Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Anka gdyby nie mamusia to bym z głodu padła bo nie miałabym kiedy iść do spożywczaka. :) Czasami się przydaje. :) Zaraz pędzę do domku. Dziś wyjątkowo. :) Mam jakiś wyjazd z babcią. Chyba do dentysty. :) A potem pewnie i tak mnie nie ominie druga robótka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszą tymi burzami, a tu takie piękne słońce za oknem. Serce rośnie... ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Szept :D, mogą być i z eksportu :D, ważne, żeby były, duże, czerwone, soczyste i sprężyste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szampan, świetnie :D uwielbiam go. No prosze tak niespodziewanie, a takie fajniusie popołudni8e sie nam zapowiada. Pa Nelus, do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I polała się szampan...Ja też uwielbiam... W Sylwestra nik zazwyczaj go nie dopija...więc jestem takim wykańczalnikiem wszystkich zazwyczaj butelek ;) Różnie bywało :p:p...ale kocham ten płyn i wszystko ;) Może mój net w końcu dziś ruszy..bo kafe mnie przyciąga jak magnes :D:D Muzyki by się zdało posłuchać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zaczynamy szampanską zabawę... super, niby tak pocichutku, dyskretnie, a jednak... życie jest piękne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pora na wieczorny spacerek. Życzę wszystkim miłego wieczoru. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szept wirtualnośći
Proszę państwa....uwaga...uwaga...pierwszy post idący z mojego zacisznego, domowego netu !!!!!!!! Happy jestem :D:D:D...tyl czasu próbowałam juz na wszystkie sposoby...nareszcie...Choć jak na mój gust trochę za wolno chodzi, przyzwyczajona do neostrady...Ale w końcu moge siedząc i pichcąc obiadek zaglądać do WAs co i raz :D:D:D Stawiam Dziś winko pół wytrawne...koniecznie czerwone...i lody na ciepły, miły wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przyszło mi siedzieć samej...:(...Takie życie ;) Zatem idę wpod prysznic, może jak wrócę, towarzystwo się skleci :p Zapraszam na lampke wina ...(niejedną może) [kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem:P no skoro mam byc uzalezniona;) a zakupy uwielbiam:) gorzej z placenieniem za nie:P to nie bardzo lubie;) ale skoro trzeba:D kupuje sobie, dzieciakom, mężowi... wszystko jedno... czyzbym tez byla uzalezniona?;) po prostu uwielbiam robic prezenty spozywcze chyba tez lubie, ale nie w \"godzinach szczytu\" wole inne dni niz piatek i sobota:) wiecie... i cholernie nie lubie kupowac prezentow alkoholowych komus... no chyba ze nie znam zbyt dobrze osoby. ale bliskim zawsze wymyslam cos konkretnie dla tej osoby:) a zamiast wina pije piwo - podobno minimalizuje ryzyko zakwasow;) a byl to mocno intensywny dzien:) wyczerpujacy fizycznie, lubie sporty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja to bym chciała ,żeby jakieś podsumowanie zrobić ,bo gubię się :O co jak u której , ile dzieci w jakim wieku , i takie tam info jakie imię , i gdzie mieszka .......to zdecydowanie by nam ułatwiło życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×