Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

Gosia najlepiej nie palić !!! ale znam kobiete która pierwsze dziecko urodziła po 40-stce i do tego paliła jak smok nawet w ciąży a urodziła zdrowego chłopca i poród był bez żadnych komplikacji dlatego nie ma reguły :) ale po co się truć !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja malo pale, paczka na 3-4 dni, czasem na imprezie wiecej. ale ja jak na razie nie zamierzam palic, jesli sie dowiem ze w ciazy jestem, postaam sie rzucic z calych sil. wiem ze to zle itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze rzyznac racje Gosi... nudna ta praca w finansach. Niestety chyba zle wybralam kierunek studiow - juz zapozno by zmienic, a szkoda, bo nie kocha, mojego zawodu. Ale...jak sie uda, to moze w przeciagu dwoch lat bede robic cos innego :) A wy jak - lubicie swoja prace? czy wolalybyscie ja calkiiem zmienic (chodzi mi o rodzaj wykonywanej pracy)? ;) Co do papierosow - chyba trudno rzucic by nie bylo. Nie palilam kiedys przez 2 tyg... rzucalam, bo mialam juz dosc koloru moich zabkow.... nie dosc ze kolor kosci sloniowej to jeszcze nalot od nikotyny. Ale pozniej czegos mi brakowalo i zaczelam znow. Ale trzeba rzucic. Tak - kolejne postanowienie noworoczne w srodku roku :) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dzieki wielkie za slowa otuchy, troche mi lepiej ale i tak sie denerwuje, z mezem nie rozmawiam na ten temat, jak sie uda to sie uda, po co jeszcze jego mam nakrecac ja nie pale, czasem jakies winko, likier ale sporadycznie co do kariery zawodowej to wlasnie pod koniec czerwac skonczylam szkole jakby zawodowa- zawod \"kreslarz budowlany\" tak jeso przetlumaczone w slowniku :D firma przyjela mnie na pol roku, tz umowe mam do konca grudnia, chcialam zeby przejeli mnie jeszcze na nastepne pol roku, wtedy ewentualnie poszalbym do szkoly technicznej- do tego potrzebuje wlasnie rok praktyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia... niezly zawod jak na kobiete :) czy to znaczy,ze mozesz wyrysowac dom jaki ma byc wybudowany na dzialce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak piszemy o nałogach. To ja palić nie pale ale piwko lubie sobie wypić w rosądnych ilościach. Winko tez uwielbiam. Najbardziej smakuje domowej roboty. Za pepsi szaleje. A w ciązy to miałam taką zachcianke ze nie mogłam wchodzić do sklepu bo tak mnie ciągneło do pepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka- nie do konca zawod ktry wykonuje nazywany jest takze \"prawa reka architekta\" architekt robi szkic na papierze a ja go realizuje na komputerze. pozatym do projektu potrzebne sa jeszcze inne osoby, np. geodeta, elektryk, hydraulik nieweiem jak dokladnie nazywaja sie te zawody po polsku ale wazne tez sa np. instalacje, polozenie dzialki (pomiary) w sumie mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia, fajnie, jesli robisz to co lubisz to super:) dziewczyny to znaczy ze ja tylk opale?? ale jestem okropna:( a co do alkoholu rzadko pije, ale wole drinka z wodka niz wino, nie przepadam, piwa,-wogole nie moge tknac po prostu nienawidze tego trunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia fajny zawód ja też kiedyś o nim myślałam o pociągały mnie te rysunki, plany, ale jestem zadowolona z obecnego mimo że nie jest ani troche twórczy :) Fajnie że nie tylko ja mam bzika na punkcie pepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENIUSZYCE
