Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

a tu mu sie niki pomyliły: 10:55 Buber Szeptaczku to chodźmy na spacer To Ty taka filigranowa jesteś? Ile masz wzrostu jeśli moge spytać? http://www.flickr.com/photos/78967713@N00 strona 10, możecie poczytać :) i tak sie tłumaczył: \"Buber ktoś Ty ? \" - tu gadał sam do siebie ;) 12:51 Ignis_j No nieeee Ola - z tego co zajrzałem do profilu Bubera to widać ze on jest stary wyjadacz na kafeterii. I chyba lubi przebywać w damskim towarzystwie Taki facet ktoremu byc może się nudzi i skacze po topikach no i ma dużo tupetu.Zauważyłem,że uzyl takiego samego określenia .Ja bym sie nie odważył ,bo jestem tu od niedawna.Jak mam Ci udowodnić,ze nie jestem tym facetem? Mnie by nawet nie przyszlo do glowy,żeby -nawet jako piszący tutaj -rzucić taki tekst ze spacerem...Moze jestem z innej bajki? a tu się tłumaczy, i od razu zajrzał do profilu :D:D:D ha ha ha!!! napisał sam o sobie :D to własnie taki stary wyjadacz na kafeterii :D i mu sie nudzi i ma duzo tupetu :D:D:D poczytajcie str. 10, 11, 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najfajniej to Kate opisała faceta na damskim forum: \"mnie facet na babskim forum to potrzebny jak dziura w bucie. Zawsze odejmuje sobie 15 lat i udaje język młodzieniaszka, a potem w realu to stary sfrustrowany grzyb, którego jedynym idolem jest Hitler.\" Kate - flaszka dla Ciebie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba, Olka, ale dałaś teraz czadu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ło matko, Ignis się teraz pogniewa na amen i wcale tu nie zajrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka, my też się zmywamy, dziewczyny coś słabą głowę mają do picia, szybko się ulotniły, hmm za szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo Julietta, dla mnie facet, który udaje kogoś innego, to nie facet, tylko gacie :D a ja jestem konkretna babka i jak ktoś chce ze mnie głupka zrobić, to mu pokazuję, że się nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, pięknie..... zostałąm sama.....z butelką. Ok, spadam i ja, pa pa.......... Ciekawe z kim ja się żegnam skoro wszyscy już poszli, achhh oznaki starzenia się pojawiają tfuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Warszawianki i nie tylko 🖐️🌻 To już nie tak wczesny poranek, ale stawiam kawkę na przebudzenie ...pewnie tylko dla siebie jak na razie. Reszta śpi jeszcze...choc z tego co czytałam nie wszystkie :) Jednak zostawiam w termosie kofeinkę, jakby Ktos dotarł i miał ochotę. Zimno jest, więc będzie sobie cieplutka stała i czekała na Was. Zostawię też maślane bułeczki. Częstować się proszę. Jak przeczytałam wczorajszy wieczór należał do udanych :D:D:D Miło, żę spędziłyście fajnie czas w swoim gronie...Hm...sama bedę miała okazję jeszcze niejedną posiedzieć z Wami wieczorkiem. Kate🌻 moje gratulacje. Choć ja oglądałam już wcześniej z poczty Twoje wyroby. Są rewelacyjne.... Zreszta która babka nie lubi takich rzeczy...Obejrzę sobie jeszcze raz i podam swój ty...choć juz jedna bransoletka wpadła mi w oko :D Ola 🌻 ciekawam gdzie sie wybierasz, skoro taka makabryczna godzina w sobotę każe Cię ściągnąć z łóżka ? CZyżby wyjazd po dzieciaki już ? Zapewne radość ogromna (choc juz mniejszy spokój)...z ich powrotu. Pozdrowienia dla mężą i pipek ;):):) Anka🌻 ja tam do partii sie piszę chocby z racji znajomośći...teraz bez układów się nie da nic załatwić...to jak mam układ to wchodzę w niego...w ten układ ma się rozumieć ;)...Tylko musimy jakieś założenia przyjąć ;):);) A ...i cieszy mnie, że Wy się cieszycie, że tu się razzem cieszymy...cholera głupie...ale jakże prawdziwe :D Julietta 🌻...wiesz, można się czasem na fajne topiki załapać...aczkolwiek już i ta zażyłość między ludżmi większa. Znaja się dłużęj. A my tu wszystkie rozwiane takie wokól i w stolicy...I początek nasz dopiero...toz to tylko 60 stron...a nie 1225..Fajowo, że do Nas dołąćzyłaś...