Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Aga, ja mlodej gotuje ziemniaka, seler i np. marchew w wodzie. potem troche odlewam i miksuje, wiec mysle, ze ze spokojem mozesz dodac przegotowanej wody. mloda pokochala spolgloske \"m\". wszystko czego sie dotknie jest mymymy albo mamama.. w ogole wszystko mi z rak wyjmuje, dzisiaj bylysmy w banku, to musialam jej dac ulotke i sobie \"czytala\". generalnie jest zafascynowana tym, ze tyle rzezcy moze zlapac i wsadzic do buzi. tez robi tak, ze najpierw oglada a potem z krwiozercza mina sie wgryza tymi swoimi bezzebnymi dziaslami. fajne te nasze dzieciaczki. coraz starsze sie robia. dopiero co robilam test i patrzylam z niedowierzaniem na te dwie kreseczki a tu juz jest nowy topik na kwiecien 2009... niesamowite jak te czas szybko leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967-........Luka......05.04.......2600/2460....16tydz ...6400...51cm/? pigi...........Oliwia......18.04......2900/3250....13tyd z ...6220... 54... ? alex81........Oskar.....17.03......3930.........9tydz... ..6000....58cm/63cm agoosiaa.....Staś.......17.04.....4010/3840....18tyd.... . 7600...60cm/7coścm no wiec mama.......11.04....3029/3235....18tydz..7090....56cm...?cm isa-22......................02.05.....3640..........2tyd z.... 4200....58 ....? Motka........Niko........03.04....3200/3080...5 m-c.... .7600.....5 3/? Anna_śl......Kubuś.......12.04....3100/2980...15tyg..... 6000.....53/65cm Lida74.....-Aleksander--11.04...2550/2450....15tydz..... 6750....51cm..68/74 marysia78...Kubuś.....16.04......4640/4450...5tydz....72 00.....59/69 Brzuchata...Adaś......01.04......2900/2730...5m-cy..7520 ...52cm/68cm denim........ Tosia......06.04.....3510/3200...20tydz..7300..56 cm/67cm Liliankas.....Laura.....15-04.....3240/3060...19 tydz. .7350..53cm/65cm ali-cja........alicja......11.03....3200/2800...12tydz.. ..4900....56cm/? minimisia......Wiktoria....3870/3590.....6tydz....5600.. ..62cm Ola31....Antoś......4100/3850........18 tydz. .......7960.....72cm Polina80...Michał...4000/3760....6tydz...........4725... ....? Suzanke...Vincent...3890/3770...7tydz....5350....56 viki444...Weronika...26.04...2990/51 cm...14 tyg...5740/59 to ja CC...Rufin....20.04...3120/54cm.......18tyg....7320/? to i ja poprawię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Mało się odzywam, bo korzystamy z ostatnich dni lata ile wlezie, tym bardziej, że za dwa tygodnie idę do pracy i już mi serce peka na samą myśl:( Dziś jedziemy na kontrolę bioderek, a szczepienia w ponieziałek. Najciekawsze jest to, że Antek drze się tylko wtedy gdy lekarz go ogląda ze wszystkich stron i raczej niedelikatnie przewala z plecków na brzuszek i spowrotem. Samo kłucie nie wywołuje aż takiej histerii. Kochane, cieszę się że już jesteśmy w komplecie, tym bardziej że jak Iwonka lubię Was czytać:) Uciekam się szykować póki mały śpi. Buziaki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór kochane Ania Śl narzeka na miasto a ja na wieś zajechać sie idzie wczoraj zakończyłam kopanie kartofli a dzisiaj buraczki i brzoskwinie opadają padam z sił a nocki pożal sie boże 4,6razy tragedia a poza tym nic nowego nowe umiejętności Kubusia fascynują wszyskich buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co się dzieje? Kubuś się budzi z głodu tyle razy? współczuję Ci bardzo...wiem co to znaczy...co do reszty..wiadomo Ci co mają to na co dzień narzekają na to czy to wieś czy miasto..ja cenię wieś ale nie wyobrażam sobie trochę mieszkać tam na stałe...ale to teraz a nie wiadomo co za kilka lat, marzy mi się domek gdzieś na przedmieściach...tak ok20km od miasta... Denim jak tam u Was? jakieś fotki może masz nowe Tośki? tak sobie myślałam o Was, może jakieś tłumaczenia? w końcu znasz dobrze język...a to mogłabyś robić w domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę zabrac się za projekt na studia...i tak mi się nie chce...każdego dnia przekładam to na kolejny...a jeszcze góra prasowania rośnie i rośnie...wrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo !halo! MY WCZORAJ CALY DZIEN bylysmy u mojej siostry Oliwia tyle zabawek pluszowych dostala ze nie wiadomo jaka jej pokazac oczywiscie te zabawki to po Kubusiu. A ja moje drogie dzis wybieram sie do kosmetyczki na czyszczenie twarzy a co tam mi sie tez cos od zycia nalezy a teraz zabieram sie za prasowanie bo tez gora rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka czytuję, ale tak jakoś i mnie vena opuściła w środę byliśmy z Olem na kontroli lekarskiej w ośrodku rehabilitacji; tym razem u innej lekarki; ale teraz bylam bardziej zadowolona (w sensie doinformowana) fajnie objaśniła mi co mały źle robi a także jak powinien sie zachowywać; ma trochę słabe ramionka; główkę juz podnosi ok; ale leżąc na brzuchu podnosi jeszcze stópki jak łódeczka a podobno powinien szukać juz paluchami punktu oparcia na podłożu; super mi wszystko wyjaśniła nie to co ta wcześniej; teraz chodzimy juz tylko 2 razy w tygodniu; no i poza tym zmieniłam rehabilitantkę (na tą (tę), która kiedys ćwiczyła Bobuta)i jestem zadowolona; poza tym wreszcie odważyłam się fundować Olowi jakieś jedzonko: kaszka, marchewka.... troche to robię w nerwach, bo z tymi jego jelitami.... pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!🖐️ Agoosia skąd ja to znam-wczoraj stałam przy desce do prasowania przez ponad godzinę:( tyle mi sie tego nazbierało bleh.......ale musiałam bo Niko nie miał juz w czy \'chodzic\' :) -1967- gdzie się podziewasz haloooo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój syn właśnie robi WIEELKIEEEE kupsko; nawet mu oko nie drgnie, bo śpi!! :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn zrobił takie wczoraj hihi....aż się obudził z wysiłku-szkoda że to była 7.30 rano:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe mój robi kupe raz na 2-3 dni i wtedy też jest taka mega :P Lida piszesz o łodeczce..mój robi taki samolot, ale czytałam że to jakiś kolejny etap i że tak ma być...Oby...ale nie chcę się stresować...mój się za to \"oduczył\" odwracania z brzucha na plecy...a robił to przecież bez problemu a teraz juz chyba z drugi miesiąc tylko odwrotnie...zobaczymy kiedy znowu wpadnie na tamtę strone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Niko jeszcze sie nie nauczył przekręcac z brzucha na plecy-co prawda robi to od czasu do czasu ale jeszcze nie wykumał jak i po co to się dzieje:):):) najczęściej po prostu się drze żeby go odwrócic:) albo staje na nogach w tej pozycji i potem ląduje jak długi na boku-wygląda super ryje nosem albo czołem o podłoże ale stoi na wyprostowanych nogach i jeszcze przy tym coś kombinuje rekami:) zrobił się ostatnio taki ruchliwy że czasami nie mogę dac sobie z nim rady a gaaadaaaaaaaaaaaaa aż uszy puchną:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po kosmetczyce myslalm ze tam sie zrelaksuje a tu guzik bo ciagle myslalam o Oliwii czy im nie placze ale bylo ok.teraz sobie smacznie spi. Agoosia tak taka pozycja jak piszesz to kolejny etap rozwoju moja Oliwia jeszcze tak nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, to ok, dzięki :) mały padł własnie na rękach wykończony...a chcielismy zeby jeszcze chwile wytrzymał a tak musimy na piechote na Starówke mykać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy pierwszego zębola !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jemy juz marchewke i mamy po tym czerwone mega kupy ;) hihih cześć kochane miłego dnia wam życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia a to znaczy, że co? on marchewkę tym zębem skrobie?? ;-) ;-) agoosia widzisz ja tak piszę, a potem niedomówienia :-) tak; wy macie kolejny etap; a u Ola chodzi o to, że nóżki stópki i paluszki idą w łuk a paluchy juz powinny się inaczej zachowywać; a z tym, ze coś tam umiał i zapomniał to też najnormalniejsze w świecie i nie ma sie czym martwić; Oli robi podchody do obrotu z pleców na brzuch ze wskazaniem na lewą stronę; czasem mu nawet wyjdzie i tak sprawnie tą podwinięta łapkę wyciągnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia gratuluje i współczuję karmienia :P a Staś juz drugi dzień kręci się w kółko..taką wskazówkę sobie robi a teraz zaczaił że za te pałąki na macie to można się podciągać i ściągać i je ślinić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przyznam się, ze mam wyrzuty sumienia boje się, bo Iwonka zamilkła jakoś po tym jak napisałam o tych cholernych mumiach jeśli tak to P R Z E P R A S Z A M i obiecuje, ze jeśli to To - zamilkne tutaj na zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isa-22
