Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

hehe no ja sobie wyobrażam...:P my od wczoraj jestesmy przez małego atakowani..wieczorem 2 razy nas obsiusiał i raz nakupkał ale dzis normalny strzał pod ciśnieniem...też miałam odruch uchylny i część udało się pieluchą odsłonić..ale przebrać sie musiałam i tak..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko króciutko masz rację pigi; ELOCOM jest na sterydach; przynajmniej tak mi powiedziała dermatolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sterydy sa skuteczne lecz trzeba na nie uwazac zeby nie przesadzic.le mnie cos dziabnelo w reke a swedzi .A moja niunka spi ale pewnie zaraz sie obudzi ide jej zmienie posciel Lidia-a ile razy bierze sie te rehabilitacje w tyg.wiem ze musi zalecic to reh.ale Ty ile razy bralas?jutro mam pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!!!! słuchajcie jakbyście były zainteresowane kropelkami Sab simplex to dajcie znac bo kupiliśmy dla naszego niuńka w niemczech a jak mu przeszły bóle brzuszka to nie potrzebujemy i tak mam 3 nowe opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia - a pomagały Wam te krople ??? Może ja bym wzieła - ile one kosztują z przesyłką ? Pigi - u nas oczka (oby nie zapeszyć) z każdym dniem coraz lepiej - narazie tylko zakrapiam sulfacetamidum a ten środek na włosy faktycznnie mocny, czytałam ulotkę - no ale lekarka mówiła, żeby tylko parę razy zastosować i odstawić - ja na razie w ogóle nie zamierzam tego używać, bo ona już prawie nic nie ma - mam tą olejuszkę, to nie będę wszystkiego na raz smarować Jak daleko Wasze Maluszki wystawiają języczki ? na całą brodę ? Pytam, bo Moja tylko lekko poza wargę, to normalne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm chyba nie za brode..jeszcze mu sie nie zdarzayło..tak w okolice za usta jedynie chyba...a mój osttanio ssie dolną warge...i nie wiem co to za nowy zwyczaj... maly ostatecznie dopiero zasnąl bo sie z kupa obudzil..ide tez spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!!!! Moja niunia wystawia jezyczek dosyc daleko ale chyba nie za brode.Dzis pierwsza reh.ciekawe czy jej sie spodoba :) Agoosia -kupilas te ksiazke JEZYK NIEMOWLAT?u mnie maz zamowil ale jakos dluuuuugo idzie a moze wcale nie zamowil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny długo sie nie oddzywałam bo komputer nam szwankował umnie też lepiej przez ostatnie pare dni nie było wieczornego ryku mały też dużo sie smieje gaworzy i chce żeby dużo do niego mówić. Rączki całe w buziali czyli tak jak u Was wszystkich .Olu trzymaj sie smutne jest to jak ktoś bliski odchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Tak mam tę książkę i nawet już ją czytam..nawet ciekawa..choć zapewne wielu rzeczy już nie uda mi się wprowadzić ale dobrze się czyta... My dziś mamy wizytę tej położnej i od rana sprzątmy :P sprzedałam małego mamie na trochę bo wcześniej byłam ale się obudził zbój, teraz jak zasnął to mama chwilę z nim pojeździ to dokończę ogarniąc chałupe...no i na forum zajrzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nam laski forum zamiera...czyżby czasu było coraz mniej...a może to kwestia wakacji już?? od przyszłego tygodnia M bedzie po sesji i mam nadzieję na jakieś wyjazdy choćby nad jeziorko, bo chodzenia po osiedlu mam dość... co do tego pomyslu co pisałam to jak będziecie teraz gdzies na jakimś wyjeździe to może rozglądajcie się czy jakieś miejsce by nie pasowało..ja też zobaczę..