Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Mysiczka{kwiat] trzymam mocno kciukasy za ciebie i synka..wszystko będzie dobrze..daj nam jakoś znać,że już masz go przy boku a nie w bokach :) pigi: ja od samego poczatku sugeruję się terminem z usg,bo w/g OM to już powinno być dawno po.. idę w sobote jeszcze raz na pooglądanie,tym razem do szpitala i ma się rozstrzygnać jak rodzę i kiedy,bo to już będzie 39 tyg. poprzednio zasugerował mi pan doktor,że może jednak nie bedzie kazał mi się meczyć 20-cia godzin jak przy poprzednich dzieciach ..oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiczka, trzymam kciukasy!! Iwonka, dobrze, że jesteś:) Ciekawe jak Motka, pewnie już tuli swoje Maleństwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za dobre słowa. Ja mam cc 4.04 około południa, przede mną więc jeszcze trochę oczekiwania i niepewności )zanim ja urodzę Malucha, to niejedna z Was może już się stanie Mamą :), mam telefon do Ali-cji, czyli Małgosi.Wkrótce mam nadzieję się odezwać. Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt Motka już pewnie po...ojj fajnie...a ja coś czuję że się poturlam jeszcze sporo...teoretycznie pełne 9 m-cy minie 15 lipca:P ale cały czas wierzę każdego dnia i czekam na jakieś bóle a tu nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe brawo....niezła jestem....15 kwietnia:P a 15 lipca zostałam "zafasolkowana":P ehh to rozkojarzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje nowym mamusiom! 🌻 Pigi - moj termin z pierwszego szczegolowego usg (20 tydzien) byl 29 luty. nie wierzylam ze tak trafie w ten dzien, ale... patrz stopka :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, po wczorajszej nocy odespałam w dzień 4h po obiedzie! Wyprałam kolejną pościel małego i reklamówkę ubranek po jego kuzynie. Ale gary w zlewozmywaku leżą od wczoraj bo na to nie mam sił, kochany bedzie musiał swoje przy zlewie odstać. Motka i Mysiczka będę co roku pamiętać o urodzinach waszych maluchów. Bo 3.04 to urodziny mojego wujka a 4.04 mojej mamy :). Zawsze byli brani za bliźniaki bo chodzili razem do klasy w SP i LO ale tak naprawdę to wujek poszedł o rok wcześniej do szkoły. Niezły timing mieli moi dziadkowie :). Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! Łezka mi sie zakrecila w oku jak weszlam wlasnie na to nasze forum, to piekne oczekiwanie i wreszcie nowy etap, inny swiat :) Niestety nie mialam kiedy teraz przeczytac Waszych wpisów.. taki maluszek absorbujący. W skrócie: jestem przeszczęsliwa:) Zakochalam sie w swoim synku od pierwszego ujrzenia.. Dzien porodu byl dla mnie traumatyczny. Urodzilam w ten dzien kiedy pytalam Was sie o KTG- w piątek.Miałam rodzic naturalnie, nawet innej mozliwosci nie bralam pod uwagę-zupelnie.W wielkim skrócie: regularne skurcze co 5 min (to byly takie bole podbrzusza promieniujące na kręgoslup)-dodam, ze nie mialam pojecia czy to TE skurcze. Ale jednak pojechalismy do szpitala-rozwarcie na 4cm. Sala porodowa. Maż u boku. Skurcze jeszce do zniesienia choc zapowiadające te potworne bóle krzyzowe. Minelo moze 1,5 godziny nie wiecej -odeszły mi wody. To malo powiedziane ze odeszły- one runeły jak wodospad!! Dzidzius mial nieco wyzej główke i juz nie tamoweał wyplywu wód-natychmiastowy spadek tetna malenstwa. Akcja lekarzy byla natychmiastowa, ja w szoku i traumie, krzyki lekarzy poloznych i pielegniarek, bieg na trakt operacyjny wszyscy w gotowaosci i jakichs oanicznych nerwach, ja na lozku mdlałam z przerazenia.SZOK! Mialam znieczulenie ogolne wiec usnelam natychmiast. Obudzilam sie w momencie jak mój mąż szeptał mi ze maluszek zdrowy synek, 10 pkt Apgar, waga,wzrost, sliczny, kochany i takie slowa..nie wiedzialam czy snie, strasznie sie rozplakalam.Za chwile przywiezli mi becik z synkiem, zobaczylam jego czarne oczko, drugie mial przymkniete :) I wtedy sie w nim zakochałam:) Zyczę Wam wszystkim co jeszcze oczekują o niebo lepszych porodów ale juz takiego samego happy endu :)!! Wysle zdjątka maluszka jak tylko wrzuce je na komputer i znajde chwilke. goraco pozdrawiam tymczasem !