Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

Witam nowe kolezanki. Rano mi sie nic nie chciało a teraz na nic nie mam czasu. Ja oprócz tego ze pracuje w kadrach i płacach to jeszcze zajmuje sie jakościa w naszej firmie i dziś musiałam iść na audit. No ale juz jestem i nadrabiam zaległości. Anika. Witaj. Poprostu skopiuj ostatania tabelke i dopisz sie na dole. Ja oprócz tego ze biore kwas foliowy jakoś specjalnie sie nie odżywiam. Nawet troszke staram sie ograniczyć jedzenie bo jeszcze mi pare kg zostało z poprzedniej ciązy. Nie stosuje żadnych diet poprostu jem tak jak jadłam tylko w mniejszych ilościach. Zuzia: Zazdroszcze basenu. Ja tez tak chce :). Musze sie zapisac od wrzesnia. Najlepiej to karnet wykupic bo tak to mobilizacje bede przynajmniej miec. A i dołacze zaraz do Ciebie na dół tabelki. Ja to raczej sie nie spodziewam zeby nam sie udało bo w tym miesiącu u nas przytulanek jak na lekarstwo. Miki23: Strasznie mi sie podoba ta piosenka u nas na blogu. W pracy nie mam głosników ale w domu puszczam cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu jeśli sie komuś nudzi to dla zabawy. freeweb.siol.net/danej/riverIQGame.swf ZASADY: - wchodzisz niebieskim okrągłym po prawej - musisz przetransportować wszystkich na drugą stronę - tratwa zabiera tylko 2 osoby - sterować tratwą potrafią jedynie: ojciec, matka i policjant - matka nie może przebywać z synami bez ojca - ojciec nie może przebywac z córkami bez matki - złodziej nie może przebywać z członkami rodziny bez policjanta W Japonii to podobno zagadka do rozwiązania na rozmowach o pracę. Mnie sie udało ale troche mi z tym zeszło. Ciekawa jestem jak u Was bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia200000
kika ale dajzdobra stronke;) bo nie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia200000
kik a a ktorymi na klawiaturze mam wlanaczac czy myszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane :) Ja jak zawsze na koncu :) Najwiecej nadrabiania z Waszych porannych pogawedek mam :) Goraco witam Nowe staraczki!!!! W gronie zawsze lepiej i razniej :) nawet jak malpa przybedzie :) Gosia...zusia... a juz mialam nadzieje ze wasza @ udalo mi sie na M50 zatrzymac...w korku. A tu przeslizgnela sie skubana... ale nie martwcie sie...pod koniec nastepnego tyg tez do Was dolacze :( Anyway... kasia... Ty prowadzisz swoja dzialalnosc gospodarcza czy masz spolke z o.o.? Ja chce z o.o. zalozyc po powrocie do polski (jak bozia da za rok) i sie troche obawiam czy podolam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porcja śmiechu na dziś :)) Młode małżenstwo u ginekologa dowiaduje się, że będą mieli dziecko. Młody żonkos pyta: - Panie doktorze a jak z \"tymi\" sprawami w czasie ciąży można czy nie? Lekarz: - W pierwszym trymestrze można bez obaw, normalnie po bożemu, w drugim trymestrze proponuje na pieska - od tyłu bo bezpiecznie dla przyszłej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wyłącznie na wilka. - A można wiedzieć panie doktorze jak to jest na wilka? - Leżysz pan koło nory i wyjesz! Facet wraca po pracy do domu, wchodząc zauważa swoją żonę na czworaka czyszczącą podłogę. Żona ma na sobie tylko fartuch, więc facet rzuca się na żonę i zaczyna uprawiać z nią seks na pieska. Po wszystkim uderza mocno kobietę w głowę. - Za co? - krzyczy kobieta - byłam dla ciebie taka miła, pozwoliłam ci sobie użyć. Facet patrzy na żonę i z gniewem mówi: - Za to, że nie obejrzałaś się i nie sprawdziłaś kim jestem! Przychodzi facet do pracy pobity, podrapany itd. Kumpel go pyta: - Kto ci to zrobił ? - Żona... - Żona? Za co !? - Powiedziałem do niej \"ty\". - I za to cię pobiła? A jak dokładnie powiedziałeś ? - Ona mówi do mnie \"już się nie kochaliśmy ze dwa lata...