Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

Gość dfdfdf
jesli sie nie ukrywasz to napisz swoje imie i nazwisko jak taka odwazna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdf
aha i to nie ja wyjawiac szczegoły swojego zycia prywatnego na forum kazdy moze to czytac przemysl cos zanim cos napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki... mam do was pytanie.. ostatnio miała okres ktory trwał 2 dni, przed nim miala 2 dni brazowego plamienia, a po 1 dzien, nie wiem co myslec ... czy moge byc np w ciazy? powiem tylko ze bardzo chce fasolke... a przed okresem pobolewal mnie jajnik i miałam kilka dziwnych objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie było mnie wczoraj a tu znów pomarańczki atakuje no i atmosfere psują. Szlak człowieka moze trafic. Miki: Jestem z Tobą Esab: Witaj. Nie wiem co Ci mam napiśc. Każdy organizm kobiety jest inny. Objawy mogą wskazywac na ciąze choć tez nie koniecznie. Dla pewności zrób test lub badanie z krwi i zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Oto najkrótsza i najpiękniejsza bajka jaką kiedykolwiek słyszałam: Była sobie raz młoda dziewczyna, która zapytała pewnego chłopca, czy chciałby ją poślubić. Chłopiec odpowiedział: - Nie! Dziewczyna żyła szczęśliwie, bez prania, gotowania, prasowania... Często spotykała się z przyjaciółmi, spała z kim chciała, zarabiała na siebie i wydawała pieniądze na co chciała... KONIEC. Problem jest w tym, ze nikt nigdy w dzieciństwie nam nie opowiadał takich bajek. Za to wsadzili nas w gówno po uszy z tym cholernym księciem z bajki…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 W środku nocy Kowalski wezwał lekarza. Ten go zbadał i pyta: - Kowalski, sporządziłeś już testament? - Rany Boskie, panie doktorze! Tak źle ze mną? - Sprowadź pan tu błyskawicznie notariusza i swoją najbliższą rodzinę! - Panie doktorze, czy ja UMIERAM?! - Nie. Po prostu nie chcę być jedynym, którego bez sensu wyrwano ze snu w środku nocy. 🌻 Stojąca przy dziale kosmetycznym hostessa z uśmiechem zachwala przechodzącemu facetowi towar: - Polecam nowy model szczoteczki do zębów \"Oral-be\", która myje zęby nawet w trudno dostępnych miejscach. Facet: - Ja nie mam zębów w trudno dostępnych miejscach. 🌻 - Moja żona jest cudowna. Wieczorem, gdy wracam z pracy, ona całuje mnie, pomaga się rozebrać, zdejmuje mi buty, zakłada kapcie i gumowe rękawiczki. - A po co gumowe rękawiczki. - Żeby wygodniej się myło naczynia. [kwiat ]Pewna żona miała zawsze pięknie opisane potrawy w zamrażarce. Na karteczkach widniały nazwy takie jak \"Mielone\", \"Schab\", \"Łopatka\", \"Stek\", \"Wołowina z warzywami\" itp... Jednak ilekroć pytała męża co chce na obiad, nigdy nie prosił o żaden z rodzajów posiłków, które były w zamrażarce. Postanowiła więc zmienić sposób opisywania potraw, tak aby zawsze mieć to, co jej mąż będzie chciał na obiad. Od tego dnia na zamrożonych woreczkach pojawiły się karteczki, na których było napisane: \"Cokolwiek\", \"Wszystko jedno\", \"Coś dobrego\", \"Nie wiem\", \"Bez znaczenia\", \"Coś do jedzenia\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się porobiło.. Mika - wracaj... Olej te marne prowokacje. Misia - :D :D :D Dzięki za porcję dobrego humorku :) A gdzie reszta? Kasia Ola Iska Anikaa gusia fressia? I pozostałe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mika, pomarnczki olej, nie pr´zejmoj sie jakas idiotka WRACAJ!!! misia- :D :D :D :D :D wczoraj tego wlasnie potrzebowalam, mialam dolka jak cos a maz umowil sie z bratem i wyszedla a tak bardzo chcialam sie przytulic i poplakac sobie, tak poprostu dzis jest juz lepiej, uczen juz sie wprowadzil do mojego biura no i musze go obserwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochaniutkie,nie było mnie wczoraj bo musiałam posprzątac w domu i leciałam do lekarza.Zaraz wszystko opowiem ale NAJPIERW,POMARAŃCZKO