Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale się wkurzyła... nosi mnie

Ale dałam się wkręcić z tą Samotnością w sieci.

Polecane posty

Gość ale się wkurzyła... nosi mnie

Książkę przeczytałam z zapartym tchem, w kinie nie byłam, bo nie miałam czasu. W końcu kupiłam film na płycie DVD, bo uznałam, że skoro książka była rewelacyjna, to film też taki będzie. Wydałam 46 zł i obejrzałam to łajno.:( Teraz ten szmir będzie w najnowszym wydaniu Twojego Stylu. Sprzedawali gówno za 46, a niespełna rok po premierze będzie można to dno kupić za 9 zł.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieciówka
Kasiazki nie czytałam ale jak poszłam na ten film do kina to sie rozczarowałam,zreszta nie tylko ja... A myslałam,że bedzie taki super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwo karmi
wyszlam w polowie filmu z kina. najgorsza szmira jaka kiedykolwiek widzialam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet jakby mi dali te pieniadze ktore wydalam to i tak bym nie obejrzala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiazka spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lektura wysminita a film jak zawsze nie-! podaj mi 1 przyklad gdzie film wygrywa z ksiazka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiązka niestety też kiepska. Owszem czyta się ją jednym tchem ale potem zostaje uczucie niesmaku, że taką szmirą się człowiek podniecił. Filmu nie oglądałam.I nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzunka
Ja podam taki przyklad.Otóz film"szkoła uczuć"wg.mnie wygrywa z ksiązka"jesienna milosc"na podstawie ktorej byl krecony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książka właśnie nie była znowu taka głupia. Owszem czytałam lepsze, ale łzawe i denne to nie było. Film był fatalny. Pierwszy raz zdarzyło mi się być na filmie w trakcie którego ludzie wychodzili z sali. Ostatnio takie emocje widziałam na Pile 3, z tym, że na Pile ludzie wybiegali z sali.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Pily 3 nie ogladalam i nie zamierzam ;p choc plytka dvd kurzy sie w szafce ;) ogadalam 1 i 2 i potem spac nie moglam i mialam jakies omamy ;/ to nie dla mnie :P za wrazliwa jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmaaarrrtttaaaaa
ooooooooo...as ja PIŁĘ oglądałam-wszystkie częsci-REWELACJA_UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUWielbiam ten film:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Fim był więcej niż słaby.💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no coś strasznego
Z kina nie wyszłam, bo szkoda mi było kasy, ale wynudziłam się śmiertelnie. Polskie filmy w gruncie rzeczy nie są takie złe, bo zawsze można zobaczyć życie przeciętnego Kowalskiego, ale ten film był tak nudny, że niczego nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książka wspaniała, natomiast w kinie śmiałam sie najgłośniej :P szkoda kasy - racja,za te 46zł mogłabyś sobie coś lepszego kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ert
"podaj mi 1 przyklad gdzie film wygrywa z ksiazka?" 'bunkier' - ksiazka nudna.. film super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zizuuu
A czego spodziewacie się po Cieleckiej,która wszedzie cyckami macha i zgrywa wielką sexowną i romantyczną kobietę? Jest zmanierowana. Poza tym "Samotność w sieci,to taka ciekawostka",ale żadna wielka literatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeminęło z wiatrem
film jest jeszcze lepszy od książki, chociaż książka oczywiście nie jest zła, ale film rewelacyjny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×