Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

...gospodarczo pracowicie....teraz chłopisko poszło na męski wieczór...a ja sobie odpoczywam... ściągam programy różne, czyta, poczte przeglądam, wysyłam, pisze na gg, na kafe...ufff i już...a i radis słucham.. Anka...dawaj lampkę winka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szept? a ten deser to co? jakiś obrazek? wreszcie skończyłam pracę - padam na pysk. widzimy się w piątek, czy za tydzień w piątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruby ku ta s
Ja mam problem jak stąd do Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Niedzielnie witam babki :) Kawa już się roznosi swym aromatem.Do niej są herbatniki w czekoladzie. I od razu lepiej dzień zaczynamy...na słodko :) Padłam wczoraj tak zmęczona...nawet Sopotu nie dałam rady oglądnąć :( Wszystko możliwe wczoraj..zakupy, porządki, obiad, prania, segregacja rzeczy szkolnych z dzieckiem.. I tak zakończyłam wieczór tu sama...Ale upić sie nie upiłam ...:P:P Kate...jeśli reflektujecie, spotkajcie sie może w ten piątek. Nie chcę byc przeszkodą. Potem za tydzień możemy sie poznać już w większości :) Popołudniem zapraszam na kruche ciasto z jabłkami :):) i kawkę ..:D:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻 Miłej niedzieli i odpocznku życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorkiem wczesnym witam...pustki ;) Zostawiam ciasto, które obiecałam i herbatke z cytrynką. Może Ktos się skusi i zawita. Ja będę w pobliżu, szykuje swoje bachorka na jutro i inne pierdoły... 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepcie, jestem :D Próbuję uporządkować swoje papiery firmowe i chce mi się ryczeć, niczego nie mogę znaleźć, psiakrew... Aha - nie mogę być 7ego na spotkaniu, mam trochę zaległości w pracy, niestety.... no i jutro do pracy... chyba mam doła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny wieczór :) Zajrzałam na chwilę, żeby się przywitać 🖐️ Ja nie chcę jutro do pracy 😭 😭 😭 Kate \"tylko spokój nas może uratować\" Ja to sobie powtarzam w bardzo stresujących sytuacjach i czasem działa :) Do jutra dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :):):) Poniedzaiełek...Jak by tu zacząć by było dobrze...Nie znam sposobu... Zaczynam zatem od kawy mocnej i stawiającej na nogi. Nic innego mi nie przychodzi do głowy. Nic mi sie nie chce, tym bardziej pracować. Za oknem buro...bez słońca. Mamy juz wrzesień...Ech...Do d...y z tym wszystkim :( Kate...spotkanie przełożymy, spoko...A dołować...możemy sie razem...ale przynajmniej będzie rażniej...a może nie będzie tak zle...Zaakceptuj sytuację, tak to było ??? ;););).Jutro nowy dzień...będzie lepiej... Nieznajoma...ja tez nie chcem...ale cóż...przyjechałam, kubek kawy postawiałam i kafe otworzyłam....A dalej...brak weny...A do weekendu...uffff całe 5 dni :(:( Dobra...koniec narzekania :):):):):):):):):):):):):):) Tak lepiej..i choć wcale mi nie do śmiechu...pocieszam się, że jesteście w lepszych nastrojach i rozweselicie topik :D:D:D 🌻🌻🌻 Dziś idę do fryzjera...lalalalalalala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kawa wyśmienicie,za oknami rzeczywiście buro ,ale co tam nie ma się co smucić :)a,że poniedziałek to fajnie nowy tydzień :) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×