Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Dzięki, humorek nienajgorszy...kawkę pierwszą mam za soba, druga będzie po południu....a słoneczka to by się nam przydało troszkę, planuję wyjazd za miasto na weekend. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja urlopu nie miałam w tym roku, wiec chociaz wolne weekendy staram się wykorzystać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szept wirtulności
Aleksandra 🖐️.... Pracujesz ? Opowiadaj jak minął wieczór ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, mój był stracony, ale nie opowiem:P Wogóle to0 w kiepskiej formie ostatnio jestem i potrzebuje jakiegoś kopniaka na rozpęd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia__
wiedziałam, że mogę na Was liczyć, dziekuje❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupiłąm wczoraj mojej mężczyznie krawat, bez okzji, bo mi się spodobał i pasuje mu do nowego garnituru i się zastanawiam, czy dać mu go bez okazji czy zostawić go sobie i dać mu jak bedzie jakaś okazja :D:D:D bo nigdy nie mam pomysłów na prezent, o, i byłby jak znalazł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra....ja bym dała bez okazji....bo to bedzie okazja może...do kolejnego miłego wieczoru...:p A jak znowu coś znajdziesz...będziesz juz miała na okazję ;) Becia...zawsze pomożemy.....jeśli tylko będziesz potrzebowała pomocy :) 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, ale sie wzruszyłam. Super jest wiedzieć, że są osoby, które chcą bezinteresownie pomóc. A co do krawatu.... ja bym nie wytrzymała i dała, lubie robić prezenty, i łatwiej mi wypatrzeć coś dla kogoś, niż dla siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chyba też dam jednak :) bo już się n9ie mogę doczekać kiedy go założy, bo kupił sobie ostatnio taki garnitur, do którego nie miał ani jednego pasującego krawata, a ten jest taki ,jakby był specjalnie do niego uszyty też lubię robić prezenty, bardziej niż je dostawać, i w sumie to czasami mojemu staremu:D coś tam kupię tak bez okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie przerwę na małe śniadanko :) Grahamka i serek danio....z cynamonem...Jest Ktoś chętny...? No proszę i słonce sie pojawiło...Od razu inaczej świat wygląda ... Igi...zrób sobie i Ty odpoczynek...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznego Szepciku, ja za serek dziękuję, nie jadam, a zresztą o 14. wychodze, obiad w domu zrobię, bo dzieciaki czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×