Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Denim-jesli to jest aktualny twoj termin porodu moto mam razem termin 15.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi termin mam z OM na 15,a z USG na 25, licze na OM. a ty masz w tabelce 8.04, dlaczego? motka gratulacje! Mysiczko teraz trzymam kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka gratulacje kurde az ciarki z wrazenia przechodzą ciesze sie Aniu że czekasz na swoja kolej ale ale cos mi sie zdaje ze ja musze jeszcze poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jam z usg.na 8.04a z om.na 15 .04 ale lekarz powiedzial mi ze ten wlasciwy mam raczej na 15.04ale okaze sie wszystko ,ja tez czuje ze urodze 9.04 tak jak Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dziś znów w nocy miałam jakieś skurcze (nie bolało ale nieprzyjemne). Z toalety nie mogłam wrócić bo miałam wrażenie ze mi wypadnie młody (krocze mnie bolało całe), chyba mi się jakieś rozwarcie zaczyna robić :). Jak mi się brzuch napnie to mam półeczkę na kubek, czy to oznacza że się już obniżył? W każdym razie coś się dzieje ale jakoś na razie się nie denerwuję:). Kochany mówi ze tez mam nie rodzic w imieniny Rufina bo wtedy to będzie Jacek. Dba żeby dziecko miało okazji do imprez więcej. Hip hip hura na cześć Motki i Nikodema :) 🌻 A Lidl przysłał mi m. innymi takie oferty: http://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/c.o.20080410.p.Podgrzewacz__ http://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/c.o.20080410.p.Sterylizator_butelek http://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/c.o.20080410.p.Biustonosz_matki Może którejś z was się przyda takie info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka ale super! 🌼 Mysiczka będzie dobrze :) ja wczoraj przeżyłam pierwsze prawdziwe zmęczenia 9 miesiącem...:/ prawie cały dzień bolała mnie połowa twarzy....mam teraz niestrawności często i ból żołądka...i do tego bolało mnie oko :( Więc generalnie po wczorajszym dniu miałam dość. POzytywną rzeczą była ostatnia wizyta na szkole rodzenia gdzie mój ukochany kąpał gumową lalkę ;) Robił to tak delikatnie i z wyczuciem że byłam w szoku :P Myślę więc że kapiele mam z głowy, da sobie radę a ja odpocznę ;) dziś póki co jakoś lepiej....idę robić ciasto bo pewnie ktoś wpadnie. buziak ;) ps. wg pierwszego usg mam termin na 10...i tego chyba będę się trzymać. Ola 31, Pigi, Agoosia nie zostawiajcie mnie ..zbyt prędko! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się szaro za oknem zrobiło, na serio brakuje mi zajęć, nie wiem co mam ze sobą zrobić..jadę dziś po jakieś zakupy takie żeby coś w lodówce było jakby co, a zapasy małe już porobiłam wcześniej...ja z najwcześniejszego usg gdzie mam datę porodu to na jutro....zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny -mam do Was pytabie te ktore sa na zasilku reh... czy wy musicie w dalszym ciagu dawac zwolnienia?ja sie pytalam w zusie to babka mi powiedziala ze nie ale moja pierd.....szefowa twiedzi ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka - Gratulacje :) !!! Ja też dziś wyjątkowo mało czułam ruchy, a zawsze była taka ruchliwa. Pojechałam na KTG, ale wszystko ok :) Pigi- oczywiście, że nie musisz mieć już żadnego zwolnienia, a nawet nie możesz, bo zwolnienie można mieć tylko 182 i te Ci już upłynęły, po to jest właśnie ten zasiłek, możesz pogratulować rozeznania szefowej .... Dziewczyny, czy Wy też macie dużo jakiejś wydzieliny z pochwy. Ja mam ostatnio dużo (taka raczej biała), boję się czy to wody się nie sączą .....:( Jak to jest z tymi wodami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi, każdy lekarz Ci powie, że nie. Agoosia, ja mam termin z USG z 13tc na 5 kwietnia i ten uważam za najbardziej prawdopodobny. Ale ja sobie mogę uważać:) Antoś zrobi jak uważa, a żadne argumenty do niego nie przemawiają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa, ja mam - taką gęstą jak kisiel, i jaśniutką, ale wydaje mi się że to powoli czop odchodzi... Mieliśmy z mężem ambitny plan we dwoje przyspieszyć akcje porodową jednak boję się, że jeśli to rzeczywiście czop to sexik już raczej niewskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IsA-mowie Ci co ja mam sie z ta meda to az sie gadac nie chce zadzwonilam do zusu jeszcze raz sie zapytac i kobitka mi powiedziala ze nic mi nie jest juz potrzebne reszta zajmuje sie pracodawca i moja szefowa powiedziala ze ja sobie taka teorie wyssalam z palca no co za idiotka . Ja tez mam wydzieliny duzo raz biala a raz zolta kiedys bylam u lekarza bo tez myslalm ze to wody to lekarz mi poweidzial ze nic tam nie widzi ale jak sie martwisz to idz do lekarza niech Ci sprawdza.A kiedys przemokla mi wkladka ale wszystko dobrze.Tak sie zdenerwowalam az mnie krzyz boli na ta mede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola-wlasnie Ty i inne dziewczyny macie juz 40tydz.i co lekarz na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! mi chociaż mam zasiłek rehabilitacyjny na 2 miesiące, lekarz dał ostatni e zwolnienie l-4 na 45 dni do porodu.więć nie wiem czy nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zwolnienie do niedzieli a jeśli do poniedzialku nie urodzę to mam się stawić u pani doktor po skierowanie do szpitala... Nie spytałam czy na badania, czy na wywołanie... Pewnie najpierw badania i jeśli okaże się że nie ma co zwlekać to albo wywołanie albo cc (nie ukrywam że obawiam się że mały ma już koło 4kg...