Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Hej, Liliankas, Agoosia gartuluje dzieciaczków! Duzo zdrowka dla Laury i Stasia! 1967, ja tez uwazam ze kalendarz szczepien jest przeladowany i nie ma co systemu immunologicznego dziecku przeforsowywac. Ja najprawdopodobniej bede zwlekac z wiekszoscia szczepien i wyjdzie na to ze mlody bedzie mial +/- szczepienia jak w Wielkiej Brytanii gdzie tego swinstaw mniej wala w niemowleta. Ola31, tak czytam o tym wymiotowaniu podczas porodu i wiem ze to normalne, kilka znajomych tak mialo. Po prostu w takim wypadku powinno sie barac jak najrzadziej podczas porodu. No i slyszalam ze 'kisielek smakuje tak samo w obie strony' wiec ja mam zapas w domu i sie najem przed podorem :). Trzymam kciuki za Pigi, mam nadzieje ze juz jest po porodzie :). W nocy mialam skurcze przepowiadajace, teraz pije heratke z malin (zaszkodzic nie zaszkodzi). Dzis termin z usg w 12tc. Trzymajcie za mnie kciuki, w poniedzialek przyjezdzaja tescie ze szwagierka (obym nie rodzila w poniedzialek). W sumie to ostatecznie moge w weekend rodzic... No to teraz juz naprawde ide obiad robic. Buziaki dla wszystkich mam, dzieciaków i dwupaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szok:O Luśka sama przekręci się z brzucha na plecy :O jutro skończy 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosia , Liliankas - gratuluję:) Trzymam kciuki za Pigi!!! U mnie pogoda okropna więc i nastrój średni. Właśnie szukam na allegro jakiegoś cieńszego kombinezonu bo ja właściwie same letnie ciuszki pokupywałam, a tu taka pogoda. Jakby Vincent się na dniach urodził, to niemiałby w czym wyjść ze szpitala;) Miłego popołudnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliankas - hej :) no cóż....wspominałam że nasz aniołek przybrał pozę batmana podczas porodu i ..urodził się z rączką wyciągniętą. tym samym porozrywał mnie trochę...tzn szyjka na szczęście cała ale pochwa pęknięta w kilku miejscach (2?)...stąd tyle tych szwów. wczoraj zdjęli mi3 nierozpuszczalne a reszt a z czasem się wchłonie. ale mimo to czuję się naprawde nieźle i bardzo szybkjo po porodzie odstawiłam leki przeciwbólowe. pozdrawiam serdecznie ps. za 10 minut minie tydzień od pierwszego krzyku naszego słonka ! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIULEK81 mnie też się pytali czy już urodziłam, to normalne szczególnie na wsi takiej jak nasza :D:D Mam nadzieję,że Twoja mama przekazała Ci pozdrowienia ? Trzymaj się, będzie dobrze :P Pozdrowienia dla kwietniówek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosia , Liliankas - gratuluję 🌼 kwiatek] 🌼 Trzymam kciuki za Pigi!!! Ja dzisiaj cały dzień ryczę, nie mam pojęcia dlaczego. Bez powodu, zobaczę dzieciaczka w reklamie - w ryk, zobaczę zwierzaczka - w ryk, piszę teraz i ryczę. Jakaś psychiczna jestem, nie wiem dlaczego tak się dzieje. :( Idę się położycz może mi przejdzie. Mam taką nadzieję. Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek - ma taki sam nastrój jak Ty, mogłabym ryczeć na zawołanie ... dziś sobie pod prysznicem poryczałam jak bóbr, tak po prostu.... Powiedz mi, Twój Dzidziuś też się tak strasznie rozpycha ? ja wczoraj do 2 w nocy przez to nie spałam, już myślałam, że pakuje walizki do wyjścia - ale nic - odechciało się chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa, mój mały też cały czas sie rozpycha. Jak nie kopniaki pod żebra, to z główki w pęcherz. Ale ponoć jak dzieciaczek sie rozpycha to niestety jeszcze na świat mu się nie spieszy :( A ja go chcę mieć już obok siebie [ serce]. To czekanie jest dobijające. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitaMY!!!! gratuluje nastepnym rozdwojonym!!!!🌻 Karmienie na żądanie-jak to ładnie brzmi:) mój brzdąc własnie przespał 3 godziny ciurkiem,obudził sie possal cycusia przez 3 minuty i znowu zasnął....spi juz prawie godzine-ciekawe co bedziemy w nocy robili?? Któraś z dziewczyn pytała jak tam brzuch po cesarce-mój jest dalej znieczulony od pepka do miejsca cięcia,ciekawe kiedy to minie:) oprócz tego cały czas mam znieczulone uwaga!!!!