Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Ja juz po wizycie wszystko ok szjka zamknieta wyniki super lekarz powiedzial ze jeszcze dwa tygodnie zeby dzidzia posiedziala ,zrobil usg.i ktg.i tez dobrze wyszlo kazal przyjsc za dwa tyg.to zwazymy jeszcze przed porodem i zrobimy ktg.A boli powiedzial ze ma bolec po sie dzidzia szykuje do wyjscia.Buziaki laski ide sie myc i w kime i trzymamy sie terminu z okresu czyli jestem 37 i pol tyg.ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi czyli dokładnie jak ja ;) fajnie że wszystko ok.a te bóle widać teraz już normalne... Agoosiaaa- :) :) jakaś chyba ciążowa handra ;) Ciebie też zagonili czy dobrowolnie oglądasz ?;) jak przegrywają to ja też na necie....;) 3majcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosiaa czy piszesz o artykule z dzisiejszej Rzeczpospolitej? Mi tez oczy na wierzch wyszły :) jak przeczytałam to porównanie bóli porodowych do \"amputacji nogi bez znieczulenia\"... no wiec mama the real czemu ci malo wesolo? przeciez same dobre nowiny dzis po twojej wizycie! pigi15 tak samo-wszystko jak w zegarku, super! natomiast u mnie...zastanawia mnie jeden fakt...dziewczyny jak Wy odczuwacie te twardnienia brzucha- ile czasu czujecie taki bardzo mocno napiety brzuch...? bo ja to mam wrazenie, ze mi nie mija i godzinami mam bardzo twardy - jak kamien.. coraz czesciej i coraz dluzej..naprawde dlugo caly czas twardy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam wrażenie ze jak oglądam to zawsze przegrywamy:P ogólnie to ja byłam wielką pasjonatką piłki nożnej, mam starszego brata:) mój ukochany w ogole nie rozumie co się dzieje na boisku i to ja mu tłumaczę co to spalony itd:P teraz to tak zerkam bez większych emocji, ale były czasy że szalałam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam twardy brzuch, ale z drugiej strony jak ma byc miękki skoro wszędzie mały jest.... no ten artykuł szokujący...ten anestezjolog tez nam moiwl ze za granica np we Francji podpisujesz pismo ze NIE chcesz znieczulenia a u nas walka jak chceny..bez sensu... idę poleżeć bo coś mały nie chce się kręcić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie - chodzi mi o taki twardy napiety do granic mozliwosci i to nie przez maluszka.. tak mnie ciagnie ze prawie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Admisia....ja mam tak wieczorami bo w ciągu dnia to ledwie pare razy zauważam...normalnie czuje jak zaczyna twardniec, potem jak juz jest bardzo twardy i potem jak powoli przechodzi....ale to wszystko trw razem z 10-15 sec. czasem tez np rano mam calkim twardy na dluzej ale to glownie dlatego ze maly sie chyba tak uklada...i czuje lekkie napiecie ale inaczej i to wogole nie boli..wiec nie wiem czemu u Ciebie tak? pewnie kazda odczuwa to inaczej, nie martw sie. a twoj lekarz co na to? ech.....bo ten nasz pierwszy maluch trche nas zaskoczyl swoim pojawieniem sie,a dla mnie ten rok byl pelny takich powaznych zmian ze mam juz troche dosc i powaznie sie obawiam jak ja sobie poradze z kolejna :( ale straram sie ze wszech miar nastawiac sie pozytywnie, wiec koniec marudzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi: a tak własnie dzisiaj o tobie myslałam..nawet podejrzałam co tam u was na topiku :) Wiki jest przepiekna..po mamusi..wszystkie Witki są śliczne,wiem co piszę,bo sama mam jedną :D chyba musze polezeć ,bo przez te porządki ten mały kosmita mi brzuch rozerwie,tak sie wierci..ADHD po tatusiu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamisia........Asia............26.......39.....03.0 4.....+15 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........39.....03.04. .. .....+7,5kgChKępno Anna_śl..........Ania............29.......39........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......39..... .. 07. 04........+17g...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......39........09.04.. ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Brzuchata.......Baśka..........27........38........09.04 .......