Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

OlaPl daj spokoj, kasa to nie wszystko, po co tyle pracowac? a potem ani sie obejrzysz a najfajniejsze lata uciekna? ja pamietam jak my jeszcez mezem jak malzenstwem nie bylismy, malo zarabialismy, kasy tak na styk bylo, ale dawalismy rade, i stwierdzilismy ze to wszystko nie ma sensu. wiecej czasu spedzalismy ze soba biedniejsi bylismy ale bardziej szczesliwi:) dziewczyno uwierz m nie warto, kiedy ty odpoczywasz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika... to niezle urwanie glowy masz z Natalia :) Ja pamietam jak mojego brata synek (mial dwa latka) gdy mu sie nudzilo usiadl przed kontaktem, popatrzyl, zastanowil sie, znow popatrzyl i wlozyl dwa palce do onu otworkow. Zareagowalismy gdy uslyszelismy jego cieniutki glosik piszczacy: - \"Oj, scipie, scipie, scipie...\" :) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy odpoczywam...? w weekendy... odpoczywam w lozku bo nawet mi sie czasem glowy podniesc nie chce. Powiem wam szczerze,ze juz mi sie tak nie chce! Juz nie mam sily - a najgorsze jest, jak spojrze w lusterko i widze, ze wystarczylaby godzina dziennie (by zadbac o siebie) i wygladalabym ok. Godzina, ktorej nie mam :( I to nawet nie o pieniadze chodzi... teraz jest tylko jedna rzecz na ktorej mi zalezy./ jeszcze miesiac i bedzie wyjasnione - wiec bede mogla zajac sie tylko jedna praca. I miec wiecej czasu dla mojego slonca, dla siebie i... daj Boze dla fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - to sie nad soba pouzalalam... srednio raz na tydzien tak mam :) Przepraszam,ze musicie to czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mam nadzieje Olu ze sie wszystko wyjasni, przestaniesz pracowac w dwoch pracach zajmiesz sie soba, zaczniesz odpoczywac, i wszystko sie ulozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - współczuję Ci tych prac na zmiany.. Ja kiedyś też bardzo chciałam dorabiać, w weekendy szczególnie. Ale nie wypaliło i chyba dobrze, bo zawsze cieszę sie z nadchodzącego wolnego i weekendu. Teraz po pracy jesczze lecę mieszkanie wykańczać, więc często wracam do domu 21-22 ;) Ale robimy to dla siebie i jest super :) Kika - Ty to masz dobrze, już w domku :) Ja jesczze pół godziny pracki... A dzieci są niemożliwe :) Moja bratowa - ma dwie córeczki, jedna 6 lat druga 2.5 I są momenty że bratowa siada na środku, nakrywa się poduszką i nie wie co ze sobą zrobić ;) One wszędzie włażą, wszystko znajdą, wszystkiego muszą spróbować i to one rządzą hehe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu-no nie,tak nie można,,musisz odpoczywac. Kika-mojej jest wszędzie pełno,wszędzie zagląda,grzebie,wyciąga ciuchy z szfy,jak jej zabraniam to idzie i grzebie przy komputerze jak jej znowu tego zabronię to leci do zamrażalnika i wyciaga mi pierogi i przynosi po jednym,jak wychodze z nią na spacer to oczy na około glowy musze miec,dobrze że tu ma dwie koleżanki tylko młodze o 7 miesięcy to bawią się choc przez chwilę razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Zuziu moze to tak tylko nózki pobolewają.Ja już wysłałąm e-maile do Waszych Ciotek że nie mamy kwater dla nich i ewentualnie zapraszamy za jakiś rok,także spokojnie,nie przyjdzie ta głupia @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to Mikusia do nas cos mało pisze-MIKUSIU hop hop!!!!! Może Mika dużo pracuje hmmm........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) jeszcze tylko 40min i mykam do domku Ja pracuje w takim niewielkim biurze handlowym zajmującym się obsługą arhitektów i projektanów i ich klientów w dziedzinie wyposażania łazienek. Z reguły są to dosyc drogie wnętrza, gdzie inwestorzy porafią za kibel dać powiedzmy 4 000 pln :D hehe już się do tego przyzwyczaiłam, chodz na początku mi się to w głowie nie mieściło. Praca fajna, chciałabym miec 10 łazienek hhehe Mika prześlij mi haslo na bloga roswitha@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki :) Wiem,ze moze to jest zabronione, ale poniewaz jest tu kilka dziewczynak (w tym przebywajace w Irlandii) to zadam pytanie... ...czy macie jakichs znajomych/rodzine/przyjaciol, ktorzy pracowali na budowie w Irlandii (maja safe pass i pps), wiedza jak pracowac z kamieniem (granit i marmur) i szukaja pracy? Desperacko potrzebuje 10ciu ;( na budowe... na jutro ;( buuuu...... mam dosc tej roboty. A swoja droga - w ksiegowosci pracuje i rekrutacje przeprowadzam paranoja!. HEEEEEEELLLLLLLPPPPPP!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie zaczernilam :-D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Gosia dobrze ze do nas wrocilas, trzeba olewac takich dubkow. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ola ale niestety. mimi gratuluje zaczernienia, witamy wsrod stalych;) a ja sie zle czuje, kurde i jeszcze poltorej godziny mam siedziec w tej pracy, nie wiem zama czy mi sie jesc czy pic chce. wy wszystkie niedlugo do domu, albo juz jestesci, a to wwszystko przez te cholerna roznice czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodzianka z serem
