Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

czesc Brzuchatki! Mnie dzis nie pokoi wlasnie twardnienie brzucha robi mi si e twardy co chwila i przy tym jakies dziwne bole i goraca mi sie robi .Czy ja juz rodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967 i Adamisia :) a ja mimo ze teraz wyladowalam we Wroclawiu, to tez sie urodzilam w woj. lubelskim...tak mnie troche porzucalo przez te lata...:) a dzisiaj tez mnie czeka wizyta u lekarza...no ciekawa jestem co tam powie...i co z tym Fenoterolem...wczesniej mi lekarka mowila, ze moze odstawimy jak bedzie ok, a wszedzie czytam, ze powinno sie go brac do konca, bo po odstawieniu mozna szybciej urodzic... nie wiem co myslec... Pigi15 wyglada na to, ze w tym okresie to juz normalne...co chwile ktos pisze o tym twardnieniu brzucha i jakis pobolewaniach, ja tez mam je teraz czesciej... ale mam nadzieje, ze jeszcze troche polazimy z tymi brzucholami :) wczoraj na szkole rodzenia mielismy symulacje porodu, jak do tego doszlo, ze tyle lat Kobity rodzily lezac?!? przeciez to jest najgorsza pozycja jaka mozna wymyslec...nie dosc ze dziecko sie rodzi prawie do gory, trudno sie oddycha, trudniej przec...mam nadzieje, ze bedzie wszystko ok i bede mogla rodzic w ktorejs z pozycji wertykalnych...podobno w wiekszosci szpitali juz maja jakies tam krzeselka ktore ulatwiaja porod w tych pozycjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na USG wszystko dobrze wyszło. Dziewczynka będzie na bank, ma już włoski :) Lekarz mówi, że będzie raczej długa i szczupła. Dziś zaczynam dokładnie 31.tc i Mała waży 1570. Cóż my też jesteśmy wysocy, więc i córcia będzie pewnie wysoka :) Ale się cieszę, że wszystko dobrze :) gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......32.......02. 04........+8,5kg..N adamisia........Asia.......... .26.......34......03.0 4.....+12 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........32......03.04. .. .....+3kgCh ali-cja............Ala.............36...…...32.... . .04 .04.......+13 kg..Alicja Ola31............Ola..........31..….......33..... .. 07. 04........+13kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......33........09.04. . ......+4kg Staś..Toruń Anna_śl...........Ania............29.......33........09. 0 4......+9kg Kubuś Ruda Śl. Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........30..........10.04.........+10kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ Motka..............Ania...........28.......31........14. 04.. ..…+12kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .32....... 14.04.......+9kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....31.......16.04... . ..+10kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......30.......18.04... ...+12kg...Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............26........28.......23. 04........+7 kg CH Adaś .... Kraków aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.............Ewa............30......31 ....... 27.04.........+10 kg DZ pikpik............Kinga...........23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona........ .29.......28.......30.04. .... .. ....+10kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......30........30 .04.........+14 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata......Baśka.........26........31........20.04.. ......+ 10kg CH . Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życzę lekkich porodów i zdrowych dzieciaczków bo to już końcóweczka. Twardnienia brzuszka się zdarzają, ale uważajcie na siebie, dotrzymajcie do 9 miesiąca. I wyśpijcie się. :-) hihihi fajnie mieć już bobaska w ramionkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia00
czesc laseczki :) Mnie też co raz to ciężej na ostatnim USG wyszedł wielkoludek za tydzień jade ponownie sprawdzic wage maluszka w 28 tygodniu było 1500gram zobaczymy jak teraz ale czuc adasia strasznie co raz gorzej sie czuje spac nie mozna w nocy, zgaga, i do tego mam dziwne bóle jakby mnie gniotło tuż nad przepona nie mówic o bólu jelit chyba malutki robi sie cieżki i juz mnie boli przewód pokarmowy od samego ucisku też macie tak kochane ?? a tak wszystko dobrze wczoraj byłam u lekarza szyjka trzyma i niech trzyma brzucholek twardnieje często .. buziaki dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia00
