Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

wszystkie poszlyscie juz do domu a ja jeszcze godzina:( @ prawie nie leci, wlsciwie tylko widze jak w kibelku jestem, ale peno jutro sie rozkreci ze ho, ho:) troche mi szkoda, bo myslalam ze sobie na urodzinki i rocznice slubu w maju zrobie prezent, ale niestety, moze w czerwcu cos wyjdzie no to bedzie na mojej mamy urodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Dziewczynki... Ja znikam teraz do domu wyprasowac kilka rzeczy i pozniej do drugiej pracy. A pozniej pakowanie manatek i wyjazd z domu okolo 4 rano :) URLOPIK!!!!!!! Tylko 5 dni, ale - jestem w niebo wzieta :) Ok, Na odchodne to moje krotkie, zycze Wam spokojnego konca tygodnia pracujacego :) Udanego, szalonego badz relaksujacego weekendu :) Poczatku tygodnia co by sie w pracy nie dluzyl, a po pracy... wielu podwojnych kreseczek na tescikach!!!! Mam nadzieje,ze bedzie duuuuzo do czytania tutaj jak juz powroce :) Trzymajcie sie cieplo i nie zapomnijcie o mnie :) ❤️ 🌼🌼 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia!!!! Glowa do gory :) Fasolka sie zagniezdzi w najlepszym dla niej mokmencie i zrobi Wszystkim naokolo Ciebie niespodzianke :) Caluski i juz znikam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ale ja jestem przyszłam i jestem zmęczona nioslam 17 kilo przez całe miasto bo 12 kilo moja córka i z 5 kilo i jak szłam to tylko myśłałam czy mi to nie zaszkodzi,kurde ale mam nadzieję że na początku to nie.A jestem wściekła bo z moimi rodzicami ostatnio sie pożarliśmy i teraz tylko tak służbowo rozmawiamy i ja rano zawiozłam Milenkę a po południu ją odbierałam i kurna pod domem rodziców stoją dwa auta,jedno mamy drugie Taty i oni że są na mnie obrażeni to nie zawieźli nas do domu a ja mam ciągle auto zepsute a mąż wyjechał na caly dień,mówię Wam aż mi się płakac chcialo,2 super samochody pod domem a ja na nogach daleko do autobusu,mam nadzieje ze mi to nie zaszkodzi,nic mnie nie boli także myślę ze jest ok. Zawoże im dziecko bo chcą sie z nią widziec i powiedziałam ostatni raz jak chcą to niech sobie po nią przyjadą i odwiozą a nie ja jak koń obładowana.Zła jestem i normalnie porzeklinac mi się chce. Isa-ja byłam u wróżki-mówisz ze ma przed 80,a gdzie mieszka bo może o tej samej mówimy??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj i błędy robię bo szybko piszę. Oluś-miłego urlopiku,NIE zapomnimy o Tobie no coś Ty!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinnas dzwigac. u mne np brat jest rozwiedziony, i jak moja mama chce wnuczke od bylej synowej, to musia sama sobie [po nia pojechac i odwiesc, na rowerze. to swinstwo ja twoi rodzice postapili, powinnas teraz odpoczac:(\\ masz racje, skoro maja dwa samochody to niech przyjada odbiora i odwioza, to przeciez oni chce sie z twoja corcia widziec a nie ty im wpychasz ja zeby sie zobaczyli. uciekam do domu, wpadne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie juz wczoraj to przeczuwałam bo zawsze przed @ mam podły nastrój i jestem nerwowa jak diabli I wyżywałam się na moim starym ze mi nie kupił nic słodkiego po drodze z pracy :P nerwowość plus ochota na słodkie = @ ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roswitha-no przykro mi strasznie ale następnym razem sie uda zobaczysz,musicie do mnie dołączy. Jestem zmęczona po tym dźwiganiu,okąpię małą i wieczór mam tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niniejszym ewakuuję się na koniec kolejki STARACZKI NICK..............WIEK….... MIASTO.............CYKL.....przewidywana @ mimi...............23..........lubuskie............1.... .......25.08.07 smutna_lala......26......... śląskie...............2..........26.08.07 Mika23............23…........lubelskie............ 1..... ....26.08.07 misia/27/.........27..........lubuskie............8..... . . .26.08.07 KIKA27.............29............Kraków...........3..... ....28.08.07 Louisa.............30.........3miasto..............2.... .. ...31.08.07 OlaPL..............26........Irlandia/Laois.......7..... . ...31.08.07 kasia25-kasia.....25.........małopolskie........3....... ..02.09.07 Iska bb............29...........slaskie.............1..........11 .09.07 Anikaa_............29........dolnośląskie.........1..... .....11.09.07 gusia26............26..........Mazury.............3..... . ...14.09.07 zuzia23............23..........Niemcy.............2..... ... .18.09.07 110581 (Gosia)...26.......UK/Basingstoke……..7.......... 