Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

maz tez mi mowi ze pieknie wygladam moze malo zgubilam ale tym razem wiecej w tylku, jest duzo mniejszy i jedrniejszy, zasluga masarzy i codziennego kremowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia, o czym ty mowisz, ty to zgrabna dupka musisz byc:) popatrzcie sobie na fotki z mojego slubu w stopce, to sie przekonacie jak ja wygladam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chodzę sobie na masaże, ale to bardziej dla dobrego samopoczucia niż dla schudnięcia. Oprócz masaży mam jeszcze algi i inne tego typu pierdołki. :) Kurde, powiem Wam, że po mnie naprawdę jakoś bardzo nie widać tych kilogramów, tzn., że jest ich aż tyle :) A w ogóle tak sobie siedzę i myślę i wymyśliłam, że nie chciałabym nigdy wyjeżdżać z Polski i zrobię wszystko, aby tak właśnie było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dove84
Ja mam dostać @ 27lipca ale nie chce mam nadzieje, że nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie chcialam, ale mialam wtedy 12lat i nie mialam duzo do gadania. teraz sie ciesze, skonczylam szkole, mam prace, meza (tez juz pracuje) jest mi tu dobrze chociaz i tak kazdy urlop spedzam w Polsce- polski klimat bardzo mi odpowiada 110581- co ty od siebie chcesz kobieto, dobrze wygladasz, berdzo mila z twarzy dove84- witaj koncze na dzis prace i smigam do domu, gosci dostane odezwe sie jutro bo w domu nie mam neta papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dove84
Przeczytałam cały topic i póki co zostaje! Powodzenia Dziewczynki oby ta okropną miesiączka nie przyszła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... można poczekać z Wami? Nie robię sobie wielkich nadziei ale czekam do środy, czwartku... coś mi się ostatnio w cyklami porobiło dziwnego... miałam 26-27 dni... a ostatni był np. 29.. wiec... trza czekać;) pzdr ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa zuzia, tia kazdy mi mowi ze mam taki mily wyraz twarzy, szkoda ze nie powie mi nikt ze ladna jestem:) zartuje sobie. a zostajcie dziewczyny. az tak dziewnie, pomyslalam zeboe ze wszystkie na raz moglybysmy zajsc;) a jakies objawy czy cokolwiek niepokojacego u was sie dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dove84
Ja mam zawroty głowy, kłocia w jajniku i w macicy(?)- to ostatnie obstawiam, że to macica bo trudno powiedzieć i zaparcia okropne. No i zawsze na 1,5tyg przed okresem miałam bóle "okresowe" a teraz takich nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dove84
Temperaturka 37 - 37,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze nie pouciekamy z topiku jesli sie nam nie uda?? a jaki jest wasz plan, czy macie zamiar zrobic test rano w dziec kiedy powinnyscie dostac @? bo ja nie wiem, ja sie boje na sama nawet mysl, mam test jeden jeszcze z poprzednich razow i podobno dziala nawet 4 dni wczesniej przed spodziewana @ ale jakos chyba boje sie, ze cie rozczaruje. w sumie w miesiacu mamy tylko 10% szans na to ze nam sie uda:( a moze stworzymy jakas tabelke, tak jak dziewczyny na innych topikach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co do objawów... nie wiem jakie powinny być to nie mam jeszcze dzieci... czekam na @ i zobaczymy... jeśli nie przyjdzie w terminie (środa) odczekam jeszcze 3 dni... i wtedy dopiero test... u mnie szanse też są niewielkie ale kto wie jaki Góra ma plan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ametyst27
jest tu kto?? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja jestem:) podczytuje sobie inne topiki. jak samopoczucie, mnie strasznie pieka sutki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle... wszystkie moje koleżanki sa w ciąży i tylko slysze kolejne wiadomosci co u nich... jak sie ciesza z tego ze beda mamami... a ja co? ciągle czekam i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez, i jeszcze teraz sie pytaja no kiedy bedziesz w ciazy itp, glupie gadanie. bo nawet nikt nie wiem ze poronilam, ze juz bylam w ciazy i ze nie wszyscy maja tyle szczescia. olewam to szczerze mowiac:) na poczatku staran tez tak podchodzilam, zle sie czulam,n ormalniejakbym w paranoje wpadla. a teraz to jest luzik i koniec, nie martw sie, mialam to samo:( lece do kina, na szklana pulapke. 3maj sie cieplutko, bedzie dobrze, napij sie drinka;) ja co wieczor kieliszek tyci czegos musujacego;) nie zaszkodzi uwierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... a urosły Wam piersi?? Dużo się naczytałam że inne przyszłe mamy miały tak od samego początku ciąży... u mnie jakoś bez zmian więc ciekawa jestem jak u Was:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjj
mieszkam w Uk, 15 czerwca poronilam w 5 tygodniu, zero bolu, zero lyzeczkowania. Czekam na @, ale istnieje taka mozliwosc, ze moze zaszlam znow w ciaze. i nie wiem co byloby lepsze.poki co bola mnie piersi, glowa, czuje sie opuchnieta, trest wyszedl negatywny,juz nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dove84
Co do piersi to raczej bólu nie czuje, czasem takie kłucia... W sumie zaczynam myśleć że nie udało mi się i nie zostanę mamą... Do tej pory wydawało mi się, że to jest mocno pewne a teraz naszły mnie kiepskie przeczucia :( Co do testu to nie zrobie go w tym dniu w którym mam dostać okres poczekam jakieś 5 dni od nie w którym powinnam dostać @ Tak żeby mieć pewność że wynik jest dobry. No i jak bedzie negatywny a @ nie będzie to zaczne się martwić że jak nie dzicia to jakieś "choróbsko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie piersi nie bola ale strasznie mi sucho w buzi, ciagle cos pije ale to nic nie daje do tego brzuch mnie pobolewa i czasami kluje niewiem czy sobie to wszystko wmawiam czy jest tak naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjjjjjjjjjjj - bardzo wspolczuje, mnie spotkalo dokladnie to samo.przykre ale da sie przezyc. co do cyckow, to mi urosly ale bo ja tyci przytyla:):):) sutki mnie pieka, to tylko tyle, no i brzuchu troche boli, i chyba wiecej zadnych objawow ne mam. @ powinna bys w niedziele, ale tez nie bede testowac jesli nie przyjdzie, chyba ze moja ciekawosc siegnie zenitu;) ja dola i wogole ze @ przyjdzie, ze znowu sie nie udalo, mam kazdego miesiaca, a teraz jakos tak zupelnie inaczej, pozytywnie mysle i wplywa to dodatnio na moj humor:):) ja jeszcze w domu, szykuje sie do pracy meza juz wyslalam:) zuzia a czym sie zajmujesz w pracy??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
110581- pracuje u architekta, jestem jego prawa reka on tylko szkicuje na papierze a ja konstruuje na komputerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam głębokie przeświadczenie że z dzidziula nici:( dziś jest 27dc... moje cykle gdzieś od pół roku były właśnie takie: 26, 27 dni... ostatni- nie wiadomo czemu- 29... pozostaje czekanie ale chyba... zakończone rozczarowaniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×