Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

dla mam 2 miesiecznych dzieciaczkow wszystkiego naj:):):) no wiec mama, ale fajnie jest sie wyspac , prawda? juz niektore z was pobieraly dziecku mocz, a dzis padlo na mnie.. przykleilam woreczek i przystawilam do piersi ( jeszcze raz dziennie dla zabawy cos tam pociumcia. zauwazylam, ze to dobry sposob na sprowokowanie kupki. najczesciej przy cycku zaczyna stekac) no i udalo sie, ale jak odkleilam to miala strasznie czerwona pipcie. 5 minut tylko trzymalam ten woreczek. no, ale najwazniejsze, ze udalo sie. jutro wynik i jutro tez idziemy do drugiego szczepienia. myslalam , ze zebra nas opuscila na dobre..... a tu niespodzianka;) lida , odpisalam ci na maila, mialo byc wiecej, ale mloda zaczela plakac .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967-........Luka.......05.04.......2600/2460......10tyd z ... ..5000...5 1cm/61 pigi...........Oliwia......18.04......2900/3250....7tydz ...4900... 54... ? alex81........Oskar.....17.03.......3930.........9tydz.. ...6000......58cm/ 63cm agoosiaa.....Staś.......17.04.....4010/3840....7tyd..... .5160......60 cm/67cm no wiec mama.......11.04....3029/3235....8tydz..5320....56cm...60cm< br /> isa-22......................02.05.....3640..........2tyd z..... 4200....58 ....? Motka........Niko........03.04....3200/3080....9tydz.... ..5420.....5 3/? Anna_śl......Kubuś.......12.04....3100/2980...8tyg...... ..4840......53/ 60cm Lida74.....-Aleksander--11.04...2550/2450.....7tydz..... .4920.....5 1cm..? marysia78...Kubuś......16.04......4640/4450...5tydz..... .6800.....5 9/65 Brzuchata...Adaś.......01.04......2900/2730...8 tydz..5000...52cm/62cm denim........ Tosia......06.04......3510/3200.....8tydz......5380.....56 cm/60 cm Liliankas.....Laura.....15-04.......3240/3060.....7tydz. ......5120.....53 cm/60 cm ali-cja........alicja......11.03.......3200/2800.....12t ydz....4900......56cm/? minimisia......Wiktoria....3870/3590.....6tydz....5600.. ..62cm Ola31....Antoś......4100/3850........7 tydz. .......5090.....68cm Polina80...Michał...4000/3760....6tydz...........4725... ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUBUŚ ma dziś 2miesiące....ale te dzieci się starzeją w zastraszającym tempie ;) prawda? Ola31 dla Antosia bużka dziewczyny dziękuję za pamięć i życzonka... zyczę miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, stosowała któraś w Was sab simplex na te kurewskie kolki ?? pomaga to ? ja daje jej ten niby super lek na kolki Lefax, ale na razie zadnych efektów :((( a tak mi jej szkoda :((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa my stosujemy i u nas działa:) dobrze działał też infacol:) podobno sab simplex nie działa na około 10% dzieci... -1967- strasznie ucichłas-cos sie stało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu...jaka zebra?????? Olu to oczywiście Antosiowi tak samo..wielka buźka..i wszystkim innym niewpisanym do tabelki..:) Mój ma dziś 8 tygodni...Właśnie Iwona cos nas olewasz 🌻 9 godzin???? wow....ja jestem super szczęśliwa jak śpi 5h!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.... mój syn dorósł.... dwa miesiące to znak, ze należy sie ustatkować; od wczoraj nie było żadnego wrzasku, krzyku, spazmów i zanoszeń; po prostu dziecię idealne (do teraz) nawet dzisiaj uśmiechał się jak najęty, co mu się wcześniej zdarzało głównie przy ulewaniu :-( i reagował super na nasze zaczepki; takiego dnia warto dożyć; i nie boję się, ze zapeszę; 1 dzień to już nagroda :-) ali-cja właśnie... jaka zebra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój właśnie śpi od 3 godzin, a jadł 4 temu. Wróciłam szybko ze spaceru na 2-gą, żeby być w domu jak się obudzi, a on nic:) A dziś w nocy spał od 21 do 2, potem do 5,30 a potem do 7:) Daje się mamie wyspać, kochane dziecko:) Agoosia, pytałaś ostatnio o Jasia. Jest pogodny, zdrowy, o matce nie wspomina. Ona rzadko do niego dzwoni, do sądu papiery złożyła dopiero 2 tyg. temu (nie spieszyła się za bardzo...). Maly chodzi do psychologa i pani psycholog twierdzi, ze Jaś się utożsamia z naszym domem, że jest pogodny, komunikatywny, dobrze znosi zmiany otoczenia. Jasiek niestety nie zawsze jest grzeczny, wydaje mi się że próbuje wykorzystać sytuację i wiele rzeczy wymusza, stawia się i pyskuje. Ale może taki wiek:) Ogólnie nie sprawia kłopotów i jest zakochany w Antku:) Całuje go po