Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

gosiek69........Gośka...........38.......24.......02.0 4 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26.......32.......02. 04........+8,5kg..N adamisia.......Asia.......... .26.......32......03.0 4.....+11,5 kg Karolek marysia78......Justyna........29........32......03.04. .. .....+3kgCh ali-cja..........Ala.............36...…...32.... . .04 .04.......+13 kg..Alicja Ola31..........Ola..........31..….......32..... .. 07. 04..... +13kg...Antoś agoosiaa........Agnieszka.....22.......31........09.04. . ......+4kg Staś Anna_śl..........Ania............29.......30........09.0 4......+7kg Kubuś Evika87........Ewa.............20.......29........09.04 ......+14kgRobert Mysiczka30.....Ola.............31......31........ 10.04.........+12,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......23........11.04. . .....+7kgCHiDZ Motka........Ania...........28.......30........14.04.. ..…+12kg..Nikodem Renia905.......Renata.......27.... .31....... 14.04.......+9kg CH Konrad pigi15..........Dorota.........28....30........16.04... . ..+10kgDZ.Oliwia gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04......…....+3kg 1967.............Iwona..........40 ..… ..26.......18.04...…....+9kg dz mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... Agnieszka.....26... . ..27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............26........28.......23. 04........+7 kg CH aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22...........Ewa............29.......29 ....... 27.04.........+8 kg DZ pikpik............Kinga...........23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona........ .29.......15.......30.04. .... .. ....+4 kg Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM.............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......27........30 .04.........+12 kg DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamisia - bardzo ładny wózek :-) Mysiczko to nie ja pisałam o wspólnym spaniu z dzieckem. Też należe to przeciwników spania z dziećmi. Mam znajomych, którzy śpią z 6 letnią córką i za żadne skarby nie potrafią ją przekonać do samodzielnego spania, węc ja nawet nie będę próbowała zaczynać spać z dzieckiem. Co do wizyt u lekarza, to mi kazał już przychodzić co dwa tygodnie. Ale czytałam, że w takim wieku ciążowym jak my, to już taka powinna być częstotliwość wizyt. A teraz idę poprzeglądać ubranka, które dostałam dziś od kuzynki, a potem spać, bo jutro znowu do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia78 nie martw się:). Ja zachorowalam na ospę w 7miesiącu ciąży. Mimo tego ze przechodziłam ja bardzo cięzko to urodziłam zdrowiusieńka córeczkę. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzuchata
PIGI15 - nie wiem co za problem......zaproponowalam zeby dopisywac miasto, bo podejrzewam, ze wiecej osob odwiedza forum i niekoniecznie sie wpisuje...czasami ktoś chce sie dowiedziec dokladniej gdzie czegos szukac w danym miejscu to by bylo wiadomo do kogo sie zwracac niekoniecznie czytajac 123 strony, zeby znalezc gdzie ktos napisal gdzie mieszka...jak nie chcesz podawac miejsca zamieszkania, to przeciez nie musisz...chcialam dobrze... Dzisiaj na szkole rodzenia polecono nam laktator Harmony firmy Medela...czy juz ktoras z Was korzystala z tego typu machiny? duzo osob pisze tez o firmie Avent...kupilyscie juz laktatory? A w ogole to tez dzisiaj slyszalam o jednym bezsensownym motywie...wszedzie trabia na temat tego, zeby karmic piersia, nie zrazac sie na poczatku jak nie za bardzo to wychodzi, nie dokarmiac butelka itp...a tymczasem w wielu szpitalach sa takie przepisy, ze nie moga wypuscic dziecka ze szpitala dopoki nie zacznie odzyskiwac wczesniej straconej fizjologicznie wagi. normalnie powrot do wagi urodzeniowej trwa ok 10 dni, a w szpitalach trzymaja dziecko 3-4 doby. dlatego sztucznie dokarmia sie dziecko butelka, zeby szybciej przybieralo na wadze...co za bezsens!