odczep się od nas,wnerwiasz mnie jak cholera,nienawidze takich małp co pieprzą od rzeczy a boją sieujawnic kim są,ale ja nie wiem czy Ty nie jesteś tą amą małpą co zniszczyła TOPIKI jakiś czas temu innym dziewczynom,jak tak to weźmiemy sie za Ciebie. Wogóle dziewczynki mam prośbę przemyślcie to co Wam pisałam na bloogu kilka dni temu.Zresztą zaraz zostawię Wam tam wiadomośc. Mikusiu-nigdzie nie pójdziesz!!!!!!!!!!!!!!!!!Rozwiążemy sprawę inaczej i nikt nam nie będie już dokuczał. Smutna lala ale Ci super z tym nurkowaniem i wogóle.EKSTRA!!!!!!!!!!!!!!! Gosiu-ja na Twoim miejscu dzień przed pójściem do lekarza zrobiłabym test z krwi i wtedy bedziesz wiedziała na 100 % czy jesteś w ciąży,to chyb anajlepsze rozwiązanie,tak mi sie wydaje :-) A co do mojej wizyty u lekarza top musze wykonac badania na toksoplazmozę i inne dziadostwa,czyli rutynowe badanka,cytologia itd.A tak to wszystko jest w porządku,widziałam swoją fasoleczkę,widac pęcherzyk żółciowy,Pan doktor powiedział ze wszystko jest lepiej niż powinno,za 4 tygodnie kolejna wizyta. Mam się dobrze odzywiac i nie przemęczac się.Mam zdjęcie fasoleczki i jest to wg USG 5 tydzień ciaży i lekarz powiedział że przez to że zaszłam w pierwszy cyklu poodstawieniu tabsów to ten termin moze byc późniejszy niż z obliczen wg miesiaczki ale to po kolejnym USG będzie wiadomo juz konkretnie,na dzień dzisiejszy będe raczej napewno majóweczka,termin ok 5 maj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Girls :) Dlugo mnie nie bylo - przepraszam, ze zaniedbalam... weekend w domu do gory brzuchem :) prawie -dom trzeba bylo posprzatac bo juz zapuscilismy go doslownie :) Widze, ze znow zaciata jatka...atak pomaranczowych.... ktorymi nie ma sensu sie przejmowac!!! Pomaranczki czerpia radosc z tego,ze inni sie wkurzaja...potrafia namieszac niesamowicie(jak widac). Tak wiec Mika - glowa do gory!!!! Rece do przodu i...STRZELAC!!!!!!! :) A tak serio - nic nam nie da wkurzanie sie na kogos kto nie ma krzty odwagi. Gosiaczku - a jak tam twoj maz? juz mu lepiej? Grypa biedaka zlapala...rosolek moze pomoze :) Mam nadzoieje,ze jednak na staranka sile bedziecie mieli bo... nigdy nic nie wiadomo :) Pola :) A daloby sie to zdiecie usg na bloga wkleic? Ja tak bardzo chcialabym mala fasoleczke zobaczyc :) hihihi Przepraszam, jelsi prosze o cos za bardzo osobistego.... jesli chcesz zachowac to dla siebie - zrozumiem jak najbardziej :) Zuzia... a jak tam Twoje przygotowania do slubu? Wszystko juz zaplanowane? My mielismy zrobic wesele w naszej \"nieruchomosci\", ale po pierwsze - jeszcze jej nie kupilismy, po drugie generalny remont trzebaby zrobic i dobudowke zaprojektowac i wybudowac, by sie wszyscy zmiescili... Stwierdzilam tez, ze nasze wesele to nie jest dzien, kiedy w razie jakiejs awarii chcialabym z mlotkiem pod sukienka biegac :) Niech ktos inny sie o to martwi :) Wiec - edziemy ogladac sale :) Wesele - czerwiec/lipiec badz sierpien :) choc ja bym wolala czerwiec :) Oby oby termin byl jeszcze wolny :) Ufff...ale sie napisalam.... Dzis bede z Wami siedziec troszke wiecej - mam nadzieje. Bo mozliwe ze jutro i pojutrze biuro bedzie zamkniete, czyli nie bede miala dostepu do kompa :( buuu... domowego jeszcze nam nie naprawili :( Ok.... czas cos zrobic w pracy.... ...wiem...pojde kawe zaparzyc bo pogoda do niczego :) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - to super że wszystko jest OK :))) I będziesz miała majowego brzdąca :D Fajowo :))) Niech się zdrowo rozwija i rośnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś Ty Oluś jasne że moge wkleic na blooga,tylko chyba musze zrobic aparatem zdjęcie tego zdjęcia,pokombinuje coś,bardzo Chętnie pokaże Wam moją fasolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno Wam powiem,wygopniłam wczoraj męża o 22.30 do Mr Hamburgera po Hamburgerka z podwójną ilością sosu,hehehe,ale nawet