-PIĘTY hihi....nie mam w nich wogóle czucia.... Mam pytanko do mamuś-kiedy reguluje się sparawa kupki??? tzn.od kiedy jest troche rzadziej niż po kazdym karmieniu?? bo u nas do tej pory była po kazdym cycusiu a od wczoraj połowe rzadziej-nie wiem czy sie martwić czy to juz tak zostnie?? pozdrawiam🌻 Aha ja słyszałam że niekoniecznie dzieciaczki nieruchomieja przed samym porodem:) własnie odwrotnie-pakuja plecaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka to super jeżeli to prawda z tymi ruchami przed porodem. Jeśli tak jest naprawdę to mój się chyba szykuje, bo takich ruchów jak teraz odczuwam to dawno nie było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie ciekawe co u PIGI ??? Motka u mnie to samo z karmieniem widze co u ciebie teraz toszke lepiej bo budzi sie tak co 3 godziny i je juz wiecej niz 5 minut raz 40 raz 20 i to czestsza opcja ale i 10 minutówki sie zdarzaja różnie jak ssie tak intensywnie to krócej jak sie pokreci porozmysla to dłużej różnie ucze go teraz płakac jak mu sie chce jesc bo tak to tylko ciumka i wkłada rączki do buzi a tego w nocy nie słysze wiec wstaje do niego jak zacznie płakac ogólnie z kupkami mam tak samo teraz adas bedzie miał 1,5 tygodnia i kupki sa rzadziej niz na początku i dużo mniejsze na początku to cała pielucha teraz mała rzadka kupka wiec Motka chyba wszystko ok z naszymi pociechami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Agoosia, Liliankas gratuluje! dzielne mamy! czekamy na nastepne! ciekawe czy pigi juz ma swojego maluszka? 1967, moja Tosia sie jeszcze na plecy nie odwrocila, ale glowe podnosi i obraca i jak ja trzymam do odbicia to sobie sama te glowe przytrzymuje. poza tym moje dziecko jest niesamowite pod wzgledem spania, moze lezec w wymiocinach, kupie, nawet nago i spac jak zabita, dopoki nie stwierdzi ze jest glodna, a jak ja nakarmimy to zasypia w rekordowym tempie, odbijam ja przez sen, przewijam ja jak spi, wczoraj podczas kapieli w wannie spala, w ogole jej nie moge obudzic, wiec spi caly dzien. dzisiaj w nocy sie troche popsula bo od 4 do 6 rano miala nie wiem dlaczego pore czuwania i ubzdurala sobie ze jest dzien, ale jak ja w koncu uspokoilam to znowu spi, aha, wczoraj kupe tez mi walnela przez sen a jak mojego M. orzygala to od razu zasnela. czy to normalne? nie wiem, na razie sie ciesze ze tyle spi, bo ja moge sie tez zajac soba pytanie do cesarzowych: kiedy skonczylo sie wam plamienie? i jeszcze jedno:ile czasu po cc mozna jezdzic na rowerze, jest jakas granica czy to zalezy po prostu od samopoczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie płacz za płaczem:-( i to nie kolki tylko jakieś jego marudzenia. Dzis noc nieprzespana, padamy na pysk. Jem sniadanie więc mam czas do Was napisać. Denim- nie wiem jak z rowerem, ale podobno nie powinnysmy się przemeczać do 3 miesiąca. A plamienie mam minimalne, wystarczy wkładka. I ciesz się, ze mała tyle spi. Oskar tez tyle spał a teraz... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mamy Oliwię ❤️ pigi urodziła wczoraj o 21:50,mała waży 3250 i ma 54 cm buziaki dla mamy i córu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję świeżo upieczonym mamusiom 🌻 🌻 ja to jestem szczęśliwa jak mała śpi.... jak nie śpi to płacze, a w najlepszym wypadku marudzi. a przy kąpieli to jest prawdziwe cudo! ma tak słodką minkę! widać, że wodę uwielbia. jak ją z niej wyciągam to od razu jest protest.. byłam wczoraj u ginki. jest wszystko ok. mam zielone światło, jeśli idzie o seks... no i po powrocie od razu zabraliśmy się za nadrabianie ostatnich 3 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi, gratulacje! Witaj, mala Oliwio, duzo zdrówka zycze! No wiec mama the real, wczoraj mnie maz uswiadomil ze z reka do przodu to Superman latal :). Wiec masz malego Ignasia Supermana a nie nietoperza :P. Twoj opis porodu jest mimo wszystko b. pozytywny- widac to zalezy od nastawienia :). Ignas, sliczny :). Ta noc byla bez zadnych skurczow, no ale moze cos sie ruszy i maly sie urodzi przed przyjazdem dziadków i cioci ze strony tatusia. Jak nie przed poniedzialkiem to moge nawet do maja czekac :P. Na wtorek tez juz jestem z kolezanka umowiona. Moj brat jest teraz w Zakopcu, ech jak ja mu zazdroszcze (mimo, ze jest na konferencji jakiejs- no ale