Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Witam w nasze święto:-) Ledwo nadrobiłam zaległości w czytaniu. Uff, ale się rozpisałyście!! :-) Ubolewam nad tym, że nie mogę być z Wami na bieżąco, ale nie mam po prostu na to czasu. Ciągle jeszcze pracuję, więc do 16 mam z głowy, a potem to zawsze jakieś sprawy do załatwienia, zakupy, obowiązki w domu i jak juz mam chwilę wolną to po prostu zasypiam :-(. Dzięki Bogu są jeszcze soboty, które choć w części mogę przeznaczyć na przyjemności :-) Widzę, że niektóre z Was już na dniach spodziewają się maleństw - ale super. Ja mam termin dopiero na połowę kwietnia, ale nie obraziłabym sę gdyby mały zechciał się pojawić już po świętach :-) Mam do Was jescze pytanie, w związku z tym pojawieniem się naszych maluchów. Powiedzcie mi proszę co trzeba załatwić w pierwszej kolejności i w jaki sposób jeśli chodzi o rejestrację dziecka, nadanie nr PESEL, zameldowanie, wybranie przychodni? Jak to jest, kiedy rodzice nie są małżeństwem? Kompletnie jestem zielona w tych sprawach, bo to moje pierwsze dzieciątko. I tabelka jeszcze: gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......37.......02. 04........+10,5kg..N adamisia........Asia......... .26.......37.....03.0 4.....+13,5 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........36......03.04. .. .....+5kgChKępno ali-cja............Ala.............36...…...38.... . 21.03.......+17kg kg..Alicja......Krakow Anna_śl...........Ania............29.......36........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......36..... .. 07. 04........+15kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......36........09.04. . ......+4,5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........33..........10.04.........+14kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .36....... 14.04.......+11kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....35.......8.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..31..…...22.04...... ... +6,5 kg CH aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........34 ....... 27.04......+12 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......32.......30.04. .... .. ....+13kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......32........30 .04.........+16 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........27........35........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po tulipanku (ja je lubie ;) ) ratunku !! teściowie zaraz będą z pierwszą wizytą na nowym mieszkaniu!! ciasto chyba z racji ciąży odpuszczam. w końcu to nie angielska królowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ja zupelnie zapomnialam o dniu kobiet, ale tato mi przypomnial tulipanem (bardzo lubie), a moj facet? no coz, rozkazalam mu kupic dwa kwiatki, jeden dla mnie a drugi dla Tosi:) wkoncu tez kobietka.... :) rowniez zycze wam wszystkiego naj naj naj i dziekuje gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......37.......02. 04........+10,5kg..N adamisia........Asia......... .26.......37.....03.0 4.....+13,5 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........36......03.04. .. .....+5kgChKępno ali-cja............Ala.............36...…...38.... . 21.03.......+17kg kg..Alicja......Krakow Anna_śl...........Ania............29.......36........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......36..... .. 07. 04........+15kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......36........09.04. . ......+4,5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........33..........10.04.........+14kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .36....... 14.04.......+11kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....35.......8.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..31..…...22.04...... ... +6,5 kg CH aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........34 ....... 27.04......+12 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......32.......30.04. .... .. ....+13kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......32........30 .04.........+16 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........27........35........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania........21.......34.........15.04.......