17/18.09.07 Roswitha..........25............3miasto...........2..... . ...23.09.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK.........MIASTO..........TC .......PLEC…..TERMIN fressia.............27.........wielkopolska.......5..... .... ?...........? Pola25.............25........śląskie................4... .... ..?..........29.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polu nie martw się u mnie staranka tak naprawdę dopiero się zaczną :) puki co nie ma się czym martwić. A ty uważaj na siebie i nie dźwigaj niczego. Nu nu nu - nie wolno! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska bb
Roswita - glowa go góry! uda sie w koncu! zobaczysz! Gosia- a moze to nie malpa? ale ja tez tak mialam teraz przez 3 dni okres nie chcial sie rozkrecic, ale sie rozkrecil ... mam nadzieje ze u Ciebie bedzie inaczej! :-) Pola-lepiej nie dzwigaj kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz w domu, po jedzeniu, mc donald, czuje sie winna:( Roswitha no trudno-ale sama piszesz ze starania dopiero zaczniesz wiecie co dziewczyny, mam @, maly dzien wczesniej , i zmierzylam temp i mam 37.3 czy to normalne?? ja juz sama nie wiem. wszystku u mnie w organizmie sie poplatalo:( moze chora jestem?? ale raczej nie wydaje mi sie, jutro rano tez zmierze mial ktos tak kto temp mierzyl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne to jest
temperatura w ciazgu dnia moze byc podwyzszona zmierz jutro rano przed wstaniem i napewno bedzie ponizej 37,0 i wez juz skoncz z tym nakrecaniem sie bo caly czas szukasz u siebie tych objawow.naprawde to ci nie pomoze w zajsciu w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewazne moja psrawa ze sie spytalam, nic sobie nie wmawiam. nikt nie musi odpowiadac jak nie chce i tyle. a jesli nie potrafisz powiedziec kim jestes to tylko o tobie zle swiadczy a ni o mnie. wiele dziewczyn ciagle to samo mowi/pisze i nikomu nie przszkadza, a chyba od tego jest ten topik, jak komus sie nie podoba albo ma jakis problem prosze napisac mi normalnie, pod swoim nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne to jest
ej czemu ty sie tak odrazu wkurzasz nierozumiem ? powinnas chociaz podziekowac ze ktos ci odpowiedzial a nie jeszcze miec pretensje.to nie moja wina ze nie jestes w ciazy,ale kiedys ten czas napewno przyjdzie.a 1 dnia @ prawie zawsze jest slaba i to tez jest normalne.i niemysl naprawde juz o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co zaczyna mnie to wnerwiac,dziewczynki jak to się zacznie powtarzac to wiecie co.....mowa była o tym na bloogu A Ty pomarańczko idź stad albo ujawnij się kim jesteś,nic Ci do tego co tu kto pisze i o co pyta,nikt nie pyta Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gosiu zmierz sobie jutro ale dośc dziwne to,że masz podwyższoną temperaturę,hmmmmm Kurde mam kupę prasowania :-( musze to dziś zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nakrecam sie, nie szukam objawow. i nie wqrzam sie nie ma czemu nie to nie nie jestem wciazy. ale dlugo sobie mierzylam temp i nigdy tak nie mialam. zapytalam z ciekaowsci bo chyba po to jest forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu weź ich olej,nie odpowiadajmy moze wogóle na te nędzne zaczepki albo weźmy i zróbmy wiecie co....bo po co się stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne to jest