zawsze w gorach). Znajomi sie zbieraja na rajd po Bieszczadach na dlugi weekend... ech. A ja narazie mam w planach wyjazd nad morze w czerwcu lub wrzesniu bo wygralam aukcje WOSPowa na allegro i sie wybiramy z przyjaciólmi w dwie rodziny z niemowlakami :). Marzy mi sie lato, albo chociaz wiosna bo za oknem 10C i pochmurno... Jade dzis na zakupy z mama, do klezanki na ploty i zobaczyc jej malego synka :). Milego dnia mamusie, malenstwa i dwupaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi GRATULACJE:) Wracaj szybko do formy i pokaż nam Oliwkę;) Idę sprzątać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi- gratulacje- wszystkiego naj! Ali-cja ja mam wizyte 29.04 zobaczymy co mi powie. wczoraj poprawilam sobie humor, poszłam na solarium. W staniku i majtkach. Póki co żadnych objawów negatywnych nie ma, a humor poprawiony. I jak dobrze,można już spać na brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka - rzeczywiście z Nikośia jest śliczny aniołeczek ;) .Tylko co to za rogi??? ;) Świetnie wygląda i jest bardzo słodziutki. 🌼 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba mnie coś bierze. Zobaczymy może przejdzie, ale z tego co widzę raczej nie. Niby chcę mieć to wszystko już za sobą, ale boję się jak cholera. Jaszcze jestem sama w domu, ale zaraz mąz z roboty wraca, reszta rodziny bawi się na weselu :) A ja chyba będę bawić się na innej sali niż weselnej. jak mi przejdzie to napewno dam zanać. Puki co trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek 81 Trzymam kciuki!!! Oby wszystko przebiegło szybciutko i nie tak boleśnie;) Daj znać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Jestem w domku już, tzn jestesmy:)) bałam się czy nas puszczą bo mały był zażółcony ale okazało się niegroźnie...wyszliśmy po 19 dzisiaj..jest cudowny, ale czuję że łapie mnie zmęczenie, mały w sumie wciąż pijawkuje, odsysa się na chwilkę najwyżej...jak pośpimy to rekordem 1h ale myślę że z każdym dniem bedzie lepiej...z czasem nadrobię też czytanie...Asiulek-trzymaj się 🌻 buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agosia - a jak poród ? Asiulek - trzymam kciuki ! Kurde, dzisiaj mi położna opowiadała, że tyle lasek rodziło, co miały termin na początek maja, u nas tez już prawie wszystkie a ja nic :( buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg mag26...........Magda..........27.... ..40........19.04.. .......+16kg DZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..40.......20.04...........+15 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............28.... ..40.......20 .04.........+18kg Michałek viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..40..…...22.04...... ... +10 kg Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......36....... 24.04......….+13kg DZ Isa22........Gosia..........30........39 ....... 27.04...... +15 kg DZ Maja pikpik............Kinga..........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......36.......30.04. .... .. ....+15 kg CH Vincent Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Asiulek81.........Asia...........27........30..........2 7.04.. ....+13kg CH....Kacperek Nick* imie dziecka* tydz ciazy* data* waga* wzrost*sposób porodu Ali-cja * Alicja * 38 ......11.03.... 21:40 ..... 3200g.....56cm...... cc Alex81 *Oskar * 38 ......17.03 ..................4270g.....58cm......cc Gosiek69 *Wiktoria*38...19.03................ 3000g.....54c m......cc Adamisia*Karolek.*40... 28.03..... 21.50.......3340g.......54cm.....cc Brzuchata *Adaś * 39 ....01.04......04:35...... 2700g.....52 cm.....sn Motka *Nikodem*39......03.04........9:10.........3200g ...............cc Mysiczka*Filip*39.........4.04..........8.14.......3600. .... .55cm.....cc 1967*Lukrecja*39.........5.04..........10:01......2600g. ...51 cm.....cc Renia905 * Konrad * 39...5.04 .........23.59 .....3610 ....... .........sn Denim * Tosia * 38........6.04 ........15.37 ........3510 ........56cm..cc olcia00*Adaś*...38........9.04..........16.10......3150. .. .............sn no wiec mama*Ignaś...40..11.04.....16.35.....3250......56cm.....sn ola31*Antoś*.....40.......12.04........ 