Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

Ja już sama nie wiem,wiem tylko że jest jakis test strumieniowy chyba Bobo co wykrywa nawet ciąże po 3 dniach od zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu czuję się ok,ale może dlatego że jestem po rozmowie z mężem przez telefon,ten to ma tyle cierpliwości do mnie że szkoda gadac i zawsze mnie umie pocieszyc,naprawdę mam superowego męża :-P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje, ze ci sie mezulek udal. ja dopiero za 12dni bede sie stresowac jak ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu-normalnie stresa mam bo nie wiem czy robic test czy nie,czy wyjdzie czy to za wcześnie czy jak,no nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam bym zrobila, bo po co sie stesowac i zamartwiac, jak masz tak myslec i mysle to nie ma to sensu, bo nie jestes w stanie nad niczym sie skupic ani nic normalnie zrobic, tylko myslisz i sie zastanawiasz. Po co tyle gadac, po prostu zrob test i wtedy na praawie tam gdzies 99% bedziesz wiedziala jak sobie dalej postepowac:) ale to jest tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie ładnie już mamy 30 stroniczek, U mnie słoneczko wysło z za chmurek ale idą czarne chmury a już myśłałam że wyjdę z małą na dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mnie nie bylo bo wyjechalam z pracy na budowe, pozno wrocilam i odrazu do domku staran wczoraj nie bylo- nie bylo kiedy (ostatnio to mi bardziej sie chce niz mezowi :O) Gosiu- ja tez mam pare kilosow do oddania, to jak?? ktora chetna??? oddam i jeszcze zaplace , hehe jestem co prawda dosc wysoka (178cm) ale waze duuuzzzoooo a w ostatnich dniach to juz wogule brzuch mi wywalilo, niewiem czemu. trza to zmienic!!! Pola- kochana, trzymma kciuki!!! zdawaj relacje z testu ale to biegiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spiochy wstawac !!!! mnie dzis znow dlugo nie bedzie, mamy konferencje od 9.30-14tej, wrrr beda smucic ponad 4 godziny moze odezwe sie jak wroce mam nadzieje ze Pola wbije nowa tabelke i opusci dzial staraczek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja juz za moment do prace lece:) a w sumie to tylko z ciekawosci weszlam teraz zobaczyc czy pola dala znak jakis. m,ika oco to wogole jest?????? z tymi kwadracikami, kto w to wierzy:):):):) ale jak glupia przylozylam palec i ciaazy nee ma:):) smieszne takie:):) zuzia 3maj sie cieplo. a co do tego bloga to moj mail to arvena4@onet.eu jesli mozesz przyslij mi tam haslo na maila w pray nie mam gg:( a w domu to rzadko korzystam. pozdr odezwe sie niedlugo z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Kochane!!!!!A wiec powiem tak,testu nie zrobiłam bpo mąż wrócił późno i już nie wychodziłam z domu,teraz muszę szybko posprzątac,zrobic łazanki i jadę do dentysty,małą zostawiam u teściowej i popatrze co tam na mieście słychac.Noi musowo po test i dopiero wtedy go zrobię.Na dziś to okresu dalej nie ma,czuję się dobrze i temperaturka powyżej 37. Mika-hihihi mi wyszedł niebieski kwadracik....... Zuzia-trzymaj się na tej konferencji,a nie możesz tam pospac trochę :-P ??? Aha Mika odezwe się do Ciebie na GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Pola - to trzymam kciuki żeby ten test wyszedł z dwoma krechami :)) zuzia - milej konferencji anyway :) Mika - ja tam się nie znam na tworzeniu bloga, ale co mi tam ;) Zaraz sie odezwę po haslo ;) Gosia - milej pracki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika a mozesz mi wyslac haslo na maila? arvena4@onet.eu kurcze ja mam swoje fotki w stopce swojej, moze jakos mi sie uda zeby je dodac do maila i ci wysle. Moim skromnym zdanie to Pola jest zaciazona:) moze jutro zrobi test bo teraz to juz mnie bardziej niz ja ciekawosc zrzera:) wczoraj zastanawialam sie, ze jak to jest, ze nie moga niektore dziewczyny zaskoczyc, jak to sie dzieje, trzymamy to w sobie, lezymy z nogami do gorey, bzyky bzyku w owul, i nic. a niektorym to nawet w prezerwatywie udaje zajsc. wiecie co wczoraj zrobilam, obok mnie jest superancki basen, a w sumie 3 taki jak to powiedziec wodny park rozrywki, poszlam tam wzielam ulotki itp, i dzis ide sie zapisac, czy sadzicie jak 2-3 razy w tygodniu bede na basen chodzic to cos schudne w koncu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika - dzięki :)) Gosia - myślę, że basen to super forma wypoczynku i zarazem gubienia zbędnych kg ;) Ja akurat nie muszę gubić takich, ale znam dziewczyny, które właśnie dzięki pływaniu zgubiły zbędne kilogramki i ogólnie czuły się lepiej :) Pola teraz nas wszystkie tu w niepewności trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia-zobaczyłam Twoje zdjęcia,rany ale Ty masz ŚLICZNĄ BUŻKĘ no szok,hihihi jeszcze się zakocham hehehehe :-P , Mika zaraz wchodze na GG tylko skroje kapuste do łazanek :-) Gosia mówisz że Cię ciekawośc zżera?hehehehehe mnie też,musze dziś zakupic ten test,myślisz ze jestem zaciążona????no oby oby U mnie dziś słoneczko świeci to moze to jakis dobry znak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia a z tym basenem to super sprawa,napewno pomoze w zgubieniu kilogramów a jeszcze formę poprawia,zamezcysz potem mężusia na śmierc w pewnych sprawach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika wysle ci zdjecia