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba kwestia pogody :-) pigi my dzisiaj mielismy kwalifikacje na rehab. a to ile razy ma byc w tygodniu to chyba własnie od tego zalezy; my dostalismy 2 razy w tygodniu masaz plus cwiczenia; pamietam, ze ze starszym miałam tak samo; isa ja juz nie bede o tym jezyku nudzic; tyle tylko, ze w sierpniu zabieg; a nie wysuwa wcale; jak jest głodny i to nie wysuwa jezyka tylko wypycha warge; a poza tym to chichra sie prawie do kazdego; wreszcie widac, ze ma kontakt ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidia - zabieg ? to będą podcinać wędzidełko ? wybacz, ale pewnie nie miałam czasu czytać uważnie jak kiedyś o tym pisałam. Moja tak lekko za wargę wysuwa, rzadko tak na bródkę , mąż zasiał mi wczoraj niepewność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie...moja ulubiona portugalia przegrała z niemczuchami :( myślałam ze choć oni nie zawiodą :p normalnie humor mi siadł... a moja dzidzia znów się dziś przestraszyła...tym razem wujka (ma czarną bródkę i wąsy ;) ) krzyk w niebogłosy. coś się mały nieufny zrobił... kurcze u nas też zmiana jeśli chodzi o spacery. nie toleruje. jak nie śpi to wrzaski ....kurcze a tak fajnie było :( aha no i mamy już 5,690 kg! znów ładnie przybrał, tak mnie to cieszy że hej :) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967-........Luka.......05.04.......2600/2460......10tyd z ... ..5000...5 1cm/? pigi...........Oliwia......18.04......2900/3250....7tydz ...4900... 54... ? alex81........Oskar.....17.03.......3930.........9tydz.. ...6000......58cm/ 63cm agoosiaa.....Staś.......17.04.....4010/3840....7tyd..... .5160......60 cm/67cm no wiec mama.......11.04....3029/3235....9tydz..5690....56cm...?cm isa-22......................02.05.....3640..........2tyd z..... 4200....58 ....? Motka........Niko........03.04....3200/3080....11tydz... . ..5720.....5 3/? Anna_śl......Kubuś.......12.04....3100/2980...8tyg...... ..4840......53/ 60cm Lida74.....-Aleksander--11.04...2550/2450.....7tydz..... .4920.....5 1cm..? marysia78...Kubuś......16.04......4640/4450...5tydz..... .6800.....5 9/65 Brzuchata...Adaś.......01.04......2900/2730...8 tydz..5000...52cm/62cm denim........ Tosia......06.04......3510/3200.....8tydz......5380.....56 cm/60 cm Liliankas.....Laura.....15-04.......3240/3060.....7tydz. ......5120.....53 cm/60 cm ali-cja........alicja......11.03.......3200/2800.....12t ydz....4900......56cm/? minimisia......Wiktoria....3870/3590.....6tydz....5600.. ..62cm Ola31....Antoś......4100/3850........7 tydz. .......5090.....68cm Polina80...Michał...4000/3760....6tydz...........4725... ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa pediatra może gdybac ale jesli Cię to martwi to laryngolog najlepiej odpowie czy trzeba czy nie trzeba ingerować (choć lepiej coby nie....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wiktoria skończyła dzisiaj trzy miesiące, ale to zleciało.Jest naprawdę wspaniała, na spacerach albo śpi albo rozgląda się w około, potrafi nieraz godzinę leżeć w łóżeczku albo na macie i gugać do zabawek, w nocy śpi po pięć, sześć godzin oczywiście też marudzi i płacze ale naprawdę nie mogę narzekać, starsze siostry nie mogą się nią nacieszyć i bardzo nie lubią jak płacze bo uważają że się jej krzywda dzieje i natychmiast na ręce ją biorą i przytulają. Ciekawe co teraz będzie jak wakacje się rozpoczną i dziewczynki wyjadą kto Wiki na rękach będzie nosił:) w minioną niedzielę miałyśmy chrzciny i Wiktoria wcale nie płakała, całą mszę rozglądała się po kościele i tylko kiedy ksiądz jej główkę wodą polał to dostała