kurcze dziewczyny to ze ktos nie jest Z wami tzn moze ma juz dziecko i nie stara sie nie znaczy ze nie ma prawa czytac topikow przeciez to jest ogolnodostepne no nie.tylko troche nierozumiem bo chcialam pomoc a zostalam jak to brzydko powiedziec zlinczowana.czemu macie takie zle nastawienie do tych ktorzy odpowiadaja z zewnatrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skoro nie jesteś z nami to po co sie udzielasz i gadasz głupie rzeczy typu \"weż skończ już skończ,,,,,,,,,\" To Ty weź i skończ pisanie jak Ci nie odpowiada nie czytaj,to nasz topik i my chcemy wiedziec co Gosia przeżywa,także wyluzuj i nie pisz,nikt Cię o radę nie prosił,nie lubię jak ktos wtrynia sie tam gdzie go nie potrzebują.A do tego piszesz na pomarańczowo,bo nie masz nawet cywilnej odwagi napisac pod swoim prawdziwym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlinczowanie to troche za mocne okreslenie. twoja rada lub odpowiedz byla szorstka i nie mila. i tak jakbys sledzila moje wypowiedzi nonstop. nie znasz mnie osobiscie, nie oceniaj mnie. to co mnie gryzie i martwi pisze tutaj, a normalnie nie rozmawiam o tym z nikim bo poco. Pola a ty sie nie denerwuj bo tobie to nie wolno. juz swoje dzis przeszlac i chyba wystarczy, dzis musisz juz odpoczywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne to jest
ok dziewczyny wyluzujcie.juz mnie nie ma! a tak a propo nie pisze pod swym nickiem bo go nie mam .nie udzielam sie na tej kafe.jestem z calkiem innego forum.ale ide tam z powrotem tam jest milsza atmosfera.a i popieram 100581 pola nie denerwuj sie bo naprawde nie ma czym ja chcialam tylko pomoc .dobranoc i zycze powodzenia w ciazy i 2 kresek na tescie papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatalQa87
CZESC JESTEM NOWA-ja mam pytanko do was dziewczyny czy ja moge spodziewac sie ciazy bo staramy sie o dziecko ostatnie pare dni kochamy sie bez zabezpieczenia kilka dni przed miesiaczka tez i dzien po miesiacce od miesiaczki mineło 4 dni i przez ten cały czas kochamy sie bez zabezpieczenia i czy jest mozliwosc zajscia w ciaze na tescie wyszło mi ze nee jestem ( pomozcie odpiszcie szybko chciałam jescze dodac ze mam dziwne objawy : od 2 dni boli mnie głowa od czasu do czasu brzuch (nie czesto),w miare duzo jem czesto, pic mi sie chce,a co dziwne miesiaczke mam zawsze 3-4 dni a tym razem miałam 2 dni i to niee wielka a od wczoraj pobolewa mnie prawa diolna czesc brzucha i czuje czeste kłocie w janikach szczegolnie w prawym :((((( mam dziwne plamki na ciele nie duze ale sa ((( i dosyc czesto boli mnie głowa ((((( PROSZE POMOZCIE BARDZO CHCEMY MIEC DZIDZIUSIA chyba ze znacie jakies metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natal, troszke bez sensu napisalas. w polowie cyklu jest owulacja, mniej wiecej, musisz sobie policzyc. oczywiscie teoretycznie zawsze jest mozlwosc zajscia w ciaze, jesli kocha sie bez zabezpieczenia, a w praktyce nic nie moge powiedziec bo nie jestem i nie bylam jeszcze w ciazy. do: normalne to jest. tu tez jest mila atmosfera, moze twoja rada zle zabrzmiala. chociaz zgadzamy sie w jednym temacie co do Poli ze musi wypoczywac. Tobie tez zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziwczynki:) Nie było mie parę dni, a tu tyle się działo. Pola serdeczne gratulacje, dbaj o siebie i maleństwo. Tych co bez obrażania i dołowania innych żyć nie mogą też tu nie zabrakło,no cóż jedyna skuteczna metoda to chyba tylko olewka. Moja wstrętna małpa dobiero dziś sobie poszła, jak się podła zadomowiła- 7 dni:( Ruszam z nowymi starankami. Czasem myślę że zwarjuję raz jestem pełna nadziei,eufori a za chwilę mam wszystkiego dosyć całkowita rezygnacja. Doprowadzam się do szału!!!!!!!! Spokojnej nocy i do jutra. Zaczerniłam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Gusia :-) Co słychac? No wreszcie uporałam sie z prasowaniem :-) idę spac,słodziutkich snów,do juterka ❤️ ❤️ 🌻 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusiu odzywaj sie do nas czesciej, koniecznie:) Pola a ty chyba nie sluchasz ze masz sie nie przemeczac?? u nas jeszcze halasy maz sprzata, a ja w lazience w umywalce naczynia mylam:) porazka z tym wszystkim, nienawidze remontow, zwlaszcza ze sie tak wlecze, to brak kasy, a glowny problem, to tez ze sami nie potrafimy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i życze milego dzionka. Pola: Masz zakaz przmęczania się :) Teraz masz dbać o siebie. Miki23: Dzięki za bloga. A ja dzis prawie całą noc nie spałam bo u nas okropna burza przeszła przez Kraków. Czegoś takiego dawno nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×