Dziewczyny widzę, że macie dzieci w wieku mojego szkraba( ma16 mies,)i w związku z tym mam do Was pytanie: nie boicie się, że sobie nie dacie rady z dwojką takich rozrabiaków;)? Ja bardzo chce mieć drugie dziecko, ale z drugiej strony troche się obawiam..chyba rozumiecie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku - tez czuje ten bol :) Za piec minut do domu - na kawe :) a coponiektore dziewczynki juz od 3 godzinek w domu siedza. ja tez tak chce!!!! Pozdrowka dla wszystkich i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu miałam juz wcześniej napisać ale teraz mam dopiero wolny czas :) pisałaś wcześniej że kochaliście sie z mężem bez zabezpieczeń przez trzy lata i nie zachodziałaś w ciaże to ja ci powiem cos lepszego ja z moim mężem nie zabezpieczałam sie od 7 lat!!! a momentów że mogłąm zajsć w ciąże przez ten czas było miliony a popatrz jednak się nie udało dlatego badź dobrej myśli a pewnego dnia pod twoim serduszkiem zamieszka mały aniołek :D jestem tego pewna i tego ci życzę zresztą jak każdej z Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki minimisia- tez mam nadzieje ze sie w koncu uda;) zobaczymy co czas przyniesie pozdrowionka dla wszystkich i milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie jestem pierwsza !!!!!! Gosiu ciesze się że jesteś ten topik właśnie jest do tego żeby się wygadać i pytać o zdanie i rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia: Witaj. Ja juz od 6.30 w pracy. Ale dzisiaj nic mi sie nie chce. :) Jagodzianka z serem : Mam podobne obawy ale ja ciągle bym miala dlatego nigdy bym sie nie zdecydowała. Sądze, ze wszytsko da sie zorganizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, a ja dzis trzecia:) malpa niestety praiwe przyszla:( trudno, nastepnym razem;) jakos sie nie przejmuje, ale prznajmniej bede mogla sie napic dronka, bo na weekend kilka osob do nas przyjezdza. dzie pochmurny u mnie, sstraszne to lato jest, bo prawie sloncanie bylo, kilka weekendow tylko bylo, ze mozna bylo jechac nad morze albo poopalac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) A ja dzis jestem czwarta. Dzis mam 26 dc jeszcze nie mam @ ale cos mi sie wydaje ze nadejdzie. Tak na powaznie. Poradzcie mi. Nie mam pracy siedze w domu, jak mezowi powiedzialam ze chce miec dziecko to sie ucieszyl, powiedzial ze bedziemy sie starac. Wczesniej mowil ze musze isc do pracy, zeby troche popracowac i dopiero dzidzia macierzynskie i te inne. Teraz zmienil zdanie nie moge znalezc pracy, a jak dowiedzial sie ze chce dziecko to nawet mu nie przeszkadza ze jestem bez pracy. Mam 23 lata. Co byscie zrobily na moim miejscu?? Staralybyscie sie o dzidzie czy najpierw praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam ze maz tylko pracuje a ja boje sie ze bedzie mi pozniej wypominal ze nie pracuje itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mu to co cie trapi, najlepiej jak porozmawiacie, i wyjasnisz sobie z nim wszelkie watpliwosci. a tak na prawde, to mi sie wydaje ze jak przychodzi dziecko, to zawsze jakos sie zorganizuje, i pieniadze sie znajda. kazdy tak mowi, ze to jest nieodpowiedni czas, nie ma pieniedzy itp itd, a tak zawsze jest. to kiedy bedzie czas?? jak juz bedzie za pozno??? po co sie budzic z reka w nocniku?? a tez nie wiadomo ile czasu starania zajma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta!!! dopiero doczlapalam sie do pracy :D wczoraj bylam na baseni i se mysle, nie bede przeciez gorsza od Goski i plywalam cala godzine bez przerwy, hehe :D :D :D potem pogawedka z babcia, nawet dosc mila ;) a wieczorkiem miliskie przytulanki, potem jak zwykle toaleta i ......plamienie ale jakos wcale sie tym nie wzruszylam, poszla do lozka i mowie do meza ze okres dostalam ale sie wcale nie smuce a on na to, \"kochanie, do slubu jeszcze tyle czasu a ty juz sie stersujesz, w takim stresie niedobrze byloby gdybys jeszcze w ciazy byla\" i tu mnie bardzo mile zaskoczyl- sluchalam go i wiedzialam ze ma racje bylby to dla mnie podwojny stres ach ci faceci to czasami jednak madrze mysla :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika masz racje zawsze jest coś co by sie chciało mieć zanim będzie dziecko, zawsze są obawy przed nieznanym jak to będzie czy będzie zdrowe czy będziemy mieli prace czy zapewnimy dziecku jak najwięcej tych pytań są tysiące!!!!!!! gosiu to @ przyszła czy tylko myślisz że nadchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje ze dzis powinnam dostac, i chyba jakies uplawy mam, takie brazowawe, tak tyci. wydaje mi sie ze to od wysilku fizycznego. zuzia ja tez sie nie przejmuje:) poprawilyscie mi jakos humory, chociaz pogoda paskudna, ble najbardziej nie lubie dostawac @ w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!!!!!!!!! Widze ,ze tu już od rana wpisy,fajowo. Ja bedę troszke później bo jadę zawieźc córkę do rodziców na kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D Tabelka się rozrasta, tylko czemu tak wolno w dolnej części ? :)) zuzia - widzisz jakiego masz fajnego męża :D Słuchaj się Go.. czasami ;) Gosia - moze to jesczze nie @ ? Następnej już nie wpuścimy :) Zrobimy strajk i blokadę :)) Ja dziś niewyspana, bo w nocy była niezła burza, a jakoś nie przepadam za nimi :) Poza tym nie mogę się doczekać owu, termometr mi się chyba zepsuł, bo od kilku dni pokazuje równo 36.4 ;) Ale luz, przynajmniej nie myślę intensywnie o dzidzi tylko się przytulamy kiedy mamy ochotę:) Spaaaaćććć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×