Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Witam !ja juz bylam na badaniach zrobilam wszystkie badania potrzebne do porodu jutro wynik,no i za tydzien wynik posiewu i jeszcze na 17.ide na wymaz troszke sie stresuje tymi wynikami tzn.tym posiewem i wymazem . Alicja -nerwy pewnie sa bo ja tez juz sie stresuje a porod mam za miesiac wtedy pewnie serce mi do gardla podejdze ze strachu ale trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten piekny dzien:D ja wykorzystujac dzien wolny od uczelni postanowilam skorzystac z pieknej pogody i.... wyprac posciel :-), Ola, my dla chlopca wybralismy Tymek, a Antoske wybral moj mezczyzna. Na poczatku chcial syna, ale jak sie dowiedzial ze bedzie Tosia, to wrecz nie moze sie doczekac. Mala szaleje i wystawia tylek do swiata, a wtedy zbiega sie cala rodzina, zeby sobie na to widowisko popatrzec... ;-) p.s. dobrze sie czegos dowiedziec, spodobala mis ie rada z tantum rosa i woda z dziubkiem, na pewno skorzystam. p.s.2 moja torba do szpitala jeszcze nie spakowana, termin z OM na 15.04 ale z pierwszego usg na sam koniec kwietnia i etn uwazam za bardziej prawdopodobny, bo mialam dluuuuugie cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelka : gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......37.......02. 04........+10,5kg..N adamisia........Asia......... .26.......37.....03.0 4.....+13,5 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........36......03.04. .. .....+5kgChKępno ali-cja............Ala.............36...…...38.... . 21.03.......+17kg kg..Alicja......Krakow Anna_śl...........Ania............29.......36........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......37..... .. 07. 04........+15kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......36........09.04. . ......+4,5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........33..........10.04.........+14kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .36....... 14.04.......+11kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....35.......8.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..31..…...22.04...... ... +6,5 kg CH aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........34 ....... 27.04......+12 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......32.......30.04. .... .. ....+13kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......32........30 .04.........+16 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........27........35........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania........21.......34.........15.04.. .....+?kg DZ Tosia Opalenica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wiosennie🌻🌻 Ali-cja trzymam kciuki-przetrzesz szlaki dla nas wszystkich.... troche Ci zazdroszczę że jesteś juz tak blisko...ale też troche się boję więc wcale mi się tak nie spieszy....:) pozdrawiam,odezwę się później..... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mialam sie zapytac :czy Wy tez macie problem z nietrzymaniem moczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......37.......02. 04........+10,5kg..N adamisia........Asia......... .26.......37.....03.0 4.....+13,5 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........36......03.04. .. .....+5kgChKępno ali-cja............Ala.............36...…...38.... . 21.03.......+17kg kg..Alicja......Krakow Anna_śl...........Ania............29.......36........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......37..... .. 07. 04........+15kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......36........09.04. . ......+4,5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........33..........10.04.........+14kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .36....... 14.04.......+11kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....36.......8.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..31..…...22.04...... ... +6,5 kg CH aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........34 ....... 27.04......+12 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......32.......30.04. .... .. ....+13kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......32........30 .04.........+16 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........27........35........