+ 14 kg CH . Wrocław Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........35..........10.04.........+17kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .37....... 14.04.......+13kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....38.......8.04... . ..+14kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..37........19.04.. .......+15kg DZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..36..…...22.04...... ... +9 kg Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......36....... 24.04......….+13kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........36 ....... 27.04......+13 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......34.......30.04. .... .. ....+15 kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......35........30 .04.........+17 kg DZ Laura Warszawa Asiulek81.........Asia...........27........30..........2 7.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania............21........37..........1 5.04.......+?kg DZ Tosia Opalenica Nick* imie dziecka* tydz ciazy* data* waga* wzrost*sposób porodu Ali-cja * Alicja * 38 ...11.03.... 21.40 ..... 3200g.....56cm...... cc Alex81*Oskar * 38 ...17.03 ..................4270g.....58cm......cc Gosiek69*Wiktoria*38...19.03...............3000g.....54c m......cc no to jeszcze raz poprawka :) rudamaxi - hej hej! no wlasnie tak sobie mysle, ze jeszcze dzis przed spaniem wezme polowke i jutro juz olewam..co bedzie to bedzie. chociaz mam mala dawke i tak, wiec nic sie nie powinno dziac. tez zaczelam ogladac mecz, ale prawie zasnelam :) zostawilam wiec facetow i buszuje troche w internecie, zeby sie rozbudzic. fajnie, ze jest takie forum, bo jak czlowiek czyta, ze u innych sie to samo pojawia to sie lepij czuje od razu, bo wiadomo, ze to mniej lub bardziej normalne. szczegolnie, ze to pierwsza moja ciaza.. co do twardnienia brzucha, to nie potrafie powiedziec ile takie pojedyncze twardnienie trwa, bo tez mam wrazenie, ze to raczej tak ciagle. i nie wiadomo kiedy sie zmienia z twardnienia miesnia na twardnienie z powodu wystawionej pupy :) bo juz sie troche przyzwyczailam i ciagle sie nie macam. jedynie jęcze bardziej, jak czuje to ciagniecie skory pod cycami......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie melduje jak na razie w dwupaku, byłam wczoraj u mojej ginekolog na wizycie i jak na razie jestem zamknieta na 4 spusty, choć chciała mnie już położyć w szpitalu z powodu wysokiego nadciśnienia...nie wyobrazam sobie bym tam mogła leżeć w dobrym przypadku tydzień w najgorszym trzy tygodnie...ubłagałam ją i siedzę w domu z tyłkiem w fotelu i nogami na suficie...brzuch mi się nieznacznie obnizył na trzy palce tak że mogę bez zadyszki spacerować. Ginekolog mówiła że u wieloródek (fajne okreslenie kojarzy mi się z krowami ;0 )tak jest że brzuch może dopiero opaśc przed samym porodem...acha dostałam skierownanie do szpitala do porodu i mam gwarancję że w przypadku braku miejsca muszą mnie gdzieś upchnąć...bo wiecie rodzę w Katowicach u swojej lekraki a nie w Rudzie gdzie mieszkam i mogli by mnie odprawić... jak nie urodze to 10 kwietnia musowo idę do szpitala...czuję sie dobrze, tylko weny do obowiązków domowych mi brakuje... gosiek69 gratulacje!!! bużka dla malutkiej...i szacunek dla mamuski... ali-cja bidulko trzymaj sie zdrowo, i dzielnie odciągaj pokarm, Alunia na pewno poczuje różnicę pomiedzy sztucznym a naturalnym pokarmem i wybierze ten lepszy czyli twojego cyca... wszystkim schorowanym zyczę dużo zdowia!!! odnośnie spirytusu do pępka...pisałam WAM o \"cudownej\' recepturze jaką dostałam od mojej położnej ale widac nie doczytałyście i olałyście mój wpis....a szkoda.... kupić w aptece pojemnik na mocz ten streylny, i w tym rozrobić 2kieliszki spirytusu spozywczego, 1kieliszek wody przegotowanej 10minut, do tego dodać roztartą na miał tabletkę rivanolu...zakrecić pojemniczek by nie wietrzał spirol.. gotowe, rivanol ma dodtakowe działanie aseptyczne i tak maluszka nie piecze...ja mam juz przygotowane i zabieram do szpitala... zmykam gotowac obiad...pozdrawiam ciepło i życzę miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja czytałam to i się zdziwiłam bo nam położna mówiła że to maluszka wcale nie szczypie bo to nie otwarta rana...więc już sama nie wiem..ja do szpitala brać nie muszę więc na świeżo przygotuję...ja dziś chwilę z bratanicą bo druga pojechała na kontrolę...co do twardnienia brzucha to ja chyba nie mam tak jak Wy opisujecie, czy to oznacza że już nigdy nie urodze:P ale moze to te skurcze braxtona jakiegoś?? tylko one mialy byc w sumie bezbolesne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosia nie ma takiej mozliwości by któras z nas nie urodziła....weszło to i musi wyjść... na dwa sposoby albo siłami natury albo cesarskie cięcie... zmykam na targ bo piękna pogoda za oknem a mam smaka na truskawki, potem przed długi czas beda zakazane przy karmieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam...truskawki....:) to było pierwsze pytanie na szkole rodzenia dotyczące diety karmiącej..."co z truskawkami":) ale ona mówiła ze można próbować po jednej, dwie i jesli maluch nie bedzie uczulony to można, ja w ogole się zdziwiłam tym co ona mówiła..bo w sumie powiedziała że wszystko można tylko pomału wprowadzać nowe smaki i pojedynczo...sama już nie wiem, ale to pewnie w praniu wyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mamusie nie przejmuj sie agoosiu ja też nie mam tych skurczy przepowiadających i jak byłam w niedziele na usg bolała mnie macica od2dni to powiedział że pewnie do konca tygodnia urodze ale przeszło i nic sie nie zapowiada żeby tak było jak nie to 8 mam wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo! halo! Aniu daj troszke tego ciepla do warszawy . Ja wczoraj o 24 bylam jeszcze w szpitalu ,poszlam do lazienki zrobic siku a tu krew sie pojawila i szybciutko pojechalismy sprawdzic to ale musze przyznac ze bylam spokojna bo wczoraj czytalam ze moze wystapic takie lekkie plamienie po badaniu i tez tak u mnie bylo ginekolog mnie zbadala zrobila jeszcze raz ktg.i powiedziala ze jest ok.a te bole to wlasnie przepowiedajace dobrze ze je mam chociaz wiem na co sie przygotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi- dobrze że napisałaś, bo już się zastanawiałam czy tam zostałaś na dobre. Ja dzis złapałam taaaakiego lenia ;-) chociaż to nie jest dobry dzień bo dziś mam obronę pracy magisterskiej, a mi sie nawet wstać dziś wyjątkowo nie chciało... A wieczorkiem idę do gin i pewnie dziś USG będzie-zawsze się ciesze jak widzę mojego maluszka chociaż na monitorze.. Miłego dnia Ania.śl - ty miałaś siedzieć w fotelu z nogami do góry!! a na targu to trudno, chociaż kto wie może tak potrafisz ;-) dbaj o siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny, ja dziś przeżyłam u lekarza koszmar... może sobie wyolbrzymiam, ale zryczłam sie w poczekalni z nerwów - nie mogłam się uspokoić, ciśnienie po trzeciej próbie zmierzenia 145/100. A wszystko przez pewną panią doktor, której (jak stwierdziła położna) przywilejem jest wchodzenie na wizyty bez kolejki... Zwróciłam jej uwagę, to położna jeszcze ją poparła... Kuźwa, siedziałam tam prawie dwie godziny, a jakaś pani doktor co minęła się z powołaniem wpieprza się bez kolejki przed ciężarną.. to jakaś paranoja. Mój mąż tak się wściekł, że zaczął wydzwaniać po starostach i innych... W koncu wymogłam na nim, zeby nie robił afery, ze po prostu kolejną ciążę poprowadzi nam inny lekarz w innej przychodni, ale wesoło nie było. Uspokoiłam się dopiero, jak zobaczyłam małego na usg:) Waży już 3600, główka wskazuje na połowę 42 tc:) Anemia mi całkowicie minęła, wszystkie wyniki super, paciorkowca nie mam i do 6 kwietnia zwolnienie (do tego czasu raczej urodzę:) ) Uciekam coś zjeść, bo głodna jestem okropnie. Miłego dnia!!!! adamisia........Asia............26.......39.....03.0 4.....+15 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........39.....03.04. .. .....+7,5kgChKępno Anna_śl..........Ania............29.......39........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......39..... .. 07. 04........