9:55.......4100......59cm......sn Anna_Śl*Kubuś...40........12.04........2.55........3100. ...53cm.....sn Liliankas* Laura* 38.......15.04......17.00.......3240....53cm......sn marysia78*Kubuś ..........16.04........2.30........4600................sn agossia* Staś*40............17.04.......18.25......4000.....60cm..... ... Pigi *Oliwia*40.............18.04..........21.50....3250.....54........... Asiulek trzymam kciuki a ja nadal czekam dzisiaj mam termin ehh mam spadek formy :( czy ja zawsze musze meić wywoływany poród 😭 Dziewczyny co robimy z tymi osobami, które nie piszą a są na początku tabelki ?????? usuwamy czy czekamy aż się odezwą ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polia80
Minimisia ja też mam na dziś termin i też cisza. Za tydzień jak dalej nic mam udać się już do lekarza. Wizja porodu wywoływanego wcale mi się nie podoba :-( Mam nadzieje ze w tym tygodniu się coś już wydarzy. Nic niestety nie czuję wskazującego na to nawet skurczy przepowiadających nie czułam wczoraj. Szczerze to mam doła okropnego z tym czekaniem. Już nic mi humoru nie poprawia. Lekarz mi powiedział że dzidziowi jest w srodku za dobrze że wszystko dostaje przez łożysko za bardzo dbam o siebie Ok jakoś to będzie Pigi i Agoosia GRATULUJE też czekałyście zniecierpliwione a tak wszystko szybko ruszyło. Miłego dnia pa PS prosze mnie nie usuwać z tabelki ja czytam na bieżąco ale nie zawsze piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIULEK ma już przy sobie Kacperka..urodziła o 3:00 sn..mały waży 3300 i ma 54 cm..dostał 10 pkt..macie pozdrowienia ASIULEK🌻 wielkie gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosia: witaj w domku :) echo można usunąć,na pewno już urodziła,bo ciaży bliżniaczej nie da się przenosić :)..widziałam ja kiedyś na jakimś innym kwietniowym forum,tam też tylko kilka postów napisała i szybko przestała klikać.. ________________________________________ Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg mag26...........Magda..........27.... ..40........19.04.. .......+16kg DZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..40.......20.04...........+15 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............28.... ..40.......20 .04.........+18kg Michałek viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..40..…...22.04...... ... +10 kg Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......36....... 24.04......….+13kg DZ Isa22........Gosia..........30........39 ....... 27.04...... +15 kg DZ Maja pikpik............Kinga..........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......36.......30.04. .... .. ....+15 kg CH Vincent Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Nick* imie dziecka* tydz ciazy* data* waga* wzrost*sposób porodu Ali-cja * Alicja * 38 ......11.03.... 21:40 ..... 3200g.....56cm...... cc Alex81 *Oskar * 38 ......17.03 ..................4270g.....58cm......cc Gosiek69 *Wiktoria*38...19.03................ 3000g.....54c m......cc Adamisia*Karolek.*40... 28.03..... 21.50.......3340g.......54cm.....cc Brzuchata *Adaś * 39 ....01.04......04:35...... 2700g.....52 cm.....sn Motka *Nikodem*39......03.04........9:10.........3200g ...............cc Mysiczka*Filip*39.........4.04..........8.14.......3600. .... .55cm.....cc 1967*Lukrecja*39.........5.04..........10:01......2600g. ...51 cm.....cc Renia905 * Konrad * 39...5.04 .........23.59 .....3610 ....... .........sn Denim * Tosia * 38........6.04 ........15.37 ........3510 ........56cm..cc olcia00*Adaś*...38........9.04..........16.10......3150. .. .............sn no wiec mama*Ignaś...40..11.04.....16.35.....3250......56cm.....sn ola31*Antoś*.....40.......12.04........ 9:55.......4100......59cm......sn Anna_Śl*Kubuś...40........12.04........2.55........3100. ...53cm.....sn Liliankas* Laura* 38.......15.04......17.00.......3240....53cm......sn marysia78*Kubuś ..........16.04........2.30........4600................sn agossia* Staś*40............17.04.......18.25......4000.....60cm..... ... Pigi *Oliwia*40.............18.04..........21.50....3250.....54.. ......... Asiulek81*Kacper*..........20.04.........03:00.....3300.....54..........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×