wy leniwe baby,siedzicie w tych pracach nic nie robicie tylko na forum piszecie i jeszcze niektore narzekaja ze maja zle.powinni wogle wam za to nie placic.a tak to niezle posiedzicie na tej dupie popiszenie durnoty na kafe odbebnicie 8 godzin i pojdziecie do domu a i jeszcze wam za to zaplaca , czego chciec wiecej ale wlasnie teraz na tym swiecie wiecznie ludziom niedogoda.wstydzcie sie lesery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he he... tak, tak... juz mi sie nogi ze strachu trzesa po tym co napisal LENIUSZYCE :) I tak bardzo mi to w piety weszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzena olewac i ignorowac takie wpisy. w sumie ja tez lubie pepsi, ale pepsi max:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc gdzie i kiedy umawiamy się nie na kawe tylko na pepsi :) :) to kolejna rzecz która nas łączy może mała ale zawsze hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENIUSZYCE
a ty arvena nie badz taka madra!!! he ty co miesiac masz objawy ciazowe ,zawsze piszesz tylko o tym a ciazy nie ma! moze ty chora jakas?albo maz ma zle nasienie.idz do lekarza.i nie pisz tu wiecznie (i nie tylko tu)o tych swoich piekacych sutkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli komus nie pasuje ze tu pisze, itp itd to nich chociaz napisze kim na prawde jest, bo takie zachowanie to zwykle tchorzostwo. nie sprowokujesz mnie do zadnej dyzkusji bo szkoda mi palcy meczyc na odpowiadanie na glupie prowokacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIA to my już się pakujemy i lecimy jak byśmy się spotkały to nie wiem ile to spotkanie by trwało ale napewnoooo bardzoooooo długooo przecież mamy tyle tematów hihihi :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENIUSZYCE
alez ja nie mam zamiaru cie prowokowac ale lubie czytrac te twoje bajeczki bo wiesz znam cie osobiscie i sporo sie tutaj o tobie mozna ciekawego dowiedziec hehe. ok to moj ostatni wpis na dzis ale sledzic twe losy bede dalej.pozdrawiam arvena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem co ta osoba chciala przez to powiedziec. ale chyba ta wypowiedz zawazyla na tym ze znikne z kafeterii. myslalam ze chociaz po czesci mozna tu byc anonimowym, ale widze ze niektore osoby tylko czyhaja na to zeby komus ublizyc, obrazic. mysle ze mozecie mnie skasowac z tabelki, bo wiecej sie nie odezwe. sorki powodzenia dziewczyny - wszystkim sie na pewno uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, nie przejmuj sie tym kims :) Widac - bardziej mu/jej sie nudzi w pracy niz nam :) Skoro sledzi wszystkie topiki gdzie sie udzielasz:) hihihi - dobry detektyw swoja droga :) Co do pepsi - czy ja tez sie na spotkanie zalapie? Tylko,ze ja wole cole light :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia nie zostawiaj nas !!!!!!!!!!, nie daj się sprowokować jakiemuś idiocie nie daj mu tej satysfakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - nie daj się sprowokować! Przecież o to właśnie chodziło.. Zostań z nami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia -ja nie chce nic mowic, ale chyba wlasnie o to jemu/jej chodzilo!!!! Nie poddawaj sie i nieuciekaj!!! Masz byc przeciez nastepna zafasolkowana!!!!! Poza tym - kazdy moze powiedziec, ze zna kogos innego osobiscie - a to niekoniecznie musi byc prawda. Zreszta - nawet jesli to juz teraz widac jaki z niego/jej czlowiek :) Moglby/moglaby to w oczy powiedziec a nie ukrywac sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za debil z tego Leniuszyce albo debilka,jak tak można,ale się teraz wnerwiłam. Gosia-nie odchodź prosze Cię,ten ktoś napewno Cię nie zna tylko prowokuje,daj spokój Gosia my nie chcemy bez Ciebie,proszę Cię nie przejmuj się tym świrem. On to pisze specjalnie (albo ona). A jak sobie będzie dalej pozwalał to wezmiemy i napiszemy wszystkie do redakcji Kafe,ustalą jego IP i dostanie blokade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×