czkawkę:)kurcze od dwóch dni Wiki kiedy zasypia to ssie kciuk i nie wiem co z tym zrobić, smoczka nie chce pluje nim i się złości a przecież łatwiej jest odzwyczaić dziecko od smoczka niż od kciuka bo smoczek można wyrzucić a palec?pozwolić jej na razie zasypiać z tym paluchem w buźce czy walczyć z tym? jak myślicie? pozdrawiam i życzę przespanej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki ;-) my dziś byłyśmy po skierowanie na rehabilitację a zaleciła neurolog, bo troszkę odciąża prawą stronę - prawdopodobnie jako efekt złamania obojczyka przy porodzie.. i troszkę sie wygina na ta stronę.. a przy okazji pielęgniarka zważyła moją kluseczkę i rośnie że hej więc uzupełniam tabelkę ;-) Poza tym u nas raczej wszystko ok więc nie piszę żeby Wam humorków nie psuć. Dziewczyny których maluszki maja rehabilitację, kto wam zalecił? pediatra czy innej specjalności lekarz i samczy miałyście w tym jakiś udział..?? 1967-........Luka.......05.04.......2600/2460......10tyd z ... ..5000...5 1cm/? pigi...........Oliwia......18.04......2900/3250....7tydz ...4900... 54... ? alex81........Oskar.....17.03.......3930.........9tydz.. ...6000......58cm/ 63cm agoosiaa.....Staś.......17.04.....4010/3840....7tyd..... .5160......60 cm/67cm no wiec mama.......11.04....3029/3235....9tydz..5690....56cm...?cm isa-22......................02.05.....3640..........2tyd z..... 4200....58 ....? Motka........Niko........03.04....3200/3080....11tydz... . ..5720.....5 3/? Anna_śl......Kubuś.......12.04....3100/2980...8tyg...... ..4840......53/ 60cm Lida74.....-Aleksander--11.04...2550/2450.....7tydz..... .4920.....5 1cm..? marysia78...Kubuś......16.04......4640/4450...5tydz..... .6800.....5 9/65 Brzuchata...Adaś.......01.04......2900/2730...8 tydz..5000...52cm/62cm denim........ Tosia......06.04......3510/3200.....8tydz......5380.....56 cm/60 cm Liliankas.....Laura.....15-04.......3240/3060.....9 tydz. .....5740.....53 cm/62 cm ali-cja........alicja......11.03.......3200/2800.....12t ydz....4900......56cm/? minimisia......Wiktoria....3870/3590.....6tydz....5600.. ..62cm Ola31....Antoś......4100/3850........7 tydz. .......5090.....68cm Polina80...Michał...4000/3760....6tydz...........4725... ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry kochane! ja WAM też nie bede przynudzać, u nas problemów zero, płaczu minimum aż sie czasem zastanawiam czy Kuba wogóle potrafi płakać?! Kubuś też ssie kciuk, pamiętam że mój Dominik tak samo robił ;) i wcale nie musiałam go oduczać ssać palucha, sam przestał! dlatego też nie martwię się paluchem Kuby...tyle tylko że Minik ssał prawego a Kuba doi lewego...może mańkut jak tata ;) forum nie zamiera kochane tylko skoro taka ładna pogoda to trzeba korzystać! mam tylko cichą nadzieję, że jak wyjadę z dziećmi na wieś to bede mogła czassem sms\'a do którejś napisać?! kochane życzę WAM miłego, bezstresowego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Ci Aniu :) ale nalezy Ci sie...ja czekam zawsze na smsa...:) pisze znow 1 reka bo druga sie doje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dziś taki dobry humorek.. Wreszcie udało nam się załatwić formalności związane z rejestracja samochodu, chodziaż dla mnie to żenada że musi to trwać az tak długo chociaż samochód był kupowany na terenie unii europejskiej... samochód kupiliśmy 5 czerwca... bez komentarza więc.. a teraz jedziemy nad morze ;-)))))) tylko musimy pomyśleć gdzie ale jedziemy w niedzielę więc muszę szybko szukać.. u mnie też sms-ki mile widziane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie