Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika bellucci

szukam faceta ....jest tu jakiś facet???

Polecane posty

Gość bndkj
nie, tu facetow nie ma. sami zonaci zboczency, pedofile badz nastoetni podlotkowie.. im wszytskim daleko do normalnych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki humor jest bardziej sytuacyjny.. to \"może zapodaj\"... Tak od razu chcesz do buzi? Może chociaż zapytam, która jest teraz godzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHA ktoś się ustosunkową do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHA ktoś się ustosunkową do
tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem a godzina
jest wg ciebie ważna przyjemności nie są liczone w czasie chyba ,że jesteś pedantem i planujesz rózne okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas to mój odwieczny wróg i najlepszy przyjaciel. :D Wiem to jest tak samo mało zrozumiałe jak Twój post, pomarańczo. Życie inne poziomy.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój post jest jasny i klarowny
ciężko go nie zrozumieć:P bynajmniej dla przypomnienia maiała być wspólna imreza ,a teraz niczym Krecik - czołowy działacz podziemia dam ci soczystego i utajnionego buziaka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mile zaskoczony. Tylko mam nadzieję że nie zauważyłaś jak zarumieniły mi się od tego poliki. Szczególnie to prawe. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiedziałamże tak latwo
Cię zawstydzić no już wycieram ślad po pomadce😘:D chociaż zmieniłam zdanie ładnie ci z odbiciem moich ust na policzku:Pniech zostanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze tak reaguję. Jak zamiast spodziewanego strzału z liścia dostaję buziaka. Co prawda jedno i drugie pozostawia ślad, ale zdecydowanie ten drugi sposób okazywania emocji jest o niebo przyjemniejszy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie jedno mam
a dlaczego spodziewałeś się ataku;)nie jestem agresywna swoją energie wyładowuje w bardzo przyjemny sposób:P.. ale nigdy na innych osobach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czego innego można się spodziewać na tym forum. Poza oczywiście jakże ważnym wyjątkiem w postaci mojego ukochanego \"skoczka\". Ciekawy jestem co to za przyjemny sposób wyładowywania energii bez udziału osób drugich a może trzecich?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy
moge zdradzać Ci jakże utajnione arkany mojego życia jeśli wyjawie prawde nastąpi w celu pozbycia się złych emocji masowa masturbacja :P forum zamilknie na kilkanaście minut ,a ma się kręcić postoje nie są przewidywane:P jakże miło,że raczyłeś zawitać ponownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga Moniko
oststnio widziałam Cię w Tefau w czerwonej sukni. wyglądałaś zjawiskowo, no wiesz te twoje gesty itd; tylko trzeba było założyć jakiś stanik wypychający cycki do góry bardziej. a tak w ogóle jesteś piekna, cudowna, tylko ta grzywka - daj spokój! No i z powrotem przyciemnij włosy! Plis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy
my się znamy? poza tym co z grzywką znudziła mi się i ja upinam ..włosów nie przyciemnie kiedyś mialam kruczo czarne , ten etap jest za mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko do postu z 17:40... Masowa masturbacja nikogo tu nie zaskoczy. Naprawdę żeby to umilkło, chociaż na chwilę potrzeba czegoś więcej... :P Jak tu nie zawitać. Czy facet może obojętnie przejść obok Moniki Bellucci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przywitam Cię głębią i czulością mocy jaką jest pocałunek myśle ,że prasa nie robi nam zdjęć;) ,a kiedy już przyzwyczaisz się do rozkosznych całusów i zakłopotanie zniknie jak za pomocą czarodziejskiej różdzki:D przejdziemy na nowy poziom odkrywając wspolnie niuanse i tajniki :D (nie wiem czy chcesz) pięknie jest rozpocząć dzień celebrując go w ten sposób do tego z seksowną Moniką :P jestem pewna,że tkwie w Twojej podświadomości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy mi się to śni czy to prawda że czuję coś jakby pocałunek. Jeśli