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania........21.......34.........15.04.. .....+?kg DZ Tosia Opalenica Muchos Patatos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietrzymanie moczu jest okropne, szczegolnie gdy kicham :( wiec nie jestes sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff.jak dobrze ze nie jestem sama z tym ale to est normalne w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w słoneczny dzień!! wybieram się zaraz na spacerek- pierwszy od wieków;) wszystkie wyjścia odbywały sie samochodem,a dziś na nozkach;) pigi- ja nie mam z tym problemów, ale slyszałam, ze to normalne. kluska serowa- mam do Ciebie pytanie- czy u Was dziewczyny brały Fenoterol? jeśli tak, to może wiesz kiedy zaczął się u nich poród po odstawieniu? ali-cja trzymam kciuki, nie bój się, wszystko bedzie ok!! i Dzidzię będziesz miała już ze sobą! aha- Ja jak będe miala dziewczynkę to Amelkę a jak chłopczyk to Oskar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ piękna pogoda Mamuśki, aż chce się na spacerek wybrać, co też lada moment uczynię:) Weekend upłynął nam na przemeblowaniu pokoju dla maluszka, prace jeszcze nie skończone i w domu wygląda jak po przejsciu huraganu, ale udaję, że tego nie widzę;) W niedzielę byłam na wykładzie dotyczącym noszenia dzieci w chustach, zawsze mi się to podobało, a teraz tylko utwierdziłam się w tym przekonaniu:) Wydaje mi się, że któras z Was też kiedyś pisała, że zamierza swoje dziecko nosić??!! Niestety nie chce mi się wertować ileśtam stron do tyłu więc nie wiem, która z Was o tym wspominała:( Dzięki za rady dotyczące torby do szpitala. Ja jeszcze nie jestem spakowana, chyba jeszcze mam czas, bo termin na 30.04:) Dziewczyny czy wiecie co się dzieje z Mysiczką??? Martwię się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ali-cja Trzymam kciuki i WSPIERAM:) Wszystko będzie DOBRZE:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, alex81 - o, ja tez biore fenoterol, a w ktorym tygodniu odstawilas? czytałam w paru miesjacach, ze to bardzo roznie wyglada, zaleznie od organizmu. Zdarzało się, że kobieta rodziła na drugi dzień po odstawieniu, a u innych trzeba było wywoływać poród, bo macica nawchłaniała się tego leku za duzo. Dlatego też zupełnie nie mam pojecia jak to bedzie z moim terminem porodu.. Susanke - m.in. ja cos tam pisalam o chuscie. Nakrecilam sie na ten pomysl szczegolnie dlatego, ze mieszkam na 4 pietrze bez windy i chyba bedzie to wygodne rozwiazanie jak trzeba bedzie skoczyc na chwile na dol do sklepu, zeby uniknac calej wyprawy z ciezkim wozkiem. no i w ogole ma to duzo plusow z tego co widze z roznego rodzaju opisow, wiec pewnie wyjdzie na dobre. teraz sie tylko zastanawiam w ktora zainwestowac. na poczatku wolalabym chyba taka nie do obkrecania sie calej w szmate, tylko w taka do zawieszania jak bebelulu, czy hamalu. ali-cja - Trzymam kciuki! mam nadzieje, ze uda Ci sie szybko dac znac jak to tam u Ciebie wyszlo :) Powodzenia! kluska-serowa - nie wiem, czy w koncu o Twoim opisie porodu pisalyscie z 1967...jesli tak, to gdzie mozna go dorwac, bo ciekawa jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ali-cja idziesz na pierwszy ogień!!! Daj nam koniecznie znać...będzie dobrze, zazdroszcze Ci...mój musi jeszcze troszkę posiedzieć a dziś mnie znów dopadł nagły ból spojenia łonowego, aż się wystraszyłam że to już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchata--no jak to gdzie??na marcówkach tegorocznych :) kluska zachaczyła sie 29-go lutego,jej Bastek będzie miał farta i co 4 lata będzie wydawał przyjęcie a kluska pieniądze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967 - to ja jestem po prostu jakas slepa...trafilam tylko na opis towarzystwa tesciowej-masakry :) chyba ze to o to wlasnie chodzilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjo, życzę: - udanego i krótkiego pobytu w szpitalu, - żeby wstanie z łóżka było prostsze niż myślisz, - karmienie piersią od początku bezproblemowe a Ty i mała Alicja zdrowe i szczęśliwe! Daj nam szybko znać jak się czujecie. Idzie wiosenna pogoda a z nią nasze \"kwietniowe\" maluchy. Ja dziś byłam na wizycie i pani ginekolog była nadzwyczaj miła. Mały leży już głową do dołu i to dość nisko. Szyjka mi się troszkę skróciła ale jest zamknięta i na tym etapie ciąży to już OK. Miałam KTG, też wszystko dobrze. Musiałam Rufina budzić bo akurat spał :). Ja jestem zwolenniczką noszenia w chustach :) Mam hoppendiza 4,6m wzór Dehli :). W środę idę na \"chuściarskie spotkanie\" w Szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......37.......02. 