grzecznie pojechał bez gadania,musiał borok jechac prawie 15 kilometrów ale co tam autkiem to szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola, pomimo wszystko to ci mezowie do czegos sie jednak przydaja:):) tez mialam cie poprosic o fotke nasionka:) Moj maz dzis jeszcze w domu, wiec mam samochod, tak sie ciesze bo moge godzinke pospac dluzej, bo bardzo blisko moje pracy mieszkamy i samochodem to jest 5 min, a jak normalnie jezdze to musze sie przesiadac i trw to 50 minut, a troszke za daleko na chodzenie, poza tym troszke tak nie przyjemnie jest jak sie idzie, nie czuje sie bezpiecznie. a co do staran, to oczywiscie, wykrzesal sily na to, na to on musi miec;) Pola masz racje, z tym testem krwi, tylko to tez nie takie proste:( zabieg mam miec w przyszla srode, ile sie normalnie czka na wyniki krwi?? nie wiem gdzie je zrobie, moge zaplacic, to nie problem, tylko jak i gdzie, chyba musze zadzwonic do przyjaciolki i nech sie dowie dla mnie, kiedys za te wszystkie przyslugi, co mi robi to mnie ukrzyzuje:) saranka u nas w toku, wczoraj strasznie mnie jajniki bolaly i napuchl mi brzuch:( nie poszlam na basen, dzis tez je czuje, ale pojde na basen, chyba to nie przeszkadza prawda, dzis chyba moj 13dc, owu chyba wczoraj mialam, nie wiem, nie mierze tem to nie wiem, a poza tym cykl mi sie skrocil ostatnio wiec pogubilam sie w tym wszystkim. mniej o tym mysle i dlatego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J atez :) Choc musialam mu sie najpierw przyjzec :) Dziewczynki - powiedzcie mi - czy istnieje mozliwosc wylaczenia piosenki z bloga.. czy jej wyciszenia? Slucham radia tylko i wylacznie przez internet w pracy i troche to dziwnie brzmi jak mam dwa wokale w jednym momencie w rytm innej melodii spiewajace :) Usciski! P.S. Piosenka oczywiscie jest sliczna!!! (co by nie bylo,ze mi sie nie podoba) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu - z tego co ja sie orientuje, to test z krwi wykrywa juz siedmio dniowa ciaze. Ale moge sie mylic... wszystko i tak zalezy od stezenia hormonu we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to lipa. niech sie dzieje wola nieba, z nia sie zawsze zgadzac trzeba:) ma nadzieje ze jak zwykle paniukje, u mnie to norma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfddfdf
gadacie tu o głupotach i same jestescie głupie idiotki z beznadziejnym zyciem bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HE HE HE.... To moze Ty podzruc jakis wedlug ciebie \"zyciowy temat\".... a moze sie boisz, bo sie okaze ze jedyne co Cie interesuje to rozowe kozaczki, torebeczki ewentualnie to jak pomalowac sobie paznokcie by wygladaly jak cudenko? A krem do twarzy wybralas dobry...? o wiesz...niektore powoduja szybsze starzenie.... Ok, jesli juz sobie pomyslalas o tych twoich tematach to odczep sie od osob, ktore maja wlasne zycie (wartosciowe), interesuja sie tym co dla nich najwazniejsze (rodzina, dziecko, praca) i szukaja osob do rozmowy (czyt. kolezanki na kafeterii) - to sie wreszcie odczep!!! Do tej pory bylam spokojna i tylko pisalam, by nie brac pod uwage wypowiedzi pomaranczek, ale teraz juz zaczynam miec i ja dosc!!! To moja pierwsza i ostatnia wypowiedz skierowana do POMARANCZOWEJ WIEDZMY! Juz wiecej nie bedzie - traktuje cie jak powietrze! P.S. zwroc uwage, ze \"cie\" napisane jest z malej litery... jeli jestes na tyle inteligentna by zrozumiec aluzje, wiesz ile tutaj znaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroscisz? dlatego tak piszesz? wszystkie mamy ciebie gleboko w powazaniu, nie wazne cokolwiek napiszesz, jestes dla nas nikim po prostu. a skoro uwazasz ze glupot, to po co czytasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfddfdf
czytam sobie te wasze głupoty zeby sie z was posmiac jestescie załosne heheheheehheheehehehehehheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheehehheheheehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehhehehehehehehhehehehehehehhehehehehhehehehehehehhehehehehehehehehhehehehehehehhehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehhehehehehehehehehehhehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehheheheehheheehehehehehheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheehehheheheehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehhehehehehehehhehehehehehehhehehehehhehehehehehehhehehehehehehehehhehehehehehehhehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehhehehehehehehehehehhehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehheheheehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehhehehehehehehhehehehehehehhehehehehhehehehehehehhehehehehehehehehhehehehehehehhehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehhehehehehehehehehehhehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehheheheehheheehehehehehheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheehehheheheehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehhehehehehehehhehehehehehehhehehehehhehehehehehehhehehehehehehehehhehehehehehehhehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehhehehehehehehehehehhehehehehehehehehheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheehehehehehehehehehehehehehehheheheehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehhehehehehehehhehehehehehehhehehehehhehehehehehehhehehehehehehehehhehehehehehehhehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehhehehehehehehehehehhehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehheheheehheheehehehehehheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheehehheheheehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehhehehehehehehhehehehehehehhehehehehhehehehehehehhehehehehehehehehhehehehehehehhehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehhehehehehehehehehehhehehehehehehehehheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehhehehehehehehhehehehehehehhehehehehhehehehehehehhehehehehehehehehhehehehehehehhehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehhehehehehehehehehehhehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehheheheehheheehehehehehheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheehehheheheehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehhehehehehehehhehehehehehehhehehehehhehehehehehehhehehehehehehehehhehehehehehehhehehehehheheheheehehehehehehhehehehehehehhehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehhehehehehehehehehehhehehehehehehehehheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehhehehehehehehhehehehehehehhehehehehhehehehehehehhehehehehehehehehhehehehehehehhehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehhehehehehehehehehehhehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehheheheehheheehehehehehheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheehehheheheehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehhehehehehehehhehehehehehehhehehehehhehehehehehehhehehehehehehehehhehehehehehehhehehehehhehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalosne jest Twoje zachowanie :) Tak naprawde nie masz z kim porozmawiac, tak od serca, bo pewnie w realu kazdy Cie olewa - zupelnie tak jak na kafe :) Wczesniej bylam zla, ale po Twojej ostatnieu "wypowiedzi" zal mi sie Ciebie zrobilo :) No bo co innego mozna czuc do kogos, kto uparcie domaga sie o chwile uwagi? Zalosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola trafne spostrzezenie, mi rowniez zal takich ludzi. a jak zobaczylam ten ost wpis tej pomaranczy to mi sie nawet smiac zachcialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu-z tego co wiem to po 5 dniach już jest wyzszy poziom Hcg,(od zapłodnienia po 5 dniach) a na wynik jak pójdziesz rano to po południu już jest wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×