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie:) Adamisiu, wózek śliczny:) A mi wczoraj przyszła paczka z laktatorem i niezbędnymi drobiazgami do szpitala:) Po weekendowych przeprowadzkach jeszcze mam bajzel w domu, ale nie mamy z mężem teraz czasu się tym zająć... Sprawa w Londynie ruszyła, jesteśmy w ciągłym kontakcie z tamtejszą panią mecenas, całe popołudnia siedzimy przed komputerem i płodzimy kolejne odpowiedzi na jej pytania (po wcześniejszym przetłumaczeniu ich na polski, co jest moją rolą, bo mój mąż jest na bakier z językami zachodnimi, uwielbia rozyjski:) )... Władze brytyjskie są już na tropie Jasia, jednak jego matka ewidentnie się ukrywa, od grudnia zmieniła adres juz dwa razy... natomiast już trwają przygotowania do procedury deportacyjnej i nie jest wykluczone, że jej zabiorą paszport i nie będzie miała możliwości powrotu do Wielkiej Brytanii... Mysiczko, co do tych obciążeń komorniczych to już się dowiedziałam jak to jest, ale jestem Ci bardzo wdzięczna za chęć pomocy. Dziewczynki, znikam do papierków. Miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamisiu, wózek jest przepiękny!! ten wzór kwiatowy! ja preferuje tradycyjnie 4 kółka:) nie mogę się przekonać do 3. ale ogólnie super:) brzuchata, my mniej więcej wiemy, kto jest z jakiej miejscowości. nie wiem, czy starczy miejsca , żeby wpisywać miejscowość w tabelce. wpisujemy już imię dziecka i dalej nie zmieści się już nic.:) musiałoby się przenieść do 2 linijki. (próbowałam) reniu, ja też nie popieram spania z dzieckiem w jednym łóżku. z różnych względów.po pierwsze - uzależnienie i strach przed samotnym spaniem, inna rzecz, to np. znam matkę, która do dziś spi ze swoim 10-letnim już synem. tłumaczy się tym, że jest samotna i ma bardzo szerokie łóżko, a dzieciak zasypia przy niej, jak oglądają jakiś film wieczorem. raczej nie jest to dla mnie wytłumaczenie ( dziecko ma swój pokój i swoje łóżko) . myślę, że stało się to już uzależnieniem. biedny chłopak. przez pierwszy rok na pewno nasza córka będzie z nami w pokoju, a potem zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola-super bardzo się cieszę..mam nadzieję że moja przepowiednia że w kwietniu będziecie we czwórkę się sprawdzi:) Brzuchata-co do tego miasta myślę że to nie jest problem, a Pigi po prostu nie zauwazyła postu, mnie często też coś umyka i potem czytam jakąś odpowiedz i nie wiem o co chodzi:P co do laktatora to ja słyszałam o tej Medeli dużo dobrego..ale sama wciąż się waham: czy kupować od razu i czy jeśli tak to ręczny czy od razu elektryczny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze..wózek super...też mi się podobał tylko ja myślałam raczej o wersji czterokołowej...fajny w takie kwaituszki...:) co do spania z dzieckiem ja też nie planuję..po pierwsze bałabym się że w nocy się na nie położe..a poza tym ja planuje wersje hardcorową a mianowicie mały śpi w swoim pokoiku a ja normalnie w sypialni..zobaczymy co z tego wyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamisia: widziałam na allegro te wózki i bardzo mi się podobały,dobry zakup:) Brzuchata: Pigi po prosty żartowała:D a ja tak sobie nawet pomyślałam bez jej żartu,że Wrocław to byłoby ładne imię i szkoda że nie występuje;) z tym spadkiem wagi u noworodków,fizjologicznym ,jest tak,że można do niego nie dopuścić i wiem to z własnego doświadczenia...dzieci przebywajace na oddziale są często naświetlane i podaje im się luminal,który oprócz tego,że przyspiesza spadek bilirubinu działa nasennie i uspokajająco,często matki opowiadają,jaki to dzidziuś był grzeczny w szpitalu i prawie cały czas spał...jak nafaszerowany,to nie dziwne:) więc swoje dzieci non-stop budziłam do karmienia,pomimo tego,że same się nie domagały,regularnie co 2,5 -3 godziny wyszły ze szpitala cięższe o 400g a na pytanie położnych czym je karmiłam odpowiadałam,że chleb ze smalcem dostają:P ktoś chyba skopiował jakąś złą tabelkę,bo nie ma właśnie Brzuchatej z Wrocławiem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka...........38.......24.......02.0 4 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26.......32.......02. 04........+8,5kg..N adamisia.......Asia.......... .26.......32......03.0 4.....+11,5 kg Karolek marysia78......Justyna........29........32......03.04. .. .....+3kgCh ali-cja..........Ala.............36...…...32.... . .04 .04.......+13 kg..Alicja Ola31..........Ola..........31..….......32..... .. 07. 