Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

czy seksi? raczej nie,do striptizu sie nie nadają spodnie ogrodniczki,chyba ze franek zrobi sobie rozcięcie w kroku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee franek w ogrodniczkach^^ z rozcieciem w kroku^^ to mi sie podoba ale ciiii bo fanka jeszcze uslyszy qwertz jak tam twoje mirozki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie wbijam a tu pusto! żadnych \"zwłok\" pod stolikiem ani nic za te rozkruszone precelki to bym was stukła, trzy godziny na klęczkach zbierałam bo nie mogłam znaleźć odkurzacza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wyscie zioło jarały/ weszłam a tu jak nie buchnie smrodem:O no chyba ze ktorejs się piwo wylało a ta dziura w dywanie... no coz najwzej sie łate przyszyje, umiesz dziergac na drutach to dorobisz brakujca czesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie 🖐️ fanka_franka my sie jeszcze nie znamy, ale to myle kwestia czasu ;) qwertz -> ja nie wiem, zeby tak zganiac na mnie, ze niby wdepnelam w precelki.. tylko, ze juz nie wspomniesz, ze zanim w nie wdepnelam Ty na nich siadlas ;) i lewym poldopkiem stacilas je wprost pod moje stopki ;) tylko piszesz,ze Ci sie \"wysmyknela\" :D mnie nie oszukasz - to jeszcze pamietam ;) Kulaj czukerek -> jak Ty mnie nie zauwazylas w trakcie tego sprzatania.. toz to ja przeciez lezalam sobie z morda na klawiaturze ( do dzis mam backspace i shift odbity na policzku :O ). ale nie wiem jak sie znalazlam w lozu mym z glowa w torebce po precelkach.. ale juz nad ranem to bylo.. podejrzewam, ze qwertz mnie tak umoscila i poszla sobie do wyra.. smacznie snic o mirozkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz -> a ja umiem robic skrety z czerwonej herbaty? :D :D :D bo z zioooolowej to jeszcze potrafie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz a pamietasz ten buchajacy ogien, wszedzie pelno dymu.. my sie ksztusimy.. ja dzwonie po straz, telefon zalany piwem nie dziala.. pamietam, ze qwertz juz wymowala race zeby ja w powietrze wystzelic.. coby nas kto moze uratowal.. ale nie, dzielnie walczymy z tymi plomieniami.. i w koncu ktoras z nas plunela i.. zgaslo.. a dziurka jak po papierosie :D Kulaj czukerek kladz w tym miejscu kapcie, to nie bedzie widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz potrafie???!!! serio? huuuura [tancze wlasnie lambade rysujac rozkoszne osemki olowkiem na scianie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam swieczki po ciemku bo nie chce siostry budzic chociaz przyspawalabym sobie swieczke do czola i bulabym jak jednorozec^^ PS.użarł mnie komar😭 ajuto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibka? moze dzis? mam herbate czerwona :) i qwertz uswiadomila mi, ze umiem z niej korzystac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×