Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Najchętniej już bym sobie poszła...na piwo...zasypiam na siedząco...wzrok mi się rozmywa... Dziewuchy spią jeszcze...czy jak ? Chciałam pojeżdzić rowerem w weekend, ale jakieś info deklaruje, że mam wciąż padać :O...cholerka...Zamienię pewnie na zakupy...też nieżle zabierze kalorii bieganie w poszukiwaniach różności dla syna.... A i buty mam sobie wynależć....😭.....Odechciewa mi się zakupów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiaj na kawę się nie załapałam. :( Od rana byłam w delegacji. Powiedzieli mi wczoraj, godzinę przed wyjściem, że mam dziś jechać. :) Szkoda, że nie powiedzieli mi tego dzisiaj. :P No ale na szczęście już wróciłam, papierzyska zawiezione, Nelka się nie zgubiła. :P Kurcze nawet fajnie było. :D Uwolniłam się na jeden dzionek od roboty, pozwiedzałam troszkę Radomia (zachrzaniałam na pieszo). :D Troszkę sporu się przyda. Szepciku to fajowo miałaś. Basen tuż za progiem. :P Ja tak mam zawsze jak robię pranie. Większość wody jest na podłodze a nie w pralce (bo to frania - ulubiona pralka mojej mamy - nie przekonasz jej do innej). :P Kate dawaj linka do twoich wyrobów, bo strasznie ciekawska jestem. :D Aleksandra ty weż się za tego swojego chłopa. :D Długo tą podłogę będzie kłaść. :P No kobieto ja zawsze miałam drzwi w łazience i kibelku. Nawet jak miałam malowanie to nie zdejmowali. Bez nich to ja bym nie mogła się kąpać ani ten teges w kibelku. :P Nieznajoma historyjka de best. :D Muszę sprawdzić czy mój chłop przypadkiem nie gra w lotka. :D Niedługo was znowu opuszczę, bo czas mojej pracy się kończy. Idę do drugiej. :P Może któraś wybiera się do Radomia na Air Show? Ja planuję skoczyć tam w niedzielę. Zobaczymy czy moje kochanie będzie chciało jechać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka ...pomimo wszystko zyczę odpoczynku :) Nie zapomnij wrócic do Nas w poniedziałek :) A na pokazy...czemu nie...chętnie bym sie wybrała....:) Tylko kto ze mną pojedzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pokazy się nie wybieram, bo akurat średnio mnie interesują, za to interesują mojego męża, ale go z żadną nie puszczę ;):D mnie weekend raczej roboczo się zapowiada, trochę porządków w domu, zakupy, itd no i dzieciarnia wraca to trzeba się nimi zająć :) dzisiaj mam wolną chatę, bo mąż pojechał do teściów, która się pisze na impreze??? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ala, ja jestem zawsze chętna na imprezki, więc jeśli stary znajdzie sobie zajęcie na wieczór to będę go miała z głowy i stawię się z winkiem u was hm szkoda, że wirtualnym, ale zawsze to coś.... Buziaczki i do miłego............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszce w pracy, a cholera planowałam dzisiaj o 16 wyjść i dupa :D znowu pózno wrócę i niewiele w domu zrobię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie Julietta, to liczę, że wieczorem mi potowarzyszysz :) męża nie ma na noc, a ja kurde sama, zamiast sobie kogoś przygruchać, żeby chociaż w nocy ogrzał ;):D jakaś niezorganizowana jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdzam fakt, że jesteś nie zorganizowana tak jak ja niestety, ale trza to zmienić koniecznie:D Cholera był taki jeden, ale ja się za długo zastanawiałam i klops........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uch! weekend czas zacząć ;) Szkoda tylko, że tak jesiennie za oknem. Trzeba się będzie ubierać jak czeczenka i sandałki wrzucić na dno szafy.... no to chyba pójdę po wino ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesoła anka, cześć ;) Ale zdaje się, że dziewczyny się umawiały do prawdziwej knajpy :D O ile dobrze doczytałam w tzw doskokach. Zapieprz miałam dziś okropeczny, do tego milion zamówień \"chałturkowych\"... Ale na szczęście, już wieczór :D Sopot się zaczyna - ale mają pogodę, biedactwa. Oj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tzw d*pa :D nie wkleiło się ;) Aleksandra, no to chlup :) Pod te rybki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no robię coś tam, dłubię w wolnych chwilach i mam z tego frajdę, a grono koleżanek robi się coraz szersze :) no to chlup :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pokaż nam tu :D:D podziwiam Cię, bo ja bym nie dała rady i cierpliwości by mi nie starczyło, bo to misterna i bardzo dokładna robota :D a ja nerwus jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, ja też nerwus a te koraliki tylko mnie uspokajają ;) Nie umiem wkleić nowości, więc proszę bardzo - oto moja mała galeryjka :) www.zywesrebro.pl Tylko nie krytykujcie za ostro, bo się zamknę w sobie i pójdę się upić na smutno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×