Uzupelnie jeszcze tabeleczke: gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......32.......02. 04........+8,5kg..N adamisia........Asia.......... .26.......34......03.0 4.....+12 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........32......03.04. .. .....+3kgCh ali-cja............Ala.............36...…...32.... . .04 .04.......+13 kg..Alicja Ola31............Ola..........31..….......33..... .. 07. 04........+13kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......33........09.04. . ......+4kg Staś..Toruń Anna_śl...........Ania............29.......33........09. 0 4......+9kg Kubuś Ruda Śl. Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........30..........10.04.........+10kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ Motka..............Ania...........28.......31........14. 04.. ..…+12kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .32....... 14.04.......+9kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....31.......16.04... . ..+10kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......30.......18.04... ...+12kg...Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............26........31.......23. 04........+7,5 kg CH Adaś .... Kraków aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.............Ewa............30......30 ....... 27.04.........+10 kg DZ pikpik............Kinga...........23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona........ .29.......28.......30.04. .... .. ....+10kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......30........30 .04.........+14 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata......Baśka.........26........31........20.04.. ......+ 10kg CH . Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEX81 nie martw się, leki robią swoje a nawet jeśli się zdarzy troche wcześniej, maluchowi na tym etapie rozwoju pewnie już nic nie grozi ;) PIGI mnie też twardniej...odd jakiegoś tygodnia...i tez czasem co chwile, a najwięcej jak leżę(jakoś jak chodzę to tego nie czuję) i w nocy przed snem. tez tak masz? parę dni temu wyszlo że to nie szyjka więc chyba nie ma się czym martwić? przyjemne to nie jest ale do skurczy pewnie się nie umywa więc ok :P Tylko kurcze ja dopiero w 31 tygodniu jestem a to już te przepowiadające czy jak? Nie wiem jak u Was...ale u nas za oknem dzieją się niesamowiete rzeczy. Wichura, wcześniej śnieżyca a to wszystko z przeciągłym wyciem ;) Szczerze mówiąc lubię taką pogodę jak można posiedzieć w przytulnym domku ;) ANIU ŚL - mnie też stasznie brakuje mojej mamy. wiem co czujesz...dobrze że chociaż masz kogoś z kim możesz o tym pogadać. To ważne.Reszty nie da się wyrazić bo jest tylko głęboko w sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie pożegnałam mojego ukochanego.... na trzy długie tygodnie:(:(:(:( Bardzo mi smutno..... Nie piszę więcej bo znów się rozklejam....Strasznie już tęsknię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni poranek! No wiec mama_mnie twardnieje co jakis czas ale na chwile i czesto w nocy tez sie zdaza ,czytalam w ksiazce ze to normalka juz na tym etamie ze macica juz cwiczy przed porodem (tylko ze jesli do tego dochodza jakies skurcze to moze to swiadczyc o przepowiadajacym porodzie przedwczesnym:(.Ja wczoraj mialam takie dziwne uczucie jak wstalam czulam jakby zbieral mi sie mocz albo nie wiem co to bylo i mialo za chwile cos wyplynac.przestraszylam sie i poszlam lezec jak leze jest ok.a i przy twardnijacym brzuchu tez mam czasem takie dziwne uczucie tak jabym miala przec ale to nie dokladnie to nie wiem jak wam to wytlumaczyc moze ktoras ma tak samo ja czuje ze plod mi sie obnizyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLenko -ale zobacz jaki wroci zdrowy Jak ryba:)usmiechnij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Oj,moje Kochane-współczuję Wam tych twardnień,zgag i związanych z tym niepokojów.Trzymajcie się! Dzięki za wypowiedzi o teściowych-jakos lżej mi się na serduchu zrobiło. Słuchajcie-z mojego \"Maleństwa\"zrobił się pakerek.W 27 tyg ważyła 1140, teraz w 30tym waży...1900!Aż gin zrobił wielkie oczy,ale mówił,że to dobrze.Szyjkę macicy mam taką,że jak to określił-starczyłoby na jeszcze jedną ciążę .Tylko hemoglobina mi gwałtownie spadła do 9,9 . Rezygnuję