+18kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......39........09.04.. ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Brzuchata.......Baśka..........27........38........09.04 .......+ 14 kg CH . Wrocław Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........35..........10.04.........+17kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .37....... 14.04.......+13kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....38.......8.04... . ..+14kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..37........19.04.. .......+15kg DZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..36..…...22.04...... ... +9 kg Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......36....... 24.04......….+13kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........36 ....... 27.04......+13 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......34.......30.04. .... .. ....+15 kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......35........30 .04.........+17 kg DZ Laura Warszawa Asiulek81.........Asia...........27........30..........2 7.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania............21........37..........1 5.04.......+?kg DZ Tosia Opalenica Nick* imie dziecka* tydz ciazy* data* waga* wzrost*sposób porodu Ali-cja * Alicja * 38 ...11.03.... 21.40 ..... 3200g.....56cm...... cc Alex81*Oskar * 38 ...17.03 ..................4270g.....58cm......cc Gosiek69*Wiktoria*38...19.03...............3000g.....54c m......cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliankas - o ktorej mamy trzymac kciuki!? :) Powodzenia zycze! Ola31 - mam nadzieje, ze juz w domku sie zrelaksowalas, co za pipa z tej lekarki! Ale najwazniejsze, ze wszystkie wyniki super. ja wlasnie biore ostatnia dawke Fenoterolu i olewam... ale mnie meczy mysl kiedy urodze...termin wg okresu na 9.04 i babka mowila ze sie ten z usg zrownal, ale z pierwszego usg wyszlo 11 dni roznicy, wiec sama nie wiem... ale dziwna ta swiadomosc, ze juz za tak niedlugo bedziemy mamuskami heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zjadłam i chyba pójdę się położyć na chwilkę... Już mi lepiej, ale przykro mi że ostatnia wizyta przed porodem tak nieprzyjemnie się skończyła (a w zasadzie zaczęła). Trudno... Mam nadzieję że w szpitalu będzie lepiej, a jeśli nie to już tego tak nie zostawię... Liliankas, trzymam kciulki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej nie wiem czy któras z was odczuwa ruchy w połowie macicy i tak jakby bąbelkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliankas nic wcześniej nie pisałaś...trzymaj się:) Olu..nie skomentuję..ludzie to mają tupet...ale najważniejsze że z małym wszystko jest dobrze:) Pigi..cieszę się że to nic poważnego..to w takim razie w ciągu 2 tyg urodzisz...zazdroszczę....a u mnie nadal nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm marysiu..w połowie macicy..kurcze ja nie mam pojęcia gdzie jest teraz moja macica..mam czasem tak w polowie pęcherza ale myślę że tam po prostu już główka siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może i pecherza sama nie wiem jak to nazwać ale to takie głupie uczucie bo do wyjscia to już tak blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia78 - heh z tym goleniem, to wczesniej mialam w planach, ze na pewno sie ogole sama (powiedzieli ze tylko w dalszych okolicach, bo sama nie wiedzialam, jak to w koncu zrobic), ale ostatnio mam taki problem z dostaniem sie tam, ze nie wiem czy nie oleje...moze troche zaczne na slepaka, a niech babki dokoncza...podejrzewam, ze wtedy i tak mi bedzie wszystko jedno co ze mna robia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam sie gole :) Ja tak jakbym czula czasmi ruchyw dole macicy i tez czasami takie babelki .Nie jest tak do konca powiedziane ze w przeciagu 2tyg,urodze bo mam dwa terminy jeden na 8.04 a drugi na 15 .04 to jest roznica miedzy okresem a usg. ale jakby nie patzryl zostalo mi 2,5tyg. Olu nie przejmuj sie idiotka nie ma co naslij myszy albo szczury na nia:) Liliankas -trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×