Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

jak tylko zaczynamy coś wspominać o kochanka to jakieś wylniałe lovelasy się tu pojawiają :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesoła anka :D dobre! :) wino stawiam w zasięgu ręki, częstujcie się proszę i sięgam po Feynmana. Facet był nieziemski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee...humor wraca...zna droge do domu ;):P:P:P Aerobic...wziął w łęb...wszystkie mnie wykiwały...od poniedziałku..dopiero 😠 A jutro ja nie mogę, mam imprezkę imieninowa chrześniaka i szwagierki ...I tyle mojego wyginania sie :P A tak miałam ochotę się rozruszać...;););) Wina polewajcie waćpanny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polewam ;) Szepcie, zawsze, gdy myślę o aerobicu, to widzę Jane Fondę w tych niebieskich trykotach i kostiumie kąpielowym w kolorze wściekłego różu i obowiązkowo z opaską na czole. Gówniarka byłam, a odkleić się od telewizora nie mogłam... takie kolory :) Normalnie, jak sen o 7 szklankach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczyniłam pewien postęp pt \"Feng shui w Twoim domu i oborze\" - posprzątałam stoliczek i kupiłam segregator na dokumenty firmowe. Teraz czekam na magię :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szept, nie przyzwyczajaj potomka, bo będziesz odrabiać lekcje do matury ;) a te marynary z poduchami pamiętacie? Człowiek w tym wygładał jak czołg ;) Co dziwne, teraz ta obrzydliwa moda wraca, podobnie jak obcięte rajtuzki i spódnice bombki, w których nawet miss świata wygląda jak idiotka z kuprem tuż przy ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate...nie przyzwyczajam...ale polski..pięta achillesowa...niestety. Do humanisty mu daleko....szmat drogi ;) Powroty ....nie wszystko piękne, ale każdy ma swój gust...Mnie tam rurki wcale nie podchodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to w ogóle wkurza, że jak się zaczyna jakiś \"trend\" to po wszystkich sklepach rozprzestrzenia się jak jakiś wirus, psiakrew i żadna nie patrzy, że w marszczonej bluzce, bombce, balerinkach i rajtuzkach wygląda, jakby miała metr 20 + 40 kilo nadwagi i płaskostopie, a wszystko ze sztucznego materiału i wielkie grochy \"sino-koperek-brąz\". Szukałam ostatnio sukienki. Zwykłej, bawełnianej, na upały. I trząchnęło mną, gdy zobaczyłam te szmaty w niby markowych sklepach, w jakieś wściekłe wzory schizofreniczne i po zabójczych cenach. Masakra. Jak wrócą poduchy i spódnice \"wieczna pokutnica\" w odcieniach ziemi, to się zapisuję na kurs szycia :) I będę szyła kolorowe poncha i czerwone kiecki z bawełny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, Szepcie, że tak jest fajniej? Gdy jest różnorodnie? :) A młody co teraz przerabia z polskiego? Są jakieś nowe, nacjonalistyczne lekturki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowości nie widzę....jak dotąd lista lektur...prl-owska bym powiedziała \"Uczniowie Spartkausa\" i \"W pustyni i puszczy\"... dzis przerabuał epitety :)...mogłabym go nauczyc na przykładzie chociażby politycznym...ale cóz...spokojnie prosto i, logicznie...poszło...tylko czy długo zapamięta...trza będzie epitetami polecieć...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe :) Lepiej nie, ktoś musi zachować umiar i klasę. A o polityce nie mówmy.... ja pomału się oddalam, mam trochę roboty papierkowej. Do usłyszenia jutro :) Pa, Szepcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ :) Wstawiam kawę, mleczko i cukier jest, chałka też juz przygotowana...możemy dzien zaczynać :) No proszę, Kate....nocny marku ;)...co ty robisz nocą ? Za wcześnie, nawet jak dla mnie...aby wstawać ;) Dziergasz swoje cudeńka ? Z perspektywy czwartku tydzien juz wygląda inaczej :D:D:D Zawsze to juz tylko 2 dni do weekendu ;) Dzis już zdecydowanie aura ciekawsza, bardziej sprzyjająca.....A jeszcze jakby kilka promieni słońca...byłoby super :) Pogody ducha i spokoju życzy Szept 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate toż to nie miłosierna pora (2 w nocy). :D Teraz wstajemy panienki. Co to za dezercja? Gdzie się wszyscy podziali? Nastawiam kawę. :D Chętne proszę o pomachanie łapką. :D Do kawki proponuję dziś herbatniki ale bez czekolady. :P Nie wiem jak u Was ale u mnie pogoda taka sama jak wczoraj. :( Zimno, pochmurno i siąpi deszcz. :( Jak chcę słońce! Chyba wpadnę w depresję. :( Jeszcze ząb mnie boli. :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( Aaaaaa zwariuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet lubiłam jego muzykę. Chociaż nie znam się na niej. :P Ale posłuchać lubiłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Olu 🖐️ Co dobrego słychać ? Beciu, a Ty gdzie sie podziewasz ? Zawitaj choć na chwilkę, martwimy się 🌻 Kariolka🌻 wypoczywaj kobietko i wróć na łono ;) topikowe :) Nieznajoma>znajoma ;)...a Ty gdzie ? Proszę się wpisać na listę obecności 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×