+?kg DZ Tosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, no i moje dodatkowe kg ja rowniez obecna waga to wielki znak zapytania nawet dla mnie, bo nie wazylam sie na pocztaku ciazy, w trakcie rowniez nie i zmaierzam skontroowac wage dopiero w dniu porodu. wole sobie nie psuc humoru, bo naparwde sporo przytylam i to nie tylko "wina" brzuszka ale tez mojego obzarstwa... :/ jeszcze raz pozdrawiam serdecznie wszystkie brzuszki :) i mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do życzeń :) Dziś nasz dzień ! Alex -to wygląda na to, że zostaniesz pierwszą mamusią na naszym forum ....:) Wczoraj się nalatałam i wieczorem brunch mnie bolał , ale już jest ok Dziewczyny, czy któraś z Was ma ten termometr 1 sekundowy ? Jest wart zakupu ? Ja chciałam go kupić, ale przeczytałam dużo negatywnych opinii - typu, że podaje niedokładną temokę itp - i teraz jestem w kropce ... Czy mogłybyście też napisać co macie spakowane w torbie do szpitala dla siebie i dla Maluszka Kurcze, czekam na tą wiosnę a tu dziś brak słońca i wcale nie za ciepło i prognoza też rewelacyjna na przyszły tydz. nie jest uuuuuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha - Alex dostałas już leżaczek ? zadowolona jesteś ? liczę, że do mnie dotrze koło wtorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was :) goździki, rajstopy i kawa...no, no..ale sobie dogadzamy:) wiecie,jak moja mała się wierci!! nóżkami kopie mnie w żołądek, a rękami w pęcherz...auuuuu!! rano siedziałam w ogródku, a moja córcia usuwała kopce kretów (44) . właściwie to dalej to robi, tylko ,że ja wróciłam do łóżka. i raczej dziś nie skończy. ciężka praca.. ale ktoś to musi zrobić. ja nie mogę, a mężuś w pracy.. za tydzień zasiejemy trawkę i zrobi się wreszcie ładnie. już nie mogę się doczekać sadzenia roślinek i dbania o ogród. uwielbiam to! a na macierzyńskim będę mieć na to dużo czasu. dzidzia w wózku w cieniu pod drzewkiem, a ja zakasam rękawy i oddam się mojemu hobby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja to ty widze bardzo ambitnie masz zamiar spedzic macierzysnki, ja juz sobie \"zaplanowalam\" ze mala owszem w cieniu dzrewka na ogrodku, a mamusia w sloneczku tuz obok :) rowniez na lezaczku.. a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelam jak wy sledzic losy marcowek- znow wczoraj 2 porody:) i zadnego przedwczesnego, wszystkie po 38tygodniu! Isa- nie zamowilam tego lezaczka, moj tato powiedzial, ze go kupi- nie wiem czy juz zamowil... ale na pewno go chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a co do termometru to pierwsze slysze o 1 sekundowym... ja mam elektroniczny i trzyma sie go pod pacha chyba 30sekund i pipczy jak juz zmierzy temperature. taki tez mialam w szpitalu, wiec chyba jest miarodajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA dziś kupiłam w końcu jeden stanik, taki porządniejszy (sądzę po cenie) a teraz jeszcze jeden dokupię na zmianę..a jak wszystko bedzie ok z karmieniem to pewnie jeszcze z jeden bede musiała... Renia więc tak: przychodnię dziecko ma tę do której Ty należysz, przynajmniej na początku, potem zapewne mozna to zmienić, adres ten gdzie Ty jesteś zameldowana tam i maluch (np ja jestem zameldowana wciąż u rodziców i muszę zgłosić żeby do mamy położna nie poszła:P) co do nazwiska to jeśli nie masz papierka to dziecko chyba dostaje Twoje a w ciązgu 2 tyg musicie RAZEM stawić się z dowodami do USC w sprawie uznania ojcostwa...chyba że zrobisz to tak jak my i załatwiliśmy to już, można uznać ojcostwo dziecka poczetego nienarodzonego, wtedy ma od razu nazwisko ojca(czy jak tam chcecie) a po urodzeniu sam tatuś może pojechac do usc podać imię i będzie akt urodzenia:) to chyba tyle! teraz się położę na chwilę bo byliśmy na sporym spacerze i lodach i czuję że mój brzuszek żąda odpoczynku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denim, ja to lubię robić, więc to dla mnie będzie frajda:) ale leżeć na leżaczku też zamierzam, aż takim pracoholikiem nie jestem;) biustonosze są naprawdę przepiękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki która by napisała co ma spakowane do szpitala dla siebie i maluszka tak jak pytala