04........+10,5kg..N adamisia........Asia......... .26.......37.....03.0 4.....+13,5 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........36......03.04. .. .....+5kgChKępno ali-cja............Ala.............36...…...38.... . 21.03.......+17kg kg..Alicja......Krakow Anna_śl...........Ania............29.......36........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......37..... .. 07. 04........+15kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......36........09.04. . ......+4,5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........33..........10.04.........+14kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .36....... 14.04.......+11kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....36.......8.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..34..…...22.04...... ... +8,3 kg CH Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........34 ....... 27.04......+12 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......32.......30.04. .... .. ....+13kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......32........30 .04.........+16 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........27........35........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania........21.......34.........15.04.. .....+?kg DZ Tosia Opalenica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikpik
witam was ja wlasnie uporzadkowalam w jedno miejsce moja wyprawke do szpitala i wyglada jak bym gdzies na wycieczke tygodniowa jechala tyle mi sie tego nazbieralo hehe spakowalm procz tego co pisalyscie termometr bo czesto rzucaja dwa na cala sale i trzeba sie niezle naczekac, sztucce bo podobno u mnie w szpitalu pokradli,talerzyk, kubek,herbate i kawe dla meza na czas porodu bo czajnik stoi na kortarzu ponoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchata- wlasnie tez czytalam, ze roznie z tym bywa, chcialam sie dowiedziec jak marcowki zareagowaly. ja zaczelam odstawiac od poniedzialku tamtego ( to był 35tydzien i 5 dzień) i . ogolnie bralam 4 połówki, wiec w poniedzialek i wtorek wzielam 3, sroda, czwartek i piatek-2 a w sobote i niedziele tylko 1. nie chcialam zbyt gwaltownie. ale powiem Ci, ze roznice zaczelam odczuwac juz od razu, zaczal mnie pobolewac brzuch na dole, ale gwaltownych skurczy nie mialam. teraz w czwartek zaczynam 38tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzielo mnie to wicie gniazdka..sprzatalabym na okraglo i codziennie mam ochote piec ciasto. wlasnie szukam jakiegos prostego przepisu na ciasto z budyniem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isa-22
Alicja - trzymam kciuki. Dziś rodziła koleżanka, tylko 4 godz. wszystko trwało. Podobno jak się dużo chodzi, siedzi na piłce, generalnie jest w ruchu, to o wiele szybciej wszystko idzie - POWODZENIA ! Czyli u nas się już pomału zaczyna - aaaaaaaaa :))) Alex - dostałam dziś ten leżaczek, bardzo fajny, jestem zadowolona :) Pipik - mam ten sam termin a ja jeszcze w lesie - nie mam spakowanych toreb, ani pranie nie zrobione - ale najpóźniej w przyszłym tyg. się za to biorę. W tym. dokupię brakujące apteczne akcesoria i kosmetyki ;) Wiesz co, ja myślę, że w połowie kwietnia wyskoczą te nasze Dzieciaczki i nie każą nam czekać tak dłuugo :) U mnie w szpitalu termometr obowiązkowo trzeba mieć swój dla siebie i dzidziusia. Pytałam kiedyś o ten 1 sekundowy termometr dla dziecka - czy ktoś ma doświadczenie z takim termometrem - kosztuje sporo i nie wiem czy go kupować czy nie ... Brzuchata - też mieszkam na 4 piętrze. W zasadzie nie myślałam do tej pory o chuście, ale może rzeczywiście to dobry pomysł. A można już od początku nosić Dzidziusia w takiej chuście ? Co z kręgosłupem ? To jakaś wyższa szkoła jazdy z tym noszeniem w chustach, że trzeba na kurs jakiś iść ?? Jakbyś kupowała na allegro lub któraś z Was, to podeślijcie proszę linka, to skorzystam zapewne z rad doświadczonych w tej materii Dzięki wszystkim za porady odnoście torby ! niezawodne jesteście Pigi - co za badania robiłaś ? Ja mam termin wizyty na 31.03 - robię te podstawowe, a potem chyba jeszcze raz WR, HBS A czytałam gdzieś, że powinno się zrobić badanie na paciorkowca z grupy B, bo to straszny paskudziak ponoć ... - coś wiecie na ten temat ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isa-22