nóziach i rączkach i wydaje swoje własne pieniążki ze skarbonki, żeby kupowac mu prezenty:) Oki, idę chyba delikatnie Antka budzić na butlę:) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa22 u mnie SabSimplex stoi w lodówce nie używany, zabezpieczyłam się jeszcze bedąc w szpitalu, ale tfu nie miałam potrzeby stosowania... Motka jak tam AZS ? byłaś u specjalisty? to chyba tak ten dziadowski sląsk wpływa na nasze dzieci :( ja bużkę Kubusiowi smaruję kremem Emolium i rewelacja... agoosia Ali-cji chodziło o pomarańczową mende.... adamisia i olcia00 jak tam buziulki dzieciaczków? na poczcie jest zdjęcie kubusia z trądzikiem, alergię i ATZ kutwa cos to było i znikło dzięki bogu! buziaki spokojnego popołudnia! p.s Iwona hallllloooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebra to inaczej pomaranczka. kiedys nazwala sie bialo-czarna, wiec nazwalam ja zebra:) co jakis czas daje znac, ze jest i czuwa nad nami. zeby czasem morale u nas nie spadly za nisko;) dziekuje wam za zyczenia dla ali.. :) ola, fajnie, ze maly tak lubi antosia. i, ze tworzycie wspaniala, zgrana rodzine.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, ja troche nie do tematu, ale mialam dzisiaj taka radoche, ze musze sie podzielic pomyslem. Ostatnio jadlam strasznie monotonnie, bo balam sie wprowadzac cos nowego do diety przez te kolki Adasia. Ciagle byl kurczak albo gesta zupa krem z 3 warzyw, czasami z pulepcikami...a dzisiaj zrobilam sobie ryz zapiekany z jablkami, dzemem porzeczkowym i bananami. do tego jogurt naturalny...jezzzuuuu niebo w gebie...orgazm zoladkowy :) takie wlasciwie nic, a tyle radosci ;)) a tak w ogole to jestem dizsiaj w szoku. Adas ostatnio bardzo malo spi. w dzien wlasciwie caly czas na chodzie i marudzi, a tu mi juz ze 2 godziny spi pod rzad! na prawde jakis prezent mamie zrobil :) dalej jest strasznie leniwy jesli chodzi o podnoszenie glowy jak lezy na brzuszku...juz myslalam ze bede musiala go katowac, ale czytalam na rodziceonline.pl, ze w zasadzie jak w 4 miesiacu tak malo podnosi to trzeba sie martwic. a on ma dopiero 2,5. oho! pochwalilam go za szybko, wlasnie jego wlasny pierd go obudzil. Normalnie strzela jak stary dziad :) no nic, to pozdrawiam kobitki!!! ide mu otworzyc mleczarnie, z reszta juz czuje mrowienie w cycach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosiaa no on ciumał pierś i na początku zawsze ssał, więc pił, a potem już ciumał, wczoraj wieczorem znów tylko trochę butli! Ale dziś od rana już lepiej je i jest u nas chłodniej, więc myślę, że to jednak przez upał. My dzisiaj byliśmy na szczepieniu, Oskar zasnął zanim wyjechaliśmy z przychodni. Waży juz 6780g i ma 68cm czyli urósł już 10cm;) Kupiłam mu grzechotkę na wózek, bo tak jak Wam mówiłam nie lubi juz wózka i dzisiaj się bawił pszczólkami które mu grzechotały. Isa my używamy Infacol, to polski odpowiednik sab simplexu tak mówiła mi lekarka i na nas super podziałał, kolki sobie poszły, teraz podaje mu zapobiegawczo 2 razy dziennie. Jak tak was czytam, to aż fajnie mi na serduchu. Wszystkie takie wesołe i zadowolone z dzieciaczków:) Agoosiaa mój tez śpi max 5 godzin:P Pobudki ma zawsze ok 2 i potem 6. Dzisiaj drzemalismy do 10,30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967-........Luka.......05.04.......2600/2460......10tyd z ... ..5000...5 1cm/61 pigi...........Oliwia......18.04......2900/3250....7tydz ...4900... 54... ? alex81........Oskar.....17.03.......4270/3930.........12tydz.. ...6780......58cm/ 68cm agoosiaa.....Staś.......17.04.....4010/3840....7tyd..... .5160......60 cm/67cm no wiec mama.......11.04....3029/3235....8tydz..5320....56cm...60cm< br /> isa-22......................02.05.....3640..........2tyd z..... 4200....58 ....? Motka........Niko........03.04....3200/3080....9tydz.... ..5420.....5 3/? Anna_śl......Kubuś.......12.04....3100/2980...8tyg...... ..4840......53/ 60cm Lida74.....-Aleksander--11.04...2550/2450.....7tydz..... .4920.....5 1cm..? marysia78...Kubuś......16.04......4640/4450...5tydz..... .6800.....5 9/65 Brzuchata...Adaś.......01.04......2900/2730...8 tydz..5000...52cm/62cm denim........ Tosia......06.04......3510/3200.....8tydz......5380.....56 cm/60 cm Liliankas.....Laura.....15-04.......3240/3060.....7tydz. ......5120.....53 cm/60 cm ali-cja........alicja......11.03.......3200/2800.....12t ydz....4900......56cm/? minimisia......Wiktoria....3870/3590.....6tydz....5600.. ..62cm Ola31....Antoś......4100/3850........7 tydz. .......5090.....68cm Polina80...Michał...4000/3760....6tydz...........4725... ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dziś mieliśmy wyjść do znajomych...ale pokłócilismy sie podczas kąpieli i mały tak się przez to rozhisteryzował że ponad 1h go uspokajaliśmy a potem po kwadsransie sie obudził...teraz znów śpi mam nadzieje juz na dluzej ale nie zaryzykuje zostawienia go mamie tym bardziej ze ja nie moge mleka odciągnąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola widzę że Antoś też drobniutki jak Staś..ale śmieszne minki strzela no i kolejny włochaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze ja no piękne sa te Wasze cudeńka; nie sposób wszystkich skomentować; a ja... wiecie... nie wytrzymalam.... i macie niespodzianke na poczcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie miał mój Aniołek kolki - sama nie wiem od czego to zależy Motka - Lefax to niby lepsza forma infacolu - i do tej pory nie zadziałał chyba ściągnę ten sab simplex ... Boże kiedy skończą się te kolki i przestaną męczyć moją córcię .... :( Ale ładnie dziś spi - o 4 wstała na butel i jeszcze śpi :) mam się wyspała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa podobno do 3 m-cy...potem mijają..a próbowałaś wszelkie niemedyczne sposoby?? regularne odbijanie, ciepła kąpiel, masaż, suszarka?? albo herbatka koperkowa?? ja mam espumisan ale po pierwsze to raczej nie kolki co odwala mój synuś a po drugie mam jakos wrażenie że jakby to bylo to to ten espumisan za slaby ciut...no a zapobiegawczo sie nie daje raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Lida74-nie przepraszaj tylko zaglądaj,wysyłaj i czuj się jak u siebie:) bo jesteś na swoim topiku:) byłam na poczcie i oglądałam twoją niespodziankę hihi....co tu duzo mówić-śliczności po prostu cudowne dzieciaczki...Jak wszystkie nasze kwietniowe:) (nawet te z marca)... Pozdrawiamy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tak na szybko .Mojej Oliwci ciagle ropieje oczko juz mamy przepisane 3kropelki masaz kolo noska i dalej nic boje sie zeby jej nie przepychali kanalikow bo z tego co czytalam nic przyjemnego znacie jakas skuteczna metode Pomozcie W pon.znowu dookulisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bylismy wczoraj na usg.bioderek Pan doktor powiedzial ze super jest ale checa u nas kosztuje usg.100zl.i wizyta nastepna 100 ja powiedziala ze tylko na usg.a na wizyte pojde panstwowo ale pan doktor chyba nie wiedzial ze my nie zaplacilysmy za wizyte i udzielil nam informacji. Moj aniolek tez juz zasypia w lozeczku daje jej smoka ktorego musze ciagle trzymac bo nie umie sama ssac wlaczam karuzele i zasypia a pozniej o 2 karmie i do 6 chrapiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigi 15 Mojemu synkowi oczko ropiało przez 3tygodnie. 3 razy dziennie dostawał krople Gentamicin WZF 0,3% i na noc maść Oxycort A. Teraz już jest dobrze:) Mam nadzieję ze U Twojej Niuni tez oczko wyzdrowieje:) Mój Vic dziś jak aniołek, tylko je i śpi, ewentualnie troszkę gaworzy, ale prawie nie płacze. Aniołek normalnie! Aż nadziwić sie nie mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to moze taki dzień dzisiaj... my jesteśmy po 2-godzinnym lulaniu i czekam kiedy sie zorientuje, że został "porzucony" w łóżeczku; no i zaczynam sie zastanawiać: kolki, kolki... a moze są jakieś kolki łózeczkowe :D :D bo Olinkowi wystarczy, że lewituje zaledwie 20 cm nad materacykiem w moich rękach to mu od razu przechodzą :-) ciekawe, co nie? pigi na innym topiku jest dziewczyna, tóra walczy z oczkiem juz któryś miesiąc :-( ale pocieszę Cię, że moja neonat. jak też ropiało oczko mówiła, że jakby co to ona też miała przepychany kanalik i jest to uczucie specyficznego łaskotania; a dzieciaczki krzyczą, bo po prostu nie lubią jak ktoś przy nich majstruje (no chyba, że kłamała???) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignaś prawie cały dzień spał . jak nie on. chyba dzieci z natury reagują na pogodę...i to deszczową chwilowo . ech... spokojnej nocki , zaraz wrzuce uśmiechniętego Igulę na pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu mam pytanie, powiedz jak sie okazało że masz wąskie kanaliki to jakie byly objawy w zachowaniu Ali oprócz braku kupek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×