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamisia gratulacje!! Najważniejsze że maluszek zdrowy!! Nic innego się nie liczy!! buziaki dla Was obu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamisia i Brzuchatka moje gratulacje. Brzuchatka ale sie ciesze ze juz masz swojego skarba ,niech tylko zrobi sie cieplo to musimy wybrac sie na wspolny spacerek. Ja rok temu zastanawialam sie czy isc spac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Adamisiu, bardzo się wzruszyłam, jak przeczytałam co napisałaś... Ehhh... jakaś płaczliwa się zrobiłam ostatnio, wystarczy że zobaczę noworodka w TV i już tracę ostrość:) U mnie dalej bez zmian... żadnych symptomów. A czas dłuży się niemiłosiernie... Wczoraqj się naczytałam o porodach, oznakach i jestem jeszcze głupsza niż byłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ręką na sercu powiem,że pomimo dwojga posiadanych dzieci nie wiem nic o objawach nadchodzącego porodu,bo nigdy ich nie miałam :D no może wiem coś z literatury,trochę przesadziłam.. szłam do szpitala po terminie i zaczynała się cała procedura tabletkowo-zastrzykowo-kroplówkowo-żelowa ...bleee ale jak widać po Brzuchatej może zacząć się znienacka i szybko skończyć więc się Olu nie przejmuj..horoskop ważna rzecz i pewnie Antoś już sobie termin sam wybrał :P adamisia🌻 czekamy na zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w ten deszczowy poranek Adamisiu dobrze że wszysko dobrze sie skonczyło jeszcze raz moje gratulacje.Dzisiaj mija moj termin z usg i jak narazie nic sie nie dzieje ,ja poprzedni porod też miałam kroplowkami wywołany nie wspominam tego tak źle.Moge sobie tylko wyobrazić że wyglada to jak przy poronieniu miałam bole od krzyża w dół brzucha i parcie wiec wydaje mi sie że poznam że to już.Ania Sl sie nie odzywa może jest już mamusią. Miłego poludnia ja lece po koszule bo w jedna do karmienia sie nie mieszcze a jak by tak trzeba przed porodem poleżeć ,tylko to mnie doprowadza do warjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiczka-trzymam kciuki bedzie dobrze! Adamisia-moje gratulacje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny !!! Adamisia gratulacje jeszcze raz ale nas wzruszyłas z samego rana, ostatnio jakos płaczliwa jestem jak nigdy Pigi jak tam bo mamy podobny termin ?? :) Powiem Ci ze mój mąż wziął sie dzis za robote zeby wywołac poród i nic ja nadal jak kamień zaczynam sie martwic bo mój maluszek juz rusza sie tak jakby juz wogóle przeciągnie sie raz na jakis czas albo cos wypnie i tyle :( o buszowaniu albo kopniakach nie ma juz mowy no i popadam w depresje czy nic mu tam nie jest do kitu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamisiu, moje gratulacje!!:):):) jak się w ogóle czujesz? rozumiem, że jesteście już w domku:) moja alunia dziś w nocy była jak aniołek:) od kąpieli ok 22.00 spała aż do 3.30 i to ja się obudziłam i obudziłam ją , żeby dać cyca. potem spałyśmy sobie do 8 rano brzuszek przy brzuszku:) każda noc mogłaby być taka! dziś trzymamy kciuki za motkę:) jutro za mysiczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowym mamusiom gratuluje z calego serca. ja prawie codziennie snie o Tosi. pamietam ze jak lezalam w grudniu w szpitalu to przezywalam straszna depresje, bo mnie polozyli na porodowce zamiast na ginekologii i co wieczor pare mam \"otrzymywalo\" swoje maluszki a tylko ja lezalam tam jak taki kolek. nie mialam brzucha, nie czulam jeszcze ruchow i w ogole sie czulam przy nich jakbym nie byla w ciazy. a teraz to jestem starsznie szczesliwa ze zostaly co najwyzej jakies 2 tygodnie, ewentualnie troche wiecej i bede mogla tulic swoja corcie