04..... +13kg...Antoś agoosiaa........Agnieszka.....22.......32........09.04. . ......+4kg Staś Anna_śl..........Ania............29.......30........09.0 4......+7kg Kubuś Evika87........Ewa.............20.......29........09.04 ......+14kgRobert Mysiczka30.....Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........30..........10.04.........+10kg Ignaś echo1978.......Aneta..........29.......23........11.04. . .....+7kgCHiDZ Motka........Ania...........28.......30........14.04.. ..…+12kg..Nikodem Renia905.......Renata.......27.... .31....... 14.04.......+9kg CH Konrad pigi15..........Dorota.........28....30........16.04... . ..+10kgDZ.Oliwia gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04......…....+3kg 1967.............Iwona..........40 ..… ..26.......18.04...…....+9kg dz mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... Agnieszka.....26... . ..27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............26........28.......23. 04........+7 kg CH aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22...........Ewa............29.......29 ....... 27.04.........+8 kg DZ pikpik............Kinga...........23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona........ .29.......15.......30.04. .... .. ....+4 kg Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM.............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......27........30 .04.........+12 kg DZ Brzuchata......Baśka.........26........31........20.04.. ......+ 10kg CH . poprawiam bo była stara tabelka i Brzuchatą nam wcięło:) Ali-cja Tobie dopisałam kilogram, zgadza się teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!halo mamusie! Brzuchata dla mnie to mozesz wpisywac co Ci sie tylko podoba w tej tabelce tylko tak zapytalam jesli urazilam przepraszam. Ja tez nie jestem za wspolnym spaniem z dzieckiem ale dzis rano jak sie obudzilam i uslyszalam spiew ptakow(bo mieszkamy prawie w lesie) to juz tak bardzo chcialabym zeby ten nasz skab byl z nami. Ciekawe jak tam Marysia odezwij sie jak masz chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Brzuchata dziewczyny juz mnie znaja ze to byl zart ale jeszcze raz przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaa wozeczek tez mi sie bardzo podoba ale ja tak jak juz czesniej pisalam tez jestem za 4 kolowymi chpciaz bardzo mi sie podobaja 3kolowe.Ja laktatora tez narazie nie kupilam zorientowalam sie ze sa w smyku i jaka cena i jak cos to wysle meza i niech mi kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciekawostek: złapał mnie w nocy skurcz w łydce,szok..pierwszy raz w życiu coś takiego mi się przytrafiło:( i tak się przyjrzałam ile ja tego magnezu biorę i wyszło,że za mało chyba,bo około 3-ech tabletek dziennie takiego po 100mg jonów magnezu a zapotrzebowanie wynosi u kobiet w ciąży 7/10 mg na kg masy ciała czyli jem 300 a powinnam coś pomiedzy 500-700 i pisze na opakowaniu,że to podwójna dawka magnezu,brać jedną i nie przekraczać zalecanej dawki:) jak sam się człowiek nie zagłębi w tą medycynę,to marne rokowania na leczenie przez lekarzy i koncerny farmaceutyczne:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe No 1967 Ty uważaj na te farmaceutyki..podobno magnezu nie da się przedawkować ale w kwietniu wszystkie bedziemy odstawiać bo podobno ostro minimalizuje skurcze i poród się opóźnic może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwietniu,to ja nawet pić przestanę tyle co teraz:P właśnie z tego powodu co piszesz +żeby nie wyglądać jak meliniara z obrzękiem twarzy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo.to ja skopiowałam źle! pardonsik.. 🌻 jestem ciągle senna i rozkojarzona.. czy wy też zasypiacie na stojąco?? w tamtej ciąży w 8 miesiącu złapał mnie w nocy skurcz łydki. okropne uczucie! 