Witam serdecznie :) Nie było mnie trochę, bo ... nie miałam neta, "chwilowa" awaria :(( Ale się napisałyście, muszę nadrobić z czytaniem Jak zdążyłam przeczytać Wasze Pocieszki robią coraz to większe postępy, aż miło patrzeć, prawda :). Moja Majka obraca się już z brzucha na plecy, ale nie często no i chce siadać - na spacerze jak nie śpi to makabra, bo ciągle usiłuje usiąść a że jeszcze nie umie, to się denerwuje i płacz, generalnie leżenie w wózku wg niej to dla dzidziusiów a niej dla takiej dużej dziewczynki chyba hehe:) Ja tez daję marchewkę, bo mam od babci z ogródka, więc nie pryskana żadnym g .... . Dajecie takie warzywa z targu np ? ja się chyba boję ... To już wolę gotowe potrawy, Babcia soczek ze swojskich malin jej zrobiła, pije, smakuje i zadowolona :)) i u nas to tyle z nowości Też jak Lidia boję się wprowadzać nowe rzeczy, bo ciągle jeszcze czasem odzywa się brzuszek, ale akurat po tym jej nic nie było Jakie kaszki dajecie ? Bo większość jest na mleku modyfikowanym następnym, a ja do 6 mca chcę być na 1 ze wzg. na jej brzuszek właśnie - to nie wiem czy mogę dać wobec tego kaszkę na 2 A może dać jej zwykłą mannę ? Kupiłam co prawda z Nestele kleik ryżowy, gdzie dodaje się mleko, ale się waham .... Poradźcie proszę oki, czytam do tyłu :) a propos prasowania - ja mam w domu już prawie Giewont heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać, ze długo nie pisałam, bo pomarańczowa wyskoczyłam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Manny zwykłej Isa podawać nie możesz bo ma gluten i dodaje się 1 łyżeczkę do obiadku jej obecnie...są kaszki gdzie trzeba dodać mleko o wtedy możesz tam dodać 1 ale szczerze mówiąc ja bym na Twoim miejscu najpierw dawała inne przysmaki, w sensie owoce i warzywa a potem kaszki bo one są słodkie i potem Maja moze nie chcieć np samego jabłka albo jakiegoś warzywa które są jakby nie było mdłe w porównaniu ze słodką kaszką...ale to moje zdanie :) Lida nie sądzę żeby Iwona z tego powodu się nie odzywała...no nie na pewno nie, poznałam Ją i zresztą tu na forum widać że nie jest to typ obrażalskiej o takie pier...może wyjechała??? A moje dziecko miało dziś gorszą noc...a tu kurcze dziś to wesele...boję się jak będzie spał...aaa w ogóle będę płakać wyjżdzając na te kilka godzin...i to jeszcze nie z moją mamą a z teściową ma zostać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida❤️: nie mam po prostu ostatnio mozliwosci kliknać cokolwiek,bo tak ładna była pogoda,że wychodziłam z małą na dwór o 10-tej i z przerwami na karminie i przebranie trenowałysmy do maratonu :D do 19-tej... o 20-tej spałyśmy jak susły i nawet męża w tym tygodniu nie widziałam :P a rano--jak to w rodzinie wielodzietnej:śniadanie,kanapki,jakąś zupinę wstawić do szybkowara,zebrać śmieci do wyniesienia i czas leci.... poza tym szkoła ,wiec za zaopatrzeniowca też musiałam porobić:O dzisiaj w domu sa starsze dzieci,to jak uda mi się im Lucka wcisnąć to coś napiszę więcej...z nią na rękach juz nic się nie da:wije się,wrzeszczy albo wali w klawiaturę po swojemu ....... agoosiaa:👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nowych wynalazków dotyczących usypiania,tym razem na dworze: w wózku,jak za długo się wierci,popłakuje i jest śpiąca na 100% ,włączam w telefonie odtwarzacz muzyki i z taki BOOM BOXE-em po 5 min zasypia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to za niedlugo wychodzimy, M już po matke pojechał...Staś śpi oby jak najdłużej...brrrr ale...może będę się dobrze bawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×