Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

kariolka, Małaszyński przyszedł do łóżeczka i laptopa? :) A tak btw to bardzo mi się podobał w \"Białej sukience\" jako ksiądz, potem była, niestety, równia pochyła... Ola, ja nadal pożyczam książki, chociaż mam taki pokój sinobrodego, a raczej biblioteczkę, gdzie \"tylko moje\" i już. Zawsze jakiś sposób na zatrzymanie ukochanych książek :) Nie mogę spać i tak sobie łażę i węszę.... wywęszyłam fajny pomysł na teledysk. Bardzo mnie sie podobuje :) http://www.youtube.com/watch?v=N5XVeENmLMk i ten bas.... Chrystusie, dlaczego ja zawsze kochałam się w basistach? :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko z rana :) 🌻 Wstawać śpiochy...Kate, ciekawe jak dziś wstaniesz Słoneczko ;) Kawę stawiam, bo sama jestem mało przytoma. Około północy siąę zawlokłam do łóżka, a dziś ledwo ciepła...ale filiżanka kofi postawiła mnie na nogi. A w pociągu zamiast dosypiać czytałam artykuł o nietykalnych w iniach. Szokujący, ale ciekawy artykuł. Wieje dzis cholernie...ubrać się ciepło dziołchy...A może to tylko ja tak odczuwam zimno dotkliwie ;)...Może jakis basista i mnie rozgrzeje...jak oczywiście posłucham jego dżwięków ;) :P:P Słoneczko życzę wszystkim :) ❤️ Kate 🌻 Nelka 🌻 Kariolka 🌻 Wesoła Anka 🌻 Aleksdandra 🌻 Niezanajoma 🌻 Julietta 🌻 Romeo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. 👄 Szepciku nie tylko ty dziś zmarzłaś. :P Trochę kofeiny przyda się, bo ziewam okropnie mimo że poszłam spać ok. 10. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się wam pochwalić, że 4 kg mi ostatnio spadły :D i dlatego dzisiaj mam do kawy kawałek ciasta z owocami - w końcu nagroda mi się należy ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu pustki przez cały dzień zmykam niedługo, wieczorem pewnie nie będę zaglądać, bo jakieś ciasto dzieciom upiekę, więc do rana babki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcie, ja dziś wstałam w takim nastroju, że bez kija nie podchodź :) Ale jakoś się zmobilizowałam, popełzłam do pracy, wypełzłam z pracy i zaraz popełznę spać. Cuuudowny dzień, psiakrew. Ola, ty mi tu mów zaraz, jaką dietę stosujesz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień ..chciałabym by taki był ;) :):) Zimno jak diabli, ja chce lato z powrotem. Jak ja przetrwam zimę, jak końca lata nie umiem przebrnąć bez marznięcia. Moje krążenie pozostawia wiele do życzenia ;) Ledwo żywa dzis staram sie funkjonować. Padam o północy, a o 5 rano trzeba sie zwlec. Tylko pytanie jak to zrobić :o Kawy chyba trochę muszęe skosztować i to nie mało :) A więć i dla mnie i dla was szatańsko mocna kofeinka :) Meldowac sie babki. Putkami ostatnio topic świeci ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem. 🌻 Anka mam nadzieje, że się nie mylisz i na prawdę będzie ciepło. :D Na razie zmarzłam okrutnie. Mam kubek i lejek więc lej tą kawę z tego wiadra. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka...lej lej, niech nas rozgrzeje. A słońce jest, i owszem, tylko kiepsko nas rozgrzewa. Dobrze dziewuszki, że zglądnęłyście w końcu do Kącika, smutniasto sie zrobiło bez was. Bo czym Kącik bez warszawianek i nie tylko :D:D:D Mój pierworodny ma dzis dyktando. Polegnie jak nic. Zapisałam już go do poradni, żeby go sprawdzić. W niedzielę zrobiłam dyktando i na 7 zdań łąćznie z interpunkcja i typu ę i ą zrobił 18 byków ...masakra...Moje obawy dzisiejsze zatem uzasadnione ;) Alo co ma być to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliett69
Dziewczyny! koniec picia tej kawy i przechodzimy do konkretów. W sobotę tj 22 września zwołuję ekipę do Dekady w Warszawie na ul. Grojeckiej. Zbiorka o 20tej przed dyskoteka. Kto chetny niech sie deklaruje do jutra wieczorem. Prosze o wpisywanie sie na liste. Czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julietto 🌻 dzieki za zaproszenie ale jade na zjazd swoich podstawowkowiczow;) swoja droga to moj mezczyzna lubi dekade:D on bedzie na \"meskich\" urodzinach to kto wie... moze i do dekady trafia:D do tego bede jeszcze musiala wpasc do pracy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam we czwartek :) ja się piszę na Dekadę w sobotę :) muszę tylko jakąś kreację przxygotować coś mi się wydaje, że ten topik powoli pada, ciągle pusto :(:( będę zaglądać co jakiś czas, może się ktoś pojawi, a teraz biorę się za pracę, wieczorem mnie znowu nie będzie, bo idziemy do teatru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie pojawiam;) no wiem, moglabym napisac cos ciekawego.... ale nie mam co, bo siedze z nosem w ofertach, zapytaniach i kosztorysach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja się do Was dołączam :) tez jestem z Warszawy.. i pozdrawiam serdecznie :) W jakim wielku przychodzą ludzie do Dekady... ? nigdy tam nie bylismy a może warto bło by się wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umber, nie zastanawiaj się tylko się wpisuj i szykuj na sobotę. Rozpoznamy się na hasło np kafeteria. A Dekada jest ok, więc wpisywać się szybko:D Lista 1.Aleksandra1 2. Julietta69 3.Umber Każdy niech wpisuje kolejny numerek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×