1967 - znam to! krzyknęłam z bólu, mąż się obudził i pyta, co się dzieje? ja na to, że skurcz mnie chwycił!!! a on od razu światło zapala, zdenerwowany, chce dzwonić po karetkę (nie mieliśmy auta jeszcze wtedy) i krzyczy : spokojnie, zdążymy na czas, nie denerwuj się!! biedny, myślał, że rodzę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Trochę mam do nadrobienia w czytaniu,bo teraz tylko tak szybciutko przejrzałam,żeby zorientowac się w aktualnościach. Ostatnio pogoda dopisywała,więc podobnie jak Ania Śl ,dużo przebywałam z dzieckiem na świeżym powietrzu. W poniedziałek wynajęłam nianię i poszłam na zakupy,ale czterogodzinne chodzenie po mieście i polowanie na ciekawe wyprzedaże ,wypompowało mnie totalnie.Wróciłam wręcz obolała. Wieczorem miałam taki napięty brzuch,że aż mój Jaro był w szoku. Wiecie co,jak tak piszecie o wadze Waszych dzieciaczków,to zastanawiam się,czy ta moja nie za malutka.W 27 tygodniu ważyła 1140 .lekarz mówił,że w normie,no ale tych norm nie podał... Fajne zakupy poczyniłyście-Adamisia.Ola 31 i in. Brzuchata-trochę mnie zdziwiło polecanie tormentiolu-czytałam,że ma jakiś skaładnik( mioże kwas borny,ale nie jestem pewna),że nie można go stosować u niemowląt i małych dzieci.Są naprawdę inne dobre preparaty na odparzenia-jak np.Sudocrem. I wiesz co-też się troche obawiam,żeby mi małej nie dokarmiały butlą.W Matce Polce to wręcz położne i pielęgniarki darły się na dziewczyny,które chciały butelkę,bo męczyły się z karmieniem.No i uczyły tego cierpliwie. A u nas -w Wieluniu,nie wiem,jak to będzie. Coraz częściej myślę,jak to będzie z drugim dzieckiem i często się boję.Czekam,cieszę się,ale się boję.Teraz Natalka jest taka ode mnie zależna,poświecam jej tyle uwagi,a później,jak to będzie... Trochę mnie pocieszyło,że mogę te obawy dzielić z mężem.On ostanio powiedział,ze czasem trudno mu uwierzyć,że będziemy mieć drugie dziecko.Zapytałam,czy się boi."Trochę"-odpowiedział. Ale to taki strach,który nie przesłanie nam radości oczekiwania na kolejny cud. A dziś zabieg na ósemce-brrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS- Macie nie chorować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM* , sorry. ze mną rzeczywiście coś nie tak. zero koncentracji:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzięki za wsparcie trochę się wystraszyłam po przeczytaniu paru stron na necie ale wracam do normalnego życia co ma być to będzie.Dzwoniłam do laboratorium ale tu nie robią nic takiego może w Poznaniu a to 180km odemnie,ale lekarz rodzinny uspokoił mnie troche .Żeby było śmieszniej to zebrała mi się w mojej felernej 8 ropa i rwał mnie ząb do 2 potem zasnełam o 5 dostałam takich skurczy w łydce obłed.Mam w domu Magnum magnez z wit b6 czy my ciężarne możemy to brać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzuchata
Hehe widze, ze prawie całą aferę rozpętałam tym Wrocławiem i odpowiedzią do PIGI :) nie chcialam zeby to az tak zabrzmiało. Wybaczcie :) nazwę małego Wrocław i bedzie po kłopocie :) Rzeczywiscie to troche brzmi jak imię - takie staropolskie heheh 1967 - co do tego karmienia dzieci w szpitalu, to wlasnie tak nam radzila babka w szkole rodz., zeby karmic ile wlezie i rozbudzac nawet dziecko. Dobrze w takim razie, ze jest sposob :) Ale z Ciebie guru :) z tym magnezem to tez wlasnie zwrocilam uwage na zalecenie nie przekraczania zalecanej dawki i nie sprawdzilam, ze spokojnie mozna sobie az tyle przekroczyc! :) to przy nastepnej wizycie u lekarza moze sie uda zamienic fenoterol (bo pewnie bardziej szkodliwy) na jakas konska dawke magnezu :) PIGI - z tym laktatorem to chyba tez tak zrobie. Niby polecaja "profesjonalisci" medele, ale tyle dziewczyn bylo zadowolonych z wszedzie dostepnego Aventu ze nie bede kombinowac. bedzie potrzebny, to zamowie... ciekawe forum było na gezecie.pl dotyczace hitow i nieudanych zakupow dla dzieci ( http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=572&w=74559507&a=74559507 ) i po tym było widać, ze wielu dziewczynom sie w ogole nie przydal laktator, wiec szkoda od razu wydawac ok 150zl TPM - tormentiol przepisalam zdaje sie od Mysiczki, sama o tym nie slyszalam, wiec troche trudno mi to skomentowac... Trzymam kciuki za zabieg, oby szybko poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchata: ja nie guru tylko \"kobieta z doświadczeniem\",ładniej brzmi niż \"stara baba\":D:D termentiol zawiera taj jak piszecie kwas borowy,który doskonale penetruje zarówno przez błony śluzowe, jak i nieuszkodzoną skórę niemowląt i może być u nich toksyczny przeklejam z artykułu w prasie medycznej: _______________________ - w literaturze fachowej opisano około 20 przypadków zgonów noworodków, niemowląt i małych