Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

browarki stoja, prosze sie czestowac :) tylko precelki sie skonczyly i zbieram okruszynki z kafelkow bo moja pazernosc nie zna granic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, teraz słucham Braci a wcześniej leciało coś z reggae gdyby klasyfikowano ludzi wg muzyki jakiej słuchają mnie rozstargano by na strzępy albo wsadzili do psychiatryka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za talarki.. moze orzeszka ktos sobie winszuje? gdyby klasyfikowano ludzi wg muzyki.. to bylo by po mnie, a i bez tego jestem przegrancem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
w zasadzie muzyka podoba mi sie kazda nie mogę znieść tylko disco polo i tych ich tekstów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
przestraszyłem się bardzo,ciekawe czy sie do mnie odezwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D a mnie się właśnie podoba MUZYKA czyli musi być jakaś rozwinięta melodia o tekście ŚPIEWANYM nie wspomnę. Czyli discopolo ujdzie na imprezach ewentualnie na poprawe humoru bo teksty są takie niektóre ze idzie zejsc ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
disco polo tylko na specjalne okazje. Chociaz bylam ostatnio na koncercie Boys i Skaner :D i to bez specjalnej okazji. Usmialam sie baaardzo :D aa i Shaza byla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
a co ty masz do MUZYKI że tak ją wyszczególniłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi coś grać, melodia ma być zmienna a nie np jak w technie większość opiera się na jakże dzwięcznym \"umc umc umc\" a np w HH raczej się nie sppiewa(może w referanach)vtylko melorecytuje a z reszta są gusta i gusciki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
właśnie zapomnialem o HH dzięki za przypomnienie :) tego też nie ścierpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
o rzesz normalnie chyba mi sie zdrzemnęło za duzo ciepłego żywca :) i do nastepnego zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop, jest tu kto? qwertz znalazlas majtki? oooo to napewno nie moje, ja obudzilam sie w. ale jak zyrandol babci, to moze majtki tez? ;) qwertz ja i Tobie moge grzance serwowac, ale myslalam, ze normalni pija tylko zimne pifko :P ale jak lubisz.. spoko dogadamy sie ;) precelkow napewno nie znalazlas, bo wszystkie wchlonelam, wlacznie z okruszynami ;) co do orzeszkow, to napewno duzo jest porozwalanych, bo pamietam, ze kulaj rzucala sie nimi z o wzroscie :D do ulyszenia na szampanowym balecie ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a co to były za majty? Damskie? męskie? Może o wzroscie zgubił bo ja swoje miałam cały(?) czas na sobie;) ćwiczylismy sobie taniec hula ale o ile pamiętam majciochy miałam we własciwym miejscu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze rybek z akwarium.. biedne uchlaly sie piwskiem ;) moze maja teraz okres godowy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybki maja racje.. ja tez poprosze o kefirek. Za sete (narazie) podziekuje ;) a jaki rozmiar tych majtasow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha to wtakim razie nie moje.. ja mam inny rozmiar :) nie wiem kto wygral wojne :O .. bo jak dostalam w oko pedzacym orzechem to juz do konca balu nic nie widzialam ;) na kefirek czekam z niecierpliwoscia, bo jeszcze nic zimnego w ustach dzis nie mialam, a tu 19 dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba mnie przepraszac.. to byla wojna, a na wojnie wszystko sie moze zdarzyc ;) qwertz mowie Ci te orzechy pedzily z zawrotna predkoscia! dobrze, ze tylko dziury sa, a nie cale leje - jak po bombach ;) bo moje oko mowi, ze sila razenia byla wieeeelka ;) qwertz dzieki za kefir prosze tylko wstrzasniety, nie mieszany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo dzieki o boska za kefirek, pycha :D kulaj Ci wszystko wytlumaczy.. jak to bylo, tylko kulaj nie zwalaj na mnie calej winy, bo napewno nie przeze mnie taka burze orzechowa zrobiliscie ;) ja uciekam dziewczyny do zobaczenia z wieczora, jade po prowiant na bal :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wiedziona doswiadczeniem, wiem, ze po Was mozna sie wszystkiego spodziewac.. wiec siem przygotowala i jestem gotowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×