Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

wesola anko, no to ja Ci zycze udanego dnia :) Tego i nastepnych (na zapas, bo zapominalska jestem:) ) A wszystkim babiorkom usmiechu i pogody ducha, bo z ta pogoda za oknem na razie krucho..... Ogladalyscie wczoraj debate? Nadmuchali to spotkanie, ze takie wazne, psiakrew, pol Polski usiadlo przed tv, a tu wyszla sliczna i nudna konwencja Lid -PiS. Przekonanych utwierdzila, a nieprzekonanych znudzila.. Najgorsze, ze nie ma alternatywy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate 🌻 trzeba bedzie wybrac mniejsze zlo:) ale wybrac trzeba bo jak sie nie wybierze to nie mozna miec pozniej pretensji... mnie zastanawia tylko gdzie sie podziali ludzie ktorzy glosowali /maja zamiar glosowac na pis? bo z kim nie rozmawiam to na nich narzekaja, przeklinaja... czyzby sie wstydzili przyznac??? kurcze, ja tolerancyjna bywam;) a moze jak w dowciipie: wyjechali na saksy do anglii,irlandii itp? no dobra, juz po polityce:D milego dnia wszystkim:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no. Chyba jednak topik się rozsypał. Dziękuję Wam, babiorki za kilka fajnych chwil i odetchnięcie od tzw rzeczywistości. Życzę wszystkiego dobrego :) To mówiłam ja, Kasia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kate 🌻...przykro mi. Zrobiło sie pusto i głucho....echo tylko pobrzmiewa w kąciku....Jednak jeśli masz ochotę, bywajmy wciąż pobyć razem. Nie zniknęłam, bywam też na innych topikach. Poza tym wciąż tez przesyłam Ci pocztę. Zresztą skrobnę coś na meila :) Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooj
witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saade
hej, zobaczylam ten kącik i chcialam zapytac - na co zwracacie uwage idac do warszawskich salonów fryzjerskich? ...ostatnio byłam w jednym (mało tego, chodziłam tam regularnie, bo facet genialnie obcinał włosy) i az mi włosy dęba stanęły jak zobaczyłam jego grzebień - czaaarny!!! i on mi tym czesał włosy :| Kogoś możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
a gdzie obcinał włosy ? jaki salon? ile płaciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Julietta69 Ja zagłosuję na PO teraz im dam szansę Zobaczymy czy dadzą radę " To ciemna masa jesteś jak dajesz się przez nich w konia robić:P.Popierasz hasła "Polskośc to nienormalność" widzę:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×