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka - gratuluję:) adamisia - wzruszyłam się bardzo Twoim opisem porodu, normalnie się popłakałam... Mysiczka30 - dobrze, że się odezwałaś:) Martwiłam się, ze coś się z Tobą stało, bo długo nie pisałaś. Trzymam za Ciebie kciuki! Wszystko będzie dobrze:) Co do zasiłku rehabilitacyjnego to nie trzeba już dawać zwolnień lekarskich, tak napisali mi na decyzji z zusu. Ja dziś pół dnia prasowałam i teraz cierpię na brzuch i plecy... Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z tą wydzieliną też tak mam, taka biała i dość gęsta, myślisz Olu że to czop? ja też liczyłam jeszcze na jakieś tete a tete przed porodem...dziś idziemy do kina jak sie w koncu uda..moze to go zmobilizuje?? Co do 40tc to u nas raczej kiepsko z wywoływaniem...tzn jeśli wszystko jest ok i wody itd to nie chcą wywoływać, jedna laska 4 tygodnie przenosiła...:( wiec mam nadzieje że sam się zdecyduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się po wizycie, rozwarcie mam na palec szyjka skrócona wygładzona i gotowa...nie wiem tylko czy ja też...normalnie mam pietra ...ale po badaniu do tej pory brzuch mi się stawia na maksa i może Kubuś dotrzyma jutrzejszego terminu ;) tak rozmawiałam z pania doktor o cesarkach, wyobrażcie sobie co druga siksa przy pierwszym dziecku błaga o cesarke nie zdając sobie sprawy że tak czy tak swoje trzeb aodcierpieć jedne przy porodzier siłami natury inne po cesarce gdy rana sie goi... i naszym forum i wyszło w praniu ze by miec ZZO to trzeba miec badanie w kierunku krzepliwośi krwi i konsultacje anestezjologiczna przed porodem...mi kopara z leksza opadła ale co mi tam jutro na badania a w poniedziałek na konsultacje do szpitala...nie myślałam o porodzie w ZZO bo chciałabym urodzić siłami natury bez wspomagaczy ale jeśli mam rodzic 14 godzin bólami z krzyża tak jak syna to poproszę o ZZO, jest bezpłatne... kobietki mam pytanie, dzis skończyło mi sie L4 bo mozna je miec tylko do terminu porodu i normlanie powinno mi lecieć macierzyńskie! paranoja ale położna poradziła mi by iśc do internisty i tam dostane bez problemu L4 bo po co tracic macierzyński przed porodem, dobrze myslę?poradzcie coś kobietki...z góry dzięki! miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka-gratulacje!!! 1967-dzięki za uświadomienie w kwestii zdjęć.Wczoraj się mogłam nazachwycać wreszcie naszymi forumowymi maluszkami. Aż zazdrość bierze,że już te piękne dzieciaczki macie przy sobie. No,ale my już też,niedługo... Ali-cjo,ja też stosowałm ten wiburcol,zwłaszcza przy ząbkowaniu.Ale Twoja Ala to naprawdę aniołek ze spaniem nocnym-Natalia potrafiła co godzinę się budzić do cyca. Pozdrawiam,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tych zwolnien to nie trzeba miec na 100%bo dzwonilam jeszcze raz do zusu i sie pytalam i teraz to pracodawca co miesiac wypelnia jakies dokumenty .Aniu myse ze dobre rozwiazanie polecila Ci polozna po co masz tracic macierzynski.Piszesz ze u Was jest bezplatne zzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super !jakie ma wlosy roztrzepane:)kurcze az sie wzruszylam jeszcze mam taka muzyke nastawiona ale sie rozmarzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - jak masz możliwość to pewnie,że bierz zwolnienie. Ale jak się wykorzystało wcześniej te 182 dni, to po zasiłku reh. można brać jeszcze chorobowe ???? Kurcze, ja też nie chciałbym, żeby w ciązy leciało mi macierzyńskie.... mi lekarz mówił ostatnio, że szyjka ma 1,5 cm - więc jeszcze zejdzie buuuu :( jak to u Was było, ile teraz macie dł. tej szyjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zamknieta i nic mi sie nie skraca:(ale porod moze nastapic w kazdej chwili A co ty Isa masz juz wykorzystany teb zasilek mialas tylko na miesiac?ja mam dlugoterminowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszystkie na porodówce hihihi tylko my zostałyśmy :) nie, ja ma do końca kwietnia zasiłek, i baaardzo chciałbym urodzić do tej pory. Mi przyznali w sumie na 1 mc, a Ty masz na ile ? Motka - Śliczniutkimi ten Twój Nikuś !!! jeszcze raz gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam przyznane na 3miesiace od marca nie wiem dlaczego mi tak dlugo przyznali ale mi to na reke chociaz sie nie stresuje ze kasy nie bede miala Ale sie ciesze jutro maja przywiesc meble trasznie mnie bola nerki tez macie takie bole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×