Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

obecnie, nasze zycie to jeden wielki kredyt:) ale dajemy rade. wszystko co kupujem to za bankow pieniadze, ale kazdy tak zyje, trzeba tylko rozsadnie do tego podchodzic. lece do banku, i kupic cos do jedzonka, bede za godzinke gdzies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszyscy młodzi ludzie w obecnych czasach maja trudny start... ale z drugiej strony lepiej zyc z kredytem i u siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny będę wieczorkiem.. mam nadzieje ze znów sobie pogadamy :) a póki co trzymajcie sie ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny :) Ja się staram już prawie 2 lata i jak narazie nic z tego. Może kiedyś... A Wam życzę wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klempa- dzieki, ja takze zycze ci aby wkrotce spelnilo sie twoje marzenie jakos dziwnie mnie nogi bola, raczej zapowiada sie na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo. Może kiedyś się uda. Ja właśnie teraz mam okres, ale przed myślałam, że oszaleję, tak mnie nogi bolały nieziemsko. A jakie spuchnięte miałam to masakra. Jeszcze te upały tak dobijają. Dziś już mi jest lepiej, ale nie do końca jeszcze dobrze. W ogóle zbiera mi się woda w organiźmie i dziś wzięłam tabletkę na odwodnienie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie zbiera woda w organizmie jak jakies vitaminy biore, to puchne i tyje, bralam jakies witaminy dla kobie ktore plnauja ciaze, o okropnie teraz wygladam, skonczylam z nimi i koniec, mam nadzieje ze schudne, choc troche. ale teraz znowu jak mam bc w ciazy to juz sama nie wiem, bo pewnie jak sie stara nie powinno zadnych diet sie stosowac:( obled. a dziewczyny czy lykacie folik??? kazda kto sie stara powinien lykac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jako takich witamin nie biorę, tylko folik i magnez, a Chłopa karmię Androvitem :) Ja też przytyłam, ale to nie przez żadne witaminy. Z innego powodu. Ale staram się to zrzucić. Tyle dobrze, że jestem wysoka to ludzie nie zauważają jakiejś dużej różnicy i to jeszcze tylu kilogramów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, klemko, jesli mnie pamietasz to ja arvena;) zmienilam sobobie nicka, tak po prostu. wiesz ja tez bym schudla chetnie, a ja niska jestem, 164cm:( niestety u mnie wszystkie kg widac. boje sie ze kieds jak bede wciazy to latwiej bedzie mnie przeskoczyc niz ominac. nie mowie ze grruuuba jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko. Wiesz, tak myślałam, że to Ty. Wywnioskowałam po Twoim opisie. :) Ja się powinnam odchudzić, ale jakoś nie mam zapału ostatnio. A do tego boję się, że w ciąży przytyję jak dzika i mnie Greenpeace zabierze do siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello :) ja mam pytanko do 110581, trszoke z innej beczki, chcialam sie zapytac jakie formalnosci musieliscie zalatwic by wziasc slub cywilny w UK? tez jestem w Uk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomocna: musisz w danym miescie chyba mieszkac najmniej 3 miesiace. zadzwonilam do register office i spytalam, i powiedzieli mi ze najpierw jest spotkanie, gdzie przychodzisz np z statement, rachunkami, paszportem, zeby udowodnic ze wy to rzeczywiscie wy. i potem najszybciej po 2 tygodniach mozecie ustalisc sobie z urzedem date. w dzien slubu przychodzicie, jeszcze raz wypelniacie papierki czy czy nic sie nie zmienilo, np u mnie zmienil sie wiek, wiec to m. in dlatego. paszporty i mozecie sie pobierac, regulke sie powtarza podobna chyba co w polsce, tylko ze wszystko po angielsku i swiadkowie tez musza rozumiec po angielsku. nie pytali sie nawet o swiadectwo urodzenia. oplaty: jejku nie pamietam w sumie nas wyszlo niecala 100 funtow. na pierwszym spotkaniu placiesz i potem w dniu slubu placisz ale przepraszam zapomnialam. generalnie jak zadzwonisz albo pojdziesz tam, wszystko wyjasnia ci ladnie i przejrzyscie, i kazdy jest bardzo mily i wogole fajna atmosfera, tak jakby sie cieszyli ze sie ludzie pobieraja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jak zwykle zamacilam, do tlumaczenia komus czegos to ja sie raczej nie nadaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
110581 dzieki za informacje :) no w Uk jus jestem ponad 3 lata takze problemu nie bedzie :) a pytalam bo tak od mojego mezczyzny juz slysze , ze by chcial slub niedlugo ;) pytal sie mnie o rowne tam rzeczy tak delikatnie :) czy jego nazwisko bym chciala nosic itd.. ale nie oswiadczyl sie ..znamy sie ponad 10 lat.. juz nie wiem co myslec, sama mu sie nie oswiadcze ;) hehe w sumie mi sie nie spieszy, tylko on tak o tym mowi czesto..hmm nie wiem co myslec.. dzidzie tez bym chciala :) juz planujemy..narazie jestesmy na etapie rozmow.. codziennych :D ale nie wiem czy rodzic lepiej w UK czy w Polsce? co myslisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klempa nie martw sie, ja jak ide na basen to maz mi mowi zebym uwazala bo greenpeace