dzieci wskutek stosowania do ich pielęgnacji preparatów zawierających kwas borowy. W związku z powyższym NIE WOLNO go używać u niemowląt i dzieci do ukończenia 3 lat. Jest to zgodne zarówno z Dyrektywą Kosmetyczną Unii Europejskiej, jak i z przepisami obowiązującymi w tym zakresie w Polsce. _______________________________ z tego co wiem lekarze zezwalają na tą maść w ostatecznych sytuacjach,gdy inne mazidło nie pomaga...niby logiczne---kwas to kwas,na pewno ma właściwosci podrażniające,jak sobie smaruję hialuronowym twarz,to tylko na noc,bo skóra jest zaczerwieniona a przecież jest łagodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec mama
witam :) a ja, że tak powiem ośmielę się wyłamać :P dla mnie to świetny i wygodny pomysł spania z maluszkiem w jednym łóżku. Po pierwsze to totalna wygoda...nie dość że sama nie będę musiała wstawać co 2 godziny to jeszcze Rafcia nie będę w ten sposób budzić gramloąc się z łóżka, zaplając światło i tak dalej. Mam nadziję ze w ten sposób uda mi się uniknąć przerywanego snu i rozbudzania się w nocy bo to podobno masakrycznie działa na wysypianie się i kondycję. Poza tym mam zamiar stosowac to tylko póki maluszek się budził w nocy rzeczywiście często...jak zacznie przesypiać z 6 godzin to wyląduje w swoim lóżeczku...do którego będzie tak czy siak przyzwyczajony bo będzie w nim spał grzecznie w dzień ;) Co do przyduszenia...to jakoś nie boję się specjalnie bo mam sen jak zając ;), poza tym chyba na początku nie bedziemy spać w trójkę...tylko wypróbujemy układ ja-Ignaś żeby było więcej miejsca. No nie wiem , jak dla mnie same zalety takiego układu....tym bardziej że mój brat wypróbował go ze swoim dzieciaczkiem i był niesamowicie zadowolony, też z więzi jaką to tworzyło między nimi ;) taki mój punkt widzenia . pozdrawiam z pochmurnego Gdańska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu, przepraszam, nie wiem czemu, ale wydawało mi się, ze to Ty piszesz o wspólnym spaniu z dzieckiem. Pewnie dlatego pomyliłam się, bo pisałam swoją wypowiedź rano, ale mi ją wcięło i potem już tylko odtwarzałam z głowy. Ja jestem zdecydowaną zwolenniczką spania \"bez dziecka\", z tych względów o których pisałyście - dziecko jest bardzo trudno wyprowadzić od siebie z łózka. Ja to w ogóle tylko przez 5 tygodni spałam z synkiem w pokoju i wiecie co - odkąd zaczęliśmy spać najpierw w pokoju obok jego, potem w sypialni Mały zaczął noce przesypiać (miał 6 tygodni, jak przespał już całą noc), choć oczywiście zobaczymy, jak będzie z drugim. Do poniedziałku włącznie jestem na L4, więc może ponadganiam zaległości w zakupach przez neta, bo odstaję od Was na niekorzyść. Wiecie co, przez te moje choróbska, to mam czarne myśli co do dziecka , ule można chorować w jednej ciąży, brać leków i ciągle mieć nadzieję , że będzie dobrze, choć wydaje to m isię coraz mniej prawdopodobne :(, :(, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec mama-każdy robi tak jak dla niego najwygodniej...a pewnie rzeczywistość sama pokaże...tylko uważaj żeby mąż nie poczuł się odrzucony...taki szkrab nie dość że mu żonę zabiera to jeszcze łóżka go pozbawił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu, przepraszam, nie wiem czemu, ale wydawało mi się, ze to Ty piszesz o wspólnym spaniu z dzieckiem. Pewnie dlatego pomyliłam się, bo pisałam swoją wypowiedź rano, ale mi ją wcięło i potem już tylko odtwarzałam z głowy. Ja jestem zdecydowaną zwolenniczką spania "bez dziecka", z tych względów o których pisałyście - dziecko jest bardzo trudno wyprowadzić od siebie z łózka. Ja to w ogóle tylko przez 5 tygodni spałam z synkiem w pokoju i wiecie co - odkąd zaczęliśmy spać najpierw w pokoju obok jego, potem w sypialni Mały zaczął noce przesypiać (miał 6 tygodni, jak przespał już całą noc), choć oczywiście zobaczymy, jak będzie z drugim. Do poniedziałku włącznie jestem na L4, więc może ponadganiam zaległości w zakupach przez neta, bo odstaję od Was na niekorzyść. Wiecie co, przez te moje choróbska, to mam czarne myśli co do dziecka , ule można chorować w jednej ciąży, brać leków i ciągle mieć nadzieję , że będzie dobrze, choć wydaje to m isię coraz mniej prawdopodobne :(, :(, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×