Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Dzień dobry ! ledwo widząc,zaspana otwieram podwoje Kącika... najważniejsze w tym momencie to dojść do ekspresu.................. ........................................................ .................... włączam................................................. ............... ........................................................ ......................... i boski aromat już powoli stawia na nogi ubierzcie się dzisiaj deszczowo przeciw,bo moim zdaniem będzie lało... Ale humor jak zawsze będzie nam dopisywał :D Posiedzę cichutko przy kawie, czekając na Wasze towarzystwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała parasoleczka w torebce powinna wystarczyk. Gorąco ma być.... parno...., znacie te klimaty. Ale po niedzieli ponoć powrót dobrej pogody. Tak więc uśmiechnijmy się i do pracy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becoi....pozwól jeszcze chwileczeke cieszyc się ciszą w biurze....tylko radio gra, możliwośc pisania...i w perspektywie weekend :).... Tylko chwilk kilka, proszę....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szepciku, dziękuje za miłe powitanie. Jakoś tak wyszło, że zwykle ja wszystkich witam. Cudowna odmiana!:) Cokolwiek się zdarzy będzie cudownie, wszak piątek dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A mnie znowu fajna imprezka ominęła. :( Ja to mam pecha. :( Ale za to jak co rano trafiłam na kawkę w doborowym towarzystwie. :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nelka, ty to masz fart. Kawa zaparzona, idealna już, proszę bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcik ale ja tylko do 15.30 pracuje. becia_ - kawe to ja wyczuje na kilometr. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igi...będzie pewnie póżniej. Cekamwy wszyscy na Niego..🌻 Nelka...to taka fajna perspektywa z tym wyjściem....:) Piątek ogólnie jest miłym dniem, perspektywicznym ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że pogoda nie daje dobrych perspektyw na weekend. :( Za oknem pada deszczyk i z wczorajszej prognozy pogody nie zapowiada się lepiej. :( I znów nie opale się w weekend. :( Kurcze ja to mam pecha. Jedyne wolne niedzielne popołudnie a tu znowu deszcz nadają. :( Nic tylko się pochlastać. :( Szepciku zawsze kończę o tej porze pracę w Urzędzie. Tylko potem zasuwam do następnej. I wychodzę z niej o 19.00. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelciu, to ty bardzo zapracowana dziewczyna jesteś. To tak na stałe, czy przejściowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś jak tęcza na niebie rozpięta. Niedawnej burzy zwiastun końca. W Ciebie wpatruję się z nadzieją Zbierając złote krople słońca... W Twoich kolorach świat oglądam Skąpany jeszcze w deszczu blasku, I ust gorących pocałunkiem Zostawiam mokry ślad na piasku... Wciąż mnie ochładzasz letnim wiatrem Gdy w Twojej smudze szukam cienia I garść, pozwalasz, wspomnień startych Utopić w morzu zapomnienia.. Kiedy się wtulam w Twe ramiona Nadzieja gości w sercu częściej, że chyba wreszcie odnalazłem To moje małe, zwykłe szczęście.... Tak mnie po nocnych wczorajszych rozmowach podkusiło poszukać czegoś... Nelka [ściskam cieplutko w pocieszeniu] znam to świtnie, pól roku temu pracowałam po 12 godzin....spałam nad papierami....ale odnajdywałam się w tym, o tyl mi było lżej. Lecz rodzina wzięła górę...Wiem, że i u Ciebie kiedys się zmieni...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motto dnia..... Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich którzy są w potrzebie....... Uśmiechnijcie się....Smutek schowajmy i cieszmy się dniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od proza życia..... Ja też przerabiałam kiedyś 2 etaty. Było minęło, pozostało w pamięci. Wiem jedno, nic nie jest na stałe i życie weryfikuje najróżniejsze scenariusze. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepciku, gdzieś ty się taka romantyczna uchowała? ;) Dziękuje za to ciepło, które rozsiewasz. Mnie ostatnio trochę codzienność przytłoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Ja też mam taką nadzieję, że to kiedyś się zmieni. :) A teraz coś do śmiech na poprawę humoru. :) Nowy ksiądz był spięty jak prowadził swoją pierwszą msze w parafi, więc poprosił kościelnego żeby mógł do świetej wody dołożyć kilka kropelek wódki, aby sie rozluznic. I tak sie stało. Na drugiej mszy zrobił tak samo i czuł sie tak dobrze (a nawet lepiej) jak na pierwszej mszy, ale gdy wrócił do pokoju znalazl list: Drogi bracie. * następnym razem dołóz kropelki wódki do wody, a nie kropelki wody do wódki. * na początku mówi sie \"niech będzie pochwalony\" a nie \"kur.wa mać\" * po drugie, Jezusa ukrzyżowali żydzi, a nie indianie. * po trzecie Kain nie ciągnął kabla, tylko zabił Abla. * po czwarte po zakończeniu kazania schodzi sie z ambony po schodach, a nie zjeżdza po poręczy. * a na koniec mówi sie Bóg zapłać a nie ciao. * krzyż trzeba nazwać po imieniu a nie to \"duże t\" * nie wolno na Judasza mówić \"ten skur.wysyn\" * na krzyżu jest Jezus a nie Che Guevara. * jest 10 przekazań a nie 12 * jest 12 apostołów a nie 10 * Ci co zgrzeszyli idą do piekła, a nie w pi**u. * inicjatywa aby ludze klaskali była imponująca, ale tańczyć makarene i robić pociąg to przesada. * opłatki są dla wiernych, a nie na deser do wina. * pamiętaj że msza trwa godzine, a nie dwie połówki po 45 minut. * poza tym Maria Magdalena była jawnogrzesznicą, a nie kur.wą * Jezusa ukrzyżowli, a nie zaje.bali * ten obok w \"czerwonej sukni\" to nie był transwestyta, to byłem ja - Biskup. * i w końcu Jezus był pasterzem, a nie pierd.olonym domokrążcą.! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beciu...w codzienności, która nie jest kolorowa chwilami, trzeba starać się dawać siebie innym, aby potrafili się dzięki temu usmiechnąć. To wraca potem do nas...A ten uśmiech jest największm podarunkiem... Ludzie szczęśliwi rozsiewają wokół pozytywną energię. Ale wciąż dookoła nas jej tak mało. Postanwowiłam na przekór wszystkiemu....być radością dla innych....ale ...anioły nigdy nie upadają. diabeł nigdy sie nie podnosi...a człowiek wciąż upada, lecz na nowo sie podnosi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry paniom:) Bardzo miło do was zajrzeć, bo pięknie rozpoczelyście dzień:) poezją:) humorem. Szeptaczku piękny wiersz. Nelka- melduję się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepciku, wszystko pięknie, ale.... widziałam jak anioły upadają, i jak diabeł się podnosił, a wampiry wypijały z człowieka krew, nie dając w zamian nic.... Życie to nie bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooo Igi się nam odnalazł. :) :) :) :) A więc ja chciałam jako pierwsza, bo jutro nie będę mieć okazji złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Wszystkiego naj............naj...........naj............naj...........lepszego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego dajmy od siebie, nie czekając na kogoś...zacznijmy pierwsi... Co do bajki...wiem..Życie nigdy mnie nie rozpieszczało....Ciężko się uśmiechać przez łzy.... Teraz już popracujmy... Jestem w pobliżu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×