masz Liliana, zazdroszczę..ja na mój wyjazd do konca sierpnia musze czekać a wtedy to już też świadomość końca wakacji...póki co będę się cieszyć jak M skończy sesję i będzie miał więcej czasu, to pojeździmy nad jeziorko i w ogóle razek :) Denim jak u Ciebie z sesją?? Mała nadal idealna? :) U nas pogoda dziś w kratkę, i deszcz i słońce..i wtedy problem jak tego szkraba ubrać z nastawieniem że może \"łapkować\" i wtedy ciężko go przykryc czymś... Gosiu mam pytanie, bo pisałaś ze Ala też sypia na brzuszku, co jej pod buzię podkładasz? bo ja tetrę ale ma pełno potówek..może masz lepszy sposób....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliankas witaj w klubie ;-) ja dostałam skierowanie na reh. od pediatry ale nie rodzinnego tylko w poradni neonat. a czyja to była inicjatywa?? Wiem, że ta lekarka jest zwolenniczką reh. na zasadzie : na pewno nie zaszkodzą, no a ja w sumie też ;-) i tak się zgadałyśmy a jak ja wam zazdroszczę wakacji.... my raczej przed operacja to się nie wybierzemy, zaraz p raczej też, a sama później z dzieciakami to nie podejmę się wyjazdu, bo mąż przez te porody i operacje to juz cały urlop wykorzysta :-( myślę, że dopiero za rok 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my ten nasz wyjazd mamy trochę wymuszony, bo mąż ma urlop teraz albo wcale więc jedziemy... chociaż chciałam w lipcu .. ale cóż trzeba sie cieszyć.. tylko trochę sie boje z takim maluszkiem ;-) Agosia nie zazdrość ;-) teraz pogoda taka sobie nad morzem, a podobno sierpień ma być bardzo ładny.. a co do leżenia na brzuszku to wam trochę zazdroszczę, bo moja córcia nie chce leżeć a powinna ;-( żeby bioderka ćwiczyć .. i co tu zrobić żeby polubiła? może macie jakiś pomysł, bo pieluchowanie to nam ewidentnie tez nie wychodzi,.. jak poczuje jakieś ograniczenie to tak nóżkami macha, ze pieluszka sie nie utrzymuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliankas może z czasem polubi, mojej koleżanki synek polubił jak miał 4 m-ce....a może w takim razie kładź tak spac na np jedną drzemkę?? są też zabawki którymi może sie bawić leżąc na brzuszku..takie zestawy gimnastyczne...a jak nie to to tylko inwencja i grzechotki, spróbuj kłaść się tak żeby podnosząc główkę widziała Twoją twarz..może pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!A ja mialam gosci od wczoraj przyjechala moja siostra z Kubusiem i wlasnie pojechali.My mielismy wczoraj reh.nam zlecil neurolog.Pani bardzo mila pokazala co robic i podsunela pomysl ze mozemy na basen chodzic tylko musimy miec skierowanie od pediatry i ona wtedy pomoze zalatwic szybciej te cwiczenia w centrum zdrowia dziecka bo ponoc sa straszne kolejki super nie moge sie juz doczekac a Oliwia fajnie sie z nia bawila przez 20min. U nas idzie burza a jaka jest duchota a Agoosia -zamowilam ten zestaw gimnastyczny z Duo chicco a jak Stas bawi sie juz tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i ja oczka juz tylko przemywam sola fiz i jakby bylo lepiej a jesli chodzi o reh.to pani powiedziala ze nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wpadam tylko żeby Wam obwieścić, że od dziś macie do czynienia ze studentką DRUGIEGO roku filologii norweskiej UAM w Poznaniu :-D Dzisiaj mialam ostatni egzamin :-) jestem przeszczęśliwa :-) doczytam wszystko na bieżąco i myślę, że od jutra wracam na forum. dziś już nie dam rady, bo idziemy całą grupą świętować :) pozdrawiam wszystkie mamusie :) i dzieciaczki. duża buźka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×