Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

hej, i jak po zebraniu Szepcie? Ja też nie cierpię tych zebrań, bo najważniejsze rzeczy mogliby zamknąć w 20 minut a tak ostatnio siedzieliśmy 1,5h bo trójkę wybierano i nikt nie chciał się zgłosić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🌻 nie cierpie zebran w szkole:D bo rzeczywiscie trwaja dluzej niz potrzeba a trojka klasowa..... no masakra wrecz:D zawsze wybor trwa wieki... a w tym roku u syna jeszcze rodzice postanowili wypytac wychowawczynie o komunie, mimo ze ona na kazde pytanie odpowiadala \"nie wiem\" no bo skad ma wiedziec:D przeciez to do ksiedza pytania byly:D ale rodzice byli twardzi:D a mama w norkach... suuuuuuper:D chetnie bym ja poznala:D uwielbiam takie klimaty:D toz to humor na tydzien poprawi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szept w
Siemanko dziołchy ;) Zebranie...było ;) Przeszło choc z wielkimi burzami, w których nie uczetniczyłam...szkoda mi zdrowia i z kim tu gadać...Mamusie narzekające bo ich jedynak/jedynaczka mają raz w tygodniu 7 godzin a plecak z książkami waży 8 kg...i co maja zrobić ? Kalekę z dziecka ? a tu sobie wymyslili jeszcze jeden zeszt korespondencji rodziców z nauczycielem...i waga się zwiększa...Zastanawiam się...czy rodziców nie wysłać do grupy terapeutycznej jak przeżyć w szkole...Bo w końcu kto tu narzeka...Mój nie.. Mundurki czas zacząć a oni sie teraz buntują. I kiego pytam ? Teraz, po czasie ? 15 minut rozprawy nic sytuacja sie nie wyklarowała....Strata czasu...Ale najlepsza mamusia...Kto zaakceptował statut szkoły ? Jessssssuuuu...Skąd ludzie maja na to czas ja sie pytam ???? Jutro parapetówa...:D:D:D:D Mam ochote sie napić :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szept w
To ja ...tylko cos mam z hasłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam kawałek tego tańca na lodzie i mało nie zasnęłam :) Już chyba wolę podłubać w nowych kamieniach :D A co u Was? Czy już wszystkie wyniosły się na inne lądy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szept w
no ja na przykład tak i nie zamierzam tu być,więc wypchaj się swoimi ohydnymi kamieniami i tańcem na lodzie :P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szept w
i..............na nowym topiku też się nie pojawiaj,bo nie lubię Ciebie:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno pisałam o frustratach na tym forum. Szkoda nawet słów. Dzieciaki dobrały się do kompów i szaleją... Pomarańczowy nicku, tu jest od groma idiotycznych i chamskich topików, idź tam zawracać gitarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje i w jednym i drugim tj pomarańcze out a taniec na lodzie faktycznie mocno przereklamowany. Strasznie rozlazłe dialogi, wiele zbędnej paplaniny a samego tańca jak na lekarstwo. najlepsza była Doda ze swoim nie wyparzonym językiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) pozdrawiam wszytkie dziewczyny ciepło 🌻 pomarańcze topikowe to jedna wielka kicha :(:(:(:( i pytanie co je tu sprowadza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szept w
wasza bezdenna głupota i wasz głupi topik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta, wesoła anka, czółko ;) Już o dosyć o pomarańczach - moim zdaniem to tylko strata czasu. Ja mam pytanie z innej beczki - czy któraś z was prowadzi firmę? Bo mam kłopot - zgubiłam parę dokumentów i nie wiem, gdzie mam wyrobić duplikaty :( jak pomyślę, że znowu mam stać 67 h w kolejkach w GUSIE, ZUSie, i innym Srusie, to mnie szlag trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szept w
...wasze kretyńskie poranne parzenie wirtualnej kawy, opychanie się ciachami, oglądanie kretyńskich programów w telewizji... itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Siemanko dziewczyny....pomijam temat podszywaczy......Z hasłem oki, że komuś się chce pie...dzielić takie kocopoły, podziwiam... Kate..pewnie musisz wystąpić o duplikaty i pewnie kolejki Cie nie ominą. Ale wyjścia innego nie ma. Wesoła...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko! Kate, współczuję, chyba musisz odstać swoje.... Szepcie, gdzie Twoje drugie imię? Cytrusy, nie wstyd wam, że pchacie się tutaj na krzywy ryjek, nikt was tu nie zaprasza, więc wypad z baru:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny - Wesola, Juliette, Kariolka, Szepcie :) Chyba faktycznie czeka mnie slalom po urzedach, ale w taki piekny dzien nic mi nie popsuje humoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Szepciku choć nie posiadam żadnego potomstwa :D zdarzało mi się chodzić na wywiadówki młodszej siostry (kiedy mama nie mogła). Zresztą i tak nie było po co tam chodzić bo moja siostrzyczka to był taki mały kujonek. :D Nudziłam się tam zawsze jak mops. :) Dobrze, że już nie muszę tam biegać. Kate ja też oglądałam \"Taniec na lodzie\". Wymiękłam po pierwszej przerwie. No nie dałam rady obejrzeć do końca. Przełączyłam na inny kanał. Koszmarny program. Ale i tak jest lepszy od \"Przebojowej nocy\" Józefowicza i Urbańskiej. Powiedzcie mi kto to ogląda? Jak to można oglądać? Dno a nie przebój. :D :P Przepraszam, że rzadko tu zaglądam ale koniec miesiąca w księgowości i dowalili mi tyle papierów, że nie wiem co mam z nimi robić. :( Może napalę ognisko. :P Będzie naprawdę duże. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka, kariolka - na ognisko z papierzysk to ja sie pisze :) Nienawidze tej dzikiej ilosci niepotrzebnie mnozonych dokumentow - mam juz tego cholerstwa cala skrzynie i ona pecznieje w oczach :) A prowadze tylko malutka firemke.... Ach! Zeby tak dozyc czasow, kiedy wszystko bedzie mozna zalatwic przez internet! Ile czasu sie zaoszczedzi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze slowko o Jozefowiczu- facet ma talent i wizje, tylko szkoda, ze sie zatrzymal w latach 90ych. W kolko robi to samo i tak samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate...co do Józefowicza...zgadzam się.... Nic z nowości.... Do ogniska bym dołączyła, lbuię porządek w papierach....ale by sie wyczyściło :p Dobrej nocy 😴 Nelka ❤️ Kate❤️ Kariolka❤️ Nieznajoma ❤️ Julii❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×