Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

alez oczywiscie: aktualnie chyba z 6 Zywcow orzeszki :O czekolade L&M - palicie? i szpilki :D ale sukienke mi wczoraj te lobuzy pozalewali :O a nie mam drugiej wiec zaloze dres :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
dzisiaj się tylko przywitam i zmykam wykończył mnie ten weekend do jutra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz pizamka musi byc sexxxxxi :D a szpilki sa? umowa byla ;) o wzroscie moze tylko zalowac, ze Cie takiej odstrojonej nie zobaczy ;) ale jego zdrowie siupniemy.. krupniczek :) PRECELKI baaaardzo bardzo sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie precelki sa w ogole najlepsze.. a u mnie w domu nigdy ich nie ma :( zawsze natomiast jest piwo, co tez mi sie bardzo podoba ;) dobrze, ze Ty jestes i masz precelki :) jesli jest szampan to moglyby byc jeszcze truskawki.. u mnie sa .. ale zamrozone :( pod szproty bedzie bardziej syte, bo glodna jestem jak... zwykle ;) to dzis kameralnie.. pokera pogramy :D rozbieranego? tylko zdejmij babciny zyrandol.. bo to nigdy nic nie wiadomo ;) a gdzie kulaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mi nie mow, ze Ty masz takie smakolyki :O leczo widzialam ostatni raz chyba w \'58 :O chyba zaczne sama gotowac takie pysznosci ;) uuu to nie zdejmuj zyrandola.. chyba, ze jednak wolisz czuc sie naga ;) a co z autorem topicu - asasas? nie przecztalam tego topicu i nie wiem? pojawia sie tu jeszcze? czy to rozdzial zamkniety? ;) Zywca dla panienki/pani? schlodzony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Tym Którego Imienia Wymieniać Nie Wolno rozdział zamknięty, nasrał we własne gniazdo:O i na szczęscie uciekł. PS.Burza u mnie była i musiałam odciąc się na chwile od neta😭 ale juz jestem:) i szpilki mam:) a do tego gustowne porteczki od dresu długość 3/4 kolor zielony. Idealnie komponują się z moja koszulką lilaróż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu to juz sie nic nie pytam, bo ktos nam bibke rozwali.. a tu jeszcze zadnych strat nie ma ;) dzieki, za streszczenie.. bo chyba nigdy bym sie nie zabrala do tego zeby to czytac wszystko ;) chociaz teraz czuje sie zaitrygowana.. ;) witaj kulaju :) :D tez mam dres 3/4.. bo kiedys pralke nastawilam na gotowanie :O prosze odrazu bonus dla Ciebie - chlodne piweczko :) ja mam piwo i pomalu przemykam w strone precelkow :) orzeszki sa na stoliku prosze sobie brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za browczyka:) nie umim grać w pokera ale mozecie mnie nauczyc;) a ja własnie po cichutku wykladam na stolik czekoladę z orzechami^^częstujcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o XIII ksiedze czytalam :D :D :D mam 164 cm i niebieskie oczy :) nadam sie? :classic_cool: Kulaj w pokera ja tez nie umiem, znam tylko zasady.. ale uwielbiam grac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whispers no to jesteś gejem-karakanem:) o wagę się nie pytamy bo wyjdzie która jest najcięższa i będzie płacz & zgrzytanie zębami 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu siet obawiam sie ze podwojnego tulupa :D nie bede w stanie sie nauczyc - brzmi groznie :D a reszta nie wiem - prosze zademastowac a ile Wy macie wzrosu? tnz jaka jest gorna granica zeby byc w klubie karakanow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo siet dzieki kulaj ale cycochy trzeba najpierw miec ;) ale spodniczka z trawy jest dobra :D chyba plisowanka ;) oczy wiem o czym swiadcza.. a stopy? - bogate zycie erotyczno/uczuciowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra teorie znam.. wypije jeszcze jedno piwko i przejde do praktyki :D a przepraszam biodrami macha sie naprzemiennie, czy tylko w jedna strone? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam się o stopach i życiu ereotycznym nie wypowiadam bo moje jest w zaniku:D a stopy mam małe więc to może przez to? no i też jak qwertz jestem alkoholikiem z racji koloru oczu;) jeszcze tylko dodam ze qwertz przez jedno głupie L nie grzeszy urodą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie tez mam male stopy 😭 teraz juz wszystko jasne :O przez jakie \"L\"? :) boze, jaka ja nie zyciowa :O zdrowko dziewczyny, nie ogarne tego na trzezwosci i dlaczego gej- karakan? mimo, ze mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gej bo swiadczą o tym twoje niebieskie oczęta^^ a z tym L to chodzi o to ze qwertz ma na imię Izabela więc nie jest pięknością. Byłaby nią gdyby nazywała się IzaBELLA bo bella znaczy piekna a ze zabrakło jej do piękności jednego L to dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D qwertz, nie przejmuj :D sie ja tez uroda nie grzesze.. a geje przewaznie tacy ladni ;) ale na 100 % nie jestem brunetka :D wiec wierna jestem jak swinia :) zdrowie poraz II siup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz nie skacz, i tak wszyscy pozabijamy się jak będziemy ćwiczyć potrójnego tulupa:) kurde a na mnie cos znaleźliscie? bo jakos sobie nie przypominam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to juz po podwojnym tulupie zaczne zbierac na protezkę i corega tabsssss ;) a na kulaja zawsze jakiegos haka znajdziemy.. zdrowie III raz, albo tym razem za tulupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo wlasnie qwertz nikt tak jak ja nie odstrasza swoim wygladem!:D jak kiedys będę na granicy bankructwa będę dorabiać sobie jako córka Frankensteina z nieprawego łoża:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kabaczki!!!! za marchewki - wlasnie wcinam i przepijam piwem, obawiam sie, ze to obroci sie przeciwko mnie ;) dobrze, ze autor nie wystraszyl man kulaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×