\" A ja do niej: - Chyba ty... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko - to nie mozna ich nawet samych na drugim brzeguzostawic...? Znaczy np. zlodzieja bez policjanta... matki z synami... etc Trzeba bedzie pomyslec ale nie dzic. Ostatni dzien w pracy przed dokladnie 5 dni wolnego :) Jupi Ja je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - i zeby uruchomic tratwe trzeba kliknac na ta czerwona kuleczke po prawej strone tratwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia200000
na początku dajesz policjanta ze zlodzijka..i na koncu tez dajesz polcjanata ze zlodzileka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa...Julia...ja nie pomyslalam, by zlodzieja zabraz z wyspy pozniej...dobre :) Zmyslne :) Wszystkie wciagnelo bo zadna sie nie odzywa :) hihihihi Pracowac kobity!!!!! Pracowac!!!!! he he he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już jestem,kurde wiecie co zaczynają sie dolegliwości ciążowe,mdli mnie i slabo mi co chwile.Wypiłam w drodze pół litra herbaty Ice tea bo tak mi w buzi dziwnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola--------> ja tam wcale nie pogniewałabym się gdyby i mnie dopadły te \"dolegliwości\" ciążowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu-ja bym chciała jakiś sklep zodzieżą dla dzieci i bielizna damską,lokal mamy tylko muszę dzieci odchowac :-) Ziuzia i Gosia-W przyszłym miesiącu robię blokadę z moją fasolką i nie ma,żadna czerwona nieproszona się do Was nie dostanie. Roswitha a jak tam u Ciebie?????????Czekamy na relacje. Zaraz skopiuje tabelkę żeby Anikę wpisac w kolejności. Jeszce teraz dzwoniła koleżanka z Irlandii z wiadomością ze w kwietniu będzie po raz drugi mama a ja jej na to że ja w kwietniu też,no uśmaiłyśmy się strasznie bo ona ma córkę w tym samym wieku co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..............WIEK….... MIASTO.............CYKL.....przewidywana @ Roswitha..........25............3miasto...........1..... . ...19.08.07 110581 (Gosia)...26.......UK/Basingstoke……..7.......... 24.08.07 mimi...............23..........lubuskie............1.... .......25.08.07 smutna_lala......26......... śląskie...............2..........26.08.07 Mika23............23…........lubelskie............ 1..... ....26.08.07 misia/27/.........27..........lubuskie............8..... . . .26.08.07 KIKA27.............29............Kraków...........3..... ....28.08.07 Louisa.............30.........3miasto..............2.... .. ...31.08.07 OlaPL..............26........Irlandia/Laois.......7..... . ...31.08.07 kasia25-kasia.....25.........małopolskie........3....... ..02.09.07 Iska bb............29...........slaskie.............1..........11 .09.07 Anikaa_............29........dolnośląskie.........1..... .....11.09.07 gusia26............26..........Mazury.............3..... . ...14.09.07 zuzia23............23..........Niemcy.............2..... ... .18.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK.........MIASTO..........TC .......PLEC…..TERMIN fressia.............27.........wielkopolska.......5..... .... ?...........? Pola25.............25........śląskie................4... .... ..?..........29.