Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Jestem....z kolejna kawą... :):):) Becia...juz pojechałaś ? Kate...pracujesz ? Aleksandra...oki, wyslę coś na meila w takim razie, jeśli pozwolisz :D Igi...pogoda sie naprawiła ? Jak samopoczucie ? Jutro już weekend się zaczyna ....lalalalalalala :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chodzi mi Szept, że mailem muzyke sobie przesyłacie, możesz mi np jakiś kawałek od ignisa przeforwardować? i skąd ją ściągacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...nie wysyłacie, tylko dopiero dostanę od Niego...Jak do tej pory wymiana linków tytlko nastąpiła :) Mam nadzieje, że nie będziesz miał Igi nic przeciw, prawda ? A ściągam gdzieś z netu....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to mozesz zrobić tę niespodziankę , bo wysłalem Ci te utworki:) Szeptaczku już nie pada, a samopoczucie mam znakomite. Widzę,ze nie mozesz doczekać się weekendu;) No tak to wesele, i taniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coś mi miałaś przesłać Szept, to już wysłałaś może? :) ja dzisiaj w cieniutkiej bluzeczce z krótkim rękawkiem się wybrałąm, bo mówili, że 29 stopni ma być, a tu zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra, wyslę z domu, w prqacy mamy pobokowane konta pocztowe prywatne. A na służbowym nie mam niestety. Wiesz, jakoś nie ciągnie mnie do tego wesela za specjalnie, ale obowiązek jest. Miałam inne plany. Był wyjazd rowqerowy zaplanowany, wziął w łeb (tak się to pisze ;)...........I tyl było jazdy....a miało byc tak pięknie, piknikowo-rowerowo. Choc pewnie bardziej dla mnie. Chłopaki....co ukrywać, zachwytu nie okazywali ;).... Ale znowu przed tv siedzieć lub grać w ogłupiające gry playa...Lepiej wypocząć na powietrezu :) Pewnie przesunie się to na 15. Igi, dzięki, że wysłałeś Oli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szeptaczku zajrze na te wieczorne pogaduchy:) Mam nadzieję że będzie nas więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kariolka...nie zawsze nam się udaje zgrać, każdy ma inne zajęcia. Mnie dziś zatrzymały obowiązki domowe. Teraz mam czas posiedzieć....w ciszy, samotnie jak widzę ;) Zapalam lampion na ogrodzie, w oddali rechoczą żaby, cykada, świerszczy...I piwko stawiam zimne...Zapraszam. >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,ze nie znikniesz:) Zmeczona po całym dniu pracy? Ja słucham muzyki, i czytałem książkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, nawet nie odczuwam zmęczenia. Wzięłam prysznic jak wróciłam, przygotowanie jakiegoś obiadu, też poczytałam...Coś tam popisałam...I jakoś nastał wieczór...Właśnie słucham kawałków od Ciebie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że Ci sie spodobają:) NO wlaśnie prysznic to najlepsza rzecz po przyjsciu z pracy zwłaszcza w takim dniu jak dziś .Okropnie parno było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie i wybornie :) Szepcie, Ignisie :) Wreszcie mam nieco spokoju i nie ganiam z jęzorem do kolan. Spotkanie w ogrodzie brzmi nieźle, tylko pogoda nam nie dopisała, a chciałoby się zaspiewać \"sunshine reaggae\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie śmietankowe od Grycana::) Znalazlem jeszcze coś fajnego zaraz Ci wyśle.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×