Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Jasne, całe pęczki... pospinane gumkami, żeby się nie porozłaziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Casting robię mailowo, bo wiesz, przyznam Ci się, mam taki feler... najważniejszą dla mnie strefą erogenną jest mózg. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach...mailowo - czyli jesteś nowoczesnym Romeem? :D I jak je wszystkie przez ten mail testujesz?? Po ilosci błędów ortograficznych na przykład? Czy z którą się najfajniej pisze? :D Może ja tez zrobie jakis casting. :D:D:D Bo mi sie trochę nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem chyba staroświecki, ale... nowe technologie w służbie ludzkości są cool. Nie mogę Ci zdradzić klucza, według którego dokonuję wyboru, bo może wystartujesz... :) Albo powiem, jest to coś nieokreślonego, ale czuje się bardzo mocno... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Romeo, zdradz klucz, to się przygotuje i wpiszę się na liste castingową, o ile jeszcze nie została zamknięta :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, nie mogę, i to jeszcze na forum romanum??? Nigdy w życiu!!! Powiedz mi, wiesz kto to dziś pisał na pomarańczowo? Był taki miły... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz, mnie tu nikt komplementów nie pisze, a tylko Ty sie pojawiłeś i od razu miłe słowa :) Muszę bliżej się przyjrzeć temu komuś ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, dlatego właśnie pojawiam się na babskim forum. Po prostu jestem tu \"najlepszą, bo jedyną partią\"... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, gdybym Was jeszcze zobaczył w kostiumach kąpielowych... :) No żartuję, ale i tak Ci nie powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, skoro spędzamy ze sobą piątkową noc, to o czymś to świadczy... i zobowiązuje... :] Ola, to przecież publiczne forum, wolno tu flirtować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że wolno, ja jestem sama i mi sie nudzi. Co innego miałabym robić? :D:D:D Ja uwielbiam gadać, a jak nie mam z kim to się zle czuję i musze przynajmniej przez sieć pogadac. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spać lubię niegrzecznie, a jeśli nie mogę, to już wolę siedziec przed komputerem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak jak ja, też nie lubie niegrzecznie, a nie mam z kim :D A kochanka jeszcze nie znalazłam. :( Moze Ty masz kogos dla mnie? :D:D:D:D:DMógłbyś poleciś? ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Ale tu się wczoraj działo, no no ;) Dziewczyny, gdzie jesteście ???????????????? Szepcie 🌼 Wesoła Anka 🌼 Juliette69 🌼 Aleksandra :), Kariolka :)i Kate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×