z malowania-nie mam siły na większe porządki.Dziś,po sobotnich.taich \"zwyczajnych\"-kurze,mycie podłóg już mam dosyć,co dopiero po malowaniu. Moje dane w tabeli już też nieaktualne,bo już nie 7 ,lecz 11 kg na plusie jestem. Pozdrawiam,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pigi:) Mąż już dojechał na miejsce, a denerwowałam się bardzo, bo śniegu w nocy dosypało, a jechał w góry. Juz mi trochę przeszło, posprzątałam sobiw troszkę i teraz zmykam na jakieś małe zakupy. Buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kwietnioweczki2008:D Alex81 nie przejmuj sie ze szyjka ma juz tylko 0,5 cm. Moja od poczatku wariowala 1,5 cm miala przed swietami Bozego Narodzenia,a od lutego bylo 0,5.Ale ile mozesz to odpoczywaj i jak lezysz kladz sobie jakas poduche pod pupe by bylo troszke wyzej ja tak siedzialam od Swiat Bozego Narodzenia. Wszystkie was brzuchatki sciskam i glaszcze po brzusiach.Odpoczywajcie i wysypiajcie sie ile sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzielcu:) 👄 dla twojej uroczej parki maluchów w y s p i a m s i ę:O mąż wymiękł--otwarte okno,to coś czego tygrysy nie lubią więc zasypiam z nim i po cichutku w nocy migruję na kanapę do salonu,otwieram okno i śpię kamiennym snem do 6-tej,nikt mnie nie budzi chrapaniem,przewracaniem się z boku na bok ,bo ja niestety mam sen zająca i muszę mieć idealną ciszę i brak bodzców zewnętrznych:) raniutko z miną niewiniątka wymyślam bajki o tym,że dopiero wstałam i się wynioslam na TV lub udaje mi się wrócić do sypialni na paluszkach jest to paskudne ale brak przestrzeni,chłodu i dużej ilości tlenu jest dla mnie ostatnio nie do zniesienia może mi przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967- mozemy sobie przybic piatke jak tak samo jak Ty muse miec cisze i duzo swiezego powietrza i od tej ilosc swiezego powietrza chyba sie przeziebilam takze nie szalej z tym oknem:) Ja dzis jade na imprezke do mojego chrzesniaka na 4 urodzinki przyjechala moja mama i sie baaaaaaaaaaaaardzo ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967:P dobre...Ty to masz sposoby..ale przynajmniej mężowi nie jest przykro..ale że w nocy się nie budzi:) ja mam twardy sen, mój kochany chrapie jak motopompa, ale mnie to nie rusza...ostatnio miałam mojego psiaka na tydzień (normalnie mieszka z rodzicami bo ma juz 13 lat i nie chciałam go ciągać na nowe) i on też chrapie..więc miałam koncert na dwa chrapania:P Kurcze, zima wróciła...ehh ale dobrze że choć słońce jest, przynajmniej u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIULEK81
hej dziewczynki!! ja mam termin na 27-04-2008. Co do chrapania to u mnie jest zupełnie odwrotnie - to mój mąż nie może spać przez moje chrapanie :) Mówi że odgłosy mam jak czołg- ha ha. I to ja śpię jak zabita a on się krząta nocami po domku :) Ale ja go uświadamiam, że niedługo jeszcze tylko ok 10 tygodni i będą go inne odgłosy budziły :) Ale na te odgłosy czekamy z wielkim utęsknieniem. Do Waszej listy Asia lat27 30 tydzień - 27-04-2008 + 13 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!:) Ciesze sie, ze nie jestem sama z twardniejacym brzuchem. Tez robi mi sie goraco jakmi twardnieje,na szczescie na razie nic nie boli, ale leze, bo sie wystarszylam. Rudamaxi, dzieki za pocieszenie, z kocem pod pupa leze od 20 tygodnia. Od wczoraj boli mnie jeszcze na dole, w srodku pochwy, moja kolezanka jak tak miala to okazalo sie, ze rozwarcie sie jej robilo, mam nadzieje, ze u mnie jeszcze nie. zobaczymy we wtorek co mi polozna powie. Ola- buziale dla Ciebie, nie smutkuj sie, a odpoczywaj teraz ile mozesz od meza hehehe oczywiscie zartuje, wiem, ze bedzie ci ciezko bez niego, ale to \"tylko 3 tygodnie\" Asiulek81- witaj na forum! widze, ze jestesmy w tym samym wieku:) no wiec mama- ktos tu kiedys na forum napisal, ze zauwazyl, ze jak sie lezy na wznak to bardziej twardnieje, ja zauwazylam u mnie to samo, dlatego leze na bokach, chociaz bola juz od tego lezenia, ale na wznak nie dosc ze twardnieje czesciej,to jeszcze oddycha sie gorzej. wczoraj wyslalam meza na impreze z zakladu pracy- ostatnia impreza przed porodem, dzis ma strasznego kaca hehe dobrze mu tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......32.......02. 04........+8,5kg..N adamisia........Asia.......... .26.......34......03.0 4.....