Isa22 , bo ja tez ciekawa jestem. Juz powkladalam rzeczy do torby ale jakies watpliwosci mnie nachodzą.. w ogole wyszło mi dwie torby-jedna duuza dla mnie i mala dla maluszka (nie pakowałam rzeczy dla nas na wyjscie, to na pewno zostanie dowiezione) 1967 stanik ten Alles b.ladny, ja tez zamawialam Alles ale inny model i nie jestem zadowolona- takie glebokie miseczki, ja wole takie lekko wykrojone,ten wydaje sie byc delikatniejszy.. my dzis poszalelismy nad ranem, nie wiem skad moj maz wiedział, ze o tym wczoraj byla u nas na forum mowa :) pozdrawiam tymczasem slonecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosiaa, a jak uznac malucha przez ojca jeszcze przed narodzinami? w sensie, zeby od razu w szpitalu mala nosila nazwiska taty? zalatwialas to w urzedzie? p.s. wlasnie zamowilam posciel, teraz zostalo mi oczekiwanie plus zaopatrzenie sie we wszystko apteczne no i jeszcze jakis stanik i koszulke do karmienia i mysle ze to by bylo na tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie torby to ja mam dla siebie: koszule z rozcięciem do karmienia, piżamę na zmianę, biustonosz do karmienia, majtki porządne bawełniane 3x, skarpetki,ręcznik duży i mały, ręczniki papierowe, wkładki laktacyjne, maść MALTAN na brodawki, krem Linomag dla maluszka, Alantan,paczke pampersów, Leko do pępuszka,podpaski, klapki pod prysznic, kapcie potem dorzucę kosmetyczkę ... a dla tego naszego sratjka mam juz naszykowane do wyjścia: body, pajacyk welurkowy, kombinezonik welurkowy, czapusia bawełniana plus welurkowa, no i mam takie małe łapki niedrapki... u mnie w szpitalu dzieci są ubierane w szpitalne rzeczy dlatego też torbę na wyjście mąż przywiezie... nie wiem jak to jest w innnych szpitalach..każda z nas zapewne spakuje co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie torby to ja mam dla siebie: koszule z rozcięciem do karmienia, piżamę na zmianę, biustonosz do karmienia, majtki porządne bawełniane 3x, skarpetki,ręcznik duży i mały, ręczniki papierowe, wkładki laktacyjne, maść MALTAN na brodawki, krem Linomag dla maluszka, Alantan,paczke pampersów, Leko do pępuszka,podpaski, klapki pod prysznic, kapcie potem dorzucę kosmetyczkę ... a dla tego naszego sratjka mam juz naszykowane do wyjścia: body, pajacyk welurkowy, kombinezonik welurkowy, czapusia bawełniana plus welurkowa, no i mam takie małe łapki niedrapki... u mnie w szpitalu dzieci są ubierane w szpitalne rzeczy dlatego też torbę na wyjście mąż przywiezie... nie wiem jak to jest w innnych szpitalach..każda z nas zapewne spakuje co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może ja napiszę co mam w torbie : -paczkę pieluch (20 chyba), chusteczki, 2 pieluchy tetrowe, rękawiczki 2 pary, skarpetki 2 pary, krem do buźki na wyjście, -podpaski duże, chusteczki do higieny int, parę tantum rossa, 2 koszule, 2 staniki, majtki poporodowe opakowanie, kosmetyki, laktator(ale jeszcze nie mam ), herbatkę laktacyjną, ręcznik duży i mały, klapki pod prysznic, kapcie... chyba tyle. może sobie coś jeszcze przypomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może ja napiszę co mam w torbie : -paczkę pieluch (20 chyba), chusteczki, 2 pieluchy tetrowe, rękawiczki 2 pary, skarpetki 2 pary, krem do buźki na wyjście, -podpaski duże, chusteczki do higieny int, parę tantum rossa, 2 koszule, 2 staniki, majtki poporodowe opakowanie, kosmetyki, laktator(ale jeszcze nie mam ), herbatkę laktacyjną, ręcznik duży i mały, klapki pod prysznic, kapcie... chyba tyle. może sobie coś jeszcze przypomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spakowalam :koszule do porodu mam stara.dwie nowe ,staniki do karmienia,majtki bawelniane ,majtki jednorazowe, skarpety podklady2 paczki kosmetyki i wode a i nie miesci mi sie szlafrok i klapki dla dzidziusia -ja musze wziac tylko pampersy i chusteczki nawilzone .i chyba to wszystko jak sobie jeszcze przypomne to dopisze Dzis mam rowny miesiac o porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiscie reczniki tez mam i bawelniane i papierowe I te wszystkie potrzebne mascie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyn przypomnialo mi sie ja jeszcze mam spakowane wkladki do stanika zapomnialam jak onee sie fachowo