najkochansza. zmykam sprzatac dalej i dzisiaj wypije sobie napar z lisci malin. co prawda nie pamietam juz na co to bylo, ale wiem, ze mialam to pic :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kochane, jestem nadal 2w1... termin wg OM mam na jutro ale wszystkie usg mówiły o 9 kwietniu...dziś mam wizytę u ginekologa, jade jeszcze z L4 do pracy a moja nieobecność tak jak u Iwony była spowodowana mega zakupowymi zapasami...no i wróciłam zupełnie padnieta, do tego szalałam w kuchni z bigosem, fasolką i roladami tak by nie martwić sie jak wróce ze szpitala o obiadki jakbym nie miała siły albo weny ugotować rodzince tak więc i zamrazarka pełna... adamisia GRATULACJE!!! marysia78 kochana ja grzecznie czekam na swoją kolejkę, pamietaj TY jestes przede mna.... zmykam pod prysznic, i do lekarza...odezwe sie jak wrócę! duża buzka i miłego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola 00-nie martw sie tymi ruchami dzidzia ma juz mniej miejsca ja tez sie martwilam a teraz niunia buszuje w brzuszku .No ja jak powiedzialam mezowi ze juz od od 38tyg. mozna sie smialo kochac zeby przyspieszyc porod to on powiedzial ze woli poczekac do samego konca wlacznie z pologiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh Pigi Ci faceci:P z moim to też tak różnie bywa...on to jak ma ochote to zawsze w nocy kiedy ja kurka spać chcę:P u mnie nadal nic oprócz tego że spać mi się chce a najpierw kochany wpadł do domu i wypadł bo coś z auta mu cieknie i musi pogrzebać a potem jak znów przysnęłam to listonosz dzwonił DWA RAZY:P bo winda zepsuta..ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest już Nikoś!!!!!! 3200 i 10 pkt. urodził się o 9:10 przez cc Motka🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko Ty:) Jak oglądałam z mężem Ring, to ja jego trzymałam za rączkę;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia78......Justyna........29........40.....03.04. .. .....+7,5kgChKępno Anna_śl..........Ania............29.......40........04.0 4......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......40..... .. 07. 04........+18kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......40........09.04.. ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........35..........10.04.........+17kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Renia905.........Renata.......27.... .39....... 14.04.......+14kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....38.......8.04... . ..+14kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......38.......18.04... ...+10kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..38........19.04.. .......+16kg DZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..36..…...22.04...... ... +9 kg Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......36....... 24.04......….+13kg DZ Isa22........Gosia..........30........37 ....... 27.04......+13,5 kg DZ Maja pikpik............Kinga..........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......36.......30.04. .... .. ....+15 kg CH Vincent Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......37........30 .04.........+18 kg DZ Laura Warszawa Asiulek81.........Asia...........27........30..........2 7.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania............21........38..........1 5.04.......+?kg DZ Tosia Opalenica Nick* imie dziecka* tydz ciazy* data* waga* wzrost*sposób porodu Ali-cja * Alicja * 38 ...11.03.... 21:40 ..... 3200g.....56cm...... cc Alex81 *Oskar * 38 ...17.03 ..................4270g.....58cm......cc Gosiek69 *Wiktoria*38...19.03................ 3000g.....54c m......cc Adamisia*Karolek.*40... 28.03... 21.50.......3340g.......54cm........cc Brzuchata *Adaś * 39 ...01.04.....04:35...... 2700g.....52 cm........sn Motka *Nikodem*39..03.04....9:10.......3200g ......cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×