Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

A ja wlasnie obejrzalam sobie dwa filmy Co nie co o rozwoju dziecka Pawla Zaitkowskiego a drugi to wideoteka noworodka i malego dziecka wydany przez Avent itd. I sie rozmarzylam na tych filmach ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchata wszystkiego najlepszego lekkiego porodu i zdrowego dzidziusia. Aniu śl fajnie by było ale kto to wie kiedy ten mały człowiek będzie chciał wyjść na świat. Miłego wieczorku mamusie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosiaa: napiszę ci jutro maila....wymyśliłam sposób na potrzeby topiku,na którym pisze ponad rok ...czyli sprawdzony:) dziś już nie mam siły.. dobrej nocki baryłeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchata, 100 lat!!!!! Miałam koszmarne popołudnie, myślałam że z nerwów trafię do szpitala:( Pojawiły się jakieś nowe okoliczności w sprawie brytyjskiej, komplikujące ją nieco. Jak powiedziałam o tym mężowi to tak mu cisnienie skoczyło, że wylądował u pielęgniarek na zastrzyku... W tym czasie próbowałam się do niego dodzwonić i przez dłuższy czas nie odbierał. Miałam najczarniejsze myśli, że zawał, albo że spadł ze schodów... Mamy już oboje tego dosyć, naprawdę... Boję się o niego bardzo, bo leczy się na nadciśnienie już ponad rok i mimo wszystko ma wysokie... Wkurza mnie to, że przez taka mendę musimy to wszystko znosić, uwierzcie mi, ze to jedyna osoba na świecie której życzę najgorszego... Tak fajnie się dzień zapowiadał, a tak ch...owo się konczy. Wybaczcie że Wam marudzę, ale gdzies muszę te emocje z siebie wyrzucić... Spokojnej nocy i kolorowych snów Mamusie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola- Biedaczku, bardzo Ci współczuję tych wszystkich zawirowań, zwłaszcza teraz..... ale musisz wierzyć, że w końcu się to pomyślnie ułoży Asiulek- ja też tak mam, że ciągle latam zaglądać do pokoju. Ja za proanie, prasowanie i układanie biorę się w przyszłym tyg. chyba Ja do wózka kupiłam komplecik z allegro, mam już w domu i jestem zadowolona. Wózek mam z zielonym i pościel zielona, bardzo to się ładnie komponuje :) i tak słodko ta podusia wygląda (jest praktycznie płaska) http://www.allegro.pl/item317813200__nowosc_posciel_komplet_do_wozka_mamo_tato.html Pigi - ja dostałam dziś tą decyzję z Zusu - mi płaci zakład (do nich też wysłali decyzję)pewnie dlatego, że zatrudnia dużo ludzi ... inaczej pewnie zus płaci - jak mówiłaś. A zwolnienia już na ten okres nie trzeba, bo jest to właśnie świadczenie. Brzuchata - Sto lat i sto lat. Ja niedawno miałam 30 i też mi się za bardzo świętować nie chciało .... a Ty młodziaszka jesteś jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słodziaki! Olu zapewne na nic zda Ci sie ten slogan że wszystko będzie dobrze a Ty się nie denerwuj ale....uważaj na siebie i na tego skarba pod sercem...juz tak niedużo nam zostało...a ta \"menda\" kiedyś dostanie za swoje...wierz w to a będzie Ci lżej...ja zawsze powtarzam (jesli chodzi o teściową) że ja jej żle nie życzę ale żeby przeszła przez takie same pieko jakie mi zgotowała i będziemy kwita a ja zadowolona i uwierz mi teraz tak właśnie się dzieje a ja jak sobie o tym pomyslę to mam banan od ucha do ucha na pysku...wiem paskudna jestem ale nie przeszkadza mi to ;) aha dziś ponoć jest DZIEŃ TEŚCIOWEJ! wyciągać arszeniki z szafki i piec ciasta! chyba że ma sie super teściową (też takowe bywają) to do niej grzecznie z buziakiem... ja pranie i prasowanie zostawiam sobie na sam koniec, może za dwa tygodnie...proszek już dawno kupiliśmy jak wtedy co zaczełam plamić..ale było mineło... dziubaski życzę wszystkim spokojnego dnia bez stresu i żadnych dolegliwości... u mnie wielkiego lenia ciąg dalszy a mama mi powiedziała przez telefon że mam leniuchować póki mogę bo potem nie będzie kiedy... święta prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny, melduje sie cobyscie nie zapomniały ze ja tez figuruje w tabelce i znosze te same dolegliwosci i ale i radosci oczekiwania, juz tak niedlugo. Wszystkiego najlepszego,radosci z Malenstwa dla Brzuchatej, dla Oli31 zyczenia szybkiego wyprostowania sprawy, zeby wreszcie sie szczesliwie zakonczyla! Doczytalam tez ze byla mala dyskusja o klapkach :) to tez jedna z niiwielu juz rzeczy i drobiazgów jaka mi brakuje, zastanawialam sie nad tymi: http://www.allegro.pl/item317118313_klapki_japonki_macy_thong_speedo_2008_r_38_wa_wa.html Moze komus przypadna do gustu :) moim zadaniem