nazywaja pisze bo chya zadna z nas o nich nie wspomniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkładki laktacyjne Pigi:) a papierowe ręczniki w celu? słuchajcie a takie chusteczki do hig intymnej?? bo ja jestem ich pasjonatką ale nie wiem czy po porodzie można...i co za masci trzeba dla siebie?? ja mam podobne rzeczy..jeszcze nakładki na brodawki mam... Denim musicie iść razem do USC i powiedzieć że tata chce uznać dziecko poczete nienarodzone..opłata skarbowa do wniesienia kilka podpisów i już:) A ja dziś jeszcze bylam na mieście ze znajomymi...wprawdzie raptem 3h ale zawsze coś, to pewnie moje ostatnie podrygi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Klania sie marcowka. Wpadlam do Was zobaczyc czy ktoras u Was sie juz rozpakowala, ale wyglada na to ze jeszcze nie. Chcialam Wam zyczyc lekkich porodow i trzmajcie sie cieplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluska :) opis porodu w/g ciebie genialny :D agoosia: papierowe ręczniki do osuszania krocza po umyciu..zawsze coś tam może się nachlapać i lepiej tym osuszyć przed założeniem podkładów poporodowych,niż trzymać zabrudzony ręcznik.. chusteczek nie polecam--może ostro zapiec w zależności od tego czym nasączone.. generalnie im mniej chemii a więcej bieżącej wody-tym lepiej.. ale pogoda!!! i 10 stopni na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te reczniki to jakieś specjalne czy takie tzw kuchenne?? aha i nie wiem jak u Was w szpitalu ale u mnie dobrze jest mieć swój papier toaletowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was! ręczniki agoosia to zwykłe kuchenne. ja mam jeszcze wode mineralna mala niegazowana ( taka z \"dziubkiem\") i czekolade ( ale wolno zjeść tylko chyba 2 kostki na wzmocnienie, nie więcej), podobno bardzo przydatne podczas porodu. no i aparat spakowalam:) wzielam tez swoj termometr i golarkę jednorazowa ( mam zamiar sie ogolic ale jakby sie nie spodobalo, to wole miec swoja) ja nie biore zadnych masci, spirytusow itp bo u nas w szpitalu wszystko daja. chca tylko linomag zeby zostawic na oddziale. nie zapomnijcie mężów spakować!! u nas obowiazkowe jest czyste ubranie dla meza na zmiane jak chce byc przy porodzie. majtek tez nie biore, bo u nas nie wolno nosic, wezme tylko na wszelki wypadek te jednorazowe. piszecie o tantum rosa- to jest płyn prawda? do czego sie go stosuje? teraz z innej beczki- byłam wczoraj u połoznej badała mnie i powiedziała, że wg niej to jeszcze tak szybko nie nastąpi- główka nisko, ladnie ułozona, ale rozwarcie minimalne. dziś uprawialismy więc sex ( kuzwa jak bolalo,pierwszy raz od pol roku!;/) i od dzisiaj zaczynam kołysac biodrami na piłce ( takiej jak sa na porodówkach) i dzis wzielam ostatnia tabletke fenoterolu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam brzuchatki ze słonecznego Śląska!!! mam nadzieje że u WAS równie dużo słońca co u mnie...jak nie to posyłam pare promyków i słoneczne buziaki... ja wpadłam na chwilkę .... podpisać liste obecnośći...obiad postawiony a po obiedzie do stadniny...juuuuppppiiii byłam rano z moją Olą na zakupach ( w Katowicach jest takie ogroooomne targowisko hurtowe) i wróćiłam padnięta a moja Ola z bananem na buzi...dobrze że mam ją jedną do strojenia...ufff ja mam w torbie jeszcze Lactacyd Femina płyn do higieny intymnej...a ręczniki papierowe takie zwykłe kuchenne... Pigi 15 ja pisałam o wkładkach laktacyjnych... pozdrawiam cieplutko! miłej niedzieli.... kluska serowa...tez ten Twój facet nie miał sobie wybrać lepszego dnia na narodziny...co cztery lata impreza...chyba że już za młodu rośnie człowiek praktyczny...mniej wyda na urodziny... ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was w niedzielny .... poranek chciałam napisać :) dzięki za info odnośnie torby, dziś mój mąż mnie pogonił,że mam się już pakować do szpitala, bo nie zdążymy :))) ale słodki - już nie może się doczekać naszej Majeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy piszecie o torbach do szpitala a ja jakoś sie nie mogę zebrać żeby takie drobiazgi pokupować, chyba z lenistwa. bo wiem, że w szpitalu jest sklepik gdzie można większość kupić.. Pozdrawiam cieplutko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×