+12 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........32......03.04. .. .....+3kgCh ali-cja............Ala.............36...…...32.... . .04 .04.......+13 kg..Alicja Ola31............Ola..........31..….......33..... .. 07. 04........+13kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......33........09.04. . ......+4kg Staś..Toruń Anna_śl...........Ania............29.......33........09. 0 4......+9kg Kubuś Ruda Śl. Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........30..........10.04.........+10kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ Motka..............Ania...........28.......31........14. 04.. ..…+12kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .32....... 14.04.......+9kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....31.......16.04... . ..+10kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......30.......18.04... ...+12kg...Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............26........31.......23. 04........+7,5 kg CH Adaś .... Kraków aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.............Ewa............30......30 ....... 27.04.........+10 kg DZ pikpik............Kinga...........23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona........ .29.......28.......30.04. .... .. ....+10kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......30........30 .04.........+14 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata......Baśka.........26........31........20.04.. ......+ 10kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04......+13kg jak chcesz Asiulek to skopiuj te tabelke i dopisz płeć, imię i miasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ja na chwilkę tylko, bo zaraz lecę się szykować na niedzielny obiad u rodzinki mojego męża. Wczoraj źle się czułam, psychicznie przede wszystkim, ale jakoś musimy tą rozłąkę przetrwać... Za to odpłynęłam w błogi sen przed 22-gą i dziś już od 7 jestem na nogach:) Coś dawno nie pokazuje się Mysiczka, Alicja, Minimisia, Marysia... Mam nadzieję, że wszystko u nich w porządku. Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko w ten mroźny dzionek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielne przedpołudnie! U mnie w sumie niewiele się dzieje..od kilku dni nadrabiam zaległości czytelnicze, aktualnie czytam Heban Kapuścińskiego. Od jutra II semestr, ja na szczęście mam raptem 2 zajęcia i jakoś się ugadam że pochodze dopóki będę mogła...za to mój kochany ma tyle zajęć, że ehhh marzyło mi się wspólne siedzenie w domu z maluszkiem..ale na to bede musiała czekać do wakacji...no cóż, miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki. Alex-mnie tez boli w dole macicy ja mam wizyte dopiero za dwa tyg.jutro ide do dermatologa bo wyskoczyly mi dwa znamiona pisalam o tym wczesniej zobaczymy co mi powie. Ja wczoraj myslalam ze oszaleje moja niunia nie spala o 24 zaczela mnie kopac jak szalona bol staszny nie wiem Was tez tak boli? mnie dzisiaj wkurzyla moja tesciowa bylismy na zakupach i moj maz powiedzial do mnie zebym wybrala posciel do lozeczka ,ja wybralam ale z aplikacja naszywana i on powiedzial ze takiej on nie chce i oczywiscie ona musiala dodac swoje 10gr.ze takiej to nie bierz zagotowalam sie w tym momencie ale przemilczalam ciekawe jak dlugo to wytrzymam niech zapomnie ze pojedzie z nami po wozek . Jak tylko slysze ze ona jedzie z nami na zakupy to sie gotuje we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Asiulek! a my wczoraj z mezem kupilismy sobie posciel ja witch a on ze schrekiem mamy bajkowo w sypialni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! a z ta posciela, to mialam metlik w glowie...podobalo mi sie kilka kompletow z tych linkow, ktore wczesniej podawalyscie, ale ceny juz mniej :) szkoda, ze trudno znalezc ochraniacz jakis uniwersalny, zeby chociaz tego nie trzeba bylo kupowac przy kazdym komplecie. na razie zdecydowalam, ze poki lozeczko bedzie w sypialni, to i tak musze widziec malego przez szczebelki wiec ochraniacza nie bede zakladac (glowy sobie nie poobija, bo na razie raczkowal nie bedzie :)) wiec wydatek bedzie odlozony na pozniej. na razie zakupilam komplet ladnej poscieli w ikei. 40zł plus leciutkie wypelnienie za 29 + 9zł. Ale mnie juz kusi zeby wszystko bylo na swoim miejscu! ale szkoda rozkladac 2 miesiace wczesniej zeby sie kurzylo :( Dzisiaj zrobilismy probna rundke do szpitala, zeby obczaic trase i zobaczyc ile czasu zajmuje dojazd...bez korkow ok 15-20min...troche duzo, szczegolnie ze w dni powszednie to beda kory na maxa...najwyzej w godzinie zero wystawie glowe przez okno i bede jape darła w stylu policyjnego koguta :)) Pozdrawiam w niedzielne popoludnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......32.......02. 