sa fajne ale jednak stwierdziłam ze rzeczywiscie jak pisalyscie-na te 3 dni pobytu w szpitalu to troche za drogie.. Ale moze akurat lnk sie przyda. Dziewczyny nie kupilam jeszcze fridy do noska ani nic zastepczego, czy powinnam to miec od razu w wyprawce, czy czesto sie z tego korzysta, kiedy? Nie mam tez laktatora ale chyba to bedzie zakup juz poporodowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam sobie laktator taki natańszy awaryjny jak by się miał przydać... http://www.allegro.pl/item315714332__laktator_babyono_super_tanio_.html dokupiłam jeszcze nożyczki i szcotke do włosów... http://www.allegro.pl/item316742160__cazki_nozyczki_i_pilnik_bezpieczne_baby_ono_.html http://www.allegro.pl/item316742140__super_szczotka_dla_maluszka_canpol_.html w aptece pani magister powiedziała że w kwietniu już raczej nie będą grzały kaloryfery i kupowanie już na dzień dobry preparatu nawilżającego śluzówke nosa jest niepotrzebne ...zawsze można podskoczyć do apteki jak będzie potrzeba..zatem ja sie wstrzymałam od zakupu...jutro na targu dokupuję stanik, kapcie i piżamę...mam już zamówione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa- bardzo ladna ta posciel ja chyba tez sie skusze bo podoba mi sie i cenka super .Ja tez juz mam decyzje i pod koniec miesiaca mam dostac kase ale oni placa tak samo 100%? Agoosia -ja tez sie zastanawiam nad ta frida bo przeciez polozne po porodzie oczyszczaja nosek a w domu ja mam nawilzacz powietrza takze jakby co to moze tym zwilze pokoj a jak nie to woda morska tez jest dobra nie wiem czy ta frida to to samo? dziewczyny slyszalyscie od przyszlego tyg.ma byc nawet 15stopni ciepla ale super ale nie zapeszam.mi zostalo do porodu miesiac i 3dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamusie ciekawa jestem czy naprawde z tą pogodą tak będzie patrząc dzisiaj przez okno to się wierzyć nie chce.Trzeba by jeszcze wybrać się do fryzjera bo po narodzinach to raczej nie będzie czau a i pod czas porodu trzeba by ładnie wyglądać .Ja w nocy dzisiaj rodziłam nic a nic nie bolało ale to niestety był tylko sen .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedem z was dostało maila a reszta chwilowo proszę poczekać i się nie obrażać za to,bo nie mam w pracy wszystkich adresów,napiszę więc z domu..więc na razie agoosia,minimisia,ola31,motka,alicja i adamisia i pigi dostały propozycję kontaktowania się poza forum ale dotyczy ona wszystkich kwietniówek... jeśli chcecie w miarę szybko to proszę napisać na mojego maila,który jest pod nickiem spadam do fryzjera,jak wrócę to będę odpisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w stopce jest NASZ adres, po otrzymaniu maila podam hasło do logowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Fajny pomysł z ta Naszą pocztą:) jestem jak najbardziej za:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Dziękuje wszystkim za zyczenia! :) Dzisiaj juz lepiej z nastawieniem u mnie, bo na razie chociaz zimno to slonce mi ostro w okna swieci i od razu lepiej sie zyje! Jednak wena do mnie jeszcze nie wrocila i mam lekki zastoj, wiec tymczasem zakoncze moj wpis :) Pozdrawiam wszystkie przyszle Mamuski i zycze milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie zapisalam do fryca na 17.03.opzed swietami i przed porodem pozniej tlko pofarbuje i bedza wlosy ok No w warszawce padaja duze platy sniegu az mi sie zimno zrobilo a ogladam teraz Leksykon ciazy na Planet za chwile ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIULEK81
Witam kochane. 🌼 A u mnie świeci słoneczko, dlatego zaraz zabiorę się za odświeżenie mojej sukni ślubnej, bo chcę ją wystawić na allegro. Jak będę miała wystawioną aukcję to wam wyślę do wglądu. Wtedy jeszcze byłam szczupła :( he he. Ale już wtedy mój maluszek był ze mną. Tak z mężem planowaliśmy, żeby jeszcze brzucha nie było widać :D i się udało. No a teraz to sobie o figurze tylko powspominać mogę, jak to się mówi tak wyglądałam 14 kg temu ;) Pozdrawiam, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchata 100 LAT i wszystkiego najlepszego !!