upsa lala - a czemu na pomarańczowo wyszłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa, ja na środowej wizycie będę miała robione to badanie, podobno jest obowiązkowe i robi sie w ostatnim miesiącu ciąży. Jeśli paciorkowca masz, to w czasie porodu dostaniesz antybiotyk, żeby nie zarazić dziecka. Alicja... jak ja Ci zazdroszczę:) Teraz jak już minął ósmy miesiąc czuję się ogólnie bardzo dobrze i nic nie zapowiada porodu wcześniej jak za 4 tygodnie... Mój brzuch nadal wysoko, zgaga nawet po małej miseczce kaszki na mleku... koszmar. Ale ucisk na pęcherz też bardzo duży, już mam dość wstawania w nocy na sikanie. I nogi puchną mi już od rana, wystarczy że chwilę postoję i posiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam badania APTT HBSAG WR PLUS do tego morfologie i ogolne moczu ale te dwa pewnie bede musiala powtorzyc zaraz ide na wymaz ale to ja muze zrobic. Olu ja tez mam zgage i sikanie tez mnie meczy nawet kropla moczu uciska na pecherzumale nogi mi nie puchna naszczescie .Ale polozna zrobila mi siniola na reku od pobierania krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa22 - wlasnie to jest plus, ze mozna od poczatku nosic maluszka w chuscie, bo podobno ta pozycja jest naturalna i nie szkodzi na kregoslup. jest pelno artykulow na ten temat w internecie. z reszta np. w krajach arabskich glownie tak babki nosza dzieci od wiekow i jest ok, wiec czemu akurat naszym ma zaszkodzic :) a wlasnie zeby sie na poczatku nie motac ze sposobami wiazania tych chust, zeby sobie ulatwic sprawe, chcialam kupic chuste z tej fimy: http://www.bebelulu.pl/v2/index.php?lang=pl wynalazłam gdzies na necie filmik, jak nosic w tym dziecko. zajmuje 110MB wyslalabym Ci, tylko nie wiem jak takie ogromne cos. Widzialam, ze na allegro sa mniej wiecej te same ceny co u producenta. czasami, ale rzadko mozna trafic na jakas uzywana. Niektore babki pisaly, ze dziecko nie tolerowalo noszenia w chuscie dlatego zrezygnowaly, ale wydaje mi sie ze bym sie tak szybko nie poddawala, bo do tylu rzeczy mozna przyzwyczaic, to do tego tez. moze to bylo spowodowane zlym ulozeniem? no w koncu np. co by mialy zrobic beduinki jakby ich dzieci \"nie tolerowaly\" chust :) moze sie zagalopowalam z tym porownaniem, chociaz sama nie wiem :)) ja tam w kazdym badz razie bede probowac i oby sie udalo, bo na prawde ulatwiloby to sprawe chociazby z tym 4 pietrem. i jakby byla potrzeba pochodzenia po hipermarkecie raz na jakis czas, to pewnie w ten sposob tez latwiej poradzic sobie wtedy z maluchem...no wiadomo o co chodzi... alex81 - hmm...dobrze chyba, ze tak stopniowo przestalas brac te tablety. tez tak zrobie. ciekawa jestem jak u mnie bedzie sie dzialo, jak jeszcze biore normalnie a brzuch mi twardnieje jak beben. ale tez biore w zasadzie mala dawke - 4 x po pół. haa a moze wlasnie u kobitek, ktore tak nagle przerwaly branie z dnia na dzien, to im sie trafil porod na drugi dzien...jedna wielka niewiadoma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zamroziłam sobie dziecko,bo wciągnęłam pół opakowania lodów wiśniowych..z likierem !!..o zgrozo 😭 torby nie mam spakowanej,bo nie mam torby.. postanowiłam się tym nie stresować,bo przejrzałam wszystkie wydruki z usg od samego ciałka ciążowego :) do lutego i tam wszędzie termin oscylował pomiędzy 12-tym a 18-tym kwietnia a tylko teraz Lukrecja się upasła,że wygląda na 3 tyg .więcej wiec mam czas Alleluja i do przodu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny a z ta zgaga, to juz czasami mozna swira dostac. na poczatku mialam tylko jak sie polozylam, a teraz tez w pozycji pionowej mnie lapie. Najgorzej jest przed spaniem, ale zaleznie od nasilenia, albo biore Rennie, albo przed samym spaniem wypijam cieple kakao (bo samego mleka niecierpie :)). to cieple mleko dziala u mnie lepiej niz rennie w zasadzie. od razu czuje ulge. Tylko nie moge sie za bardzo wiercic w lozku, bo wtedy wraca. ale z takim bebechem to i tak sie juz za bardzo wiercic nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×