Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

bal? to zakladam my black little dress ;) i jestem z pol- litrowka :classic_cool: mam tez czekolade dla lakomczuchow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, przyznam sie mam orzeszki i duzo piwa :) a i woda na kacorka sie znajdzie i coca cola jak kto woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
gdzie ta impreza się odbyła a mnie nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz czyli jutro Ty sprzatasz? ;) dzieki za precelki :) wez sobie czekoladki na dobry sen.. chyba, ze moze jednak zostaniesz? nie mieszkam w zywcu.. tylko mam rodzine piwoszy :classic_cool: zawsze w domu mam piwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
fajnie mieć zapas piwa w lodówce :) w tym rzecz że u mnie zapasy szybko nikną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mie tez szybko nikna.. ale juz mi sie pomalu piwo \" przejada\" za to znajomi sie ciesza i moj tate jak wroci z pracy ;) dlatego mam dla Was niespodzianke - moze Zywca? ;) zimnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszka nie mam.. :( jest jeszcze Heniek :) ale Zywczyk jest najlepszy ;) talarka chetnie.. aaaa cholera j*ebac diete ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
ja bym wolał specjala zywca wypije ale delikatnie schłodzonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
jakiego talarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whispers [paczka z talarkami] pamiętaj ze najlepszza dieta to dieta qwertz-spalanie kalori siłą woli ja ją stosuje od kiedy qwertz mi o niej powiedziała i muszę ci powiedzieć ze jak dla mnie jest idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wzroście delikatnie schlodzonego? ja mam same zimne 😭 .. to poczekaj potrzymam miedzy uidami ;) :D specjal to Warka? wiecie, ze u mnie takich nie ma.. wcale a wcale, nigdzie :( jesli ja mam sie odchudzac sila woli.. to juz wcale wole sie nie odchudzac. Moja sila woli umarla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wzroscie smacznego hakuna🖐️ ja stosuję ję w ten sposób siadam obżarta do granic możliwosci i intensywnie myslę \"gincie kalorie! poszła won! nie wazcie się odkładac tu i ówdzie przepadnij kaloriowa poczwaro!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×