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 1967 - pomysł super!!!! zaraz zajrze na poczte :) Ola - 🌻 ja też zawsze juz widze czarny scenariusz jak mąż nie odbiera telefonu. W spółczuje przejść z tą babą i to w tak pieknym okresie oczekiwania na maluszka !!!!teraz powinniście skupić się na innych sprawach ale nic to co się odwlecze to nie uciecze a ona za to zapłaci w życiu adamisia - z zakupem fridy czy wogóle czegoś do noska w zupełności możesz się wstrzymać nie jest to rzecz niezbędna i spokojnie możesz to dokupić jak będzie potrzebne. Pigi - płacą 100% woda morska to taki płyn który psikasz do nosa a frida to cos takiego jak gruszka do oczyszczenia noska najczęściej z kataru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie tylko melduje i pozdrawiam Was wszystkie Kochane! głaszcze po brzuszkach i wracam do łózka bo jakas taka niedzisiejsza jestem:( W nocy nie spalam prawie, jakoś ciężko mi było:( BUZIALE a potem może szarlotke zrobię bo mam ochotę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi - mi decyzji powinnaś tez mieć napisane, że 100 %. (jak pisała też mimisia) Ja też czekam na pogodę, kurtkę mam od mamy puchową i nieco za dużą i wyglądam jak hipa, a wiosną to już mogę się jakoś normalniej ubrać. Z tymi fryzjerami to mamy ruch - ja mam termin na 14.03, cóż czapki z głów, to trzeba jakoś wyglądać ;) Aniu - ciasto rozumiem, że się już piecze :)))) Alex - ale mi narobiłaś smaka z tą szarlotką, język wisi mi do pasa. Cholerka chyba wyślę męża do piekarni, bo piec to mi się nie chce i nie potrafię zresztą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde, ale motyw! lezalam sobie i czytalam, bo cos strasznie mam dzisiaj napiety brzuch, slonce mi swiecilo z tylu przez okno, 5 stopni na zewnatrz, nawet ladna pogoda...wstalam do kuchni, patrze, a tu za oknem.....sypie snieg! i to takie wielkie płaty! i dalej swieci tak intensywnie...dziwnie...... kurde, a ten brzuch to mam staaasznie twardy. dawno tak nie mialam. moze to dlatego, ze biore normalnie fenoterol, a sie wlasnie skapnelam jak bralam nastepna dawke w poludnie, ze jak sie obudzilam o 6 zeby wziac lek, to chyba mi sie snilo, ze wzielam, bo rano lezala sobie nadal w tym samym miejscu przygotowana tableta. dziwne, bo jeszcze miedzy czasie bylam w lazience o tej 6 rano... ale nie wzielam teraz dwoch na raz, po prostu opuscilam juz ta dawke z 6tej...nie wiem co mam zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny pomysl ze wspolną skrzynką pocztową! juz sie nie moge doczekac pierwszych opisów porodów i zdjec maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchata-jak mnie tez zdarzylo sie zapomniec fenoterol to opuscilam. nastepna wzielam o normalnej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchata:) ja tak zrobiłam przedwczoraj zadzwonił budzik,poszłam siku i potem dalej spac,a tabletka nie połknięta....jestem ostatnio tak rokojarzona że po prostu szok:) Ale tapominiętą tabletke po prostu ominęłam następne brałam jak zawsze. Dziewczyny jak mamy juz Własna skrzynkę to na co czekamy-wklejamy zdjęcia brzuszków,wózków,pokoików dla maluszków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz przepraszam jeśli do kogoś info z loginem i hasłem nie dotarło ale staram się sukcesywnie podsyłać... początkowo będzie troche trudno,bo jest nas kilka:) a nie da się jednocześnie w tym samym czasie zalogować ale daję wam słowo,że po kilku dniach sytuacja się unormuje i będzie dobrze... nie jestem przeciwnikiem wklejania zdjęć na forum,jeśli ktoś ma ochotę to nie potępiam,bo mi nie przeszkadza ale osobiście wolę kameralniejsze towarzystwo i dlatego podobnym do mnie proponuję pocztę,bez trolli więc zapamiętać adres ,bo niedługo zdejmę ze stopki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj Mamusie:) Na wstępie dziękuję Wam za wszystkie ciepłe słowa, wczoraj byłam kłębkiem nerwów... -1967- doskonały pomysł z tą pocztą:) No i współczuję tej kontroli... Ja z racji swojego zawodu oswoiłam się już ze skarbówką, ale wiem, ze to nic miłego... Mogliby się zlitować nad Tobą, a nie stresują kobitkę w ciąży. Trzymam kciuki, żeby ich wywiało jak najszybciej! Ja mam chwilę wytchnienia (pierwszą od rana), rano gorąca linia w tej naszej ważnej sprawie, potem musiałam pojechać do pracy, bo moja zastępczyni nie mogła sobie z czymś poradzić, potem znów gorąca linia, gotowanie obiadu, jedzenie i wreszcie walnęłam się do wyrka:) Ale jeszcze dziś po 18 ma mnie odwiedzić kuzynka męża, więc już dziś nic produktywnego nie zrobię... Jutro muszę się wziąść za sprzątanie, bo w sobotę wraca teściowa (dorabia w Niemczech), nie chcę świecić oczami, kwiatki jej trochę zapuściłam, bo stoją wysoko na meblach i ciężko mi się je podlewa:P Brzuchata, ten śnieg dotarł od Ciebie do mnie:) I też świeci słonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×