Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Szepcie, jestem z północnej części Wa-wy jak wyżej napisałam. Mam 38 lat, dwójkę dzieci w wieku szkolnym i...... męża też mam:D Chwilowo nie pracuję zawodowo, ale intensywnie poszukuję pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że kącik się powiększa, :), Julietta witaj :), ja pracy nie szukam, bo mam, dzieci też mam, męża mam, psa też mam, to teraz szukam...kochanka :D:D ;) macie jakiegoś na zbyciu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynamy: Wizytówka Szepta : Anka (przybrane imię w domu) mężatka z kilkuletnim stażem. W posiadaniu jedno dziecko- chłopiec 11 -letni. Zamieszkuję pod Wołominem w domku z ogródkiem. Pracuję w stolicy, studiuję tam też ( od pażdziernika się zacznie ) Bywam szczęśliwa, kocham góry, przyrodę, to co dziwne , muzykę i książki. A...i jeszcze szmpana i kafe (pić i czytać ) Lubię poznawać ludzi, choć moja wiara w nich czasem bierze w łeb Ale to samo życie. Cenię szczerość ,otwartośći tolerancję ....Taka zwyczajna kobieta Wizytówka Beci: Becia, mężatka od kilkunastu lat, po trzydziestce, 2 synów. Miejsce zamieszkania Warszawa-Targówek. Mocno zakręcona, wciąz za czyms gonie, czegos szukam, niepoprawna optymistka. Życie wielokrotnie dało mi mocno po łbie, ale zawsze się podnosiłam i wciąż walczę z przeciwnościami losu. Dużo czytam (również zawodowo . Interesuje mnie psychologia, medycyna i wiele, wiele innych..... Wiem czym jest cierpienie i bywam szczęśliwa..... .no tak, to co ważne pominęłam: chłopaki mają 12 i 9 lat. Każdy jest z zupełnie innej bajki. Wizytówka Neli : Monika (głupie imię dane na chrzcie . Jeszcze panna lat 25 (bezdzietna), ale w kilkuletnim związku. Zamieszkała jakieś 100km od Warszawy (w domku z ogródkiem ) . Już po studiach (na szczęście ) Pracuję w Urzędzie i w rodzinnym interesie (gładko licząc 12h dziennie) . Lubię czytać książki, słuchać muzyki (prawie każdej). Raczej pesymistka. Mimo \"małego\" wieku życie mnie nie rozpieszcza. Mam tysiące wad. Ale parę zalet też by się znalazło. Marzę o wakacjach na bezludnej wyspie . Nie lubię pisać o sobie. Wizytówka Wesołej Anki: Anka po 30-tce,mężatka,1 dziecko córka Warszawa-Centrum wiecznie zalatana optymistka........ po przejściach, życzliwa,przyjazna szukająca nie wiadomo czego,romantyczka w głebi duszy,też szampaniara . WIzytówka Nieznajomej : Jeszcze mam 30 lat, ale już niedługo Mieszkam ok 100 km od Warszawy (Nelka, a u Ciebie to te 100 km od Warszawy to w którą stronę?, bo ja na północ od warszawy) Dzieci i męża się nie dorobiłam Dobrze, że przynajmniej własnego mieszkania się dorobiłam Niedawno zakończony 3-letni związek, więc na razie nie mam ochoty na wszelkie związki damsko-męskie Aha, na imię mi Aśka Wizytówka Aleksandry: -latek aż 35 skończę -córka i synek - spore i fajne dzieciaczki, córka kochana, przytulańska, 10 razy na minutę mówi, że mnie kocha i dla mamusi wszystko zrobi, taka kochaniutka, synek bardziej tatusia niż mamusi, też dobre dziecko, uczą się bardzo dobrze, czasami leniwe -mąż jak to mąż, cóż o mężu można napisać ciekawego Wizytówka Kate1: Jestem tuz po trzydziestce i zajmuje sie malarstwem, sztuka uzytkowa i buzuteria hand made. Lubie ladna polszczyzne (w ciagu dnia jednak pisze bez znakow diaktrycznych, wiec prosze o wybaczenie - kwestia platformy, niestety , interesuje sie polityka, bardzo lubie czytac. To tyle, na dobry poczatek Wizytówka Kariolki: ja jestem z drugiej strony Wisly czyli Ursynow. tu mieszkam i pracuje do pracy mam bardzo blisko wiec nie ma zadnych \"skoków w bok\" polskich znaków często nie używam bo mój komputer dość skomplikowany jest w użyciu w domu mam rownowage bab i chłopów co i tak nie sprzyja porządkowi a i jestem wodnikiem a co do spotow to staram sie probowac wszystkiego najchetniej bym zrobila licencje pilota samolotu a jak wygram milion w totka to zrobie licencje smiglowca bo latwiej tym zaparkowac . To tyle...Kogoś pominęłąm ?🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha Aleksandra 🌻 uwazaj z deklaracjami bo Ci kogos podrzucimy;) i bedziesz miec :P wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, to ja sama z poludnia jestem:O tak zebrane to lubie:D chyba sobie gdzies to wkleje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oklaski, oklaski,oklaski:D:D:D masz za to szampana:D \\/ .I w takim troche krzywym kieliszku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Szepciku aleś się postarała. Brawo dla tej pani za pracę ponad przeciętną. :P Super zebrane wizytówki. :D Witam nowe koleżanki . :D Ania-aniolek Julietta69 Nasze grono coraz większe. :D Strasznie dużo dziś roboty ale chyba najważniejszą już obrobiłam. :D Teraz czas na małe co nieco. :D I kawka w dużej ilości też się przyda. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcie, proszę oto medal \"za odwagę i ofiarność w poszukiwaniu prawdy\". Dziękujemy :) A Becia napewno się znajdzie, tylko pewnie biega gdzieś po swiecie. A może pojechała na urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kariolka, krzywy kieliszek jest super :D Byłam kiedyś na świetnej wystawie sztuki użytkowej z USA - jakie cudaaaa tam były, o Chrystusie :) np ciekawe kieliszki, które miały górę jak normalne kieliszki (czyli cienką i gładką), natomiast nóżki wygladały jak kawały lodu odłupane byle jak siekierką, każdy inny, pod niesamowitymi kątami. Albo naszyjnik indiański, niesamowicie kolorowy i bogato zdobiony, a z bliska okazywało się, że to wszystko zrobione z kolorowych agrafeczek. Chyba 3 godziny tam łaziłam i chłonęłam ludzką pomysłowość w upiększaniu rzeczywistości. Ech, mieć tak trochę więcej czasu i sobie podłubać w takim szkle.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aleksandro1, miło mi👄 Hm, jakby to powiedzieć, mnie również po głowie chodzi kochanek..... i zapomniałam dodać, że mam liliowo-białego kota w domu.... to również członek mojej rodziny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu powinnam wiedziec co się dzieje na moim topicu ;) Ależ dziękuje wszystkim za uznanie :D:D:D....Żartowałam...ale miło mi się zrobiło... Juli, dzięki za Twoją opisówkę :) Kate...musiało być ciekawe naprawdę...lubię takie rzeczy.....rózne techniki tworzenia... Nieznajoma...dzięki....ale wielka ...to za dużo powiedziane :)...jestem maleńka... Anuś ..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow... Uwaga...komunikat...poszukiwany kochanek na zbyciu...(swojego nie oddam :P:P:P ) Jak Któraś posiada takowego którym się znudziła...Prosze o kontakt...bezpośrednio do zainteresowanych...albo też do mnie...pomoge w kontakcie...werbalnym oczywiście ;) :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, ten liliowy kot to musi być niezły ;) Masz zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szept, dzięki za ogłoszenie :) tylko, że ja mam jeszcze wymagania duże ;) i nie każdy sie nadaje, najpierw trza go będzie przetestować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholercia, nie mam żadnej fotki, chyba, że z kliszy na płytkę zgram to wam podrzucę do oblukania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, możemy go ewentualnie razem przetestować na początku a potem się przeanalizuje czy sie nadaje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżuli, machnij mu fotę komórką, bo nas tu ciekawość zeżre, jak kot liliowy i w dodatki królewski wygląda :) psiakrew, dochodzę do smutnego wniosku, że moja wydajność pracowa w domu drastycznie spada ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta, jak to razem? ja nie lubie trójkątów, a jakby Ci się spodobał, to jeszcze byś nie chciała oddac ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×