mnie dopadnie:) ja chcialabym tylko 5-6 kg schudnac, i nic wiecej.ale niestety, brak motywacji, i kogos kto bedzie ci w tym towarzyszyl, zawsze wtedy mi wszystko latwiej idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na diecie, schudlam 4kg i waga stanela. jestem wysoka bo mam az 178cm wzrostu a ze ostatnio sie stresuje mozliwa ciaza, odstawilam diete zadnych witamin nie biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ten kwas foliowy jak wplywa na to, ze kobieta jest przygotowana do ciazy? w czyms pomaga? pytam bo zielona jestem :) ale jak najbardziej zainteresowana tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze, ze czytalam rozne opinie na temat opieki lekarskiej w UK, ale koniec koncow tak samo jest w polsce. Ja jesli bede w ciazy to rozpakuje sie na pewno w UK. tez sa zasilki, i inne dodatki dla rodzicow i dzieci. a poza tym, chce zeby maz byl przy tym, i chce zeby widzial jak nasz szkrab sie rozwija i zmienia. a jak bm byla w polsce, to przeciez on tez pracuje i nie dostanie takiego urlopu, zeby widywac dziecko codziennie. a jesli na rawde sie uprzesz, bo p twoj angielski nie jest wspanialy, mozesz miec tlumacza, slyszalam tez ze jest tez troche polskhc poloznych itp. ja taka decyzje podjelam ale to indywidualna sprawa. a gdzie w UK mieszkasz?? powiedz mu zeby ci sie oswiadczyl;) przeciez musisz miec piersionek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze jak nam w tyc cyklu nie wypali (CZEGO ANM OCZYWISCIE NIE ZYCZE) poodchudzamy sie razem???? 110581- ile wazysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwas foliowy pomaga, najbardziej we wczesnej ciazy lekarze mowia ze trzeba do 12 tg ciazy brac, bo wtedy uklad nerwoy, wszystko co z muzgiem itp najbardziej sie rozwija. no i kwas w tym pomaga, i powinno sie go zaczac brac tak ok 3 miesiace przed planowana ciaza. ale wiece, moje kolezanki raz braly raz nie i tez dzieci zdrowe urodzily. ja biore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze 70kg:( duuzo, ale ja zawsze duzo wazylam, nawet jak nie wygladalam, kieds wazylysmy sie z kolezanka duuuzo grubsza ode mnie i ona mniej wazyla, chyba grubokoscista jestem, i poza tym mam duzo miesci:( czego nie lubie, bo jak cwicze to jak atletka wygladam:( . ale mezus mnei kocha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
110581: mieszkam w Londynie, z jezykiem nie mam problemow, mam dobra prace, jest ok. Co do oswiadczyn to glupio mi powiedziec mu tak wprost, troche staroswiecka jestem ;) moze tez niesmiala.. O porodzie w Polsce myslalam, zeby poleciec tam i tam urodzic.. i wrocic tu :) ale to chyba nie mozliwe... tez bym chciala by moj przyszly maz byl przy mnie..i on tez nie wyobraza sobie zebym sama rodzila.. nie wiem jak to rozwiacac.. bo teraz kupujemy ziemie w polsce, i bedziemy nasz domek wymarzony budowac.. ale domek moze poczekac, chodzi o to, ze tak czy siak conajmiej 5 lat tu jeszcze zostaniemy.. takze nie wiem.. Myslisz, ze urodzic w Uk nie jest tak zle? ja tez slyszalam, ze warunki podobne.. tylko rodzina i przyjaciele w Polsce zostana.. :( a Ty z jakiej czesci UK jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie, mój Chłop by mi nigdy nie powiedział, że mnie Geenpeace zaraz zabierze. Wręcz przeciwnie, mówi, że wyglądam pięknie i nie pozwala mi założyć jednoczęściowego stroju, bo mówi, że wyglądam jak w worku :D Mnie się udało schudnąć już 9 kg i teraz jakoś nie mam weny, by odchudzać się dalej. Jestem wysoka, mam 175 cm. W ciągu roku przytyłam 20 kg. Nikt nie chce mi w to uwierzyć, bo mówią, że tego nie widać, ale waga nie kłamie niestety, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klempa, gratuluje zgubionych kg ja rok temu schudlam do 64-65kg i czulam sie swietnie, musze dodac ze duzo cwiczylam teraz niestety jest 68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam na pd-zach od londynu, przy M3, Basingstoke u w lutym kupilismy sobie mieszkanko bo wczesniej mieszkalam we Farnborough ten sam kierunek od londynu tylko blizej niego. Wiem, ze rodzina przyjaciele, w polsce, ale tez nie da sie tak myslec, bo jesli tesciowa albo mama, beda chcialy na kilka tyg zawsze moga przyjechac i pomoc;) powiem ci ze w szpitalach, jak sie poorintujesz, sa czesto duzo lepsze warunki niz w polsce. nie da sie tego tak uogolnic, bo slyszalam tez duzo zlych opinii, ale to moze tez wynikac z bariery jezykowej lub braku sily przebica, lub walczenia o cos co prawnie ci sie nalezy. klepma on tak zartuje, ale o tych kilka kg sama ze soba sie zle czuje. tylko jakos malo zmotywowana jestem a basen mam praktycznie pod nosem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to też gratuluję i dziękuję. Ja nie ćwiczyłam, po prostu była tylko dieta ŻP. :) Kurcze, mnie tak udało się przytyć przez tryb pracy. Mam cakowicie rozregulowany organizm i dzięki temu tak szybko lecą mi kg, choć nie objadam się jakoś bardzo. Jem w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×