żę wogóle nas znalazłaś ❤️ Nieznajoma 🌻 co to za obcinanie ptaszków ??? To jakis nowy zawód o którym nie wiem ?...Czy to dorabianie dodatkowgo grosza ? ;):P A swoja drogą...to czytając wieczorne Wasze posty przypomniałam sobie jak do NAs dotarłaś...takim miłym akcentem...na pomarańczowo jeszcze z podziękowaniem...tak ciepło...ej ej...rozklejam się czy jak ? ;):):) :) Nizenajoma [buziak duży] Nelka 🌻 Ty nasz słoneczko...pozdrawiamy cieplutko Ciebie...odpocznij troszkę. Szkoda, że wieczorkami nie możesz zjarzeć do Nas..Ale nie przeskoczy...Trudno. My pamiętamy i ściskamy...(cos mi sie pokręciło...toz ranek dopiero) chyba jeszcze nie wywietrzały opary...absurdu ...rzecz jasna ;):):) Becia 🌻...ja wszystko rozumiemi...praca, dom, mąż bachorki...ale gdzies Ty zniknęła, żęby nie dać znaku życia...Jasna cholerka...Liczę, że to juz rok szkolny i dzieciaki w domu będą...więć i Ty wrócisz na łono topikowe...:):):) Ufff wypościłam posta :p... Potem napiszę jak mój wieczorek babski minął :):):) P.S. Czy nie macie ochoty wrócić do wieczorków muzycznych ? Ja jestem za :D:D:D i yańce do rana...i rozmowy po świt...[ta i co jeszce]......Ech :p:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcie, witaj ;) Babiorki wstawać :) u nieznajomej z tymi ptaszkami to wyszło przypadkiem, bo akurat gdy Ola coś mówiła o ptaszkach, nieznajoma zaoferowała swoją pomóc, a mnie się skleiło jedno z drugim i wyszło, że obcina ptaszki :D zainteresowaną serdecznie przepraszam ---> nie mogłam się powstrzymać ;) i też pamiętam jej pomarańczowe początki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, doczytałam, że Ola stawia flaszkę :) Będzie okazja w przyszłym tygodniu, Aleksandro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Kate 🌼 ależ ja się nie gniewam :D Szepcie 🌼 za obcinanie ptaszków miałabym brać pieniądze ????? No coś Ty ;) To takie dodatkowe zajęcie w ramach poprawy samopoczucia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komu tu ignis vel buber niepotrzebny?? jest konieczny!!:D no dobra, wrocilam z pseudourlopu i dostalam sie w wir pseudopracy:P kurcze, laski wyjezdzam jutro a wracam dopiero 11.... no takie zmiany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kariolka...fajnie Cię widzieć :) 🌻 Pseudourlop...cóż to było...A teraz opowiadaj gdzie jedziesz...I jak widać 7 Cię nie będzie..Czyli przekładamy spotkanie na 14...Wiecie..mnie też tak by pasowało...Mam imieninyszwagierki :( i zaległe chrześniaka...muszem być... Latam po chałupie, sprzątam, gotuję trochi...a wogóle byłam dziś na zakupach...dzwonek w szkole prawie słychac a ja dopiero po jakieś pierdoły...Kasy się tylko pozbyłam niemało ;) Ale...ale...Kupiłam sobie buty :D:D:D:D w końcu i mnie się udało...Nie żadna tam rewelacja trendy itp..Bardziej bym powiedziała klasyczne, skórzane czarne...proste na obcasiku ..ładne i tyle...Ale w końcu kieckę mogę założyć jakąś ;):) :classic_cool: Wieczorem stawiam piwo...Jestem sama w domku, mąż ma wychodne...a ja sobie coś poczytam, przeglądnę strone Kate...poczytam nowości filmowe, książkowe, muzyczne...taaa pewnie mi starczy czasu na wszystko :P:P Zatem do wieczorka...A i kolacje zrobię.......nic specjalnego...ale smaczne na pewno :):):) Zapraszam dziołchy :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Stawiam pifko ywiec i heniek do wyboru ;)... Oprócz tego jajecznica z cebulka i bekonem, sałatka z ogórków i pomidorków oraz herbata z cytryną...Ależ głodna jestem...Zasiadam do jedzenia w końcu, poczytam w tym czasie i poczekam na Was...o ile się zjawicie ... Slucham radia gg...polskie przeboje...rewelacja.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×