to tylko sen, to nie chcę się jeszcze obudzić. Jeśli to prawda... ... założyłaś czarną bieliznę, :P zakłopotanie powraca 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam czarną bielizne zmysłową ,finezyjną,kuszącą ,a jakże rozpalającą zmysły tworząc harmonie elegancji (własnie taką mam na sobie) :P pare efektownych zestawów oczekuje na specjalne okazje :D wole być jawą aniżeli snem i nie balansować na krawędzi jeśli sen sprawia tyleż uciech to rzeczywistość jest bajeczna :D ;) mam nadzieje,że jesteś słodko zakłopotany ,a nie zażenowany bądz zniesmaczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiście że słodko zakłopotany. Może i jest to trochę sztuczne, za bardzo teatralne, ale to wszystko dla tego by ukryć, przytłaczającą moc wrażeń, która wypełnia mnie aż do zmęczenia. Te specjalne okazje to chyba nie urodziny babci??? :P Czyli jesteś jawą. Szkoda że nie mogę sobie przypomnieć Twojej twarzy. Ilekroć próbuję spojrzeć w Twoje oczy, kofeina zawarta w porannej kawie zaczyna działać i czar pryska. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ,że jawą nie chce być głuchym milczeniem chciałabym zastąpić to co masz lecz właśnie to Ty kryjesz się pod szarym płaszczem nie pozwalając sobie spojrzeć głębiej Przyjmujesz postawe obronną i asekurujesz się tylko nie wiem przed czym ,a może wiem U babci na urodzinach obowiązują stroje konserwatywne ..więc odpada :P ale gdy nadejdzie mrok będe kusiła kwintesencją kobiecości w frywolnym kostiumie okrywającym me krągłości:P mam takie pytanie który z żywiołów odbija Twoją osobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga Moniko
Nie nie zaczerniaj, tylko o jakieś 2 tony przyciemnij, tak ładniej wyglądasz! Całe szczęście że z grzywką doszłaś do podobnych jak ja wniosków! Znać to ja znam tylko Ciebie, ty mnie nie, ale może kiedyś, kto wie, pozdrawiam kochana, życze wielu wspaniałych ról, jesteś taka świetna, no i w Malenie byłaś boska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asekuruję się przed upadkiem na \"ZIEMIĘ\" chociaż jest mi ona bardzo bliska ;-) Kiedy chodzę po cienkiej linie nad przepaścią bez dna, szary płaszcz może posłużyć za spadochron. Upadek będzie mniej bolesny a i ewentualne rany goją się szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Moniko szafujesz pięknymi określeniami na mój temat obym nie wpadła w samozachwyt ;) choć nie jestem osobą prózną bynajmniej komplementy mile łechczą mnie może kiedyś będe miała przyjemność poznać Cię bo jak się okazuje albo tworzysz prowizorke badz faktycznie się znamy Nowy dlaczego abstrahujesz z góry przyjmując porażke i ewentualny upadek ja nie mam kolcy i nie ciosam nimi po sercu co najwyżej moge być balsamem na skołotane serce ;) i kiedy umawiamy się na impreze ? Lisek hej.. ja jestem płeć słaba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zalozycielki tematu: po 1:ale sobie kurwa nicka zapodalas-kocham Monie Belluci i rzygac mi sie chce ja jakas idiotka skala jej imie po 2:co za beznadziejny temat, nie maswz gdzie faceta szukac tylko na kafeterii? po 3: bez komentarza.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to skąd z autopsji oczywiście. ;-) Zawsze wybieram sobie Różę i to taką najpiękniejszą a one mają kolce. :P Dlatego przyjąłem taktykę ataków ale też i uników by mieć serce jak dzwon. :-) Impreza powiadasz? Tylko jaka? Nie chcę trafić do jakiejś remizy i bawić się przy jakiś \"majteczkach w kropeczkach\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o impreze zdaje się na Twój gust (podejrzewam,że nie jest wybrakowany) :P w końcu otaczasz się jednym z najpiękniejszych kwiatów choć bardzo pospolitym i zdradliwym :P ja moge tańczyć nawet do "szła dzieweczka do laseczka" ...:P mam nadzieje ,że tylko na początku jesteś nieufny by móc otworzyć się w pełni zakończyć jakże wyczerpującą walke oddając się szaleństwu ,a kończąc na niezachwianym spokoju wręcz stoickim :D powiadasz ziemia hmm nic dodać nic ująć :D mój znak zodiaku zalicza się właśnie do owego żywiołu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×