04........+8,5kg..N adamisia........Asia.......... .26.......34......03.0 4.....+12 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........32......03.04. .. .....+3kgCh ali-cja............Ala.............36...…...32.... . .04 .04.......+13 kg..Alicja Ola31............Ola..........31..….......33..... .. 07. 04........+13kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......33........09.04. . ......+4kg Staś..Toruń Anna_śl...........Ania............29.......33........09. 0 4......+9kg Kubuś Ruda Śl. Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........30..........10.04.........+10kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ Motka..............Ania...........28.......31........14. 04.. ..…+12kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .32....... 14.04.......+9kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....31.......16.04... . ..+10kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......30.......18.04... ...+12kg...Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............26........31.......23. 04........+7,5 kg CH Adaś .... Kraków aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.............Ewa............30......30 ....... 27.04.........+10 kg DZ pikpik............Kinga...........23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona........ .29.......28.......30.04. .... .. ....+10kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......30........30 .04.........+14 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........26........33........20.04.. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi..moja też chciala z nami jechać do hurtowni, ale my wczesniej ustaliliśmy że chcemy sami, bez żadnych super porad i zarówno moich rodziców jak i mojego kochanego zostawiliśmy w domu...a na miejscu pomogła nam obsługa..a ja się nie wkurzałam, bo jeszcze wciąż mi głupio czasem odmówić lub nie zgodzić się z (przyszłą) teściową..może właśnie jak już będzie nią na stałe:P to zrobię się bardziej asertywna..narazie słucham co mówi, potakuję a robię po swojemu:) i nadal tak zamierzam..gorzej jak zacznie mnie nachodzic jak juz maluch będzie..no ale planuję dłuuugie spacery:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc mama the real
AGOSIA hej mnie też bardzo zależało żeby chociaż te pierwsze tygodnie spędzić w tójkę...i mam nadzieję, że jesli starczy kasy to się to uda.My też jeszcze studiujemy tzn ja od długiego czasu jakoś za nic nie mogę się obronić :P Ale podziwiam dziewczyny którę będą dzielnie walczyć o ogarnięcie każdego dnia z maluchem same :) PIGI hej. ja ostatnio głównie w samochodzie siedzę jakbym połknęła kij od szczotki bo "ktoś" systematycznie wpycha mi kończyny pod żebro z prawej strony. Chyba nie lubi jak mama się relaksuje jadąc ;) BRZUCHATA twoja wizja darcia się podaczas korków w drodzę do szpitala bardzo mi się podoba :) w akcie desperacji pewnie skorzystam z pomysłu ;) poza tym myślę że te 20 min to jednak nie tak źle :) A! my dziś spędziliśmy 3 godziny na poszukiwaniach w necie ale udało się ;)nowy czerwoniutki wózek zamówiony ;) dokładnie jak x-lander a jednak sporo tańszy. ma się to oko :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka - mamy taki sam termin porodu :) A Ty czekasz na Dziewczynkę czy Chłopczyka ? Pigi - nie wiesz, że teściowe, każdy moment wykorzystają, żeby wbić szpile. Drzewa do lasu się nie bierze ! Ja też byłam w czwartek w hurtowni na zakupach z tylko mężem, kupiliśmy wszystko,a teściową tylko poinformowałam, że już wszystko kupiłam i tyle Brzuchata - też mam już ochotę wszystko wystawić, ale ten cholera kurz :))) Ja teraz wietrze non stop pokój, bo wszystko \"pachnie\" nowością, a przede wszystkim szafa na ciuszki. Potem będę prać i prasować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×