Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Szept, kłopotów małżeńskich nie da się niestety uniknąć, raz są, raz ich nie ma. Normalne. co tu taki mały ruch dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż, to mi przyszło do głowy, że jednak da się uniknąć - trzeba się pozbyć męża ;):) zastanawiam się, czy teraz wam zdradzić moją tajemnicę czy jak już zakończę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romeo rozchwytywany jest :) ale trzeba go sprawdzuić, czy normalny jest. :D Bo ja osobiście nie mam dobrego zdania o facetach piszących na babskim forum. Jak Kate. :) Szept, zastanowię się czy wam zdradzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, słusznie, sprawdzajcie mnie... :) Sam czuję się niezręcznie na babskim forum, ale... gdzie indziej można spotkać tyle fajnych babek...? Zresztą, zamierzam stąd czmychnąć, gdy tylko... Ja i Amant to zdecydowanie nie ten sam facet!!! Fuj... Nienawidzę piwa z sokiem, ale za to bez soku... mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropuszka 8
Romeo sprawdz pocztę :) czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu leje to mało powiedziane. :D Oberwanie chmury. :P Szepciku ja Cię lubię. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szept, a na problemy zmałżeńskie to kochanek też jest dobry. :D jak już swojego znajdę, to nawyżej Cio pożyczę na trochę ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcie, uszy do gory :) To tylko ta aura moze wplywac depresyjnie (chociaz ja akurat sie ciesze z deszczu;) ) No i juz sroda, dzieki Bogu. Jak wrocisz cala z aerobicu, koniecznie musisz zdac nam relacje. Aha - i zobaczysz, jak Ci sie humor poprawi :) Troche nogami pofikasz i bedziesz jak nowa ;) Aleksandra - to ten teoretyczny kochanek po tzw "przejsciach" bedzie? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepciku nie załamuj się. Jak poprawi się pogoda to humorek też Ci wróci. :D Macham łapką i uciekam. Tylko bądzcie grzeczne jak mnie nie będzie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka...głowa do góry...złapałam usmiech...gdzies tu się błakał...wzięłam, mimo, że nie mój...oddam, jak sie komus przyda :D:D:D Miłego popołudnia (mniej pracowitego Ci życzę ) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram się do domku na tą pogodę...Eh... Ale wiecie co... kiedyś w latach wczesnego dzieciństwa w taką pogodę lubiłam chodzic do biblioteki...jak wracałam moczyłam nogi w kałużach, popowrocie brałam gorącą kapiel i siadałam z ksiązkami w kąciku pod kocykiem i znikałam...liczyły się tylko ksiązki i treśc...:):):) To tak z nostalgią...z dzisiejszymi chmurami ;) Miłego popołudnia..wieczorkiem sporóbuję zajrzeć :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniutki273
Można tu coś poderwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×