z mojego firmowego adresu, bo czasem blokuja mi wychodzace z poczty prywatnej - glupoki) Pola dzieki, wszyscy mowia ze mam buzke sliczna, ale co z tego, musze schudnac, postanowilam, i mam nadzieje z mi sie uda, nie chce isc na zadne diety, bo to potem wszystko wraca, i to z dodatkowym obciazeniem, a cale zycie na diecie to totalny bezsens i jakas paranoja. Pola rob test i koniec i nie napisalas jakie samopoczucie, czy cos cie boli itp. Mika za moment kilka fotek wysylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu-nic mnie nie boli,narazie w sumie nic nie czuje jakiś objawów hehehehehehe,czuję się bardzo dobrze,dziś mnie energia rozwala mimo że czeka mnie wizyta u dentysty.Mam nadzieję że się udało .Obiecuje ze jutro już będziecie znały wynik teściku.I trzymajta kciukaski za to żeby był pozytywny, :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś zakupie taki test który się nazywa strumieniowy test ciążowy BOBO PLAN Strumieniowy test ciążowy # komfortowy - test można przeprowadzić o każdej porze dnia # dokładny - wiarygodność testu wynosi ponad 99% # skuteczny - potrafi wykryć już 2-3 dniową ciążę # czuły - wykrywa hCG przy stężeniu 10mlU/ml # szybki - wynik w ciągu 5 minut # higieniczny w użyciu # wiarygodny - najchętniej kupowany test strumieniowy w Polsce To myślę,ze będzie fajny test,bo bardzo czuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika obecnie w 24 d.c., teoretycznie powinnam wczoraj dostac @ bo ja mam krótkie cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny, strasznei sie ciesze, ze poznalam was wszystki i wogole jest mi bardzo milo. Moge z kims pogadac, o tym wszystkim co sie dzieje. Jakos dzis takiego wlasnie dola zlapalam, ze strasznie mi sie plakac chce. Bo niby z mezem moge o wszystkim, jest moim najlepszym przyjacielem itp, ale to jednak facet i faceci nigdy do konca nie zrozumieja bab, ze po prostu czasem musimy sie wyzalic i poplakac, od tak sobie. ja juz tak jakos nie mam nadziei ze bede w ciazy nawet teraz, wydaje mi sie ze starania na marne, takie przeczucia, ale tak jakos dziwne to bo splywa to po mnie, nie zalezy mi juz tak bardzo. nie wiem czemu, zajde to zajde nie to nie, trudno. a najgorsze jest to ze nie podobam sie sama sobie. tak mi jakos dzisiaj zle, moze ze pogoda paskudna i pada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika-mi się strasznie podoba i jestem za prowadzeniem go,moim zdaniem jest suuuuuupppeeeeeeerrrrrrrrrr!!!!!!!!! Jak już zaciążymy wszystkie to mozemy zrobic tam sobie galerię brzuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika blog jest super, prowadz go, koniecznie, jeszcze musimy dodac na niego kazda cos od siebie, o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - to ja CI życzę przy takim podejściu.. żebyś pod koniec tego cyklu robiła teścik i wyszły 2 kreski :)) Bo to najcęściej się zdarza podobno właśnie wtedy, jak się już odpuszcza wszysto... Trzymam kciuki!! Pola - śmigaj po ten test i rób teraz :) Bo my już tu wytrzymać nie możemy!!! Mika - ja się obawiam, że my będziemy i tak tu więcej gadać niż na blogu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu-no coś Ty,jak sie sobie nie podobasz,buźka jak marzenie,a w ciaże napewno zajdziesz albo nawet juz jesteś,popatrz opwowiadałm Ci o tym jak mi mąż pieska kupił mi wtedy też już wszystko wisiało i mówiłam a mam to gdzieś a tu buuummm i dwie krechy,główka do góry,jesteś śliczna,a dzidziusia będziesz miec już w niedługim czasie a popłakac to też dobra rzecz,poprawi Ci sie humor ja wyrzucisz z siebie emocje,buziaki dla Ciebie. Mika-nie wiem czy jestem w ciazy,temperaturka powyżej 37,@ nie ma ale ja wiem,moze cos się rozregulowało u mnie,zobaczymy,hmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dopiero sie odzywam bo w pracy mam straszne zamieszanie Pola zrób test bo tez bardziej się denerwuje Tobą niż sobą :D przecież gdy Tobie się uda to nie ma siły żeby i nam nie wyszło :) :) :) to pój adres monika1_26@o2.pl też jak Gosia nie mam GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Misia! Normalnie energia mnie rozpiera,robię wszystko naraz ale mi to nawet idzie,sprzątam,pisze do Was,piorę,robię obiad. O 13.07 mam autobus do miasta,mój biedny samochodzik padł i muzę czekac na naprawę ale damy rady,oprócz tego ze do teściowej musze się dostac dwoma autobusami ale przy mojej dzisiejszej energi to nie ma rzeczy nie do wykonanania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA masz racje z tą energią mnie dzisiaj tez nosi :D wczoraj padałyśmy nic się nie chciało ale dzisiaj jast nowy słoneczny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki,spadam ,musze ubrac siebie i małą i lecimy,do wieczorka albo do juterka. Aha no i oczywiście test zakupie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam zazdrosze ze macie taki dobre humorki i energii tyle, przeslalybyscie mi troszke:) mi sie nic kompletnie nie chce. jedyne to chetnie poszlabym sobie poplakac, i tyle. chyba zaczyna mnie wszystko przerastac, za duzo mam problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy ja dostalam zaproszenie?? nie zrozumialam, moze pomoc przy prowadzeniu bloga, ale na pewno mowa o mnie?? bo ja zaproszenia nie dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×