam robione... Ale zastanawiam się, nad innymi genetycznymi, bo zanim zorientowałam się, że jestem w ciąży brałam leki na przeziębienie, nie wiem , czy nie miały wpływu na Maluszka... Ale przedwczoraj widziałam tez moje Maleństwo , choć błyskawicznie, bo i na wizycie u gina byłam nadprogramowej, ale to jest cudowne,:rączki, główka, nóżki i bijące serduszko!! A czy Twój lekarz rozpoznał już płeć Dzieciaczka! Co do mężów, to niestety tak jest , że oni odczuwają swoje ojcostwo inaczej , niż my. Mój mąż po prostu mi pomaga, opiekuje się mną, a ciuszki i inne sprawy są poza nim. W pierwszej ciąży tez tak było. Ale ojicem dla Szymusia jest wspaniałym i mały jest bardziej z nim związany niż ze mną. Gdy szłam do gina dwa tygodnie temu, to on sobie pojechał na ryby, w ogóle wyjechał na trzy dni, mimo, że ja ledwo żyję.Ma zupełnie inny sposób patrzenia, niż ja, ale to nie znaczy, ze gorszy. Jednak to on zawsze mnie podnosi na duchu , wierzy, że będzie dobrze i to dla mnie najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosia cieszę sie strasznie że mogłaś podziwiać swojego malutkiego człowieczka!!!! Jeśli chodzi o badania genetyczne to ja je robię bo mój lekarz rutynowo robi takie badania,nie mam żadnych wskazań ale pójdę bo chcę dokładnie pooglądać tego malutkiego człowieczka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to może powinnam moją lekarkę zapytać o ten test?? a powiedz czy to się wykonuje w każdym szpitalu czy są to badania specjalistyczne? co do płci to jeszcze nie...ale podobno za miesiąc nie bedzie usg a za 2 już przez brzuch no i to w sumie juz bedzie 5 m-c więc chyba juz bedzie wiadomo...jestem ciekawa bo jakos sobie wmówiłam że na pewno chłopiec..zobaczymy, choć tak naprawdę nie ma to żadnego znaczenia-byleby zdrowe było:) ale to usg jest teraz takie dokładne, że szok...wszystko widać..ciekawa jestem czy przez brzuch jest podobnie.. A co do przyszłych tatusiów to chyba mój dopiero coś \"poczuł\" jak zobaczył filmik...że mały człowieczek już całkiem przypomina istotkę..i że się porusza...co do ciuszków itd...to sądzę że usłyszę \"jak chcesz kochanie\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej ciąży już w 14 tygodniu wiedziałam, że będzie chłopiec (na marginesie- teraz też będzie, choć USG jeszcze tego nie wykazało :). Tego samego dnia, dokładnie pamiętam 5.05.05. miałam wykonywany ten cholerny test, bada sie w nim grubość fałdu karkowego dzieciątka pod kątem zespołu Downa. Mi to robił mój lekarz w swoim gabinecie, za pomocą USG przezpochwowego. To takie normalne USG. W ogóle to był dla mnie szok, że mi zrobił mi ten test, w ogóle idąc na wizytę nie wiedziałam co to jest i co mnie czeka. Ale potem zaczęłam się mocno interesować, bo miałam wynik nie najlepszy. Lekarz kilka razy go powtarzał, grubość fałdu synka ciągle była za gruba, mówił, że dziecko sie tak ułożyło, że też worek owodniowy też uchwycił robiąc zdjęcie. Ale ja i tak byłam przerażona, byłam przez kolejne miesiące niemal pewna, ze urodzę chore dziecko. Ale na szczęście mój synek urodził się zdrowy. No i wiadomość o płci tego dnia nie miała już dla mnie takiego znaczenia. Wiem, ze nie wszyscy lekarz ten test wykonują, mój tak, wiec już mi zapowiedział, że 4.10 też mi zrobi, czyli podczas kolejnej rutynowej wizyty. Boję się , idę z mężem , bo sama złej wiadomosci chyba nie wytrzymam. Jestem już przeczulona, bo mam takie zle wspomnienia, poza tym nie mogę zapomnieć o tych lekach, których sie nałykałam na początku ciąży. I tak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiczczka30-musisz tylko pamietac tylko to ze urodzil sie zdrowy synek,ile ja juz razy sie balam u lekarza na darmo,lekarze kilka razy niemieli racji w roznych przypadkach w moim zyciu,teraz wiem ze nigdy niewarto odrazu na 100% wierzyc ze naprawde jest zle,lekarze czesto sie myla,nawet w bardzo powaznych stwierdzeniach. Dlatego tez nieboje sie tego badania bo wiem ze robia to tylko bo maja taka mozliwosc sprawdzenia dzidziusia dokladnie. My robimy te usg bo moj maz jest odemnie duzo starszy,ale lekarz mi powiedzial z gory ze to raczej bardziej chodzi o kobiety wiek,ze meszczyzna jest plodny prawie cale zycie. Agoosia-niesamowite zobaczyc takiego malego szkraba u siebie w brzuszku co???Ostatnio jak bylam na usg to moj okruszek wygladal jakby tanczyl tam sobie,tez bylam zadowolona jak mi powiedzial ze ma ladne dwie polkole mozgu ;),powiedzial ze mial juz w swoim zyciu dwa przypadki ze dziecko bylo bez mozgu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ali-cja.....ala........36.....9.......4.04.............+ 1kg Ola31.......Ola......31.....11.....07.04.......... +1kg agoosiaa..Agnieszka..22...10....9.04..............+0kg Kaśka31....Kasia...31.....10.......9.04............-2kg Mysiczka30..Ola.....30....11.....12.04............-4 kg chanel 5..Marlena...21.....10.....13.04............+0kg Motka......Ania.....28.....11.....14.04...........+1kg Renia905...Renata...26....10....14.04............+1kg rosar.......Ania.....26..... 10......16.04...........+0kg gregia.....Justyna...25.....7.....18.04...........+0kg Anna_śl.....Ania.....29.....7......19.04...........+2kg aniawd.....Ania.....29.....9......25.04..........+ 2 kg Bogdanka..Ania.....26.....7......25.04...........+1kg a2_el.....Magda.......20...6......25.04.............+0kg viki444.....Wiolka....29....7.....28.04............+0kg Suzanke....Iwona...29.....7.....30.04............+0kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś u lekarza i widziałam bijące serduszko mej fasolki:) Ale jestem chora / gardło/ + dodatkowe dolegliwości ciążowe typu mdłości i bóle żołądka więc lekarz dał mi miesiąc zwolnienia i kazał odpoczywać... Ech, wynudzę się przez ten miesiąc ale jak mus to mus:) Podrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczenie Maluszka jest naprawdę niesamowite. Teraz jeszcze widać go całego, potem już będzie za duży i będzie widoczny \"partiami\". Ja mam wszystkie zdjęcia USG mojego synka:) A myślałyście o tym USG 3D czy 4D, czy jak to sie nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×