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tabletek to ja zażywałam cały czas kwas foliowy a teraz kupiłam sobie Prenatal Complex dla kobiet w ciąży i karmiących matek i on jest juz z taką dawką kwasu foliowego,ze nie musze już brac dodatkowo i ma jeszcze żurawinę imbir i olejek miętowy więc powinien łagodzic nudności,zaparcia i takie tam złe samopoczucie. On jest wogóle z firmy Puritans,zapodam Wam stronkę,świetne suplementy mają,ja miałam Bete Karoten,piękna cera po tym jest i parę tam innych rzeczy,w każdym bądź razie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola25 ja tez bym sie nie pogniewala gdybym za tydzien miala mdłosci ciążowe...kurcze :) no dziewczyny powiedzcie mi czy jest szanas ze z mężem przytulanki byly jeszcze wczoraj tzn w 17 dzień cyklu są szanse?..no bo jak wiecie bo pisalam wczoraj to byly 14sierpnia...noi teraz po 3 dnaich..tak pragniemy dzidiza;)polusia swietny pomysł z tym butikiem...ja juz chodze po sklepach i oglądam dobrze ze mam chcrzesnice. która ma 5 miesięcy to kupuje jej ciuszki..bo innaczej to chyba bym zgupiała...oglądając tylko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super ze Wam sie zabwa podoba. Pola: Czekam na stronke. Moze cos dla siebie wynajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola: Dzieki. Kasia25. Szansa zawsze jest to zalezy kiedy masz owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pola:) Oj z tą owulacją to ja nigdy nie wiem tak naprawdę co i jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKA OWULKE MIAŁAM MYŚLE ZE 14 SIERPNIA BO JUZ BYLO ŚLUZU MINIMALNIE...i teraz jest 3 dzien od owulki...:)i powiedzcie mi czy jest możliwe ze 14 sierpnia miałam bym objaw ze mam mrówki w piersiach...tego sobie napewno nie wymyslilam..i takie dziwne powietrze w piersiach i w brzuszku takie jakby jakas przestrzen...w żołodku i jakies rzęsy mrugotały:P pewnie ejstem psychicznie chora;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu-ja Ci nic na ten temat nie powiem bo ja sama sie tu bardziej doświadczonych pytałam bo ja to tępa jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przenioslam tabelke, bo przeciez nie moge kolejki blokowac, ale moze jak poblokuje to komus sie uda?? teraz bede ostatnia:( STARACZKI NICK..............WIEK….... MIASTO.............CYKL.....przewidywana @ Roswitha..........25............3miasto...........1..... . ...19.08.07 110581 (Gosia)...26.......UK/Basingstoke……..7.......... 24.08.07 mimi...............23..........lubuskie............1.... .......25.08.07 smutna_lala......26......... śląskie...............2..........26.08.07 Mika23............23…........lubelskie............ 1..... ....26.08.07 misia/27/.........27..........lubuskie............8..... . . .26.08.07 KIKA27.............29............Kraków...........3..... ....28.08.07 Louisa.............30.........3miasto..............2.... .. ...31.08.07 OlaPL..............26........Irlandia/Laois.......7..... . ...31.08.07 kasia25-kasia.....25.........małopolskie........3....... ..02.09.07 Iska bb............29...........slaskie.............1..........11 .09.07 Anikaa_............29........dolnośląskie.........1..... .....11.09.07 gusia26............26..........Mazury.............3..... . ...14.09.07 zuzia23............23..........Niemcy.............2..... ... .18.09.07 110581 (Gosia)...26.......UK/Basingstoke……..7.......... 17/18.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK.........MIASTO..........TC .......PLEC…..TERMIN fressia.............27.........wielkopolska.......5..... .... ?...........? Pola25.............25........śląskie................4... .... ..?..........29.04. napisalam taka date bo nie wiem jak mam to wszystko liczyczyc juz. znam te gre z ta tratwa:) jakos wyszla mi od razu;) a u mne w pracy jak rozwiazywali, to dziwili sie jak ja to zrobilam ze tak szybko mi wyszlo. jescze nic nie jadlam dzic, nie mam ochoty, tylko kilka zelek misiow. brzuch boli cycki bola, troszke leci - jedna wielka lipa z tym wszystkim. na basen nie pojde:( tego najbardziej zaluje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×